http://kariera.mk

Burri e vrau pasi ajo nuk pranoi të kthehej në shtëpi, rrëfehet pas krimit Pjetër Ndrecaj

para 6 muajve - Sot News

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar sot seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Nrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona Nrecajt dhe vajzës së saj 9 vjeçe. Kallxo.com mëson se seanca është...

Ajo nuk pranoi të kthehej në shtëpi, burri e vrau, Pjetër Ndrecaj rrëfehet pas krimit

para 6 muajve - Mapo

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar sot seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Nrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona Nrecajt dhe vajzës së saj 9 vjeçe. Kallxo.com mëson se seanca është...

“Nuk pranoi të rikthehej te unë”, Ndrecaj flet pasi vrau ish-gruan dhe vajzën 9-vjeçare

para 6 muajve - NOA

Një ngjarje tronditëse ndodhi në Gjakovë tre ditë më parë ku babai vrau vajzën e tij 9-vjeçare dhe ish-gruan. Çifti ishte ndarë prej disa kohësh por Pjetër Ndrecaj i kërkonte Valbonës nga Tropoja të riktheheshin...

Protestë e dhimbje për nënën dhe vajzën e vrarë

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Familjarët kanë akuzuar organet e rendit se kanë dështuar t’i mbrojnë të afërmit e tyre kur një burrë 43 vjeç me armë automatike vrau të martën në fshatin Brekoc të komunës së Gjakovës, ish-gruan e tij...

“Mjaft me vrasjen e vajzave dhe grave”

para 6 muajve - RTV 21

Jahjaga tha se ju rikujtojnë vajzave dhe grave që ndihen të kërcenuara se ato nuk janë vetëm Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka marrë pjesë sot protestën e mbajtur në Gjakovë  për të kërkuar...

Ajo nuk pranoi të kthehej në shtëpi, burri e vrau. Pjetër Ndrecaj rrëfehet pas krimit

para 6 muajve - Lexo

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar sot seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Nrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona Nrecajt dhe vajzës së saj 9 vjeçe. Kallxo.com mëson se seanca është...

“Mjaft me vrasjen e vajzave dhe grave”

para 6 muajve - Tetova Sot

Jahjaga tha se ju rikujtojnë vajzave dhe grave që ndihen të kërcenuara se ato nuk janë vetëm Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka marrë pjesë sot protestën e mbajtur në Gjakovë  për të kërkuar...

Protestës në Gjakovë i prin familja e viktimës: Duam drejtësi për nënën dhe motrën tonë

para 6 muajve - Koha.net

Lexoni: ​ Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, në ora 11:00 ka filluar protestën nga parku i qytetit të Gjakovës deri te Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e...

E vrau ish-burri në derën e shtëpisë, tre ditë pas ngjarjes…

para 6 muajve - Standard

Tre ditë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Gjakovë, ku Pjetër Nrecaj vrau me armë zjarri ish-gruan dhe vajzën e tij në derën e shtëpisë, Rrjeti i Grave ka zhvilluar një protestë paraditen e sotme. Marshi...

Jahjaga e Kusari-Lila kërkojnë drejtësi për vrasjet në Gjakovë

para 6 muajve - Klan Kosova

Gjatë marshit protestues në Gjakovë për vrasjen e nënës dhe vajzës atje, kanë mbajtur fjalim edhe dy gra të fuqishme te skenës sonë politike, Atifete Jahjaga dhe Mimoza Kusari Lila, të cilët iu bashkuan...

Këto janë fjalët e para të babait vrasës

para 6 muajve - Albeu

Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Ndrecaj, pasi dyshohet për vrasjen e dyfishtë, e cila kishte ndodhur të martën mbrëma në...

Policia: Viktima nga Gjakova nuk ka kërkuar mbrojtje ose strehim pas kërcënimit nga burri

para 6 muajve - Telegrafi

Mbrojtës i viktimave nga Prokuroria themelore në Gjakovë, Agim Hula, në një konferencë të jashtëzakonshme për media  për vrasjen e dyfishtë të mbrëmjes së 7 gushtit në Brekoc të Gjakovës, ka thënë se zyra...

Jahjaga: Edhe sa jetë duhe të të shuhen që institucionet të reagojnë

para 6 muajve - Lajmi.net

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga gjatë marshit protestues që u mbajt në Gjakovë për vrasjen e nënës dhe të bijës në Brekoc të Gjakovës tha se kriminaliteti i Pjetër Nrecaj dhe burrave të tjerë...

Pjetër Nrecaj i vie keq për vrasjen e gruas dhe vajzës 9-vjeçare

para 6 muajve - Lajmi.net

Në deklaratën e tij të shkurtër para gjykatës, Pjetër Nrecaj ka thënë se i vie keq për ngjarjen ku gruaja e tij Valbona Nrecaj dhe vajza e saj 9 vjeçare mbetën të vrara. Deklarata e Nrecajt është bërë...

Jahjaga: Edhe sa jetë duhet të shuhen që institucionet të reagojnë

para 6 muajve - Kallxo

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga gjatë marshit protestues që u mbajt në Gjakovë për vrasjen e nënës dhe të bijës në Brekoc të Gjakovës tha se kriminaliteti i Pjetër Nrecaj dhe burrave të tjerë...

Pjetër Nrecaj thotë se ndien keqardhje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - Klan Kosova

Në deklaratën e tij të shkurtër para gjykatës, Pjetër Nrecaj ka thënë se i vie keq për ngjarjen ku gruaja e tij Valbona Nrecaj dhe vajza e saj 9 vjeçare mbetën të vrara. Deklarata e Nrecajt është bërë...

Pjetër Nrecaj pendohet për vrasjen e gruas dhe vajzës 9- vjeçare

para 6 muajve - Lajmi.net

Në deklaratën e tij të shkurtër para gjykatës, Pjetër Nrecaj ka thënë se i vie keq për ngjarjen ku gruaja e tij Valbona Nrecaj dhe vajza e saj 9 vjeçare mbetën të vrara. Deklarata e Nrecajt është bërë...

Jahjaga: Edhe sa jetë duhe të të shuhen që institucionet të reagojnë

para 6 muajve - Kallxo

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga gjatë marshit protestues që u mbajt në Gjakovë për vrasjen e nënës dhe të bijës në Brekoc të Gjakovës tha se kriminaliteti i Pjetër Nrecaj dhe burrave të tjerë...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë – 30 ditë paraburgim për Pjetër Nrecajn

para 6 muajve - Klan Kosova

Gjykata Themelore në Gjakovë, a ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Nrecaj, pasi dyshohet për vrasjen e dyfishtë, e cila kishte ndodhur të martën mbrëma në fshatin Brekoc...

E vrau ish-burri në derën e shtëpisë bashkë me vajzën, flet vëllai: Shteti e neglizhoi rastin

para 6 muajve - Sot News

Tre ditë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Gjakovë, ku Pjetër Nrecaj vrau me armë zjarri ish-gruan dhe vajzën e tij në derën e shtëpisë, Rrjeti i Grave ka zhvilluar një protestë paraditen e sotme.Marshi...

Protestuesit kërkojnë burgim për policët e Gjakovës

para 6 muajve - RTV 21

Djali i viktimës mban letër me mbishkrimin “I love you mom” Marshi protestues me kërkesë të familjes të së ndjerës Valbona Marku ka vazhduar deri tek stacioni i Policisë në Gjakovë. Protestuesit kërkuan...

Jahjaga: Gratë në Kosovë s’janë të sigurta as në familjet e tyre

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga shkruan se gratë në Kosovë përveç që nuk janë të sigurta në punë dhe shkollë, tash s’kanë siguri as në familjet e tyre. Ky reagim ka ardhur pas vrasjes së dysfishtë...

Vëllau i viktimës në Gjakovë: Shteti ka neglizhuar çështjen e motrës time

para 6 muajve - Kallxo

Policia u shpreh se viktima nuk ka dashur mbrojtjen e tyre Në Gjakovë po mbahet protesta e organizuar nga Rrjeti i Grave pas vrasjes së gruas dhe vajzës në Brekoc të Gjakovës. Marshi ka nisur nga parku...

Policia shfajësohet për vrasjen në Brekovc

para 6 muajve - Kallxo

Në një konferencë për media policia ka arsyetuar veprimet e saja në trajtimin e rastit të kërcënimit të Valbonë Nrecajt. Nënkoloneli Ahmet Hasi drejtor i policisë në Gjakovë ka thënë se kanë trajtuar siç...

Jahjaga: Gratë në Kosovë s’janë të sigurta në punë e shkollë, tash as në familjet e tyre

para 6 muajve - Koha.net

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka thënë se gratë në Kosovë përveç që nuk janë të sigurta në punë dhe shkollë, tash s’kanë siguri as në familjet e tyre. Ajo ka shtuar se Pjetër Nrecaj iu shtua...

30 ditë paraburgim për burrin e Valbonës, thotë se i vie keq për vrasjen e dyfishtë

para 6 muajve - Gazeta Express

Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Ndrecaj, pasi dyshohet për vrasjen e dyfishtë, e cila kishte ndodhur të martën mbrëma në...

Vrasja e gruas dhe vajzës në Brekovc, seanca ndaj Pjetër Nrecajt mbahet në spital

para 6 muajve - Portalb

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar para pak minutash seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Nrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona Nrecajt dhe vajzës së saj 9 vjeçe. Kallxo.com mëson...

Vëllau i viktimës në Gjakovë: Shteti ka neglizhuar çështjen e motrës time

para 6 muajve - RTV 21

Policia u shpreh se viktima nuk ka dashur mbrojtjen e tyre Në Gjakovë po mbahet protesta e organizuar nga Rrjeti i Grave pas vrasjes së gruas dhe vajzës në Brekoc të Gjakovës. Marshi ka nisur nga parku...

Policia për vrasjen në Gjakovë: Viktima nuk ka kërkuar mbrojtje pas kërcënimit nga burri

para 6 muajve - RTV 21

U tha se viktima ishte ndjerë e sigurt te familja e babait Policia e Kosovës bashkë me zyrtarë të Prokurorisë së Gjakovës kanë mbajtur sot një konferencë të jashtëzakonshme për media me anë të së cilës...

Policia dhe Prokuroria japin detajet e vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - Klan Kosova

Policia e Kosovës në bashkëpunim me Prokurorinë kanë mbajtur një konferencë për media në lidhje me vrasjen e dyfishtë në Gjakovë, ku u privuan nga jeta Valbona Marku-Nrecaj dhe e bija e saj nëntëvjeçare....

Shpërthen vëllai i Valbona Ndrecaj: Shteti dështoi ta mbrojë motrën time

para 6 muajve - OraInfo

Shkelzen Marku, vëllai i Valbona Marku-Nrecaj, ka fajësuar shtetin për mosmbrojtjen e motrës së tij nga Pjetër Nrecaj. Ditë më parë Pjetër Nrecaj privoi nga jeta bashkëshorten e tij Valona Marku-Nrecaj...

Të gjithë kërkojnë drejtësi për gratë e vrara, madje edhe fëmijët e njërës prej tyre

para 6 muajve - Gazeta e re

Në temperatura të larta edhe pse fëmijë, marshuan rrugëve të Gjakovës për të kërkuar drejtësi për nënën dhe motrën e tyre. Kështu familjarë të Valbona Markut dhe të bijës se saj, Klara, tashmë të ndjera,...

Protestohet në Gjakovë: Mjaft më me vrasjen e vajzave dhe grave (Live)

para 6 muajve - Telegrafi

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, sot po protestojnë në Gjakovë për të  kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare dhe vajzës së saj, në Brekoc të Gjakovës, dhe për të...

Seanca dëgjimore për Pjetër Nrecaj mbahet në spital të Gjakovës

para 6 muajve - Koha.net

KTV-ja njofton se seanca dëgjimore për të akuzuarin për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë, Pjetër Nrecaj, po zhvillohet në një spital në Gjakovë. Ai është transferuar nga Instituti i Forenzikës në Prishtinë...

Pjetër Nrecajt i vie keq për vrasjen e gruas dhe vajzës

para 6 muajve - RTV 21

Gjykata ka marrë vendim që Nrecaj do të qëndrojë në paraburgim për një muaj Në deklaratën e tij të shkurtë para gjykatës, Pjetër Nrecaj ka thënë se i vie keq për ngjarjen ku gruaja e tij Valbona Nrecaj...

​Të gjithë kërkojnë drejtësi për gratë e vrara, madje edhe fëmijët e njërës prej tyre

para 6 muajve - KosovaPress

Kështu familjarë të Valbona Markut dhe të bijës se saj, Klara, tashmë të ndjera, ngase i vrau bashkëshorti qe ishte edhe babai i Klarës, kërkuan drejtësi dhe ndëshkim për vrasësin por edhe për ata që nuk...

‘Duam drejtësi për nënën dhe motrën tonë’, familja e viktimës nis protestën në Gjakovë

para 6 muajve - OraInfo

​Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, në ora 11:00 ka filluar protestën nga parku i qytetit të Gjakovës deri te Çarshia e vogël për të kundërshtuar krimin ndaj gruas 40...

Protestës në Gjakovë i prin familja e Valbonës: Duam drejtësi për nënën dhe motrën tonë

para 6 muajve - Gazeta Express

​Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, në ora 11:00 ka filluar protestën nga parku i qytetit të Gjakovës deri te Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40...

Vrasja e gruas dhe vajzës në Gjakovë, improvizohet gjykata në spital

para 6 muajve - RTV 21

Prokurori Agron Matjani kishte thënë se vrasja ishte kryer me dashje Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar sot seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Nrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona...

Vrasja në Gjakovë, arsyetohet policia: Vëllau u deklarua për kujdesjen e viktimës dhe pesë fëmijëve

para 6 muajve - Lajmi.net

Sot është mbajtur një konferencë për media, nga policia e Kosovës dhe prokuroria, ku është diskutuar për vrasjen e dyfishtë që ndodhi të martën mbrëma në fshatin në Brekovc të komunë së Gjakovës. Në konferencë...

Tragjedita në Gjakovë, Policia arsyetohet: Viktima nuk kishte kërkuar mbrojtje

para 6 muajve - OraInfo

Sot është mbajtur një konferencë për media, nga policia e Kosovës dhe prokuroria, ku është diskutuar për krimin e dyfishtë që ndodhi të martën mbrëma në fshatin në Brekovc të komunë së Gjakovës. Në konferencë...

Na fal Valbona që ta morëm jetën me kaq gjakftohtësi!

para 6 muajve - Insajderi

Paramendojeni situatën sikur Valbona Marku të ishte vrarë për shkak se burri i saj do ta kishte zënë në shtrat me një mashkull tjetër? Cili do të ishte reagimi i shoqërisë? I madh e i vogël do ta arsyetonim...

Vrasja e gruas dhe vajzës në Brekoc, improvizohet gjykata në spital

para 6 muajve - Kallxo

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar para pak minutash seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Nrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona Nrecajt dhe vajzës së saj 9 vjeçe. Kallxo.com mëson...

Nis marshi për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - Klan Kosova

Në Gjakovë ka nisur marshi protestues për të kundërshtuar vrasjen e  40 vjeçares dhe vajzës së saj, në Brekoc të Gjakovës, si dhe për të kërkuar përgjegjësi nga institucionet e Kosovës për këtë dhe shumë...

Protestës në Gjakovë i prin familja e viktimës: Duam drejtësi për nënën dhe motrën tonë

para 6 muajve - Koha.net

​Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, në ora 11:00 ka filluar protestën nga parku i qytetit të Gjakovës deri te Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40...

Pjetër Nrecajt i vie keq për vrasjen e gruas dhe vajzës

para 6 muajve - Kallxo

Në deklaratën e tij të shkurtë para gjykatës, Pjetër Nrecaj ka thënë se i vie keq për ngjarjen ku gruaja e tij Valbona Nrecaj dhe vajza e saj 9 vjeçare mbetën të vrara. Deklarata e Nrecajt është bërë në...

Vëllai i Valbonës: Shteti dështoi ta mbrojë motrën time

para 6 muajve - Gazeta Express

Shkelzen Marku, vëllai i Valbona Marku-Nrecaj, ka fajësuar shtetin për mos mbrojtjen e motrës së tij nga Pjetër Nrecaj. Ditë më parë Pjetër Nrecaj vrau bashkëshorten e tij Valona Marku-Nrecaj dhe të bijën...

Protestë në Gjakovë për nënën dhe të bijën e vrarë në Brekoc

para 6 muajve - Kallxo

Nën slloganet “Mos shfajësoni fajtorët” dhe “Reagoni me kohë”, Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga RrGK-ja (Rrjeti i Grave të Kosovës), sot kanë marshuar prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia...

Shkelzen Marku: Shteti dështoi ta mbrojë motrën time

para 6 muajve - Koha.net

Shkelzen Marku, vëllai i Valbona Marku-Nrecaj, ka fajësuar shtetin për mos mbrojtjen e motrës së tij nga Pjetër Nrecaj. Ditë më parë Pjetër Nrecaj vrau bashkëshorten e tij Valona Marku-Nrecaj dhe të bijën...

Arsyetohen policia e Kosovës për vrasjen në Gjakovë: Viktima nuk kërkoi mbrojtje

para 6 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës bashkë me prokurorinë gjatë ditës së sotme mbajtën konferencë për media ku folën rreth veprimeve policore për vrasjen e dyfishtë që ndodhi të martën mbrëma fshatin në Brekovc të komunë...

Policia dhe Prokuroria japin detajet e vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - Shenja

Policia e Kosovës në bashkëpunim me Prokurorinë kanë mbajtur një konferencë për media në lidhje me vrasjen e dyfishtë në Gjakovë, ku u privuan nga jeta Valbona Marku-Nrecaj dhe e bija e saj nëntëvjeçare....

Pjetër Ndrecajt i vie keq për vrasjen e gruas dhe vajzës

para 6 muajve - Kallxo

Në deklaratën e tij të shkurtë para gjykatës Pjetër Nrecaj ka thënë se i vie keq për ngjarjen ku gruaja e tij Valbona Ndrecaj dhe vajza e saj 9 vjeçare mbeti e vrarë. Deklarata e Nrecajt është bërë në...

Protestuesit kërkojnë burgim për policët e Gjakovës

para 6 muajve - Gazeta e re

Marshi protestues me kërkesë të familjes të së ndjerës Valbona Marku ka vazhduar deri tek stacioni i Policisë në Gjakovë. Protestuesit kërkuan drejtësi dhe burgim për policët. Pjesë e marshit janë edhe...

Jahjaga: Gratë në Kosovë s’janë të sigurta as në familjet e tyre

para 6 muajve - Sovrani

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, shkruan se gratë në Kosovë përveç që nuk janë të sigurta në punë dhe shkollë, tash s’kanë siguri as në familjet e tyre. Ky reagim ka ardhur pas vrasjes së dyfishtë...

Vrasja e gruas dhe vajzës në Brekovc, improvizohet gjykatë në spital

para 6 muajve - Klan Kosova

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar para pak minutash seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Ndrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona Ndrecajt dhe vajzës së saj 9 vjeçe. Kallxo.com mëson...

Fillon protesta në Gjakovë për shkak të vrasjes së dyfishtë në Brekoc

para 6 muajve - Koha.net

​Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, në ora 11:00 ka filluar protestën nga parku i qytetit të Gjakovës deri te Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40...

Policia dhe Prokuroria: Valbona Marku nuk ka kërkuar mbrojtje

para 6 muajve - Gazeta e re

Policia e Kosovës dhe Prokuroria e Gjakovës janë deklaruar sot për rastin e vrasjes që ndodhi në fshatin Brekoc të Gjakovës, ku burri vrau gruan dhe vajzën e tij. Në një konferencë të jashtëzakonshme të...

Gjykata i cakton 30 ditë paraburgim Pjetër Nrecajt

para 6 muajve - Infokusi

Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Ndrecaj, pasi dyshohet për vrasjen e dyfishtë, e cila kishte ndodhur të martën mbrëma në...

Vëllau i Valbonës: Shteti e ka neglizhuar çështjen e motrës time

para 6 muajve - Infokusi

Në Gjakovë po mbahet protesta e organizuar nga Rrjeti i Grave pas vrasjes së gruas dhe vajzës në Brekoc të Gjakovës. Marshi ka nisur nga parku i qytetit në drejtim të Çarshisë së Vjetër në Gjakovë. Me...

Jahjaga: Gratë në Kosovë s’janë të sigurta as në familjet e tyre

para 6 muajve - Bota Press

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, shkruan se gratë në Kosovë përveç që nuk janë të sigurta në punë dhe shkollë, tash s’kanë siguri as në familjet e tyre. Ky reagim ka ardhur pas vrasjes së dyfishtë...

E papritur, ja ku po mbahet seanca ndaj Pjetër Nrecajt që qëlloi gruan dhe vajzën në Gjakovë

para 6 muajve - OraInfo

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar para pak minutash seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Nrecajt të dyshuarit që privoi nga jeta Valbona Nrecajn dhe vajzën e saj 9 vjeçe. Kallxo.com mëson...

Vrasja e gruas dhe vajzës në Brekovc, seanca ndaj Pjetër Nrecajt mbahet në spital

para 6 muajve - Lajmi.net

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar para pak minutash seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Nrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona Nrecajt dhe vajzës së saj 9 vjeçe. Kallxo.com mëson...

Policia dhe Prokuroria: Valbona nuk ka kërkuar mbrojtje

para 6 muajve - KosovaPress

Në një konferencë të jashtëzakonshme të mbajtur në Prishtinë  Policia sqaron se viktima e kishte lajmëruar rastin,  por nuk kishte pranuar mbrojtje apo strehim. Drejtoria e Policisë Rajonale në Gjakovë,...

Policia: Viktima nuk ka kërkuar mbrojtje pas kërcënimit nga burri

para 6 muajve - Infokusi

Policia e Kosovës bashkë me zyrtarë të Prokurorisë së Gjakovës kanë mbajtur sot një konferencë të jashtëzakonshme për media me anë të së cilës kanë sqaruar rastin që ka ndodhur më 7 gusht në Brekoc të...

Vrasja e gruas dhe vajzës në Brekovc, improvizohet gjykatë në spital

para 6 muajve - Kallxo

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar para pak minutash seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Ndrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona Ndrecajt dhe vajzës së saj 9 vjeçe. Kallxo.com mëson...

Seanca për Pjetër Nrecajt mbahet në spital

para 6 muajve - Infokusi

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar para pak minutash seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Nrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona Nrecajt dhe vajzës së saj 9 vjeçe. Kallxo.com mëson...

Gjakovë, fillon protesta “Boll mo”

para 6 muajve - Infokusi

Nën moton“Boll mo”ka filluar protesta e paralajmëruar në Gjakovë për të kërkuar përgjegjësi për vrasjen e 40 vjeçares dhe vajza e saj u qëlluan për vdekje mbrëmjen e datës 7 gusht nga bashkëshorti i saj....

Vrasja e gruas dhe vajzës në Brekovc, improvizohet gjykata në spital

para 6 muajve - Fakti Ditor

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar para pak minutash seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Ndrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona Ndrecajt dhe vajzës së saj 9 vjeçe. Kallxo.com mëson...

Në Gjakovë sot protestohet për vrasjen e nënës me të bijën

para 6 muajve - Ina

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, në ora 11:00 marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare dhe vajzës së...

Jahjaga e Kusari-Lila kërkojnë drejtësi për vrasjet në Gjakovë

para 6 muajve - Periskopi

Gjatë marshit protestues në Gjakovë për vrasjen e nënës dhe vajzës atje, kanë mbajtur fjalim edhe dy gra të fuqishme te skenës sonë politike, Atifete Jahjaga dhe Mimoza Kusari Lila, të cilët iu bashkuan...

30 ditë paraburgim për burrin e Valbonës, thotë se i vie keq për vrasjen e dyfishtë

para 6 muajve - Bota Press

Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Ndrecaj, pasi dyshohet për vrasjen e dyfishtë, e cila kishte ndodhur të martën mbrëma në...

Ja deklarata e vrasësit të bashkëshortes dhe vajzës 9 vjeçare

para 6 muajve - Sovrani

Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Ndrecaj, pasi dyshohet për vrasjen e dyfishtë, e cila kishte ndodhur të martën mbrëma në...

Arsyetohen Policia e Kosovës për vrasjen në Gjakovë: Viktima nuk kërkoi mbrojtje

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Policia e Kosovës bashkë me Prokurorinë gjatë ditës së sotme mbajtën konferencë për media ku folën rreth veprimeve policore për vrasjen e dyfishtë, që ndodhi të martën mbrëma në fshatin Brekovc të komunë...

Jahjaga: Gratë në Kosovë s’janë të sigurta në punë e shkollë, tash as në familjet e tyre

para 6 muajve - Insajderi

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka thënë se gratë në Kosovë përveç që nuk janë të sigurta në punë dhe shkollë, tash s’kanë siguri as në familjet e tyre. Ajo ka shtuar se Pjetër Nrecaj iu shtua...

Protestuesit kërkojnë burgim për policët e Gjakovës

para 6 muajve - KosovaPress

Protestuesit kërkuan drejtësi dhe burgim për policët. Pjesë e marshit janë edhe familjarët dhe fëmijët tjerë të së ndjerës. Djali i saj po mbanë në dorë një letër më Mbishkrimin “I love you mom", teksa...

Policia mban konferencë lidhur me vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - RTV 21

Sot po ashtu do të mbahet edhe një protestë Policia e Kosovës njofton se sot nga ora 11:00 do të mbajë konferencë për media lidhur me rastin e vrasjes së rëndë të ndodhur me 07 gusht në Gjakovë. “Për të...

I caktohet masa e paraburgimit Pjetër Nrecajt

para 6 muajve - Periskopi

Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Ndrecaj, pasi dyshohet për vrasjen e dyfishtë, e cila kishte ndodhur të martën mbrëma në...

30 ditë paraburgim për Pjetër Nrecajn – deklaron se i vjen keq për vrasjen e dyfishtë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Ndrecaj, pasi dyshohet për vrasjen e dyfishtë, e cila kishte ndodhur të martën mbrëma në...

Gjakova proteston për vrasjen e nënës me të bijën

para 6 muajve - Indeks.mk

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës organizojnë marsh në Gjakovë për të kundërshtuar vrasjen e 40 vjeçares dhe vajzës së saj, në Brekoc  dhe për të kërkuar përgjegjësi...

Flet vëllai i Valbonës: Shteti dështoi t’i ofrojë ndihmë veç se ishte shtetase e Shqipërisë

para 6 muajve - Periskopi

Shkelzen Marku, vëllai i Valbona Marku-Nrecaj, ka fajësuar shtetin për mos mbrojtjen e motrës së tij nga Pjetër Nrecaj. Ditë më parë Pjetër Nrecaj vrau bashkëshorten e tij Valona Marku-Nrecaj dhe të bijën...

Protesta në Gjakovë: Duam drejtësi për nënën dhe motrën tonë

para 6 muajve - Insajderi

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, në ora 11:00 ka filluar protestën nga parku i qytetit të Gjakovës deri te Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare...

Policia shpalos detaje mbi vrasjen makabre në Gjakovë

para 6 muajve - Sovrani

Policia e Kosovës në bashkëpunim me Prokurorinë Themelore të Gjakovës po mbajnë një konferencë të jashtëzakonshme për media, lidhur me vrasjen e rëndë që ndodhi të martën në Gjakovë, ku kryefamiljari vrau...

Vëllau i Valbonës: Shteti e ka neglizhuar çështjen e motrës time

para 6 muajve - KosovaPress

Marshi ka nisur nga parku i qytetit në drejtim të Çarshisë së Vjetër në Gjakovë. Me brohoritjet ‘Edhe sa thirrje të humbura’, ‘Nuk ka paqe pa drejtësi’, ‘Dorëheqje kush e garanton drejtësinë’, ‘Jepni llogari’,...

Pjetër Nrecaj deklarohet për herë të parë për vrasjen e gruas dhe vajzës

para 6 muajve - Periskopi

Në deklaratën e tij të shkurtë para gjykatës, Pjetër Nrecaj ka thënë se i vie keq për ngjarjen ku gruaja e tij Valbona Nrecaj dhe vajza e saj 9 vjeçare mbetën të vrara. Deklarata e Nrecajt është bërë në...

30 ditë paraburgim për Pjetër Nrecajn – Deklaron se i vie keq për vrasjen e dyfishtë

para 6 muajve - Insajderi

Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Ndrecaj, pasi dyshohet për vrasjen e dyfishtë, e cila kishte ndodhur të martën mbrëma në...

Pula: Valbona Marku ndjehej e sigurt tek vëllezërit, asnjëherë s’ka ardhur në zyre të ankohet

para 6 muajve - Periskopi

Agim Pula nga Zyra për Mbrojtjen e viktimave në Gjakovë ka thënë se e ndjera Valbona Marku asnjëherë nuk është deklaruar se ka pasur kërcënim apo lajmërim për vrasje nga ish-burri. Sipas tij, ata i kanë...

Policia: Viktima nuk ka kërkuar mbrojtje pas kërcënimit nga burri

para 6 muajve - KosovaPress

Policia e Gjakovës ka thënë se viktima nuk ka kërkuar mbrojtje kur  e ka paraqitur rastin më 7 gusht pasi që sipas tyre është ndjerë e  sigurt me familjen dhe vëllezërit e saj. Duke treguar për rastin,...

Fillon protesta në Gjakovë për shkak të vrasjes së dyfishtë në Brekoc

para 6 muajve - Gazeta e re

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, në ora 11:00 ka filluar protestën nga parku i qytetit të Gjakovës deri te Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare...

Flet vëllau i Valbona Nrecajt: Shteti dështoi ta mbrojë motrën time

para 6 muajve - Insajderi

Shkelzen Marku, vëllai i Valbona Marku-Nrecaj, ka fajësuar shtetin se ia mbrojti motrën nga Pjetër Nrecaj, pavarsisht se ajo kishte lajmëruar kërcënimet në polici. Marku ka thënë se disa herë e kanë njoftuar...

Policia jep detaje të tjera rreth vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - Periskopi

Drejtori i Drejtorisë Rajonale të Gjakovës, Ahmet Hasi sot përmes një konference të jashtëzakonshme ka dhënë detaje rreth vrasjes së dyfishtë në Gjakovë, ku viktima mbetën nënë e bijë. Ai thotë se policia...

Shkelzen Marku: Shteti dështoi ta mbrojë motrën time

para 6 muajve - Gazeta e re

Shkelzen Marku, vëllai i Valbona Marku-Nrecaj, ka fajësuar shtetin për mos mbrojtjen e motrës së tij nga Pjetër Nrecaj. Ditë më parë Pjetër Nrecaj vrau bashkëshorten e tij Valona Marku-Nrecaj dhe të bijën...

Policia konferencë të jashtëzakonshme për vrasjen në Gjakovë

para 6 muajve - Infokusi

Policia e Kosovës ka ftuar për sot në Prishtinë një konferencë të jashtëzakonshme për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur në Brekoc të Gjakovës ku u vranë nënë e bijë. Ato u vranë nga burri gjegjësit babai...

Nis protesta pas vrasjes së dyfishtë në Gjakovë (Drejtpërdrejt)

para 6 muajve - Periskopi

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjecare dhe vajzës së saj, në Brekoc...

Improvizohet gjykatë në spitalin ku është i shtrirë personi që vrau gruan dhe vajzën

para 6 muajve - Periskopi

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar para pak minutash seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Ndrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona Ndrecajt dhe vajzës së saj 9 vjeçe. Mësohet se seanca...

Vrasja e gruas dhe vajzës në Brekovc, improvizohet gjykatë në spital

para 6 muajve - Ekonomia Online

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar para pak minutash seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Ndrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona Ndrecajt dhe vajzës së saj 9 vjeçe. Seanca është mbajtur...

Protestë në Gjakovë pas vrasjes së nënës dhe të bijës në Brekoc

para 6 muajve - Gazeta Express

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga RrGK-ja (Rrjeti i Grave të Kosovës), sot në ora 11:00 marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e Vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare...

Gjakova proteston për vrasjen e nënës me të bijën

para 6 muajve - Tetova Sot

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës organizojnë marsh në Gjakovë për të kundërshtuar vrasjen e 40 vjeçares dhe vajzës së saj, në Brekoc dhe për të kërkuar përgjegjësi...

Mbahet në spital senaca ndaj Pjetër Nrecajt për caktimin e masës së paraburgimit

para 6 muajve - Insajderi

Gjykata e Gjakovës ka zhvilluar para pak minutash seancën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Pjetër Nrecajt të dyshuarit për vrasjen e Valbona Nrecajt dhe vajzës së saj 9 vjeçe. Kallxo.com mëson...

Gjakova proteston për vrasjen e nënës me të bijën

para 6 muajve - Klan Kosova

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës organizojnë marsh në Gjakovë për të kundërshtuar vrasjen e 40 vjeçares dhe vajzës së saj, në Brekoc  dhe për të kërkuar përgjegjësi...

Në Gjakovë sot protestohet për vrasjen e nënës me të bijën

para 6 muajve - Koha.net

​Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, në ora 11:00 marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare dhe vajzës...

Protestohet për vrasjen e nënës me të bijën

para 6 muajve - RTV 21

“Mjaft më me arsyetime!” Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, në orën 11:00 do të marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen...

Protestë në Gjakovë: Mjaft më me vrasjen e vajzave dhe grave!

para 6 muajve - Lajmi.net

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, sot në ora 11:00 do të marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare dhe...

Protestë në Gjakovë: Mjaft më me vrasjen e vajzave dhe grave

para 6 muajve - Telegrafi

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, sot në ora 11:00 do të marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare dhe...

Policia me konferencë të jashtëzakonshme për vrasjen në Gjakovë

para 6 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës ka ftuar për sot në Prishtinë një konferencë të jashtëzakonshme për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur në Brekoc të Gjakovës ku u vranë nënë e bijë. Ato u vranë nga burri gjegjësishtt babai...

Në Gjakovë sot protestohet për vrasjen e nënës me të bijën

para 6 muajve - Shenja

​Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, në ora 11:00 marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare dhe vajzës...

Policia konferencë të jashtëzakonshme për vrasjen në Gjakovë

para 6 muajve - KosovaPress

Ato u vranë nga burri gjegjësit babai pas një mosmarrëveshje ndërmjet vete. “Policia e Kosovës organizon konferencë për vrasjen e rëndë që ka ndodhur në Gjakovë. Për të dhënë informacione dhe detaje më...

Vrasja e dyfishtë – sot marshohet në Gjakovë

para 6 muajve - Infokusi

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, sot në orën 11:00 marshon në Gjakovë për të kundërshtuar vrasjen e 40 vjeçarse dhe vajzës së saj, në Brekoc të Gjakovës, si dhe për...

Në Gjakovë sot protestohet për vrasjen e nënës me të bijën

para 6 muajve - Periskopi

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, në ora 11:00 marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare dhe vajzës së...

Protestë në Gjakovë: Mjaft më me vrasjen e vajzave dhe grave!

para 6 muajve - Sovrani

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, sot në ora 11:00 do të marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare dhe...

Në Gjakovë sot protestohet për vrasjen e nënës me të bijën

para 6 muajve - Insajderi

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, sot në orën 11:00 marshon në Gjakovë për të kundërshtuar vrasjen e 40 vjeçarse dhe vajzës së saj, në Brekoc të Gjakovës, si dhe për...

Në Gjakovë sot protestohet për vrasjen e nënës me të bijën

para 6 muajve - KosovaPress

“Individ e aktivistë/e nga shoqëria civile, të bashkuar/a kërkojmë t'i japim fund dhunës dhe t'u themi të gjitha institucioneve në Kosovë dhe shoqërisë kosovare kundërshtimin tonë me një fjali të vetme:...

Një vrasës, shumë fajtorë

para 6 muajve - Ina

Askush nuk po e merr përgjegjësinë për dështimin e organeve të drejtësisë për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë Kanë kaluar tri ditë që kur Pjetër Nrecaj vrau me breshëri kallashnikovi ish gruan e tij, Valbona...

Një vrasës, shumë fajtorë

para 6 muajve - Gazeta Express

Askush nuk po e merr përgjegjësinë për dështimin e organeve të drejtësisë për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë Kanë kaluar tri ditë që kur Pjetër Nrecaj vrau me breshëri kallashnikovi ish gruan e tij, Valbona...

Valbona Marku-Nrecaj refuzoi mbrojtjen e policisë pasi ndjehej e sigurt te vëllezërit e saj

para 6 muajve - Lajmi.net

Valbona Marku-Nrecaj e cila mbrëmjen e së martës u vra bashkë me të bijën nga bashkëshorti i saj, Pjetër Nrecaj, e kishte refuzuar mbrojtjen e policisë. Këtë gjë për Klanin e kanë konfirmuar edhe nga familja...

Valbona Marku-Nrecaj refuzoi mbrojtjen e policisë pasi ndjehej e sigurt te vëllezërit e saj

para 6 muajve - Klan Kosova

Valbona Marku-Nrecaj e cila mbrëmjen e së martës u vra bashkë me të bijën nga bashkëshorti i saj, Pjetër Nrecaj, e kishte refuzuar mbrojtjen e policisë, sipas burimeve të Klan Kosovës. Këtë gjë për Klanin...

Valbona Nrecaj refuzoi mbrojtjen e policisë pasi ndjehej e sigurt te vëllezërit e saj

para 6 muajve - Klan Kosova

Valbona Nrecaj e cila mbrëmjen e së martës u vra bashkë me të bijën nga bashkëshorti i saj, Pjetër Nrecaj, e kishte refuzuar mbrojtjen e policisë, sipas burimeve të Klan Kosovës. Këtë gjë për Klanin e...

Një vrasës, shumë fajtorë

para 6 muajve - Fol

Askush nuk po e merr përgjegjësinë për dështimin e organeve të drejtësisë për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë. Kanë kaluar tri ditë që kur Pjetër Nrecaj vrau me breshëri kallashnikovi ish gruan e tij, Valbona...

Askush nuk po e merr përgjegjësinë për dështimin e organeve të drejtësisë për ngjarjen në Gjakovë

para 6 muajve - Bota Press

Kanë kaluar tri ditë që kur Pjetër Nrecaj vrau me breshëri kallashnikovi ish gruan e tij, Valbona Marku Nrecajn dhe vajzën e tyre nëntë vjeçare, në Brekoc të Gjakovës. Vrasja e tyre po konsiderohet dështim...

Avokatja tregon reagimet e vrasësit të gruas dhe vajzës së tij pas dështimit të seancës dëgjimore

para 6 muajve - Koha.net

Pjetër Nrecaj nuk ka arritur t’i dëgjojë provat dhe faktet që prokuroria ka arritur t’i sigurojë për vrasjen e dyfishtë që ai dyshohet se e ka kryer. Pasi atij i është kumtuar lajmi se si pasojë e plumbave...

Flasin familjarët e Valbona Marku-Nrecaj, këto janë detajet që ata japin

para 6 muajve - Insajderi

Valbona Marku-Nrecaj e cila mbrëmjen e së martës u mbyt bashkë me të bijën nga bashkëshorti i saj, Pjetër Nrecaj, e kishte refuzuar mbrojtjen e policisë. Këtë gjë për Klanin e kanë konfirmuar edhe nga...

Valbona Marku-Nrecaj refuzoi mbrojtjen e policisë pasi ndjehej e sigurt te vëllezërit e saj

para 6 muajve - Sovrani

Valbona Marku-Nrecaj e cila mbrëmjen e së martës u vra bashkë me të bijën nga bashkëshorti i saj, Pjetër Nrecaj, e kishte refuzuar mbrojtjen e policisë. Këtë gjë për Klanin e kanë konfirmuar edhe nga familja...

Nesër protestë në Gjakovë

para 6 muajve - RTV 21

Berisha: Përgjegjësit që nuk kryen detyrën do të dënohen Vrasja e Valbona Markut-Ndrecaj dhe vajzës së saj 9  vjeçe, ka alarmuar gjithë shoqërinë kosovare. Shoqëria civile në Gjakovë dhe Rrjeti i Grupeve...

Pjetër Nrecaj trajtohet në Psikiatri, sot e kuptoi që e ka vrarë edhe vajzën!

para 6 muajve - Tetova Sot

Pjetër Nrecaj i dyshuar për vrasjen e grua dhe të bijës në Brekoc të Gjakovës sot ka dalur para Gjykatës. Por atij i ishte përkeqësuar gjendja, dhe si pasojë ishte dërguar në Spitalin e Gjakovës. Nrecaj...

Avokatja tregon reagimet e vrasësit të gruas dhe vajzës së tij pas dështimit të seancës dëgjimore

para 6 muajve - Ekonomia Online

Pjetër Nrecaj nuk ka arritur t’i dëgjojë provat dhe faktet që prokuroria ka arritur t’i sigurojë për vrasjen e dyfishtë që ai dyshohet se e ka kryer. Pasi atij i është kumtuar lajmi se si pasojë e plumbave...

IPK fillon hetimet ndaj policëve pas vrasjeve në Gjakovë

para 6 muajve - Portalb

Inspektorati Policor i Kosovës ka filluar hetimet ndaj policëve për të parë nëse ka pasur lëshime në rastin e vrasjes që ka ndodhur ditën e martë kur një burrë vrau gruan dhe vajzën e tij. “Inspektorati...

Zemërim e reagime të shumta për vrasjen e dyfishtë brenda familjes në Kosovë

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Në Kosovë, autoritetet e drejtësisë dhe policisë filluan një hetim të gjerë pas shqetësimeve se kanë dështuar në parandalimin e një vrasjeje të dyfishtë brenda një familjeje në komunën e Gjakovës. Një...

Greg Delawie: Tragjike pse nëna dhe e bija nuk ishin të mbrojtura

para 6 muajve - Koha.net

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie, thotë se është i trishtuar dhe zemëruar me vrasjen e gruas dhe vajzës 9-vjeçare në fshatin Brekoc të komunës së Gjakovës, duke shtuar se është tragjike se nëna...

Gred Delawie: tragjike pse nëna dhe e bija nuk ishin të mbrojtura

para 6 muajve - Koha.net

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie, thotë se është i trishtuar dhe zemëruar me vrasjen e gruas dhe vajzës 9-vjeçare në fshatin Brekoc të komunës së Gjakovës, duke shtuar se është tragjike se nëna...

I dyshuari për vrasjen në Gjakovë dërgohet në psikiatri

para 6 muajve - RTV 21

Sipas prokurorit i dyshuari nuk e kishte ditur qe edhe vajza e tij kishte vdekur Pas tretmanit që e ka marrë në Spitalin e Gjakovës, Pjetër Nrecaj me urdhër të prokurorit është dërguar në spitalin e psikiatrisë...

Të premten protestë në Gjakovë: Mjaft më me vrasjen e vajzave dhe grave

para 6 muajve - Telegrafi

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, të premten në ora 11:00 do të marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare...

Kupton se ka vrarë vajzën gjatë seancës gjyqësore, Pjetër Ndrecaj pëson shok

para 6 muajve - Lexo

Pjetër Nrecaj, autori i krimit të dyfishtë të ndodhur para dy ditësh në Gjakovë ka dalë sot para trupit gjykues. Pikërisht gjatë seancës gjyqësore Ndrecaj ka kuptuar se ka vrarë edhe të bijën dhe është...

Vrasja e dyfishtë – nesër marshohet në Gjakovë

para 6 muajve - Klan Kosova

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, nesër në orën 11:00 marshon në Gjakovë për të kundërshtuar vrasjen e  40 vjeçarse dhe vajzës së saj, në Brekoc të Gjakovës, si dhe...

Lumezi kërkon verifikim të mosveprimeve para vrasjes në Gjakovë

para 6 muajve - Albinfo

Kryeprokurori i Shtetit ka kërkuar verifikim të çdo mosveprimi para vrasjes së dyfishtë në Gjakovë. Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Gjakovë që urgjentisht...

Vrasja e dyfishtë, nesër marshohet në Gjakovë

para 6 muajve - Lajmi.net

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, nesër në orën 11:00 marshon në Gjakovë për të kundërshtuar vrasjen e  40 vjeçarse dhe vajzës së saj, në Brekoc të Gjakovës, si dhe...

IPK nis hetime ndaj policëve në Gjakovë për vrasjen në Brekoc

para 6 muajve - Koha.net

lexoni: Inspektorati Policor i Kosovës njofton opinionin publikë dhe mediet në lidhje me rastin “Vrasje e rëndë” e cili ka ndodhur në fshatin Brekoc – Gjakovë.

Ngjarja tronditëse ku u qëllua nëna dhe vajza, ja çka do të ndodh nesër në Gjakovë

para 6 muajve - OraInfo

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga RrGK-ja (Rrjeti i Grave të Kosovës) kanë konfirmuar përmes një komunikate për media se do të protestojnë nesër në Gjakovë pas privimit nga jeta të Valbona Marku-Nrecaj...

Protestë në Gjakovë për vrasjen e nënës dhe të bijës në Brekoc

para 6 muajve - Kallxo

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga RrGK-ja (Rrjeti i Grave të Kosovës), nesër në ora 11:00 marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e Vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare...

Nesër protestë në Gjakovë: Mjaft më me vrasjen e vajzave dhe grave

para 6 muajve - Koha.net

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga RrGK-ja (Rrjeti i Grave të Kosovës) kanë konfirmuar përmes një komunikate për media se do të protestojnë nesër në Gjakovë pas vrasjes së Valbona Marku-Nrecaj...

Të premten protestë në Gjakovë: Mjaft më me vrasjen e vajzave dhe grave

para 6 muajve - Tetova Sot

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, të premten në ora 11:00 do të marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare...

I dyshuari për vrasjen në Brekovc dërgohet në psikiatri

para 6 muajve - Kallxo

Pas tretmanit që e ka marrë në Spitalin e Gjakovës, Pjetër Nrecaj me urdhër të prokurorit është dërguar në spitalin e psikiatrisë forenzike në Prishtinë. Lajmi është konfirmuar nga prokurori Ali Uka. “Mjekët...

Përmirësohet shëndeti i të dyshuarit për vrasjen në Brekoc

para 6 muajve - Kallxo

Mjekët kujdestarë në Spitalin e Gjakovës i kanë konfirmuar KALLXO.com se gjendja shëndetësore e Pjetër Nrecajt është përmirësuar pas trajtimit mjekësorë. Doktori Idriz Alija i ka thënë KALLXO.com se pacienti...

Aleksandër Lumezi kërkon hetime pas vrasjes në Brekoc

para 6 muajve - Kallxo

Në një deklaratë për media Kryeprokurori i Shtetit Aleksandër Lumezi, ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Gjakovë që urgjentisht të fillojë grumbullimin e informatave për të verifikuar çdo mosveprim...

Vrasja e dyfishtë, nesër marshohet në Gjakovë

para 6 muajve - Infokusi

Nesër në Gjakovë do të marshohet nga Shoqëria Civile dhe Rrjeti i Grave të Kosovës, për të kundërshtuar vrasjen e rëndë të gruas dhe vajzës në Brekoc të Gjakovës. Marshimi do të fillojë nga ora 11:00....

Pjetër Nrecaj trajtohet në Psikiatri, sot e kuptoi që e ka vrarë edhe vajzën!

para 6 muajve - Gazeta Express

Pjetër Nrecaj i dyshuar për vrasjen e grua dhe të bijës në Brekoc të Gjakovës sot ka dalur para Gjykatës. Por atij i ishte përkeqësuar gjendja, dhe si pasojë ishte dërguar në Spitalin e Gjakovës. Nrecaj...

Vrasja në Gjakovë, ambasadori amerikan: Tragjike që nëna dhe e bija nuk ishin të mbrojtura

para 6 muajve - Mapo

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë, ku ish bashkëshorti qëlloi për vdekje me armë, 40 vjecaren Valbona Nrecaj dhe vajzën e saj 9 vjeçe ka sjell edhe reagimin e ambasadorin amerikan Greg Delawie. Në një postim...

Pjetër Ndrecaj tek sot e kuptoi që e ka vrarë edhe vajzën

para 6 muajve - Infokusi

Pjetër Nrecaj i dyshuar për vrasjen e grua dhe të bijës në Brekoc të Gjakovës sot ka dalur para Gjykatës. Por atij i ishte përkeqësuar gjendja, dhe si pasojë ishte dërguar në Spitalin e Gjakovës. Nrecaj...

Pjetër Nrecaj trajtohet në Psikiatri, sot e kuptoi që e ka vrarë edhe vajzën!

para 6 muajve - Lajmi.net

Pjetër Nrecaj i dyshuar për vrasjen e grua dhe të bijës në Brekoc të Gjakovës sot ka dalur para Gjykatës. Por atij i ishte përkeqësuar gjendja, dhe si pasojë ishte dërguar në Spitalin e Gjakovës. Nrecaj...

Kryeprokurori Lumezi kërkon hetim të detajuar për vrasjen në Gjakovë

para 6 muajve - Klan Kosova

Në rast se konstatohet të ketë pasur shkelje të këtilla, ai ka kërkuar që të nxirret menjëherë aktvendimi për fillimin e hetimit kundër çdo personi të përfshirë në kryerjen e veprimeve apo mosveprimeve...

Ngjarja tronditëse në Gjakovë, ja çka kërkon Kryeprokurori Lumezi

para 6 muajve - OraInfo

Në rast se konstatohet të ketë pasur shkelje të këtilla, ai ka kërkuar që të nxirret menjëherë aktvendimi për fillimin e hetimit kundër çdo personi të përfshirë në kryerjen e veprimeve apo mosveprimeve...

Lumezi kërkon verifikim të çdo mosveprimi para vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - Telegrafi

Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Gjakovë që urgjentisht të fillojë grumbullimin e informatave për të verifikuar çdo mosveprim, i cili mund të cilësohet...

Aleksandër Lumezi kërkon hetime pas vrasjes në Brekoc

para 6 muajve - Lajmi.net

Në një deklaratë për media Kryeprokurori i Shtetit Aleksandër Lumezi, ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Gjakovë që urgjentisht të fillojë grumbullimin e informatave për të verifikuar çdo mosveprim...

IPK fillon hetimet ndaj policëve pas vrasjeve në Gjakovë

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Inspektorati Policor i Kosovës ka filluar hetimet ndaj policëve për të parë nëse ka pasur lëshime në rastin e vrasjes që ka ndodhur ditën e martë kur një burrë vrau gruan dhe vajzën e tij. “Inspektorati...

Aleksandër Lumezi kërkon hetime pas vrasjes në Brekovc

para 6 muajve - Gazeta Express

Në një deklaratë për media Kryeprokurori i Shtetit Aleksandër Lumezi, ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Gjakovë që urgjentisht të fillojë grumbullimin e informatave për të verifikuar çdo mosveprim...

Agjencia për Barazi Gjinore reagon për vrasjet në Gjakovë

para 6 muajve - Klan Kosova

Agjencia për Barazi Gjinore në zyren e kryeministrit, ka dënuar vrasjen e dyfishtë që ndodhi në Gjakovë ditën e martë. “Humbja e jetëve të reja, të cilat ne si institucione nuk arritëm ti mbrojmë, është...

Pjetër Nrecaj po trajtohet në psikiatri, merr vesh sot se ka vrarë edhe vajzën e tij

para 6 muajve - Koha.net

Pjetër Nrecaj është duke u trajtuar në klinikën e Psikiatrisë në Gjakovë. “Ai është pranuar në gjendje të rëndë psikike pasi sot e ka kuptuar se ka vdekur edhe vajza e tij nëntë vjeçare”, ka konfirmuar...

Lumezi kërkon hetime pas vrasjes së dyfisht në Gjakovë

para 6 muajve - RTV 21

Ai kërkon verifikim të çdo mosveprimi para vrasjes Në një deklaratë për media Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Gjakovë që urgjentisht të fillojë grumbullimin...

Aleksandër Lumezi kërkon hetime pas vrasjes në Brekovc

para 6 muajve - Kallxo

Në një deklaratë për media Kryeprokurori i Shtetit Aleksandër Lumezi, ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Gjakovë që urgjentisht të fillojë grumbullimin e informatave për të verifikuar çdo mosveprim...

Edhe kryeprokurori kërkon hetime për vrasjen në Gjakovë

para 6 muajve - Infokusi

Në një deklaratë për media Kryeprokurori i Shtetit Aleksandër Lumezi, ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Gjakovë që urgjentisht të fillojë grumbullimin e informatave për të verifikuar çdo mosveprim...

Të premten protestë në Gjakovë: Mjaft më me vrasjen e vajzave dhe grave

para 6 muajve - Insajderi

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, të premten në ora 11:00 do të marshojnë prej Parkut të Qytetit deri tek Çarshia e vogël për të kundërshtuar vrasjen e gruas 40 vjeçare...

Kryeprokurori i Shtetit kërkon verifikim të çdo mosveprimi para vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - Koha.net

Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Gjakovë që urgjentisht të fillojë grumbullimin e informatave për të verifikuar çdo mosveprim, i cili mund të cilësohet...

IPK, hetime ndaj policëve në Gjakovë për vrasjen në Brekoc

para 6 muajve - Koha.net

Inspektorati Policor i Kosovës njofton opinionin publikë dhe mediet në lidhje me rastin “Vrasje e rëndë” e cili ka ndodhur në fshatin Brekoc – Gjakovë. Sipas kumtesës së IPK-së , më datë 08.08.2018, sipas...

Nisin hetimet për policët që e trajtuan rastin e kërcënimit të nënës dhe bijës që u vranë në Gjakovë

para 6 muajve - Telegrafi

Pas vrasjes së dyfishtë të djeshme që ka ndodhur në Gjakovë, me ç’rast burri vret bashkëshorten dhe vajzën e tij 9 vjeçare, Inspektorati Policor i Kosovës (IPK) ka filluar hetimet për policët që kanë qenë...

IPK hetimet ndaj policëve në Gjakovë për vrasjen në Brekoc

para 6 muajve - Koha.net

Inspektorati Policor i Kosovës njofton opinionin publikë dhe mediet në lidhje me rastin “Vrasje e rëndë” e cili ka ndodhur në fshatin Brekoc – Gjakovë. Sipas kumtesës së IPK-së , më datë 08.08.2018, sipas...

Përmirësohet shëndeti i Pjetër Nrecajt, i cili vrau gruan dhe vajzën në Gjakovë

para 6 muajve - Periskopi

Mjekët kujdestarë në Spitalin e Gjakovës i kanë konfirmuar KALLXO.com se gjendja shëndetësore e Pjetër Nrecajt është përmirësuar pas trajtimit mjekësorë nderesa ai ka nevoje për ekzaminime psikiatrike....

Vrasja e dyfishtë – nesër marshohet në Gjakovë

para 6 muajve - Periskopi

Shoqëria Civile e Gjakovës në përkrahje nga Rrjeti i Grave të Kosovës, nesër në orën 11:00 marshon në Gjakovë për të kundërshtuar vrasjen e  40 vjeçarse dhe vajzës së saj, në Brekoc të Gjakovës, si dhe...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë, nisin hetimet për policët

para 6 muajve - Klan Kosova

Inspektorati Policor i Kosovës ka nisur hetime ndaj zyrtarëve policorë që ishin të përfshirë rastin e të ndjerës Valbona Marku-Nrecaj. Sipas Arben Vrajolli nga IPK hetimet veçse kanë nisur dhe janë në...

Delawie: Tragjike që nëna dhe e bija në Gjakovë nuk ishin të mbrojtura

para 6 muajve - RTV 21

Pas vrasjes së dyfisht në Gjakovë reagon Delawie Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie është shprehur i trishtuar dhe zemëruar me vrasjen e gruas dhe vajzës 9-vjeçare në fshatin Brekoc të komunës...

Delawie për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë: Tragjike që ato nuk ishin të mbrojtura

para 6 muajve - Klan Kosova

Ambasadori amerikan, Greg Delaëie është shprehur me vrasjen e dyfishtë që ndodhi mbrëmjen e së martës në fshatin Brekoc të Gjakovës ku vranë nëna dhe vajza e saj 9 vjeçare. “I trishtuar dhe i zemëruar...

Ndërpritet seanca për Pjetër Nrecaj, po gjykohet për vrasjen e gruas dhe të bijës

para 6 muajve - Koha.net

Është ndërprerë seanca gjyqësore ndaj Pjetër Nrecaj, raporton KTV. Ndërprerja ka ndodhur për shkak të keqësimit të gjendjes shëndetësore të Pjetër Nrecajt, i dyshuar për vrasjen e gruas së tij Valbona...

Pjetër Nrecaj trajtohet në psikiatri – sot e kuptoi që e ka vrarë edhe vajzën

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Pjetër Nrecaj i dyshuar për vrasjen e grua dhe të bijës në Brekoc të Gjakovës sot ka dalur para Gjykatës. Por atij i ishte përkeqësuar gjendja, dhe si pasojë ishte dërguar në Spitalin e Gjakovës. Nrecaj...

Pjetër Nrecaj trajtohet në Psikiatri, sot e kuptoi që e ka vrarë edhe vajzën!

para 6 muajve - Bota Press

Pjetër Nrecaj i dyshuar për vrasjen e grua dhe të bijës në Brekoc të Gjakovës sot ka dalur para Gjykatës. Por atij i ishte përkeqësuar gjendja, dhe si pasojë ishte dërguar në Spitalin e Gjakovës. Nrecaj...

E konfirmon IPK’ja: Nisin hetimet ndaj policëve pas vrasjes në Gjakovë

para 6 muajve - Periskopi

Inspektorati Policor i Kosovës ka filluar hetimet ndaj policëve për të parë nëse ka pasur lëshime në rastin e vrasjes që ka ndodhur ditën e martë kur një burrë vrau gruan dhe vajzën e tij. “Inspektorati...

Pjetër Nrecaj trajtohet në Psikiatri, sot e kuptoi që e ka vrarë edhe vajzën!

para 6 muajve - Sovrani

Pjetër Nrecaj i dyshuar për vrasjen e grua dhe të bijës në Brekoc të Gjakovës sot ka dalur para Gjykatës. Por atij i ishte përkeqësuar gjendja, dhe si pasojë ishte dërguar në Spitalin e Gjakovës. Nrecaj...

Ambasadori amerikan reagon për nënën dhe bijën që u vranë barbarisht

para 6 muajve - Albeu

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie është shprehur i trishtuar dhe zemëruar me vrasjen e dyfishtë në fshatin Brekoc të komunës së Gjakovës. Delawie ka thënë se është tragjike se si nëna dhe bija...

Prokuroria: I dyshuari me dashje vrau gruan dhe vajzën e tij

para 6 muajve - Gazeta Express

Në seancën gjyqësore për caktimin e paraburgimit për të dyshuarin për vrasjen në Brekovc, fjalën e tij para gjykatës prokurori i shtetit Ali Uka ka ngritur pretendimin se Pjetër Nrecaj e ka kryer me dashje...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë, IPK-ja nis hetimet ndaj policëve që u morën me kërcënimin

para 6 muajve - Lajmi.net

Inspektorati i Policisë së Kosovës ka filluar hetimet për policët që ishin në detyrë në rastin kur është paraqitur kërcënimi që Mark Nrecaj i kishte bërë gruas së  tij, e ku më pas i njëjti kishte vrarë...

Ngjarja tronditëse ku u qëllua nëna dhe e bija, ja çka do të ndodh me policët që ishin në detyrë

para 6 muajve - OraInfo

Inspektorati policor i Kosovës ka nisur hetimet ndaj policëve që kanë qenë në detyrë ditën kur u qëllua me armë 40-vjeçarja, Valbona Marku – Nrecaj, si dhe vajza e saj 9 vjeçe nga ish-bashkëshorti, Pjetër...

Pjetër Nrecaj trajtohet në psikiatri – sot e kuptoi që e ka vrarë edhe vajzën

para 6 muajve - Insajderi

Pjetër Nrecaj i dyshuar për vrasjen e grua dhe të bijës në Brekoc të Gjakovës sot ka dalur para Gjykatës. Por atij i ishte përkeqësuar gjendja, dhe si pasojë ishte dërguar në Spitalin e Gjakovës. Nrecaj...

Aleksandër Lumezi kërkon hetime pas vrasjes në Brekoc

para 6 muajve - Sovrani

Në një deklaratë për media, Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Gjakovë që urgjentisht të fillojë grumbullimin e informatave për të verifikuar çdo mosveprim...

Mesazhi i vdekjes për tropojanen: Lalushit do t'i dhembë

para 6 muajve - Albeu

Para se të shkonte në shtëpinë e viktimës, i dyshuari i kishte dërguar asaj në telefon një mesazh me përmbajtje kërcënuese. “Tani të pret një dhuratë e bukur ty dhe lalushit do t’i dhemb zemra”. Zbardhen...

Delawie: Është tragjike që nëna dhe bija nuk ishin të mbrojtura

para 6 muajve - Gazeta Express

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie është shprehur i trishtuar dhe zemëruar me vrasjen e dyfishtë në fshatin Brekoc të komunës së Gjakovës. Delawie ka thënë se është tragjike se si nëna dhe bija...

Ambasadori Delawi reagon ashpër për ngjarjen e rëndë në Gjakovë

para 6 muajve - OraInfo

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie është shprehur i trishtuar dhe zemëruar me krimin e dyfishtë në fshatin Brekoc të komunës së Gjakovës. Delawie ka thënë se është tragjike se si nëna dhe bija...

Prokurori Ali Uka: Vrasja në Brekoc u krye me dashje

para 6 muajve - Kallxo

Në fjalën e tij para gjykatës prokurori i shtetit Ali Uka ka ngritur pretendimin se Pjetër Nrecaj e ka kryer me dashje vrasjen e gruas dhe vajzës së tij 9 vjeçare. Para gjykatës prokurori duke arsyetuar...

Vrasja e gruas dhe vajzës në Gjakovë, IPK nisë hetimet për policët

para 6 muajve - Gazeta Express

Inspektoriati policor i Kosovës ka nisur hetimet ndaj policëve që kanë qenë në detyrë ditën kur u vra 40-vjecarja, Valbona Marku- Nrecaj si dhe vajza e saj 9-vjeçe nga ish bashkëshorti, Pjetër Nrecak....

Vrasja e gruas dhe vajzës, IPK nisë hetimet për policët që trajtuan kërcënimin

para 6 muajve - RTV 21

Është raportuar se viktima ishte ankuar në polici për kërcënimet që po i vinin nga ish burri Inspektorati Policor i Kosovës (IPK) ka nisur hetimet për mënyrën se si Policia e Kosovës ka trajtuar kërcënimet...

Pjetër Nrecaj trajtohet në Psikiatri, sot e kuptoi që e ka vrarë edhe vajzën!

para 6 muajve - Republika

Pjetër Nrecaj i dyshuar për vrasjen e grua dhe të bijës në Brekoc të Gjakovës sot ka dalur para Gjykatës. Por atij i ishte përkeqësuar gjendja, dhe si pasojë ishte dërguar në Spitalin e Gjakovës. Nrecaj...

Delawie: Është tragjike që nëna dhe bija nuk ishin të mbrojtura

para 6 muajve - Lajmi.net

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie është shprehur i trishtuar dhe zemëruar me vrasjen e dyfishtë në fshatin Brekoc të komunës së Gjakovës. Delawie ka thënë se është tragjike se si nëna dhe bija...

Pjeter Nrecaj, i dyshuari për vrasjen e gruas dhe vajzës nga gjykata dërgohet në spital

para 6 muajve - Kallxo

Gazetarja e KALLXO.com raporton se i dyshuari është dërguar me autoambulancë në spital pas përkeqësimit të gjendjes së tij shëndetësore. Ai është parë i shtrirë në barelën e ambulancës. 10: 20 Seanca gjyqësore...

Prokurori Ali Uka: Vrasja në Brekovc u krye me dashje

para 6 muajve - Kallxo

Në fjalën e tij para gjykatës prokurori i shtetit Ali Uka ka ngritur pretendimin se Pjetër Nrecaj e ka kryer me dashje vrasjen e gruas dhe vajzës së tij 9 vjeçare. Para gjykatës prokurori duke arsyetuar...

Delawie: Është tragjike që nëna dhe bija nuk ishin të mbrojtura

para 6 muajve - Kallxo

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie është shprehur i trishtuar dhe zemëruar me vrasjen e dyfishtë në fshatin Brekoc të komunës së Gjakovës. Delawie ka thënë se është tragjike se si nëna dhe bija...

I dyshuari për vrasjen e gruas dhe vajzës në Gjakovë nga gjykata dërgohet në spital

para 6 muajve - Klan Kosova

Është ndërprerë seanca dëgjimore për caktimin e masës së sigurisë ndaj të dyshuarit për vrasjen e ish-bashkëshortes dhe vajzës së tij, Pjetër Ndrecaj, për shkak se atij i është përkeqësuar gjendja shëndetësore....

Vrasja në Brekovc: Viktima e njoftoi policinë për kërcënimet pak orë para vrasjes

para 6 muajve - Portalb

Policia e Kosovës ishte e njoftuar për mundësinë që diçka e keqe mund të ndodhte në Brekovc të Gjakovës. KALLXO.com ka mësuar se pak orë para se dorasi të qëllonte me automatik gruan dhe vajzën e tij i...

I dyshuari për vrasjen e gruas dhe vajzës nga gjykata dërgohet në spital

para 6 muajve - RTV 21

Ndërpritet seanca gjyqësore Gazetarja e kallxo.com raporton se i dyshuari është dërguar me autoambulancë në spital pas përkeqësimit të gjendjes së tij shëndetësore. Ai është parë i shtrirë në barelën e...

Vrasja e gruas dhe vajzës, IPK nisë hetimet për policët që trajtuan kërcënimin

para 6 muajve - Kallxo

Inspektorati Policorë i Kosovës ka nisur hetimet për mënyrën se si Policia e Kosovës ka trajtuar kërcënimet që Mark Nrecaj i kishte bërë bashkëshortes së tij Valbona Nrecaj. Lajmin për KALLXO.com e ka...

Ndërpritet seanca e Pjetër Nrecajt, të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës

para 6 muajve - Gazeta Express

Seanca gjyqësore për caktimin e paraburgimit ndaj të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës në Brekovc të Gjakovës është ndërprerë pasi të dyshuarit Mark Nrecaj i është përkeqësuar gjendja. Gazetarja...

I përkeqësohet gjendja gjatë seancës burrit që qëlloi gruan dhe vajzën e tij në Gjakovë

para 6 muajve - OraInfo

Seanca gjyqësore për caktimin e paraburgimit ndaj të dyshuarit që qëlloi me armë gruan dhe vajzën në Brekovc të Gjakovës është ndërprerë pasi të dyshuarit Mark Nrecaj i është përkeqësuar gjendja. Gazetarja...

Pjetër Nrecaj është në gjendje të rëndë në psikiatri, sot e mori vesh se ka vrarë gruan e vajzën e tij

para 6 muajve - Periskopi

Pjetër Nrecaj është duke u trajtuar në klinikën e Psikiatrisë në Gjakovë. “Ai është pranuar në gjendje të rëndë psikike pasi sot e ka kuptuar se ka vdekur edhe vajza e tij nëntë vjeçare”, ka konfirmuar...

Mark Nrecajt i dyshuari për vrasjen e gruas dhe vajzës nga gjykata dërgohet në spital

para 6 muajve - Kallxo

Gazetarja e KALLXO.com raporton se i dyshuari është dërguar me autoambulancë në spital pas përkeqësimit të gjendjes së tij shëndetësore. Ai është parë i shtrirë në barelën e ambulancës. 10: 20 Seanca gjyqësore...

Delawie i trishtuar me rastin e Gjakovës: Tragjike që nëna dhe bija nuk kishin mbrojtje

para 6 muajve - Infokusi

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie ka shprehur shqetësimin e tij për rastin në Gjakovë, ku u vranë nga burri, gruaja dhe vajza. Delawie ka deklaruar se është tragjike që nëna dhe vajza nuk kishin...

Ndërpritet seanca e Mark Nrecajt, të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës

para 6 muajve - Lajmi.net

Seanca gjyqësore për caktimin e paraburgimit ndaj të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës në Brekovc të Gjakovës është ndërprerë pasi të dyshuarit Mark Nrecaj i është përkeqësuar gjendja. Gazetarja...

Ndërpritet seanca Mark Nrecajt të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës

para 6 muajve - Kallxo

Seanca gjyqësore për caktimin e paraburgimit ndaj të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës në Brekovc të Gjakovës është ndërprerë pasi të dyshuarit Mark Nrecaj i është përkeqësuar gjendja. Gazetarja...

Pjetër Nrecaj po trajtohet në psikiatri, merr vesh sot se ka vrarë edhe vajzën e tij

para 6 muajve - Ekonomia Online

Pjetër Nrecaj është duke u trajtuar në klinikën e Psikiatrisë në Gjakovë. “Ai është pranuar në gjendje të rëndë psikike pasi sot e ka kuptuar se ka vdekur edhe vajza e tij nëntë vjeçare”, ka konfirmuar...

Lumezi kërkon verifikim të çdo mosveprimi para vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - Periskopi

Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Gjakovë që urgjentisht të fillojë grumbullimin e informatave për të verifikuar çdo mosveprim, i cili mund të cilësohet...

Kryeprokurori i Shtetit kërkon verifikim të çdo mosveprimi para vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - Insajderi

Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Gjakovë që urgjentisht të fillojë grumbullimin e informatave për të verifikuar çdo mosveprim, i cili mund të cilësohet...

IPK nis hetimet për policët e rastit në Gjakovë ku u vranë gruaja dhe vajza

para 6 muajve - Infokusi

Inspektoriati policor i Kosovës ka nisur hetimet ndaj policëve që kanë qenë në detyrë ditën kur u vra 40-vjecarja, Valbona Marku- Nrecaj si dhe vajza e saj 9-vjeçe nga ish bashkëshorti, Pjetër Nrecak....

Kryeprokurori i Shtetit kërkon verifikim të çdo mosveprimi para vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Gjakovë që urgjentisht të fillojë grumbullimin e informatave për të verifikuar çdo mosveprim, i cili mund të cilësohet...

Lumezi kërkon verifikim të çdo mosveprimi para vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - KosovaPress

Përmes një njoftimi për media, Lumezi ka thënë se nëse konstatohen veprimet e tilla të nxjerret menjëherë aktvendimi për fillimin e hetimeve kundër çdo personi të involvuar në kryerjen e veprimeve apo...

Prokuroria: I dyshuari me dashje vrau gruan dhe vajzën e tij

para 6 muajve - Bota Press

Në seancën gjyqësore për caktimin e paraburgimit për të dyshuarin për vrasjen në Brekovc, fjalën e tij para gjykatës prokurori i shtetit, Ali Uka, ka ngritur pretendimin se Pjetër Nrecaj e ka kryer me...

ABGJ: Nëse nuk i parandalojmë vrasjet, të gjithë jemi përgjegjës për to

para 6 muajve - Sovrani

Agjencia për Barazi Gjinore nga Zyra e Kryeministrit ka reaguar ndaj vrasjes së gruas me vajzë nga kryefamiljari në Gjakovë. Përmes një komunikate, kjo agjenci ka theksuar se nëse nuk vetëdijësohet shoqëria ...

Agjencia për Barazi Gjinore kërkon dënimin maksimal ndaj të pandehurit që vrau gruan dhe vajzën e tij

para 6 muajve - Ekonomia Online

Përmes një komunikate për media, Agjencia për Barazi Gjinore-Zyra e Kryeministrit, njofton se dënon aktin makabër në Gjakovë, ku një grua dhe vajza e saj 9 vjeçare u vranë brenda ambientit familjarë, nga...

Nisin hetimet ndaj zyrtarëve policorë lidhur me vrasjen në Gjakovë

para 6 muajve - KosovaPress

Tani për tani, Departamenti i Hetimeve është në fazën e grumbullimit të informacioneve dhe veprimeve tjera hetimore në lidhje me këtë rast. Pas analizimit të informacioneve do të merren hapat e nevojshëm...

Ndërpritet seanca për vrasjen e rëndë në Gjakovë

para 6 muajve - Infokusi

Seanca gjyqësore për caktimin e paraburgimit ndaj të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës në Brekovc të Gjakovës është ndërprerë pasi të dyshuarit Mark Nrecaj i është përkeqësuar gjendja. Përkeqësimi...

Vrasja në Gjakovë, ABGJ kërkon dënim maksimal për përgjegjësitë

para 6 muajve - KosovaPress

ABGJ kërkon që forca e ligjit, shtetit të së drejtës, të veprojë ndaj përgjegjësit me dënim maksimal, si dhe të ndërmarrë masa ndaj të gjithë atyre personave kompetentë nëse nuk kanë reaguar sipas protokolleve...

Agjencia për Barazi Gjinore reagon për vrasjen e nënës dhe bijës në Gjakovë

para 6 muajve - Periskopi

Agjencia për Barazi Gjinore-Zyra e Kryeministrit,  dënon aktin makabër në Gjakovë, ku një grua dhe vajza e saj 9 vjeçare u vranë brenda ambientit familjarë, nga bashkëshorti i viktimës, babai i vajzës....

Pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore, Pjeter Nrecaj nga gjykata dërgohet në spital

para 6 muajve - Periskopi

I dyshuari, Pjeter Nrecaj është dërguar me autoambulancë në spital pas përkeqësimit të gjendjes së tij shëndetësore. Ai është parë i shtrirë në barelën e ambulancës. Seanca gjyqësore për caktimin e paraburgimit...

Prokuroria pretendon se Pjetër Ndrecaj me dashje vrau gruan dhe vajzën e tij

para 6 muajve - Insajderi

Në seancën gjyqësore për caktimin e paraburgimit për të dyshuarin për vrasjen në Brekovc, fjalën e tij para gjykatës prokurori i shtetit Ali Uka ka ngritur pretendimin se Pjetër Nrecaj e ka kryer me dashje...

Reagon Agjencia për Barazi Gjinore për vrasjen e nënës dhe bijës në Gjakovë

para 6 muajve - Insajderi

Agjencia për Barazi Gjinore-Zyra e Kryeministrit,  dënon aktin makabër në Gjakovë, ku një grua dhe vajza e saj 9 vjeçare u vranë brenda ambientit familjarë, nga bashkëshorti i viktimës, babai i vajzës....

Prokuroria: I dyshuari me dashje vrau gruan dhe vajzën e tij

para 6 muajve - Sovrani

Në seancën gjyqësore për caktimin e paraburgimit për të dyshuarin për vrasjen në Brekovc, fjalën e tij para gjykatës prokurori i shtetit Ali Uka ka ngritur pretendimin se Pjetër Nrecaj e ka kryer me dashje...

Delawie: Është tragjike që nëna dhe e bija nuk ishin të mbrojtura

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie është shprehur i trishtuar dhe zemëruar me vrasjen e dyfishtë në fshatin Brekoc të komunës së Gjakovës. Delawie ka thënë se është tragjike se si nëna dhe bija...

Vrasja e gruas dhe vajzës në Gjakovë, IPK nisë hetimet për policët

para 6 muajve - Sovrani

Inspektoriati policor i Kosovës ka nisur hetimet ndaj policëve që kanë qenë në detyrë ditën kur u vra 40-vjecarja, Valbona Marku- Nrecaj si dhe vajza e saj 9-vjeçe nga ish bashkëshorti, Pjetër Nrecak....

Të hënën protestë kundër vrasjes së grave dhe vajzave

para 6 muajve - Indeks.mk

Të hënën në Gjakovë do të protestohet nën sloganin “Mjaft më me Vrasjen e Vajzave dhe Grave”. Kjo protestë është paralajmëruar nga Rrjeti i Grave të Kosovës, pas vrasjes së një gruaje dhe të bijës së saj...

Delawie: Është tragjike që nëna dhe bija në Gjakovë nuk ishin të mbrojtura

para 6 muajve - Periskopi

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie është shprehur i trishtuar dhe zemëruar me vrasjen e dyfishtë në fshatin Brekoc të komunës së Gjakovës. Delawie ka thënë se është tragjike se si nëna dhe bija...

Delawie: Është tragjike që nëna dhe bija nuk ishin të mbrojtura

para 6 muajve - Sovrani

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie është shprehur i trishtuar dhe zemëruar me vrasjen e dyfishtë në fshatin Brekoc të komunës së Gjakovës. Delawie ka thënë se është tragjike se si nëna dhe bija...

Prokurori: Pjetër Nrecaj vrau me paramendim gruan dhe vajzën

para 6 muajve - Periskopi

Në fjalën e tij para gjykatës prokurori i shtetit Ali Uka ka ngritur pretendimin se Pjetër Nrecaj e ka kryer me dashje vrasjen e gruas dhe vajzës së tij 9 vjeçare. Para gjykatës prokurori duke arsyetuar...

Delawie reagon për vrasjen e nënës dhe bijës në Gjakovë

para 6 muajve - Insajderi

Ambasadori i Amerikës në Kosovë, Greg Delawie ka reaguar lidhur me vrasjen e dyfishtë që ndodhi të marten në mbrëmje. Delawie ka thënë se është thellësisht i trishtuar dhe i zemëruar nga vrasja e nënës...

Ndërpritet seanca ndaj Pjetër Nrecajt, të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës

para 6 muajve - Sovrani

Seanca gjyqësore për caktimin e paraburgimit ndaj të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës në Brekoc të Gjakovës është ndërprerë pasi të dyshuarit Pjetër Nrecaj i është përkeqësuar gjendja. Gazetarja...

Vrasja e gruas dhe vajzës, IPK nis hetimet për policët që trajtuan kërcënimin

para 6 muajve - Ekonomia Online

Inspektorati Policorë i Kosovës ka nisur hetimet për mënyrën se si Policia e Kosovës ka trajtuar kërcënimet që Mark Nrecaj i kishte bërë bashkëshortes së tij Valbona Nrecaj. Lajmin për KALLXO.com e ka...

I dyshuari për vrasjen e gruas dhe vajzës në Gjakovë nga gjykata dërgohet në spital

para 6 muajve - Ekonomia Online

Është ndërprerë seanca dëgjimore për caktimin e masës së sigurisë ndaj të dyshuarit për vrasjen e ish-bashkëshortes dhe vajzës së tij, Pjetër Ndrecaj, për shkak se atij i është përkeqësuar gjendja shëndetësore....

IPK nisë hetimet për policët që nuk e morën seriozisht kërcënimin Valbona Nrecajt

para 6 muajve - Insajderi

Inspektorati Policorë i Kosovës ka nisur hetimet për mënyrën se si Policia e Kosovës ka trajtuar kërcënimet që Mark Nrecaj i kishte bërë bashkëshortes së tij Valbona Nrecaj. Lajmin për KALLXO.com e ka...

Ndërpritet seanca ndaj Mark Nrecajt, i cili vrau gruan dhe vajzën në Gjakovë

para 6 muajve - Periskopi

Seanca gjyqësore për caktimin e paraburgimit ndaj të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës në Brekovc të Gjakovës është ndërprerë pasi të dyshuarit Mark Nrecaj i është përkeqësuar gjendja. Gazetarja...

Ndërpritet seanca ndaj Mark Nrecajt të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës

para 6 muajve - Ekonomia Online

Seanca gjyqësore për caktimin e paraburgimit ndaj të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës në Brekovc të Gjakovës është ndërprerë pasi të dyshuarit Mark Nrecaj i është përkeqësuar gjendja. Përkeqësimi...

Ndërpritet seanca Mark Nrecajt të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës

para 6 muajve - Insajderi

Seanca gjyqësore për caktimin e paraburgimit ndaj të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës në Brekovc të Gjakovës është ndërprerë pasi të dyshuarit Mark Nrecaj i është përkeqësuar gjendja. Gazetarja...

Të hënën protestë kundër vrasjes së grave dhe vajzave

para 6 muajve - Gazeta Express

Të hënën në Gjakovë do të protestohet nën sloganin “Mjaft më me Vrasjen e Vajzave dhe Grave”. Kjo protestë është paralajmëruar nga Rrjeti i Grave të Kosovës, pas vrasjes së një gruaje dhe të bijës së saj...

Protestë kundër vrasjes së grave dhe vajzave

para 6 muajve - Infokusi

Të hënën në Gjakovë do të protestohet nën sloganin “Mjaft më me Vrasjen e Vajzave dhe Grave”. Kjo protestë është paralajmëruar nga Rrjeti i Grave të Kosovës, pas vrasjes së një gruaje dhe të bijës së saj...

Të hënën protestë kundër vrasjes së grave dhe vajzave

para 6 muajve - Telegrafi

Të hënën në Gjakovë do të protestohet nën sloganin “Mjaft më me Vrasjen e Vajzave dhe Grave”. Kjo protestë është paralajmëruar nga Rrjeti i Grave të Kosovës, pas vrasjes së një gruaje dhe të bijës së saj...

Protestë kundër vrasjes së grave dhe vajzave

para 6 muajve - Medial

Të hënën në Gjakovë do të protestohet nën sloganin “Mjaft më me Vrasjen e Vajzave dhe Grave”. Kjo protestë është paralajmëruar nga Rrjeti i Grave të Kosovës, pas vrasjes së një gruaje dhe të bijës së saj...

Nesër në Gjakovë protestohet kundër vrasjes së grave dhe vajzave

para 6 muajve - Lajmi.net

​ Të hënën në Gjakovë do të protestohet nën sloganin “Mjaft më me Vrasjen e Vajzave dhe Grave”. Kjo protestë është paralajmëruar nga Rrjeti i Grave të Kosovës, pas vrasjes së një gruaje dhe të bijës së...

Rjeti i Grave proteston të hënën

para 6 muajve - OraInfo

Të hënën në Gjakovë do të protestohet nën sloganin “Mjaft më me Vrasjen e Vajzave dhe Grave”. Kjo protestë është paralajmëruar nga Rrjeti i Grave të Kosovës, pas vrasjes së një gruaje dhe të bijës së saj...

Rrjeti i Grave të hënën proteston në Gjakovë “për vrasjen e grave”

para 6 muajve - Gazeta Express

​ Të hënën në Gjakovë do të protestohet nën sloganin “Mjaft më me Vrasjen e Vajzave dhe Grave”. Kjo protestë është paralajmëruar nga Rrjeti i Grave të Kosovës, pas vrasjes së një gruaje dhe të bijës...

Rrjeti i Grave të hënën proteston në Gjakovë “për vrasjen e grave”

para 6 muajve - Koha.net

Të hënën në Gjakovë do të protestohet nën sloganin “Mjaft më me Vrasjen e Vajzave dhe Grave”. Kjo protestë është paralajmëruar nga Rrjeti i Grave të Kosovës, pas vrasjes së një gruaje dhe të bijës së saj...

Protestë kundër vrasjes së grave dhe vajzave

para 6 muajve - Infokusi

Të hënën në Gjakovë do të protestohet nën sloganin “Mjaft më me Vrasjen e Vajzave dhe Grave”. Kjo protestë është paralajmëruar nga Rrjeti i Grave të Kosovës, pas vrasjes së një gruaje dhe të bijës së saj...

Burri mesazh gruas para se ta vriste bashkë me vajzën: Tani të pret një dhuratë e bukur…

para 6 muajve - Gazeta Tema

Zbardhen detaje nga krimi i rëndë në familje i ndodhur mbrëmjen e kaluar në Gjakovë. Pjetër Ndrecaj ekzekutoi me armë zjarri kallashnikov bashkëshorten e tij Valbona Marku Ndrecaj dhe vajzën 9-vjeçe. Ngjarja...

U vra me të bijën për 5 euro, zbulohet aktakuza e konfliktit mes çiftit

para 6 muajve - NOA

Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme në çiftit Nrecaj të cilat mbrëmë përfunduan me dy vrasje. Konflikti në mes qifti kishte eskaluar mbrëmjen e 10 majit 2018 kur...

Ja e vërteta se pse ndodhi tragjedia e rëndë në Gjakovë, ku burri vrau gruan dhe vajzën e tij

para 6 muajve - Ina

Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme në çiftit Nrecaj të cilat mbrëmë përfunduan me dy vrasje. Konflikti në mes qifti kishte eskaluar mbrëmjen e 10 majit 2018 kur...

Qëlloi për vdekje ish-gruan dhe vajzën 9 vjeçare, zbulohet deklarata e autorit të vrasjes së dyfishtë në Gjakovë para policisë

para 6 muajve - Telegrafi

Ali Uka, prokurori i cili po heton vrasjen në Brekoc të Gjakovës, ka shpjeguar të dhënat të cilat i kanë deri më tani rreth vrasjes. Uka ka sqaruar se për momentin kanë në dispozicion vetëm deklaratën...

Cfarë tha autori i ngjarjes së rëndë në Gjakovë

para 6 muajve - OraInfo

Ali Uka, prokurori i cili po heton vrasjen në Brekoc të Gjakovës, ka shpjeguar të dhënat të cilat i kanë deri më tani rreth Pjetër Nrecaj, i cili provoi nga jeta bashkëshorten dhe vajzën. Uka ka sqaruar...

Burri mesazh gruas para se ta vriste: Tani të pret një dhuratë e bukur

para 6 muajve - Albeu

Zbardhen detaje nga krimi i rëndë në familje i ndodhur mbrëmjen e kaluar në Gjakovë. Pjetër Ndrecaj ekzekutoi me armë zjarri kallashnikov bashkëshorten e tij Valbona Marku Ndrecaj dhe vajzën 9-vjeçe. Ngjarja...

Çka deklaroi para Policisë Pjetër Nrecaj për vrasjen e bashkëshortes dhe vajzës?

para 6 muajve - RTV 21

Detaje  shtesë nga vrasja në Gjakovë Ali Uka, prokurori i cili po heton vrasjen në Brekoc të Gjakovës, ka shpjeguar të dhënat të cilat i kanë deri më tani rreth vrasjes. Ai për kallxo.com ka sqaruar se...

Rrjeti i Grave të hënën proteston në Gjakovë “për vrasjen e grave”

para 6 muajve - Insajderi

Të hënën në Gjakovë do të protestohet nën sloganin “Mjaft më me Vrasjen e Vajzave dhe Grave”. Kjo protestë është paralajmëruar nga Rrjeti i Grave të Kosovës, pas vrasjes së një gruaje dhe të bijës së saj...

Vrasja në Gjakovë: 5 euro ishin arsyeja e konfliktit në çiftin Ndrecaj

para 6 muajve - Tetova Sot

Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme në çiftit Ndrecaj të cilat mbrëmë përfunduan me dy vrasje. KALLXO.com ka siguruar një kopje të aktakuzës së prokurorisë së...

Pjetër Nrecaj flet para policisë për vrasjen e bashkëshortes dhe vajzës

para 6 muajve - Gazeta Express

Ali Uka, prokurori i cili po heton vrasjen në Brekoc të Gjakovës, ka shpjeguar të dhënat të cilat i kanë deri më tani rreth vrasjes. Uka ka sqaruar se për momentin kanë në dispozicion vetëm deklaratën...

U vra bashkë me të bijën për 5 euro, zbulohet aktakuza e konfliktit mes çiftit

para 6 muajve - Sot News

Valbona Marku Nrecaj u vra të shtunën mbrëma bashkë me të bijën e saj nga ish-burri, Pjetër Nrecaj.Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme në çiftit Ndrecaj të cilat...

Pjetër Nrecaj deklarohet për vrasjen e gruas dhe vajzës

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ali Uka, prokurori i cili po heton vrasjen në Brekoc të Gjakovës, ka treguar të dhënat të cilat i kanë deri më tani rreth vrasjes së dyfishtë që ndodhi dje në Gjakovë. Uka ka sqaruar për Kallxo.com se...

Pjetër Nrecaj flet para policisë për vrasjen e bashkëshortes dhe vajzës

para 6 muajve - Infokusi

Ali Uka, prokurori i cili po heton vrasjen në Brekoc të Gjakovës, ka shpjeguar të dhënat të cilat i kanë deri më tani rreth vrasjes Pjetër Nrecaj. Uka ka sqaruar se për momentin kanë në dispozicion vetëm...

Protestë kundër vrasjes së grave dhe vajzave

para 6 muajve - KosovaPress

Kjo protestë është paralajmëruar nga Rrjeti i Grave të Kosovës, pas vrasjes së një gruaje dhe të bijës së saj në Gjakovë. Vrasja e cila dyshohet të jetë kryer nga bashkëshorti i 40 vjeçares. Gjeni të plotë...

Detaje të KTV-së nga krimi i paralajmëruar në Brekoc të Gjakovës i pandaluar nga Policia

para 6 muajve - Koha.net

Policia e Gjakovës nuk i kishte dalë në ndihmë viktimës Valbona Marku-Nrecaj, e cila e kishte denoncuar kërcënimin që i ishte bërë nga bashkëshorti i saj, vetëm 5 orë para se ai ta vriste, raporton KTV....

Çka deklaroi para Policisë Pjetër Nrecaj për vrasjen e bashkëshortes dhe vajzës

para 6 muajve - Lajmi.net

Në një bisedë për KALLXO.com, Ali Uka, prokurori i cili po heton vrasjen në Brekoc të Gjakovës, ka shpjeguar të dhënat të cilat i kanë deri më tani rreth vrasjes. Uka ka sqaruar se për momentin kanë në...

Pjetër Nrecaj flet para policisë për vrasjen e bashkëshortes dhe vajzës

para 6 muajve - Insajderi

Ali Uka, prokurori i cili po heton vrasjen në Brekoc të Gjakovës, ka shpjeguar të dhënat të cilat i kanë deri më tani rreth vrasjes Pjetër Nrecaj. Uka ka sqaruar se për momentin kanë në dispozicion vetëm...

Detaje nga krimi në Gjakovë/ Mesazhi që burri i çoi gruas para se ta vriste

para 6 muajve - Lexo

Zbardhen detaje nga krimi i rëndë në familje i ndodhur mbrëmjen e kaluar në Gjakovë. Pjetër Ndrecaj ekzekutoi me armë zjarri kallashnikov bashkëshorten e tij Valbona Marku Ndrecaj dhe vajzën 9-vjeçe. Ngarja...

Sherri për 5 euro dhe raportet intime jashtë dëshirës së Valbonës, konfliktet që sollën tragjedinë

para 6 muajve - Java News

Valbona Marku Nrecaj u vra të shtunën mbrëma bashkë me të bijën e saj nga ish-burri, Pjetër Nrecaj. Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme në çiftit Ndrecaj të cilat...

Detaje nga krimi i paralajmëruar në Brekoc të Gjakovës i pandaluar nga Policia

para 6 muajve - Infokusi

Policia e Gjakovës nuk i kishte dalë në ndihmë viktimës Valbona Marku-Nrecaj, e cila e kishte denoncuar kërcënimin që i ishte bërë nga bashkëshorti i saj, vetëm 5 orë para se ai ta vriste, raporton KTV....

Çka deklaroi para policis Pjetër Nrecaj për vrasjen e bashkëshortes dhe vajzës

para 6 muajve - Kallxo

Në një bisedë për KALLXO.com Ali Uka prokurori i cili po heton vrasjen në Brekovc të Gjakovës ka shpjeguar të dhënat të cilat i kanë deri më tani rreth vrasjes. Uka ka sqaruar se për momentin kanë në dispozicion...

Tragjedia në Gjakovë, 5 euro e çuan në konflikt familjen Ndrecaj

para 6 muajve - OraInfo

Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme të çiftit Ndrecaj që përfundoi mbrëmë tragjikisht. KALLXO.com ka siguruar një kopje të aktakuzës së prokurorisë së Gjakovës...

Haradinaj dënon vrasjen në Gjakovë: Përgjegjësit e këtij akti të marrin përgjigjen e duhur nga drejtësia

para 6 muajve - Telegrafi

Ngjarja tragjike e ndodhur të martën në Gjakovë ku u shkaktuan dy viktima, ka sjellë reagime të shumta nga shoqëria civile dhe politika. Edhe kryeministri Ramush Haradinaj vrasjen e ka quajtur si veprim...

Vrasja në Gjakovë: Pesë euro arsyeja e konfliktit mes çiftit

para 6 muajve - RTV 21

Nga ky konflikt mbetën të vdekura nëna dhe e bija Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme në çiftit Ndrecaj të cilat mbrëmë përfunduan me dy vrasje. Në një kopje të...

Vrasja në Gjakovë: 5 euro ishin arsyeja e konflikti në çiftin Ndrecaj

para 6 muajve - Lajmi.net

Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme në çiftit Ndrecaj të cilat mbrëmë përfunduan me dy vrasje. KALLXO.com ka siguruar një kopje të aktakuzës së prokurorisë së...

Haradinaj dënon vrasjet në Brekoc

para 6 muajve - Klan Kosova

Për vrasjet në Brekoc të Gjakovës që e tronditën opinionin, ka reaguar edhe kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj. Në llogarinë e tij të rrjetit social Facebook, ai e ka dënuar fuqishëm aktin e vrasjes...

Haradinaj: Përgjegjësit e vrasjes në Gjakovë duhet të marrin përgjigjen e duhur nga drejtësia

para 6 muajve - Koha.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka dënuar vrasjen e një gruaje dhe vajzës së saj në Gjakovë, duke thënë se përgjegjësit duhet të marrin përgjigjen e merituar nga...

Haradinaj reagon ndaj rastit në Brekoc të Gjakovës

para 6 muajve - OraInfo

Për vrasjen që e tronditi opinionin në Brekoc të Gjakovës, ka reaguar edhe kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj. Në llogarinë e tij të rrjetit social Facebook, ai e ka dënuar fuqishëm aktin e vrasjes...

Kryeministri dënon vrasjen në Brekoc të Gjakovës

para 6 muajve - Kallxo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dënuar fuqishëm vrasjen e nënës dhe vajzës së saj në Brekoc të Gjakovës. Haradinaj tha se përgjegjësit e këtij akti duhet të marrin përgjigjen e duhur nga drejtësia....

Vrasja në Gjakovë: 5 euro ishin arsyeja e konflikti në çiftin Ndrecaj

para 6 muajve - Gazeta Express

Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme në çiftit Ndrecaj të cilat mbrëmë përfunduan me dy vrasje. KALLXO.com ka siguruar një kopje të aktakuzës së prokurorisë së...

Haradinaj për vrasjen në Brekoc-veprim jo njerëzor dhe i papranueshëm

para 6 muajve - Gazeta Express

Për vrasjen që e tronditi opinionin në Brekoc të Gjakovës, ka reaguar edhe kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj. Në llogarinë e tij të rrjetit social Facebook, ai e ka dënuar fuqishëm aktin e vrasjes...

Haradinaj për vrasjet në Gjakovë: Përgjegjësit të marrin dënimin e duhur

para 6 muajve - RTV 21

Haradinaj dënon vrasjet në Gjakovë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dënuar ashëpër vrasjet e djeshme në Gjakovë dhe ka kërkuar që përgjegjësit të përballen me drejtësinë. “Privimi i jetës së...

Kryeprokurori i Gjakovës: Nuk i morëm seriozisht kërcënimet e vrasësit

para 6 muajve - Lajmi.net

Një konflikt i mëhershëm mes çiftit dyshohet t’i ketë paraprirë vrasjes së dyfishtë që tronditi Gjakovën të martën mbrëma. Valeriana Nrecaj bashkë me vajzën e saj u vranë nga bashkëshorti i saj, Pjetër...

Haradinaj dënon vrasjen e dyfishtë në Brekoc të Gjakovës

para 6 muajve - Lajmi.net

Për vrasjen që e tronditi opinionin në Brekoc të Gjakovës, ka reaguar edhe kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj. Në llogarinë e tij të rrjetit social Facebook, ai e ka dënuar fuqishëm aktin e vrasjes...

Kryeprokurori i Gjakovës: Nuk i morëm shumë seriozisht kërcënimet e Pjetrit ndaj Valerianës

para 6 muajve - Medial

Valeriana Marku Nrecaj u vra të shtunën mbrëma bashkë me të bijën e saj nga ish-burri, Pjetër Nrecaj. Ndonëse e ndjera e kishte paralajmëruar Policinë për kërcënimet që kishte marrë nga bashkëshorti pak...

Çka deklaroi para Policisë Pjetër Nrecaj për vrasjen e bashkëshortes dhe vajzës

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Ali Uka, prokurori i cili po heton vrasjen në Brekoc të Gjakovës, ka shpjeguar të dhënat të cilat i kanë deri më tani rreth vrasjes. Uka ka sqaruar se për momentin kanë në dispozicion vetëm deklaratën...

Pjetër Nrecaj flet para policisë për vrasjen e bashkëshortes dhe vajzës

para 6 muajve - Sovrani

Ali Uka, prokurori i cili po heton vrasjen në Brekoc të Gjakovës, ka shpjeguar të dhënat të cilat i kanë deri më tani rreth vrasjes Pjetër Nrecaj. Uka ka sqaruar se për momentin kanë në dispozicion vetëm...

Ahmeti reagon për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë: Një njeri i çmendur

para 6 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar lidhur me vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur në Gjakovë, ku në rrethana ende të paqarta kanë mbetur të vdekura nënë e bijë. Dyshohet se vrasja u krye nga bashkëshorti...

“Të pret një dhuratë e bukur”, mesazhi i burrit para se të vriste ish-gruan me vajzën

para 6 muajve - Java News

Nënë e bijë do të dalin nga shtëpia në arkivol. Familjarë e miq janë mbledhur për të pritur kufomat e Valbona Marku Nrecaj, 40 vjeçe, si dhe të bijës së saj 9 vjeçe. Ato u vranë mbrëmë me breshëri plumbash...

Mësohet çka deklaroi para Policisë Pjetër Nrecaj për vrasjen e gruas dhe vajzës

para 6 muajve - Periskopi

Ali Uka, prokurori i cili po heton vrasjen në Brekoc të Gjakovës, ka shpjeguar të dhënat të cilat i kanë deri më tani rreth vrasjes Pjetër Nrecaj. Uka ka sqaruar se për momentin kanë në dispozicion vetëm...

U vra bashkë me të bijën për 5 euro/ Valbona kishte kërkuar disa herë ndihmë, por policia…

para 6 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags kosove viktima vrasja Valbona Marku Nrecaj u vra të shtunën mbrëma bashkë me të bijën e saj nga ish-burri, Pjetër Nrecaj. Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet...

Ja çfare deklaroi para Policisë Pjetër Nrecaj për vrasjen e bashkëshortes dhe vajzës

para 6 muajve - Bota Press

Ali Uka, prokurori i cili po heton vrasjen në Brekoc të Gjakovës, ka shpjeguar të dhënat të cilat i kanë deri më tani rreth vrasjes.Uka ka sqaruar se për momentin kanë në dispozicion vetëm deklaratën e...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë – reagon Ahmeti

para 6 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka dënuar vrasjen e dyfishtë në Gjakovë ku kanë mbetur të vdekura nënë e bijë. “Vrasja e dyfishtë ku burri vrau gruan dhe të bijen në Gjakovë nuk mund të trajtohet...

Kryeprokurori i Gjakovës: Nuk i morëm shumë seriozisht kërcënimet e Pjetrit ndaj Valerianës

para 6 muajve - Gazeta Express

Valeriana Marku Nrecaj u vra të shtunën mbrëma bashkë me të bijën e saj nga ish-burri, Pjetër Nrecaj. Ndonëse e ndjera e kishte paralajmëruar Policinë për kërcënimet që kishte marrë nga bashkëshorti pak...

Kryeprokurori për vrasjen në Gjakovë: Nuk i morrëm seriozisht kërcënimet

para 6 muajve - Infokusi

Një konflikt i mëhershëm mes çiftit dyshohet t’i ketë paraprirë vrasjes së dyfishtë që tronditi Gjakovën të martën mbrëma. Valeriana Nrecaj bashkë me vajzën e saj u vranë nga bashkëshorti i saj, Pjetër...

Ahmeti reagon për vrasjet në Gjakovë

para 6 muajve - RTV 21

Shpend Ahmeti bën thirrje të mos izolohen rase të tilla Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar për vrasjen e një gruaje dhe vajzës së saj nga bashkëshorti përkatësisht babai. Ahmeti ka kritikuar...

Haradinaj kërkon drejtësi për vrasjen në Gjakovë

para 6 muajve - Infokusi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka dënuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur në fshatin Brekoc të Gjakovës, ku të vdekura kanë mbetur një grua së bashku me vajzën e saj, me dyshimin se kjo vrasje është kryer...

Rrëfehet familja për tragjedinë në Gjakovë

para 6 muajve - OraInfo

Janë mbledhur për t’i pritur kufomat e Valeriana Marku – Nrecaj, 40 vjeçe, si dhe të bijës së saj 9 vjeçe. Këto dyja u privuan nga jeta mbrëmë me breshëri plumbash nga Pjetër Ndrecaj. Ky i fundit ia mori...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë nisi për 5 euro

para 6 muajve - Ekonomia Online

Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme në qiftit Ndrecaj të cilat mbrëmë përfunduan me dy vrasje. Konflikti në mes qifti kishte eskaluar mbrëmjen e 10 majit 2018...

Kjo është gruaja që u vra mbrëmë nga burri në Gjakovë

para 6 muajve - Tetova Sot

40-vjeçarja nga Tropoja, Valbonë Marku Nrecaj, është gruaja që u vra mbrëmë nga ish-burri i saj, Pjetër Nrecaj. Viktima dhe i dyshuari kishin muaj që ishin ndarë, ndërsa kishin pesë fëmijë. Ngjarja ka...

Vrasja në Gjakovë: zbulohet arsyeja e konfliktit në çiftin Ndrecaj

para 6 muajve - Insajderi

Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme në çiftit Ndrecaj të cilat mbrëmë përfunduan me dy vrasje. Portali KALLXO.com ka siguruar një kopje të aktakuzës së prokurorisë...

Haradinaj dënon vrasjen në Brekoc të Gjakovës

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dënuar fuqishëm vrasjen e nënës dhe vajzës së saj në Brekoc të Gjakovës. Haradinaj tha se përgjegjësit e këtij akti duhet të marrin përgjigjen e duhur nga drejtësia....

Kryeministri dënon rëndë vrasjen në Brekoc të Gjakovës

para 6 muajve - Bota Press

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dënuar fuqishëm vrasjen e nënës dhe vajzës së saj në Brekoc të Gjakovës.Haradinaj tha se përgjegjësit e këtij akti duhet të marrin përgjigjen e duhur nga drejtësia....

Haradinaj: Përgjegjësit e vrasjes në Gjakovë të marrin përgjigjen e duhur nga drejtësia

para 6 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka dënuar vrasjen e një gruaje dhe vajzës së saj në Gjakovë, duke thënë se përgjegjësit duhet të marrin përgjigjen e merituar nga...

Haradinaj kërkon drejtësi për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - Sovrani

Haradinaj kërkon drejtësi për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë Kryeministri Ramush Haradinaj ka dënuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur në fshatin Brekoc të Gjakovës, ku të vdekura kanë mbetur një grua së...

Haradinaj dënon vrasjet në Brekoc

para 6 muajve - Ekonomia Online

Për vrasjet në Brekoc të Gjakovës që e tronditën opinionin, ka reaguar edhe kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj. Në llogarinë e tij të rrjetit social Facebook, ai e ka dënuar fuqishëm aktin e vrasjes...

Kryeministri reagon pas vrasjes së gruas dhe vajzës në Gjakovë

para 6 muajve - Insajderi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka dënuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur në fshatin Brekoc të Gjakovës, ku të vdekura kanë mbetur një grua së bashku me vajzën e saj, me dyshimin se kjo vrasje është kryer...

Haradinaj kërkon drejtësi për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - KosovaPress

Haradinaj ka kërkuar që përgjegjësit e krimit të marrin përgjigjen e duhur para drejtësisë. “Privimi i jetës së dikujt është veprimi më jo njerëzor dhe më i papranueshëm. Si Kryeministër i vendit, e dënoj...

Kryeprokurori i Gjakovës: Nuk i morëm seriozisht kërcënimet e vrasësit

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Një konflikt i mëhershëm mes çiftit dyshohet t’i ketë paraprirë vrasjes së dyfishtë që tronditi Gjakovën të martën mbrëma. Valeriana Nrecaj bashkë me vajzën e saj u vranë nga bashkëshorti i saj, Pjetër...

Kryeprokurori i Gjakovës: Nuk i morëm shumë seriozisht kërcënimet e Pjetrit, Valeriana nuk kërkoi mbrojtje

para 6 muajve - Periskopi

Valeriana Marku Nrecaj u vra të shtunën mbrëma bashkë me të bijën e saj nga ish-burri, Pjetër Nrecaj. Ndonëse e ndjera e kishte paralajmëruar Policinë për kërcënimet që kishte marrë nga bashkëshorti pak...

Tragjedia në Gjakovë ndodhi për pesë euro

para 6 muajve - Sovrani

Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme në çiftit Nrecaj të cilat mbrëmë përfunduan me dy vrasje. Konflikti në mes qifti kishte eskaluar mbrëmjen e 10 majit 2018 kur...

Tragjedia në Gjakovë ndodhi për pesë euro

para 6 muajve - Bota Press

Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme në çiftit Nrecaj të cilat mbrëmë përfunduan me dy vrasje. Konflikti në mes qifti kishte eskaluar mbrëmjen e 10 majit 2018 kur...

Kryeprokurori tregon pse nuk iu ofrua mbrojtje gruas dhe vajzës që u vranë në Gjakovë

para 6 muajve - Insajderi

Një konflikt i mëhershëm mes çiftit dyshohet t’i ketë paraprirë vrasjes së dyfishtë që tronditi Gjakovën të martën mbrëma. Valeriana Nrecaj bashkë me vajzën e saj u vranë nga bashkëshorti i saj, Pjetër...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë – reagon Ahmeti

para 6 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka dënuar vrasjen e dyfishtë në Gjakovë ku kanë mbetur të vdekura nënë e bijë. “Vrasja e dyfishtë ku burri vrau gruan dhe të bijen në Gjakovë nuk mund të trajtohet...

Ahmeti reagon për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë: Një njeri i çmendur

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar lidhur me vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur në Gjakovë, ku në rrethana ende të paqarta kanë mbetur të vdekura nënë e bijë. Dyshohet se vrasja u krye nga bashkëshorti...

Rrëfimi për vrasjen në Gjakovë: Ish-dhëndri na e mbyti bijën dhe mbesën në pragun e shtëpisë

para 6 muajve - Sovrani

Janë mbledhur për t’i pritur kufomat e Valeriana Marku – Nrecaj, 40 vjeçe, si dhe të bijës së saj 9 vjeçe. Këto dyja u vranë mbrëmë me breshëri plumbash nga Pjetër Ndrecaj. Ky i fundit e vrau ish-gruan...

Ahmeti reagon për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 6 muajve - KosovaPress

Ahmeti ka thënë se kjo çështje nuk është vetëm e sigurisë, duke shpjeguar tutje edhe rëndësinë e marrëdhënieve sociale në mes të burrit dhe gruas. “Vrasja e dyfishtë ku burri vrau gruan dhe të bijën në...

Tragjedia në Gjakovë ndodhi për pesë euro

para 6 muajve - Periskopi

Në katër faqe aktakuzë prokurorja Mene Syla ka sqaruar konfliktet e mëhershme në çiftit Nrecaj të cilat mbrëmë përfunduan me dy vrasje. Konflikti në mes qifti kishte eskaluar mbrëmjen e 10 majit 2018 kur...

​Ahmeti reagon për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë: Një njeri i çmendur

para 6 muajve - Insajderi

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar lidhur me vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur në Gjakovë, ku në rrethana ende të paqarta kanë mbetur të vdekura nënë e bijë. Dyshohet se vrasja u krye nga bashkëshorti...

Detaje nga vrasja në Gjakovë: Babai gjuajti me kallashnikov vajzën 9 vjeçe dhe bashkëshorten

para 6 muajve - Sovrani

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmë në Brekoc të Gjakovës. Një kryefamiljar ka vrarë gruan dhe vajzën e tij për arsye ende të panjohura. Rastin për Express e ka konfirmuar Kristë Gjokaj, komandant...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK