http://kariera.mk

Pilotët në grevë, anulohen 400 fluturime të “Ryanair”

para 9 muajve - Medial

Pilotët e “Ryanair” janë në grevë në pesë shtete të Evropës, duke shtyrë kështu anulimin për të gjashtën herë të fluturimeve të kësaj kompanie, gjatë sezonës së pushimeve. Greva 24 orëshe përfshinë stafin...

Pilotët gjerman në grevë, qindra fluturime të anuluara

para 9 muajve - Alsat-M

Gjiganti ajror i transportit “Ryanair” është përballur sot me grevën e parë njëkohësisht me atë të pilotëve në pesë vende europiane, pas disa muajve tensionesh për politikën e kompanisë për punësimin....

Pilotët në grevë, anulohen 400 fluturime të “Ryanair”

para 9 muajve - Klan Kosova

Pilotët e “Ryanair” janë në grevë në pesë shtete të Evropës, duke shtyrë kështu anulimin për të gjashtën herë të fluturimeve të kësaj kompanie, gjatë sezonës së pushimeve. Greva 24 orëshe përfshinë stafin...

Pilotët e Ryanair prap në protestë, anulohen qindra fluturime

para 9 muajve - Koha.net

Pilotët e Ryanair kanë goditur sërish me një grevë 24-orëshe, që do të mbahet gjatë ditës së shtunë, në pesë shtete të mëdha europiane. Bëhet fjalë për stafin në Gjermani, Suedi, Irlandë, Belgjikë dhe...

Pilotët në grevë, anulohen 400 fluturime në 5 shtete të mëdha europiane

para 9 muajve - Sot News

Nje grevë 24 orëshe e pilotëve të Ryanair sjell kaos total në fluturimet e planifikuara. BBC raporton se greva e planifikuar për të shtunën do të prekë pesë shtete të mëdha europiane. Grevën e kanë njoftuar...

Pilotët e Ryanair në protestë, anulohen qindra fluturime, preken mijëra pasagjerë

para 9 muajve - Medial

Pilotët e Ryanair kanë goditur sërish me një grevë 24-orëshe, që do të mbahet gjatë ditës së shtunë, në pesë shtete të mëdha europiane. Bëhet fjalë për stafin në Gjermani, Suedi, Irlandë, Belgjikë dhe...

Pilotët e Ryanair në protestë, anulohen qindra fluturime, preken mijëra pasagjerë

para 9 muajve - Medial

Pilotët e Ryanair kanë goditur sërish me një grevë 24-orëshe, që do të mbahet gjatë ditës së shtunë, në pesë shtete të mëdha europiane. Bëhet fjalë për stafin në Gjermani, Suedi, Irlandë, Belgjikë dhe...

Greva e pilotëve anulon 400 fluturime. Ja 5 shtete e mëdha europiane që preken

para 9 muajve - Lexo

Nje greve 24 oreshe e piloteve te Ryanair sjell kaos total ne fluturimet e planifikuara. BBC raporton se greva e planifikuar per te shtunen do te preke pesë shtete të mëdha europiane. Greven e kane njoftuar...

Pilotët e Ryanair në grevë në 5 shtete

para 9 muajve - Gazeta e re

Në Gjermani do të anulohen 250 fluturime, në Belgjikë 104 dhe në Suedi, Irlandë dhe Holandë do të anulohen 42 fluturime. Pilotët e kompanisë ajrore më të madhe me çmime të ulëta të Irlandës, Ryanair, po...

Grevë e “Ryanair”, pezullohen qindra fluturime në Europë

para 9 muajve - Gazeta Shqip

E premte e zezë, për të thënë të paktën, për linjën ajrore “Ryanair”. Në mes të sezonit të verës, pilotët e pesë vendeve europiane, Belgjika, Suedia, Irlanda, Gjermania dhe Holanda kanë vendosur të ndalojnë,...

Administrata gjyqësore gati për grevë

para 9 muajve - Republika

Durimit të administratës gjyqësor po i ofrohet fundi. Nëse deri në fund të muajit nuk ju kthehen 330 mijë euro, mjete këto të marra nga Këshilli Gjyqësor pas protestave të Koha. Përveç kësaj, greva e paralajmëruar...

Greva e pilotëve anulon 400 fluturime, preken 5 shtete të mëdha europiane

para 9 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags greva pilote shtetet Nje greve 24 oreshe e piloteve te Ryanair sjell kaos total ne fluturimet e planifikuara. BBC raporton se greva e planifikuar per te shtunen do te preke pesë shtete të...

Administrata gjyqësore gati për grevë

para 9 muajve - Fakti Ditor

Durimit të administratës gjyqësor po i ofrohet fundi. Nëse deri në fund të muajit nuk ju kthehen 330 mijë euro, mjete këto të marra nga Këshilli Gjyqësor pas protestave të Koha. Përveç kësaj, greva e paralajmëruar...

Administrata gjyqësore gati për grevë

para 9 muajve - Tetova Sot

Durimit të administratës gjyqësor po i ofrohet fundi. Nëse deri në fund të muajit nuk ju kthehen 330 mijë euro, mjete këto të marra nga Këshilli Gjyqësor pas protestave të Koha. Përveç kësaj, greva e paralajmëruar...

Grevë e “Ryanair”, pezullohen qindra fluturime në Europë

para 9 muajve - Gazeta e re

E premte e zezë, për të thënë të paktën, për linjën ajrore “Ryanair”. Në mes të sezonit të verës, pilotët e pesë vendeve europiane, Belgjika, Suedia, Irlanda, Gjermania dhe Holanda kanë vendosur të ndalojnë,...

Filloi greva më e madhe e pilotëve në historinë e RyanAir

para 9 muajve - Te Sheshi

Pilotët e RyanAir, kompanisë më të madhe të avionëve me kosto të ulët në Evropë, filluan grevën më të madhe të tyre në historinë e kompanisë. Pothuajse 400 fluturime të kësaj kompanie në të gjithë Evropën...

Gjykata shpall ilegale grevën në kompaninë kroate të fluturimit

para 9 muajve - Portalb

Një gjykatë në Zagreb ka vendosur se një grevë e planifikuar nga pjesëtarë të kompanisë Croatia Airlines është ilegale, duke qetësuar situatën në Qeverinë e këtij vendi por duke zemëruar sindikatën e punëtorëve....

Gjykata shpall ilegale grevën në kompaninë kroate të fluturimit

para 9 muajve - Lajmi.net

Një gjykatë në Zagreb ka vendosur se një grevë e planifikuar nga pjesëtarë të kompanisë Croatia Airlines është ilegale, duke qetësuar situatën në Qeverinë e këtij vendi por duke zemëruar sindikatën e punëtorëve....

Gjykata shpall ilegale grevën në kompaninë kroate të fluturimit

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Një gjykatë në Zagreb ka vendosur se një grevë e planifikuar nga pjesëtarë të kompanisë Croatia Airlines është ilegale, duke qetësuar situatën në Qeverinë e këtij vendi por duke zemëruar sindikatën e punëtorëve....

“Ryanair” anulon 396 fluturime në Europë

para 9 muajve - NOA

Kompania me kosto të ulët ”Ryanair” njoftoi anulimin e 250 fluturimeve në nisje dhe në mbërritje në Gjermani. Vendimi erdhi pasi pilotët e saj gjermanë janë solidarizuar me grevën europiane të paralajmëruar...

Gjykata shpall ilegale grevën në kompaninë kroate të fluturimit

para 9 muajve - Ekonomia Online

Një gjykatë në Zagreb ka vendosur se një grevë e planifikuar nga pjesëtarë të kompanisë Croatia Airlines është ilegale, duke qetësuar situatën në Qeverinë e këtij vendi por duke zemëruar sindikatën e punëtorëve....

Gjykata shpall ilegale grevën në kompaninë kroate të fluturimit

para 9 muajve - Ekonomia Online

Një gjykatë në Zagreb ka vendosur se një grevë e planifikuar nga pjesëtarë të kompanisë Croatia Airlines është ilegale, duke qetësuar situatën në Qeverinë e këtij vendi por duke zemëruar sindikatën e punëtorëve....

Shpallet ilegale greva në kompaninë kroate të fluturimit

para 9 muajve - Insajderi

Një gjykatë në Zagreb ka vendosur se një grevë e planifikuar nga pjesëtarë të kompanisë Croatia Airlines është ilegale, duke qetësuar situatën në Qeverinë e këtij vendi por duke zemëruar sindikatën e punëtorëve....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK