http://kariera.mk

”Luftë për selfie” në Fontana di Trevi në Romë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Disa turistë dëshironin të bënin një “selfie” në një qoshe të preferuar të sheshit Fontana di Trevi në Romë për të nxjerrë sa më bukur ndërtesën pas tyre. Por, askush nuk dëshironte ta braktiste këtë qoshe...

“Luftë” për një foto mes turistëve holandezë dhe amerikanë

para 9 muajve - Infokusi

Donin të bënin një ‘selfie’ nga këndi i saktë në sheshin Fontana di Trevi, në Romë, për të kapur më mirë pamjen mahnitëse pas shpinës së tyre. Por asnjë nuk donte ta lëshonte atë kënd të privilegjuar....

”Luftë për selfie” në Fontana di Trevi në Romë

para 9 muajve - KosovaPress

Por, askush nuk dëshironte ta braktiste këtë qoshe të preferuar. Më pas nisi një zënkë sa u kërkua ndërhyrja e disa patrullave të policisë bashkiake. Pas trazirave, edhe me disa vështirësi, tetë turistë...

“Foto nga këndi i njohur në Romë”/ Sherr masiv mes turistëve, nevojitet ndërhyrja e policisë

para 9 muajve - Mapo

Përleshje mes disa turistëve holandezë dhe amerikanë. E për të shuar sherrin, është dashur ndërhyrja e policisë. Gjithcka pas deshires per te bere nje foto nga një kënd që fokusonte zonën e njohur ‘Fontana...

“Luftë” për një foto mes turistëve holandezë dhe amerikanë

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Donin të bënin një ‘selfie’ nga këndi i saktë në sheshin Fontana di Trevi, në Romë, për të kapur më mirë pamjen mahnitëse pas shpinës së tyre. Por asnjë nuk donte ta lëshonte atë kënd të privilegjuar....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK