http://kariera.mk

Shkup, një 39 vjeçar abuzon seksualisht me një 15 vjeçare

para 9 muajve - Portalb

Një shkupjan tridhjetë e shtatë vjeçar S.J. mbrëmë në Stacionin policor Strugë ka denoncuar se të njëjtën ditë rreth orës 15 në shtëpinë e F.N. në atë qytet ku qëndron bashkë me familjen e tij, shkupjani...

Kapet një pedofil në Shkup, përdhunoi një të mitur

para 9 muajve - Iliria News

Një shkupjan tridhjetë e shtatë vjeçar S.J. mbrëmë në Stacionin policor Strugë ka denoncuar se të njëjtën ditë rreth orës 15 në shtëpinë e F.N. në atë qytet ku qëndron bashkë me familjen e tij, shkupjani...

Kapet një pedofil në Shkup, përdhunoi një të mitur

para 9 muajve - Albeu

Një shkupjan tridhjetë e shtatë vjeçar S.J. mbrëmë në Stacionin policor Strugë ka denoncuar se të njëjtën ditë rreth orës 15 në shtëpinë e F.N. në atë qytet ku qëndron bashkë me familjen e tij, shkupjani...

Përdhunohet 15 vjecarja në Strugë

para 9 muajve - Tetova Sot

Ministria e Punëve të Brendshme, ka informuar Strugalajm.com se më 9 gusht 2018 në ora 20:00 në Stacionin policor të Strugës, S.J. (37) nga Shkupi raportoi se po atë ditë rreth orës 15.00 në Strugë, në...

Shkupjani ka abuzuar seksualisht mbi një vajzë 15-vjeçare

para 9 muajve - Tetova Sot

Një shkupjan tridhjetë e shtatë vjeçar S.J. mbrëmë në Stacionin policor Strugë ka denoncuar se të njëjtën ditë rreth orës 15 në shtëpinë e F.N. në atë qytet ku qëndron bashkë me familjen e tij, shkupjani...

Shkupjani ka abuzuar seksualisht mbi një vajzë 15-vjeçare

para 9 muajve - Shenja

Një shkupjan tridhjetë e shtatë vjeçar S.J. mbrëmë në Stacionin policor Strugë ka denoncuar se të njëjtën ditë rreth orës 15 në shtëpinë e F.N. në atë qytet ku qëndron bashkë me familjen e tij, shkupjani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK