http://kariera.mk

Lansohet Samsung Galaxy Note 9 – Gjithçka që duhet të dini [Foto]

para 6 muajve - Fakti Ditor

Samsung Note 9 tani është njoftuar zyrtarisht dhe Matt Swider nga TechRadar ka pasur disa përshtypje mbi pajisjen. Këtu janë mendimet e tij mbi celularin e ri. Data e lëshimit të Samsung Galaxy Note 9...

Lansohet Samsung Galaxy Note 9 – Gjithçka që duhet të dini

para 6 muajve - Telegrafi

Samsung Note 9 tani është njoftuar zyrtarisht dhe Matt Swider nga TechRadar ka pasur disa përshtypje mbi pajisjen. Këtu janë mendimet e tij mbi celularin e ri. Data e lëshimit të Samsung Galaxy Note 9...

Samsung publikon Galaxy Note 9

para 6 muajve - Klan Kosova

Samsung ka lansuar telefonin e mençur “Galaxy Note 9” të enjten në Brooklyn të New York-ut. Modeli i ri është më i madhi ndonjëherë, me ekran 6.4 inç, dhe ka edhe një laps që punohet në ekran dhe ka funksione...

Galaxy Note 9 – super-kompjuteri që mund ta mbani në gjep

para 6 muajve - Lajmi.net

Galaxy Note 9 po konsiderohet si një super-kompjuter që mund ta mbani në gjep. Kjo pasi atë mund ta lidhni me kompjuterin tuaj nëpërmjet Samsung DeX me kompjuterin tuaj, transmeton lajmi.net Prezantimi...

Galaxy Note 9 – kamera më e fuqishme ndonjëherë në historinë e smartfonëve

para 6 muajve - Lajmi.net

Është duke ndodhur tani - prezantimi i pajisjes më të fuqishme të teknologjisë së smartfonëve. Samsung Galaxy Note 9 do të ketë kamerën më të fuqishme në historinë e prodhimit të smartfonëve, transmeton...

Galaxy Note 9 – ky është smartfoni më i avancuar në botë

para 6 muajve - Lajmi.net

Galaxy Note 9 është duke u prezantuar tani. Galaxy Note 9 po konsiderohet si telefoni më i avancuar deri më tani në treg, transmeton Lajmi.net Note 9 vjen me një dizajn të jashtëzakonshëm dhe performanca...

Galaxy Note 9 – kamera më e fuqishme ndonjëherë në historinë e smartfonëve

para 6 muajve - Fakti Ditor

Samsung Galaxy Note 9 do të ketë kamerën më të fuqishme në historinë e prodhimit të smartfonëve, transmeton Lajmi.net Galaxy Note 9 do të ketë kamerë e cila stabilizon dritën dhe inçizon jashtëzakonisht...

Galaxy Note 9 – super-kompjuteri që mund ta mbani në gjep

para 6 muajve - Fakti Ditor

Galaxy Note 9 po konsiderohet si një super-kompjuter që mund ta mbani në gjep. Kjo pasi atë mund ta lidhni me kompjuterin tuaj nëpërmjet Samsung DeX me kompjuterin tuaj, transmeton lajmi.net Prezantimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK