http://kariera.mk

"Ke të fala nga...", çfarë i tha vrasësi viktimës në Shkodër para se të qëllonte

para 9 muajve - Albeu

Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpara se ta vriste, autori i kishte thënë ‘të fala’ viktimës. Të paktën kështu ka thënë...

FOTO - Ky është 53-vjeçari që u ekzekutua ditën e sotme në Shkodër

para 9 muajve - Gazeta Express

Plot 15 plumba janë zbrazur mbi 53-vjeçarin Fatbardh Lici mëngjesin e sotëm në Shkodër, pak metra larg banesës së tij, ndërsa kishte dalë si zakonisht për kafen e mëngjesit në një lokal. Lici ishte babai...

Vrasja në Shkodër, autori i dërgon të fala viktimës

para 9 muajve - Medial

Policia e Shkodrës ka shoqëruar disa persona për vrasjen mëngjesin e sotëm të Fatbardh Liçit. Një klient ka dëgjuar autorin t’i thotë diçka viktimës, i cili vite më parë ka qenë i dyshuar për vrasjen e...

Foto/ Zbrazen 15 plumba mbi trupin e 53-vjeçarit, ja kush është viktima nga Shkodra

para 9 muajve - Sot News

Plot 15 plumba janë zbrazur mbi 53-vjeçarin Fatbardh Lici mëngjesin e sotëm në Shkodër, pak metra larg banesës së tij, ndërsa kishte dalë si zakonisht për kafen e mëngjesit. Lici ishte babai i tre fëmijëve,...

Vrasja në Shkodër, autori i dërgon të fala viktimës

para 9 muajve - Iliria News

Policia e Shkodrës ka shoqëruar disa persona për vrasjen mëngjesin e sotëm të Fatbardh Liçit. Një klient ka dëgjuar autorin t’i thotë diçka viktimës, i cili vite më parë ka qenë i dyshuar për vrasjen e...

“Ke të fala nga...” Çfarë i tha vrasësi Fatbardh Licit para se të hapte zjarr me breshëri

para 9 muajve - NOA

Një ngjarje e rëndë kriminale ndodhi sot në qytetin e Shkodrës ku një person u ekzekutua me breshëri arme gjatë orëve të para të mëngjesit. Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen “Kiras” ndërkohë viktimë mbeti...

Vrasja e Licit si ajo e Kurmemajt, policia thjesht mbledh … makinat e djegura

para 9 muajve - Mapo

Vrasjet mafioze rikthehen sërish në Shkodër ndërsa për krime të tilla nuk ka asnjë të arrestuar, por vetëm gjetje të automjeteve të djegura të lëna pas nga autorët. Shënjestër e sulmit ishte 53 vjecari...

Dalin detajet e ekzekutimi në Shkodër/ Ja çfarë i tha vrasësi, Fatbardh Licit para se ta qëllonte për vdekje me 15 plumba

para 9 muajve - Sot News

Dalin të tjera detaje nga krimi i rëndë i ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër, kur shtetasi Fatbardh Liçi u ekzekutua me armë zjarri teksa ishte duke pirë kafe në lokal. Një person i maskuar zbriti nga...

Vrasja në Shkodër, autori i dërgon të fala viktimës

para 9 muajve - Gazeta Express

Policia e Shkodrës ka shoqëruar disa persona për vrasjen mëngjesin e sotëm të Fatbardh Liçit. Një klient ka dëgjuar autorin t’i thotë diçka viktimës, i cili vite më parë ka qenë i dyshuar për vrasjen e...

Dëshmit/ Ja çfarë i tha vrasësi Licit para vrasjes: “Të fala nga…”

para 9 muajve - Standard

Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpara se ta vriste, autori i kishte thënë ‘të fala’ viktimës. Të paktën kështu ka thënë...

Dyshime për vrasjen e shkodranit, një i fort…

para 9 muajve - Standard

Një shkodran është ekzekutuar me armë zjarri mëngjesin e sotëm në Shkodër. Viktima është identifikuar si shtetasi Fatbardh Lici, 53 vjeç. Lici, banues në lagjen ‘Guerile’ është qëlluar me armë zjarri në...

Ja çfarë i tha vrasësi Fatbardh Licit para se ta qëllonte për vdekje

para 9 muajve - Mapo

Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpara se ta vriste, autori i kishte thënë “të fala” viktimës. Të paktën kështu është shprehur...

Vrasja mafioze në Shkodër, viktima u ekzekutua tek lokali afër shtepisë

para 9 muajve - Vizion Plus

Vrasjet mafioze rikthehen sërish në Shkodër ndërsa për krime të tilla nuk ka asnjë të arrestuar por vetëm gjetje të automjeteve të djegura të lëna pas nga autorët. Shënjestër e sulmit ishte 53 vjecari...

Dëshmitari zbulon se çfarë i tha vrasësi viktimës në Shkodër

para 9 muajve - Albeu

Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit "> 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpara se ta vriste, autori i kishte thënë ‘të fala’ viktimës. Të paktën...

‘Ke të fala’, çfarë i tha vrasësi Fatbardh Licit para se ta qëllonte me 15 plumba

para 9 muajve - Java News

Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpara se ta vriste, autori i kishte thënë “të fala” viktimës. Të paktën kështu është shprehur...

Shkodër/ Çfarë i tha vrasësi, Fatbardh Licit para se ta qëllonte për vdekje

para 9 muajve - Lexo

Dalin te tjera detaje nga krimi i rende i ndodhur mengjesin e sotem ne Shkoder, kur shtetasi Fatbardh Lici u ekzekutua me arme zjarri teksa ishte duke pire kafe ne lokal. Një person i maskuar zbriti nga...

Dëshmitari zbulon se çfarë i tha vrasësi viktimës në Shkodër

para 9 muajve - Sovrani

Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit”>53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpara se ta vriste, autori i kishte thënë ‘të fala’ viktimës. Të paktën kështu...

Vrasja në Shkodër, ja çfarë tha autori para se të qëllonte…

para 9 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags autori shkoder viktima vrasja Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpara se ta vriste, autori i kishte thënë...

Vrasja nga shqiptari, autori i dërgon të fala viktimës

para 9 muajve - Bota Press

Policia e Shkodrës ka shoqëruar disa persona për vrasjen mëngjesin e sotëm të Fatbardh Liçit. Një klient ka dëgjuar autorin t’i thotë diçka viktimës, i cili vite më parë ka qenë i dyshuar për vrasjen e...

‘Të fala nga …’ Çfarë i tha vrasësi, Fatbardh Licit, para se ta ekzekutonte

para 9 muajve - Fakti Ditor

Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpara se ta vriste, autori i kishte thënë ‘të fala’ viktimës. Të paktën kështu ka thënë...

Kush është Fatbardh Lici/ 53 vjeçari që u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Shkodër

para 9 muajve - Lexo

Fatbardh Lici, 53-vjecari që u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Shkodër dyshohet se ka qenë i përfshirë në vrasjen e Astrit Kurmemaj. Ngjarja ndodhi më 15 mars të vitit 2011 dhe pas ekzekutimit të 45-vjeçarit...

Zbardhet skema, ja si u qëllua me breshëri 53-vjeçari në Shkodër

para 9 muajve - Mapo

Mbi 10 plumba janë zbrazur mëngjesin e sotëm mbi 53-vjeçarin Fatbardh Lici, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Duke iu referuar burimeve nga grupi hetimor “BalkanWeb” sjell rindërtimin e skenës së...

Viktima në Shkodër është kunati i biznesmenit të burgosur, Lul Kulla

para 9 muajve - Mapo

Në një kohë që prokuroria dhe policia po hetojnë në lidhje me shkaqet që çuan në vrasjen e Fatbardh Licit në Shkodër si dhe kapjen e autorëve, dalin në dritë të tjera detaje në lidhje me viktimën. Sipas...

Njihej si i forti i Shkodrës, 53-vjeçari i vrarë ishte vëllai i këshilltarit bashkiak..

para 9 muajve - Mapo

Një person është vrarë me armë zjarri ne Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotëm dhe viktima është identifikuar si shtetasi Fatbardh Lici. Fatbardh Lici, banues në lagjen “Guerile” është qëlluar...

Viktima në Shkodër kunati i Lulzim Kullës që i shpëtoi atentatit me tritol

para 9 muajve - NOA

Një person u ekzekutua me breshëri arme në qytetin e Shkodrës gjatë orëve të para të mëngjesit të së premtes. Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen “Kiras” ndërkohë viktimë mbeti 53-vjeçari Fatbardh Lici. Në...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër

para 9 muajve - Iliria News

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi...

Lidhjet e forta me politiknë, biznesin dhe krimin! Kush është 53-vjeçari i vrarë në Shkodër

para 9 muajve - Medial

Fatbardh Lici, 53 vjeç, e ekzekutua me 10 plumba mëngjesin e sotëm teksa pinte kafen në një lokal në lagjen Guerile në Shkodër, nga persona ende të paidentifikuar nga policia. Viktima nuk është një emër...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër

para 9 muajve - Telegrafi

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi...

Vëllai i këshilltarit bashkiak, kunat i Lul Kullës dhe vrasja e 7 viteve më parë: Kush është i ekzekutuari në Shkodër

para 9 muajve - Gazeta Tema

Një ekzekutim me armë zjarri ndodhi mëngjesin e sotëm në Shkodër, ku mbeti i vdekur Fatbardh Lici. Ky emër nuk është i padëgjuar për policinë. Kjo, për shkak të dyshimeve se ai ishte përfshirë në një vrasje...

Detajet/ Ekzekutimi në Shkodër, viktima dyshohet i përfshirë në vrasje 7 vjet më parë

para 9 muajve - Sot News

Dalin pamjet nga vendi ku u ekzekutua sot shtetasi Fatbardh Lici në Shkodër. Policia bëri me dije se u njoftua rreth orës 07:15 se në lagjen Guerile, Shkodër, është vrarë me armë zjarri shtetasi F. L....

Lidhjet e forta me politikën, biznesin dhe krimin! Kush është 53-vjeçari i vrarë në Shkodër

para 9 muajve - Gazeta Express

​Fatbardh Lici, 53 vjeç, e ekzekutua me 10 plumba mëngjesin e sotëm teksa pinte kafen në një lokal në lagjen Guerile në Shkodër, nga persona ende të paidentifikuar nga policia. Viktima nuk është një emër...

Viktima në Shkodër është kunati i biznesmenit të burgosur Lul Kulla

para 9 muajve - Vizion Plus

Në një kohë që prokuroria dhe policia po hetojnë në lidhje me shkaqet që cuan në vrasjene Fatbardh Licit në Shkodër si dhe kapjen e autoreve, dalin në dritë të tjera detaje në lidhje me viktimën. 53 vjecari...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër

para 9 muajve - Indeks.mk

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi...

Atentati në Shkodër, viktima dyshohet se vrau kreun e bandës së '97

para 9 muajve - Albeu

53-vjecari që u ekzekutua këtë mëngjes në Shkodër , Fatbardh Lici, dyshohet se në vitin 2011 ka qenë i përfshirë në vrasjen e Astrit Kurmemajt , i dënuar me 25 vite burg për disa vrasje. Ai u vra në hyrje...

Ekzekutimi, nga vrasja e Kurmemajt dhe kushërinjve te atentati ndaj minorenit e misionarit, 20 vite përplasje

para 9 muajve - NOA

Shkodra u trondit sot nga një vrasje me armë zjarri. Viktimë mbeti 53-vjeçari Fatbardh Lici. Ai u vra me breshëri plumbash teksa ishte ulur në tavolinën e një lokali në trotuar. Autorët u larguan me shpejtësi...

Ekzekutohet ne lokal vëllai I këshilltarit bashkiak në Shkodër, dyshime për hakmarrje

para 9 muajve - Vizion Plus

Vrasja e një 53 vjecari tronditi qytetin e Shkodrës mengjesin e kësaj të premteje. Fatbardh Lici u ekzekutua teksa kishte dalë për të pirë kafen e mëngjesit në një lokal në lagjen “Guerile”. Persona që...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër

para 9 muajve - Lajmi.net

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi...

Vëllai i këshilltarit bashkiak dhe kunati i Lul Kullës që i vendosën tritol, kush ishte 53-vjeçari që u ekzekutua sot në Shkodër

para 9 muajve - Sot News

Fatbardh Lici është vrarë mëngjesin e sotëm teksa pinte kafen e mëngjesit nga persona të paidentifikuar. Por viktima nuk është një emër i panjohur për policinë jo vetëm për dyshimet në përfshirje në një...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër – VIDEO

para 9 muajve - Medial

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër – VIDEO

para 9 muajve - Medial

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi...

Atentati, viktima ishte vëllai i politikanit të njohur shkodran

para 9 muajve - NOA

Një person u ekzekutua me breshëri arme në qytetin e Shkodrës gjatë orëve të para të mëngjesit të së premtes. Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen “Kiras” ndërkohë viktimë mbeti 53-vjeçari Fatbardh Lici. Në...

VIDEO/ Ekzekutohet 53- vjeçari në Shkodër, dalin detajet e para dhe emri

para 9 muajve - Gazeta Tema

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta. Viktima është identifikuar si shtetasi...

Personi i vrarë në Shkodër është kunati i "të fortit", lidhja me bashkinë

para 9 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri tek ish-Poçeria në lagjen Kiras në Shkodër . Viktimë e breshërisë së plumbave...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër, autorët djegin makinën në Dobraç

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë kriminale tronditi Shkodrën gjatë orëve të para të mëngjesit ku një 53-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri. Viktimë mbeti shtetasi Fatbardh Lici. Ngjarja e rëndë ndodhi në zonën e njohur...

Detajet/ Vrasja në Shkodër, viktima dyshohet i përfshirë në vrasje 7 vjet më parë

para 9 muajve - Sot News

Dalin pamjet nga vendi ku u ekzekutua sot shtetasi Fatbardh Lici në Shkodër. Policia bëri me dije se u njoftua rreth orës 07:15 se në lagjen Guerile, Shkodër, është vrarë me armë zjarri shtetasi F. L....

Vrasje me armë zjarri në Shkodër, autorët djegin automjetin

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë kriminale tronditi Shkodrën gjatë orëve të para të mëngjesit ku një 53-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri. Viktimë mbeti shtetasi Fatbardh Lici. Ngjarja e rëndë ndodhi në zonën e njohur...

Atentati në Shkodër, viktima dyshohet se vrau kreun e bandës së ’97

para 9 muajve - Tetova Sot

53-vjecari që u ekzekutua këtë mëngjes në Shkodër, Fatbardh Lici, dyshohet se në vitin 2011 ka qenë i përfshirë në vrasjen e Astrit Kurmemajt, i dënuar me 25 vite burg për disa vrasje. Ai u vra në hyrje...

Ekzekutimi në Shkodër/ Vëlla i këshilltarit bashkiak, kunat i Lul Kullës dhe përfshirja në vrasjen e 7 viteve më parë

para 9 muajve - Lexo

Një ekzekutim me armë zjarri ndodhi mëngjesin e sotëm në Shkodër, ku mbeti i vdekur Fatbardh Lici. Ky emër nuk është i padëgjuar për policinë. Kjo, për shkak të dyshimeve se ai ishte përfshirë në një vrasje...

Ekzekutohet në lokal vëllai i këshilltarit bashkiak në Shkodër, dyshime për hakmarrje

para 9 muajve - Tetova Sot

Vrasja e një 53 vjecari tronditi qytetin e Shkodrës mengjesin e kësaj të premteje. Fatbardh Lici u ekzekutua teksa kishte dalë për të pirë kafen e mëngjesit në një lokal në lagjen “Guerile”. Persona që...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër

para 9 muajve - Klan Kosova

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi...

Gjakmarrje në Shkodër, merret haku i kreut të bandës së '97-ës

para 9 muajve - Gazeta Express

53-vjecari që u ekzekutua këtë mëngjes në Shkodër, Fatbardh Lici, dyshohet se në vitin 2014 ka qenë i përfshirë në vrasjen e Astrit Kurmemajt, i dënuar me 25 vite burg për disa vrasje. Ai u vra në hyrje...

Kush është personi i ekzekutuar në Shkodër, dyshohej për përfshirje në një vrasje

para 9 muajve - NOA

Një ngjarje e rëndë kriminale tronditi Shkodrën gjatë orëve të para të mëngjesit ku një 53-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri. Viktimë mbeti shtetasi Fatbardh Lici. Ngjarja e rëndë ndodhi në zonën e njohur...

Ekzekutimi i 53-vjeçarit në Shkodër, dyshohet se u përfshi në vrasjen për gjakmarrje 7 vite më parë

para 9 muajve - Mapo

Një 53-vjeçar është vrarë mëngjesin e sotëm në Shkodër nga persona ende të paidentifikuar. Fatbardh Lici, banues në lagjen “Guerile” është qëlluar me armë zjarri nga një makinë në rrugë duke gjetur vdekjen...

Shkodër, vritet një 53 vjeçar

para 9 muajve - Infokusi

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi...

Ekzekutohet 53 vjeçari, dalin detajet e para dhe emri. Gjendet një “Benz” i djegur, dyshohet…

para 9 muajve - Gazeta Tema

Një person është vrarë me armë zjarri ne Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotem dhe viktima eshte identifikuar si shtetasi Fatbardh Lici. Krimi ka ndodhur tek ish-Poçeria në lagjen Kiras, por nuk...

Ekzekutohet me armë zjarri 53-vjeçari në Shkodër

para 9 muajve - Sot News

Një 53-vjeçar është vrarë mëngjesin e sotëm në Shkodër nga persona ende të paidentifikuar. Fatbardh Lici, banues në lagjen “Guerile” është qëlluar me armë zjarri nga një makinë në rrugë duke gjetur vdekjen...

Mëngjes vrasjeje në Shkodër

para 9 muajve - Gazeta Express

Një 53-vjeçar është vrarë këtë mëngjes në Shkodër. Në një njoftim paraprak për ngjarjen, policia thotë se rreth orës 07:15 është njoftuar se në lagjen Guerile, Shkodër,  është vrarë me armë zjarri Fatbardh Lici 53...

Ekzekutimi i 53-vjeçarit, dalin detajet e para. Gjendet një “Benz” i djegur, dyshohet…

para 9 muajve - Mapo

Një person është vrarë me armë zjarri në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe viktima është identifikuar si shtetasi Fatbardh Lici. Krimi ka ndodhur tek ish-Poçeria në lagjen Kiras, por nuk...

Vritet me armë zjarri një grua në Shkodër (Emri)

para 9 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër mëngjesin e sotëm ku është vrarë me armë zjarri një grua. Sipas informacioneve të para, viktima është identifikuar si Fatbardha Lici. Ngjarja ka ndodhur në rrugë...

PROFIL/ Vrasja në Shkodër, ja kush ishte Fatbardh Lici, vëlla i këshilltarit bashkiak dhe kunat i Lul Kullës

para 9 muajve - Java News

Fatbardh Lici është vrarë mëngjesin e sotëm teksa pinte kafen e mëngjesit nga persona të paidentifikuar. Por viktima nuk është një emër i panjohur për policinë jo vetëm për dyshimet në përfshirje në një...

Ekzekutohet 53-vjeçari në Shkodër, dyshohet se u përfshi në vrasjen për gjakmarrje 7 vite më parë

para 9 muajve - Blitz

Një 53-vjeçar është vrarë mëngjesin e sotëm në Shkodër nga persona ende të paidentifikuar. Fatbardh Lici, banues në lagjen “Guerile” është qëlluar me armë zjarri nga një makinë ndërsa ndodhej në një lokal...

E FUNDIT/ Vrasje në Shkodër

para 9 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit , ku një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri tek ish-Poçeria në lagjen Kiras. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit , ku viktimë...

Shkodër: Vrasje me armë zjarri tek ish-Poçeria, identifikohet viktima

para 9 muajve - Mapo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri tek ish-Poçeria në lagjen Kiras. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku viktimë...

Kush ishte 53-vjeçari i ekzekutuar me 15 plumba në Shkodër

para 9 muajve - Periskopi

Fatbardh Lici është vrarë mëngjesin e sotëm teksa pinte kafen e mëngjesit nga persona të paidentifikuar. Por viktima nuk është një emër i panjohur për policinë jo vetëm për dyshimet në përfshirje në një...

Tronditet Shkodra, ekzekutohet me armë zjarri një person

para 9 muajve - NOA

Një ngjarje e rëndë kriminale ka tronditur Shkodrën këtë të premte. Një person është vrarë me armë zjarri në orët e para të mëngjesit në vendin e njohur si ish-Poçeria, në lagjen “Kiras”. Viktima është...

Ekzekutohet 53 vjeçari në Shkodër/ Gjendet një “Benz” i djegur, dyshohet…

para 9 muajve - Lexo

Një person është vrarë me armë zjarri ne Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe viktima është identifikuar si shtetasi Fatbardh Lici. Informacion Paraprak Me 10.08.2018 rreth orës 07:15 jemi...

Shkodër: Ekzekutohet me 15 plumba vëllai i këshillitarit bashkiak, po pinte kafe

para 9 muajve - Periskopi

Një 53 vjeçar u ekzekutua me armë zjarri mëngjesin e së premtes në qytetin e Shkodres. Ngjarja ndodhi në lagjen “Guerrile” dhe viktima u identifikua si shtetasi Fatbardh Lici. Ai ka qenë duke pirë kafen...

VIDEO/ Shkodër, ekzekutimi i 53-vjeçarit Fatbardh Lici, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

para 9 muajve - Java News

Dalin pamjet nga vendi ku u ekzekutua sot shtetasi Fatbardh Lici ne Shkoder. Policia beri me dije se u njoftua rreth orës 07:15 se në lagjen Guerile, Shkodër, është vrarë me armë zjarri shtetasi F. L....

Shkodër/ Vrasje me armë zjarri, identifikohet viktima

para 9 muajve - Lexo

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër ku viktimë ka mbetur shtetasi i identifikuar si Fatbardh Lici, 53 vjeç, banues në lagjen Guerile në Shkodër. Me 10.08.2018 rreth orës...

EMRI/ Shkodër, vrasje me armë zjarri në lagjen “Kiras”

para 9 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri tek ish-Poçeria në lagjen Kiras. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku viktimë...

Vrasje në Shkodër

para 9 muajve - Periskopi

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër

para 9 muajve - KosovaPress

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi Fatbardh Lici, 53 vjeç. Menjëherë kanë shkuar forca të shumta të policisë dhe janë ngritur...

Ekzekutimi i 53-vjeçarit shqiptar, dyshohet se u përfshi në vrasje për gjakmarrje

para 9 muajve - Insajderi

Një 53-vjeçar është vrarë mëngjesin e sotëm në Shkodër nga persona ende të paidentifikuar. Fatbardh Lici, banues në lagjen “Guerile” është qëlluar me armë zjarri nga një makinë në rrugë duke gjetur vdekjen...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër

para 9 muajve - Ekonomia Online

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi...

Vrasje në Shkodër

para 9 muajve - Sovrani

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri tek ish-Poçeria në lagjen Kiras. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku viktimë...

Vritet një person në orët e mëngjesit të sotëm Shkodër

para 9 muajve - Insajderi

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK