http://kariera.mk

Taravari hedh poshtë akuzat

para 9 muajve - Medial

Kreu i komunës së Gostivarit Arben Taravari i ka hedh poshtë akuzat e lëshuara nga dega e BDI- Gostivar, duke i cilësuar ata si tendencioze. “Nëse ndonjëherë është punuar me procedura në komunën e Gostivarit...

BDI-Gostivar: Taravari po nxit kaosin urbanistik

para 9 muajve - MRT

BDI në Gostivar, akuzon kreun e Komunës se po stimolon krimin urbanistik për ndërtimet e egra.... BDI në Gostivar, akuzon kreun e Komunës se po stimolon krimin urbanistik për ndërtimet e egra, ndërkohë...

Përplasje të reja mes BDI-së dhe Komunës së Gostivarit

para 9 muajve - Alsat-M

Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim dega e Gostivarit, ka akuzuar sot kreun e komunës Arben Taravari se lejon ndërtime të egra të objekteve  private në vendin e paraparë për fushë sportive. Ata madje...

GOSTIVAR: BDI GOSTIVAR AKUZA NDAJ TARAVARIT

para 9 muajve - Klan Macedonia

Taravari i hedh poshtë akuzat Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim dega e Gostivarit, ka akuzuar sot kreun e komunës Arben Taravari se lejon ndërtime të egra të objekteve  private në vendin e paraparë...

Përplasje të reja mes BDI-së dhe Komunës së Gostivarit

para 9 muajve - Ina

Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim dega e Gostivarit, ka akuzuar sot kreun e komunës Arben Taravari se lejon ndërtime të egra të objekteve private në vendin e paraparë për fushë sportive. Ata madje...

Përplasje të reja mes BDI-së dhe Arben Taravarit

para 9 muajve - Alsat-M

Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim dega e Gostivarit, ka akuzuar sot kreun e komunës Arben Taravari se lejon ndërtime të egra të objekteve  private në vendin e paraparë për fushë sportive. Ata madje...

Taravari i hedh poshtë akuzat se pushteti lokal ndërton pa dokumentacion të nevojshëm

para 9 muajve - Tetova Sot

Komuna e Gostivarit nuk mundëson ndërtime pa dokumentacionin e nevojshëm, thotë kryetari Arben Taravari në akuzat e degës së BDI-së se me aksionet për prishjen e objekteve pa leje, e mbulon të vërtetën...

BDI dega Gostivar: Taravari me familjarët e tij ndërton shtëpi në teren sportiv

para 9 muajve - Iliria News

Nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar, Bashkim Hasani përmes një konference për media ka denoncuar skandalin e radhës nga Arben Taravari i cili së fundmi kamuflon aksione për prishje...

BDI- Gostivar: Taravari me familjarët e tij ndërton shtëpi në terren sportiv

para 9 muajve - Medial

Nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar, Bashkim Hasani përmes një konference për media ka denoncuar skandalin e radhës nga Arben Taravari i cili së fundmi kamuflon aksione për prishje...

BDI-Gostivar: Taravari me familjarët e tij ndërton shtëpi në teren sportiv

para 9 muajve - Tetova Sot

Nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar, Bashkim Hasani përmes një konference për media ka denoncuar skandalin e radhës nga Arben Taravari i cili së fundmi kamuflon aksione për prishje...

BDI Gostivar: Taravari me familjarët e tij ndërton shtëpi në teren sportiv

para 9 muajve - Portalb

Nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar, Bashkim Hasani përmes një konference për media ka thwnw se Arben Taravari stimulon krimin urbanistik për ndërtimet e egra. “Qytetarët e Gostivarit...

Taravari i hedh poshtë akuzat se pushteti lokal ndërton pa dokumentacion të nevojshëm

para 9 muajve - Republika

Komuna e Gostivarit nuk mundëson ndërtime pa dokumentacionin e nevojshëm, thotë kryetari Arben Taravari në akuzat e degës së BDI-së se me aksionet për prishjen e objekteve pa leje, e mbulon të vërtetën...

BDI- Gostivar: Taravari me familjarët e tij ndërton shtëpi në terren sportiv

para 9 muajve - Nezavisen

Nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar, Bashkim Hasani përmes një konference për media ka denoncuar skandalin e radhës nga Arben Taravari i cili së fundmi kamuflon aksione për prishje...

BDI- Gostivar: Taravari me familjarët e tij ndërton shtëpi në terren sportiv

para 9 muajve - Fakti Ditor

Nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar, Bashkim Hasani përmes një konference për media ka denoncuar skandalin e radhës nga Arben Taravari i cili së fundmi kamuflon aksione për prishje...

BDI dega Gostivar: Taravari me familjarët e tij ndërton shtëpi në teren sportiv

para 9 muajve - Republika

Nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar, Bashkim Hasani përmes një konference për media ka denoncuar skandalin e radhës nga Arben Taravari i cili së fundmi kamuflon aksione për prishje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK