http://kariera.mk

Të shtëna me armë në Kanada, të paktën 4 të vdekur…

para 6 muajve - Mapo

Të shtëna me armë janë dëgjuar në Fredericton të Kanadasë, teksa raportimet e para flasin për disa viktima. Vetë policia e qytetit shkruan në Tvvitter se mund të konfirmojë të vdekur, por mediat atje flasin...

Kanada, 4 të vrarë me armë zjarri

para 6 muajve - Portalb

Katër vetë u vranë të premten me armë zjarri në qytetin lindor kanadez të Fredericton-it, njoftuan autoritetet. Policia u ka bëre thirrje banorëve që jetojnë në zonën e përfshirë nga incidenti të qëndrojnë...

Të paktën katër të vdekur pas një shkëmbimi zjarri

para 6 muajve - Infokusi

Një shkëmbim zjarri ka shkaktuar të paktën katër të vdekur sot në mëngjes në qytetin kanadez të Fredericton, njoftoi policia lokale në rrjetin social Twitter. “Ky shkëmbim zjarri ka shkaktuar të paktën...

KANADA: KATËR TË VRARË NGA SULMI I ARMATOSUR

para 6 muajve - TV Art

Siç raportojnë mediat kanadeze, disa minuta më parë ka ndodhur një sulm i armatosur ku deri më tani nga të shtënat me armë, kanë mbetur të vdekur së paku katër persona. Ky sulm ka ndodhur në qytetin Nju...

Kanada, 4 të vrarë me armë zjarri

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Katër vetë u vranë të premten me armë zjarri në qytetin lindor kanadez të Fredericton-it, njoftuan autoritetet. Policia u ka bëre thirrje banorëve që jetojnë në zonën e përfshirë nga incidenti të qëndrojnë...

Të shtëna në Kanada, të paktën katër të vdekur

para 6 muajve - Klan Kosova

Policia në Kanada ka bërë të ditur që të paktën katër persona janë vrarë pas të shtënave në qytetin lindor të Kanadasë, në New Brunswick. Banorët e kësaj pjese janë këshilluar që të qëndrojnë brenda shtëpive...

Sulm në Kanada, disa të vdeku

para 6 muajve - Lajmi.net

Policia kanadeze ka njoftuar për “disa viktima”, si pasojë e të shtënave në qytetin lindor, Nju Brunsuik. Të paktën katër persona janë raportuar të vdekur, pas incidentit në rrugën Brookside Drive. Policia...

Disa persona të vdekur pas një sulmi në Kanada

para 6 muajve - Gazeta Express

Policia kanadeze ka njoftuar për “disa viktima”, si pasojë e të shtënave në qytetin lindor, Nju Brunsuik. Të paktën katër persona janë raportuar të vdekur, pas incidentit në rrugën Brookside Drive. Policia...

Të shtëna armësh në Kanada: Katër persona raportohet se vdekur

para 6 muajve - Shenja

Të paktën katër persona janë vrarë në Frederickton, qytet ky në juglindje të Kanadasë. Policia e Frederickton ka njoftuar se të shtënat janë duke vazhduar edhe në këto momente, dhe se nuk mund të konfirmojnë...

Të shtëna me armë në Kanada, të paktën 4 të vdekur

para 6 muajve - Medial

Të shtëna me armë janë dëgjuar në Fredericton të Kanadasë, teksa raportimet e para flasin për disa viktima. Vetë policia e qytetit shkruan në Tvvitter se mund të konfirmojë të vdekur, por mediat atje flasin...

Të shtëna me armë në Kanada, të paktën 4 të vdekur

para 6 muajve - Koha.net

Të shtëna me armë janë dëgjuar në Fredericton të Kanadasë, teksa raportimet e para flasin për disa viktima. Vetë policia e qytetit shkruan në Twitter se mund të konfirmojë të vdekur, por mediat atje flasin...

Sulm me armë në Kanada, të paktën 4 të vdekur

para 6 muajve - Mapo

Të paktën 4 persona raportohet se janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur nga të shtënat me armë në qytetin Fredericton në lindje të Kanadasë. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po shkëmben zjarr...

Panik në Kanada/ Raportohen 4 viktima, policia apel: Mbyllni dyert, mos dilni jashtë

para 6 muajve - Sot News

Së paku katër vetë janë vrarë nga të shtënat me armë zjarri në Kanada. Lajmin e ka dhëne policia vendase, e cila u bën apel banorëve të mos dalin nga shtëpitë dhe të mbyllin dyert. Incidenti ka ndodhur...

Disa të vdekur nga të shtënat me armë në Kanada

para 6 muajve - Vizion Plus

Të paktën 4 persona raportohet të kenë vdekur gjatë një ngjarje te rëndë të raportuar në Fredericton, qytet në lindje të Kanadasë. Të dhënat e para flasin për të shtëna me armë ndërsa forcat e rendit I...

“Mbyllni dyert, mos dilni jashtë”, panik në Kanada, ç’po ndodh atje?

para 6 muajve - InfoShqip

Së paku katër vetë janë vrarë nga te shtenat me arme zjarri në Kanada. Lajmin e ka dhene policia vendase, e cila u ben apel banoreve te mos dalin nga shtepite dhe te mbyllin dyert. Incidenti ka ndodhur...

Të shtëna me armë në Kanada, të paktën 4 të vdekur

para 6 muajve - Tetova Sot

Të shtëna me armë janë dëgjuar në Fredericton të Kanadasë, teksa raportimet e para flasin për disa viktima. Vetë policia e qytetit shkruan në Twitter se mund të konfirmojë të vdekur, por mediat atje flasin...

Të paktën katër të vdekur pas një shkëmbimi zjarri

para 6 muajve - KosovaPress

“Ky shkëmbim zjarri ka shkaktuar të paktën katër të vdekur”, theksoi policia pa dhënë shumë detaje dhe duke u bërë thirrje banorëve të kësaj lagjeje të qëndrojnë në shtëpi. Temat: Kanada

Të shtëna me armë në Kanada, të paktën 4 të vdekur

para 6 muajve - Infokusi

Të shtëna me armë janë dëgjuar në Fredericton të Kanadasë, teksa raportimet e para flasin për disa viktima. Vetë policia e qytetit shkruan në Tvvitter se mund të konfirmojë të vdekur, por mediat atje flasin...

Të shtëna në Kanada, 4 persona humbin jetën

para 6 muajve - Lexo

Të paktën 4 persona raportohen se kanë vdekur gjatë të shtënave me armë në qytetin në lindje të Kanadasë, Fredericton. Policia ka bërë apel qytetarëve të evitojnë zonën dhe të qëndrojnë në banesat e tyre...

Sulm me armë në Kanada, të paktën katër të vdekur

para 6 muajve - Java News

Të paktën 4 persona raportohen se kanë vdekur gjatë të shtënave me armë në qytetin në lindje të Kanadasë, Fredericton. Policia ka bërë apel qytetarëve të evitojnë zonën dhe të qëndrojnë në banesat e tyre...

Të shtëna me armë në Kanada, të paktën 4 të vdekur

para 6 muajve - Republika

Të shtëna me armë janë dëgjuar në Fredericton të Kanadasë, teksa raportimet e para flasin për disa viktima. Vetë policia e qytetit shkruan në Twitter se mund të konfirmojë të vdekur, por mediat atje flasin...

Disa persona kanë vdekur pas një sulmi me të shtëna në Kanada

para 6 muajve - Ekonomia Online

Policia kanadeze ka njoftuar për “disa viktima”, si pasojë e të shtënave në qytetin lindor, Nju Brunsuik. Të paktën katër persona janë raportuar të vdekur, pas incidentit në rrugën Brookside Drive. Policia...

Të shtëna me armë në Kanada, raportohet për 4 të vdekur

para 6 muajve - Gazeta e re

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar ditën e sotme në Kanada, ku sipas raportimeve të para dyshohet për katër persona të vdekur në qytetin Fredericton, New Brunswick. Mësohet se ngjarja ka ndodhur...

Të shtëna me armë në Kanada, të paktën 4 të vdekur

para 6 muajve - Ekonomia Online

Të shtëna me armë janë dëgjuar në Fredericton të Kanadasë, teksa raportimet e para flasin për disa viktima. Vetë policia e qytetit shkruan në Twitter se mund të konfirmojë të vdekur, por mediat atje flasin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK