http://kariera.mk

Barcelona zgjedh kapitenin për sezonin 2018/2019

para 9 muajve - Lajmi.net

Barcelona është bërë me kapiten të ri. Ylli i kësaj skuadre, Lionel Messi, është përzgjedhur për të mbajtur shiritin e kapitenit në sezonin 2018/2019. Messi me shiritin e kapitenit në krah, do të fillojë...

ZYRTARE/ Messi, kapiten i Barcelonës

para 9 muajve - Albeu

Pas largimit të Andres Iniestas klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar Leo Messin si kapiten të saj. Përmes faqes zyrtare Barça ka konfirmuar katër kapiten ët e skuadrës . Pas Messit kapiten është Sergio Busquets,...

Këta janë katër kapitenët e Barcelonës

para 9 muajve - Iliria News

Klubi i madh spanjoll, Barcelona ka zgjedhur katër kapitenët e ekipit për sezonin e ri 2018/19. Kampionati spanjoll do të nis së shpejti dhe skuadrat janë duke bërë përgatitjet e fundit para nisjes së...

Zyrtare: Messi është kapiten i Barcelonës

para 9 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags barcelona kapiteni messi Pas largimit të Andres Iniestas klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar Leo Messin si kapiten të saj. Përmes faqes zyrtare Barça ka konfirmuar katër kapitenët e skuadrës....

Barcelona zgjedh katër kapitenët për sezonin e ri – Të gjithë nga La Masia, Messi i pari

para 9 muajve - Telegrafi

Klubi i madh spanjoll, Barcelona ka zgjedhur katër kapitenët e ekipit për sezonin e ri 2018/19. Kampionati spanjoll do të nis së shpejti dhe skuadrat janë duke bërë përgatitjet e fundit para nisjes së...

Zyrtare: Messi është kapiten i Barcelonës

para 9 muajve - Gazeta Express

Pas largimit të Andres Iniestas klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar Leo Messin si kapiten të saj. Përmes faqes zyrtare Barça ka konfirmuar katër kapitenët e skuadrës. Pas Messit kapiten është Sergio Busquets,...

Messi zyrtarisht kapiten i Barcelonës

para 9 muajve - Koha.net

Pas largimit të Andres Iniestas klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar Leo Messin si kapiten të saj. Përmes faqes zyrtare Barça ka konfirmuar katër kapitenët e skuadrës, transmeton Koha.net. Pas Messit kapiten...

Leo Messi rritet në përgjegjësi, ja çfarë e ka graduar Barcelona

para 9 muajve - Telesport

Lionel Messi është emëruar si kapiteni i ri i Barcelonës, pas largimit të Andres Iniesta nga “Camp Nou”. Argjentinasi ndërkombëtar, i cili tashmë e mban shiritin në krah edhe për kombëtaren e tij, zëvendëson...

Zyrtare: Messi është kapiten i Barcelonës

para 9 muajve - Tetova Sot

Pas largimit të Andres Iniestas klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar Leo Messin si kapiten të saj. Përmes faqes zyrtare Barça ka konfirmuar katër kapitenët e skuadrës. Pas Messit kapiten është Sergio Busquets,...

Messi zyrtarisht kapiten i Barcelonës

para 9 muajve - Shenja

Pas largimit të Andres Iniestas klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar Leo Messin si kapiten të saj.Përmes faqes zyrtare Barça ka konfirmuar katër kapitenët e skuadrës.Pas Messit kapiten është Sergio Busquets,...

Shiriti i kapitenit, Barcelona ia beson vetëm një “emri”

para 9 muajve - Newsport

Barcelona ka menduar të zgjidhë çështjet teknike brenda skuadrës së saj. Klubi katalanas ka zyrtarizuar sot 4 kapitenët e parë që do t’i prijnë skuadrës në edicionin e ri. Pas largimit të Andres Iniestas...

Zyrtare: Messi është kapiten i Barcelonës

para 9 muajve - Fakti Ditor

Pas largimit të Andres Iniestas klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar Leo Messin si kapiten të saj. Përmes faqes zyrtare Barça ka konfirmuar katër kapitenët e skuadrës. Pas Messit kapiten është Sergio Busquets,...

Këta janë katër kapitenët e Barcelonës

para 9 muajve - Sovrani

Klubi i madh spanjoll, Barcelona ka zgjedhur katër kapitenët e ekipit për sezonin e ri 2018/19. Kampionati spanjoll do të nis së shpejti dhe skuadrat janë duke bërë përgatitjet e fundit para nisjes së...

Messi zyrtarisht kapiten i Barcelonës

para 9 muajve - Ekonomia Online

Pas largimit të Andres Iniestas klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar Leo Messin si kapiten të saj. Përmes faqes zyrtare Barça ka konfirmuar katër kapitenët e skuadrës. Pas Messit kapiten është Sergio Busquets,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK