http://kariera.mk

Ministri Hasani priti ambasadoren e Finlandës, zotime për vazhdim të bashkëpunimit

para 9 muajve - Telegrafi

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka pritur në takim ambasadoren e Finlandës në Prishtinë, Pia Stjernvall. Ministri Hasani e informoi ambasadoren Stjernvall për punët e Ministrisë së Tregtisë...

Ambasadores së Finlandës në Prishtinë i lë përshtypje rinia, me MTI-në dakordohen të vazhdojnë bashkëpunimin

para 9 muajve - Koha.net

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka pritur në takim ambasadoren e Finlandës në Prishtinë, Pia Stjernvall. Hasani e informoi ambasadoren Stjernvall për punët e Ministrisë së Tregtisë dhe...

Ambasadores së Finlandës në Prishtinë i lë përshtypje rinia, me MTI-në dakordoken të vazhdojnë bashkëpunimin

para 9 muajve - Koha.net

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka pritur në takim ambasadoren e Finlandës në Prishtinë, Pia Stjernvall. Hasani e informoi ambasadoren Stjernvall për punët e Ministrisë së Tregtisë dhe...

Ministri Hasani priti ambasadoren e Finlandës, zotime për vazhdim të bashkëpunimit

para 9 muajve - KosovaPress

Ministri Hasani e informoi ambasadoren Stjernvall për punët e Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë, për projektet që janë duke u realizuar dhe klimën e biznesit në Kosovë. “Ne ju falënderojmë për bashkëpunimin...

Mehmeti: Sektori bankar me qëndrueshmëri të lartë

para 9 muajve - Telegrafi

Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës (BQK), Fehmi Mehmeti ka pritur në takim ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Anne Huhtamäki. Guvernatori Mehmeti e ka njoftuar ambasadoren me zhvillimet e fundit...

Mehmeti njofton ambasadoren e Finlandës me zhvillimet në sektorin financiar

para 9 muajve - Infokusi

Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Fehmi Mehmeti ka pritur në takim ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Anne Huhtamäki. Guvernatori Mehmeti e ka njoftuar ambasadoren me zhvillimet e fundit në sektorin...

Mehmeti njofton ambasadoren e Finlandës me zhvillimet në sektorin financiar

para 9 muajve - KosovaPress

Guvernatori Mehmeti e ka njoftuar ambasadoren me zhvillimet e fundit në sektorin financiar, me theks të veçantë në sektorin bankar. “Sektori bankar vazhdon të ketë performancë të mirë dhe shkallë të lartë...

Guvernatori i BQK-së njofton ambasadoren e Finlandës në Kosovë me zhvillimet në sektorin bankar

para 9 muajve - Ekonomia Online

Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, Fehmi Mehmeti, ka pritur në takim ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Anne Huhtamäki. Guvernatori Mehmeti e ka njoftuar ambasadoren me zhvillimet...

Finlanda vazhdon të ndihmojë Kosovën

para 9 muajve - Koha.net

Ministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi, ka pritur ambasadoren e Republikës së Finlandës në Kosovë, Anne Huhtamaki, njofton kumtesa. Në takim u bisedua për çështjen e sigurisë e Gashi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK