http://kariera.mk

Gjilan: Tentim vrasje me thikë, një muaj paraburgim për tre persona

para 6 muajve - Klan Kosova

Masa prej një muaji paraburgim i është shqiptuar tre të dyshuarve për sulmin fizik të së mërkurës ndaj një personi me thikë në lagjen “Çamëria” në Kamenicë. Sulmuesit janë shqiptarë me vendbanim në Gjermani....

Nga një muaj paraburgim tre personave që tentuan të vrasin njërin në Kamenicë

para 6 muajve - Gazeta Express

Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimit të pandehurve H. Sh., A. Sh. dhe B. A., në kohëzgjatje prej një muaji. I pandehuri...

Paraburgim për tre persona, tentuan ta vrisnin një person tjetër

para 6 muajve - Telegrafi

Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimit të pandehurve H. Sh., A. Sh. dhe B. A.,në kohëzgjatje prej 1(një)muaji. “I pandehuri...

Nga një muaj paraburgim tre personave që tentuan të vrasin njërin në Kamenicë

para 6 muajve - Koha.net

Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimit të pandehurve H. Sh., A. Sh. dhe B. A., në kohëzgjatje prej një muaji. I pandehuri...

Alarm në 24 orë pesë gra viktima të dhunës në familje

para 6 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka njoftuar se vetëm në 24 orëshin e fundit kanë ndodhur pesë raste te dhunës ndaj grave. Policia e Kosovës përmes raportit policor ka njoftuar se në Prizren një burrë i dehur ka rrahur...

Alarm në 24 orë pesë gra viktima të dhunës në familje

para 6 muajve - Kallxo

Policia e Kosovës ka njoftuar se vetëm në 24 orëshin e fundit kanë ndodhur pesë raste te dhunës ndaj grave. Policia e Kosovës përmes raportit policor ka njoftuar se në Prizren një burrë i dehur ka rrahur...

Pas tragjedisë në Gjakovë, Policia nis t’i trajtojë seriozisht rastet e dhunës në familje – arreston burrin dy javë pasi rrahu gruan

para 6 muajve - Gazeta Express

​Policia e Kosovës ka njoftuar se e kanë arrestuar një burrë i cili e kishte rrahur gruan e tij para 2 jave në Fushë Kosovë. Nuk janë dhënë detaje nëse i dyshuari ishte në arrati, apo nëse arrestimi ka...

Të enjten 5 gra u sulmuan fizikisht nga burrat e familjarët e tyre

para 6 muajve - Infokusi

Pikërisht në ditën kur në tërë vendin po diskutohej për vrasjen e një gruaje në Gjakovë, pesë të tjera u sulmuar fizikisht nga bashkëshortët dhe familjarët  e tyre. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës...

Policia e arreston burrin dy javë pasi e rrahu gruan

para 6 muajve - Kallxo

Policia e Kosovës ka njoftuar se e kanë arrestuar një burrë i cili e kishte rrahur gruan e tij para 2 jave. Nuk janë dhënë detaje nëse i dyshuari ishte në arrati, apo nëse arrestimi ka ndodhur pas vrasjes...

Sulmohet një zyrtar policor

para 6 muajve - Kallxo

Policia e Kosovës njofton se një zyrtar policor është sulmuar nga një qytetar. Në njoftimin e tyre thuhet se gjatë një kontrolli është ndaluar një veturë me targa zvicerane dhe me kërkim të dokumenteve,...

Tre të pandehurve nga një muaj paraburgim për tentim vrasje

para 6 muajve - KosovaPress

I pandehuri H. Sh. dyshohet se me 8 gusht rreth orës 22:50 minuta në lagjen “Çamëria” në Kamenicë, me dashje ka tentuar të privojë nga jeta tani të dëmtuarin A. D., në atë mënyrë që gjatë rrahjes me një...

Ferizaj, burri kanos gruan dhe djalin

para 6 muajve - Kallxo

Në pasditen e djeshme është arrestuar një burrë pasi që i njëjti kishte kanosur gruan dhe djalin e tij. Rasti ka ndodhur në Komunën e Ferizajt. Policia e Kosovës njofton se pas intervistimit me vendim...

Burri rrah gruan

para 6 muajve - Kallxo

Një rast i ri i dhunës në familje ka ndodhur në Komunën e Podujevës. Policia e Kosovës, në raportin e tyre, thotë është arrestuar burri pasi i njëjti e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Gruaja...

Rreh bashkëshorten, arrestohet një burrë në Podujevë

para 6 muajve - Gazeta Express

Nën pranga është vënë një burrë në Podujevë pasi ka rrahur bashëkshorten e tij, bën të ditur Policia e Kosovës. Siç njofton policia, gruaja ka marrë trajtim mjekësor. “Është arrestuar i dyshuari mashkull...

Dhuna në familje shqetësuese, pesë gra rrihen nga burrat për 24 orë

para 6 muajve - Sovrani

Pesë gra janë bërë viktimë si pasojë e rrajës nga bashkëshortët e tyre brenda 24-orëve në disa prej qyteteve të Kosovës. Policia e Kosovës ka raportuar se gratë si pasojë e dhunës kanë pranuar tretman...

Rrah bashkëshorten, arrestohet një burrë në Podujevë

para 6 muajve - Koha.net

Nën pranga është vënë një burrë në Podujevë pasi ka rrahur bashëkshorten e tij, bën të ditur Policia e Kosovës. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:16, transmeton Koha.net. Viktima ka marrë trajtim mjekësor....

Dhuna në familje: Pesë gra u rrahën nga burrat brenda 24 orëve në Kosovë

para 6 muajve - Fakti Ditor

Pesë gra janë bërë viktimë si pasojë e rrajës nga bashkëshortët e tyre brenda 24-orëve në disa prej qyteteve të Kosovës. Policia e Kosovës ka raportuar se gratë si pasojë e dhunës kanë pranuar tretman...

Arrestohet në Fushë Kosovë burri që dy javë më parë e rrahu gruan

para 6 muajve - Insajderi

Policia e Kosovës ka njoftuar se e kanë arrestuar një burrë i cili e kishte rrahur gruan e tij para 2 jave. Policia thotë se i dyshuari e kishte rrah një grua me 28.07.2018 ndërsa arrestimi i tij është...

Dhuna në familje: Pesë gra u rrahën nga burrat brenda 24 orëve në Kosovë

para 6 muajve - Periskopi

Pesë gra janë bërë viktimë si pasojë e rrajës nga bashkëshortët e tyre brenda 24-orëve në disa prej qyteteve të Kosovës. Policia e Kosovës ka raportuar se gratë si pasojë e dhunës kanë pranuar tretman...

Vëllai rrah motrën në Gjilan, arrestohet

para 6 muajve - Klan Kosova

Një person është arrestuar mbrëmë në Gjilan pasi kishte sulmuar fizikisht motrën e tij duke i shkaktuar lëndime trupore, njofton Policia e Kosovës, transmeton Klan Kosova. I dyshuari me urdhër të prokurorit...

Arrestohet një burrë në Fushë Kosovë për dhunë ndaj një gruaje

para 6 muajve - Koha.net

Në Fushë Kosovë dje është arrestuar një burrë për dhunë ndaj një gruaje, bën të ditur Policia e Kosovës. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që i njëjti me 28.07.2018 e kishte rrahur viktimën...

Burri rrah gruan

para 6 muajve - Infokusi

Një rast i ri i dhunës në familje ka ndodhur në Komunën e Podujevës. Policia e Kosovës, në raportin e tyre, thotë është arrestuar burri pasi i njëjti e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Gruaja...

Sulmohet një zyrtar policor në Suharekë

para 6 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës njofton se një zyrtar policor është sulmuar nga një qytetar. Në njoftimin e tyre thuhet se gjatë një kontrolli është ndaluar një veturë me targa zvicerane dhe me kërkim të dokumenteve,...

Një person kanos gruan dhe djalin në Ferizaj

para 6 muajve - Telegrafi

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi që kishte kanosur gruan dhe djalin e tij. Sipas raportit policor, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 14:15, në Ferizaj. Pas intervistimit me...

Gjilan: Vëllai rrahë motrën

para 6 muajve - Gazeta Express

Një vajzë nga Gjilani është ankuar në polici me pretendimet se ajo është rrahur nga vëllai i saj. Motivet e sulmit ende nuk janë të qarta përderisa policia njofton se ka arrestuar personin e dyshimtë....

Vëllai sulmon motrën në Gjilan

para 6 muajve - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi që ka sulmuar fizikisht motrën e tij. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 08:00, në Gjilan. “Viktima ka pësuar lëndime...

Tentim vrasje në Kamenicë, arrestohen tetë persona

para 6 muajve - Lajmi.net

Janë arrestuar tetë persona të dyshuar për veprën vrasje në tentativë, në lagjen “Qamëria” në qytetin e Kamenicës. Rasti ka ndodhur rreth orës 22:50, thuhet në raportin 24-orësh të policisë së Kosovës....

Burri sulmon gruan në Podujevë

para 6 muajve - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 10:16, në Podujevë. Sipas raportit policor, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e...

Gjilan: Vëllai rrahë motrën

para 6 muajve - Kallxo

Një vajzë nga Gjilani është ankuar në polici me pretendimet se ajo është rrahur nga vëllai i saj. Motivet e sulmit ende nuk janë të qarta përderisa policia njofton se ka arrestuar personin e dyshimtë....

Vëllai e bëri motrën për spital

para 6 muajve - RTV 21

U arrestua i dyshuari Policia njofton se dje në Gjilan është arrestuar një i dyshuar mashkull K-Shqiptar, pasiqë ka sulmuar fizikisht motrën e tij viktimën femër K-Shqiptare. “Viktima ka pësuar lëndime...

Pesë gra bëhen për spital nga burrat e tyre brenda 24-orëve

para 6 muajve - Ekonomia Online

Pesë gra janë bërë viktimë si pasojë e rrajës nga bashkëshortët e tyre brenda 24-orëve në disa prej qyteteve të Kosovës. Policia e Kosovës ka raportuar se gratë si pasojë e dhunës kanë pranuar tretman...

Vëllai rrah motrën në Gjilan

para 6 muajve - Infokusi

Policia raporton se në Gjilan është arrestuar i dyshuari pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht motrën e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit...

Pesë gra bëhen për spital nga burrat e tyre brenda 24-orëve

para 6 muajve - Insajderi

Pesë gra janë bërë viktimë si pasojë e rrajës nga bashkëshortët e tyre brenda 24-orëve në disa prej qyteteve të Kosovës. Policia e Kosovës ka raportuar se gratë si pasojë e dhunës kanë pranuar tretman...

Mërgimtari ofendon dhe tenton ta godas policin në Suharekë

para 6 muajve - Bota Press

Botapress, 10 Gusht-Gjatë një kontrolli nga policia është ndaluar një veturë me targa zvicerane dhe me kërkim të dokumenteve, i dyshuari (pasagjeri) mashkull Shqiptar shtetas i Serbisë ka ofenduar dhe...

Kërcënon gruan dhe djalin, arrestohet

para 6 muajve - KosovaPress

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./KosovaPress/ Temat: Kercenim Gruaja Djali Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress...

Pas rastit në Gjakovë, edhe një grua kërcënohet nga ish burri

para 6 muajve - Periskopi

Policia raporton se në Gjilan ka arrestuar të dyshuarin, i nacionalitetit shqiptar, shtetas i Serbisë pasi që kishe kanosur ish gruan e tij. Me urdhër të prokurorit pasi intervistimit i dyshuari është...

Vëllai rrah motrën në Gjilan

para 6 muajve - KosovaPress

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /KosovaPress/ Temat: Vellai Motra Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet...

Edhe një grua kërcënohet nga ish burri

para 6 muajve - KosovaPress

Me urdhër të prokurorit pasi intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /KosovaPress/ Temat: Kercenim Ish burri Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress...

Vëllai rrahë motrën në Gjilan

para 6 muajve - Insajderi

Një vajzë nga Gjilani është ankuar në polici me pretendimet se ajo është rrahur nga vëllai i saj. Motivet e sulmit ende nuk janë të qarta përderisa policia njofton se ka arrestuar personin e dyshimtë....

Arrestohen tetë persona për tentim vrasje

para 6 muajve - Insajderi

Janë arrestuar tetë persona të dyshuar për veprën vrasje në tentativë, në lagjen “Qamëria” në qytetin e Kamenicës. Rasti ka ndodhur rreth orës 22:50, thuhet në raportin 24-orësh të policisë së Kosovës....

Arrestohet i dyshuari që kishte vjedhur në kishën e Babimocit

para 6 muajve - KosovaPress

I  dyshuari ka  pranuar se ka kryer këtë vepër penale. Pas konsulltimit me  prokurorin kujdestar, i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes./KosovaPress/ Temat: Vjedhje Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet...

Rrahen për parking, plagoset kalimtari i rastit

para 6 muajve - Fakti Ditor

Policia raporton se në fshatin Shirokë të Suharekës tre persona pas një mosmarrëveshjeje lidhur me një parking për automjete, janë rrahur në mes vete. Kështu thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. “Njëri...

Gjilan: Arrestohet e dyshuara për rrahjen e një mashkulli

para 6 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës në Gjilan ka arrestuar një femër e cila dyshohet pas një mosmarrëveshjeje e kishte sulmuar fizikisht një mashkull, duke i shkaktuar lëndime trupore. Viktima ka marrë tretman mjekësor...

Një grua kanoset me armë nga burri i saj

para 6 muajve - Telegrafi

Policia njofton se në Fushë Kosovë një femër ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje, bashkëshorti i saj e kishte sulmuar fizikisht. Kështu thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. “Më pas viktima është...

Rrahje masive në Suharekë për parking, një i plagosur

para 6 muajve - Koha.net

Një rrahje masive për shkak të një parkingu ka ndodhur dje në fshatin Shirokë të Suharekës, me ç’rast një person është plagosur me armë zjarri. “Raportohet se tre persona meshkuj K/Shqiptarë, pas një mosmarrëveshje...

Theret me thikë një burrë në Kamenicë

para 6 muajve - Koha.net

Në Kamenicë raportohet se mbrëmë ka ndodhur një rrahje me ç’rast është përdorur edhe thika, dhe një person ka mbetur i plagosur, transmeton Koha.net. “Raportohet se pas një mosmarrëveshje të më hershme...

Një grua rrah një burrë në Gjilan, arrestohet

para 6 muajve - Koha.net

Një grua është arrestuar në Gjilan me dyshimin se ka rrahur një burrë, i cili ka marrë tretman mjekësor, transmeton Koha.net. Policia e Kosovës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur më shtatë gusht në ora...

Rrahen për parking, plagoset kalimtari i rastit

para 6 muajve - Telegrafi

Policia raporton se në fshatin Shirokë të Suharekës tre persona pas një mosmarrëveshje lidhur me një parking për automjete, janë rrahur në mes vete. Kështu thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. “Njëri...

Një grua rrah një burrë në Gjilan

para 6 muajve - RTV 21

Viktima ka pranuar tretman mjekësor Policia e Kosovës ka arrestuar një grua pasi që e njëjta kishte sulmuar fizikisht një burrë duke i shkaktuar lëndime trupore. Sipas raportit 24 orësh të policisë, ngjarja...

Gjilan: Arrestohet e dyshuara për rrahjen e një mashkulli

para 6 muajve - Klan Kosova

Policia e Kosovës në Gjilan ka arrestuar një femër e cila dyshohet pas një mosmarrëveshjeje e kishte sulmuar fizikisht një mashkull, duke i shkaktuar lëndime trupore. Viktima ka marrë tretman mjekësor...

Femra rrah mashkullin në Gjilan

para 6 muajve - Telegrafi

Policia ka arrestuar në Gjilan një femër pasi që kishte sulmuar fizikisht një mashkull duke i shkaktuar lëndime trupore. Kështu thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. “Ngjarja ka ndodhur në rrugën ...

Gjilan: Arrestohet një femër për rrahjen e mashkullit

para 6 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës në Gjilan ka arrestuar një femër e cila dyshohet pas një mosmarrëveshjeje e kishte sulmuar fizikisht një mashkull, duke i shkaktuar lëndime trupore. Viktima ka marrë tretman mjekësor...

Kontrabandonte ari nga Serbia, arrestohet serbi në Prishtinë

para 6 muajve - Telegrafi

Policia gjatë një pike kontrolli në fshatin Vranidoll të Prishtinës ka ndaluar veturën me targa te Serbisë, që e ngiste një shtetas serb ku gjatë legjitimimit dhe kontrollimit në veturë i janë gjetur dhe...

Fushë Kosovë: Kanos bashkëshorten dhe vëllanë e saj

para 6 muajve - Klan Kosova

Një grua në Fushë Kosovë ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshjeje, bashkëshorti  i saj e kishte sulmuar fizikisht. Më pas ajo është larguar nga shtëpia dhe ka shkuar tek vëllai i saj, ku i dyshuari...

Burri kërcënon me armë gruan në Fushë-Kosovë

para 6 muajve - Albeu

Një person i dyshuar është arrestuar gjatë ditës së djeshme në qytetin e Fushë Kosovës pasi që kishte kërcënuar bashkëshorten e tij dhe kunatin [ vëllain e gruas]. Sipas policisë rasti ka ndodhur pas një...

Fushë-Kosova: Bashkëshorti e kërcënon gruan me revole

para 6 muajve - Lajmi.net

Një person i dyshuar është arrestuar gjatë ditës së djeshme në qytetin e Fushë Kosovës pasi që kishte kërcënuar bashkëshorten e tij dhe kunatin [vëllain e gruas]. Sipas policisë rasti ka ndodhur pas një...

Rrah gruan dhe e kërcënon me armë zjarri, arrestohet

para 6 muajve - Koha.net

Një burrë është arrestuar para dy ditësh në Fushë Kosovë pasi kishte rrahur gruan e tij, që gjithashtu e ka kërcënuar me armë zjarri. Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se viktima,...

Fushë-Kosova: Bashkëshorti e kërcënon gruan me revole

para 6 muajve - Gazeta Express

Një person i dyshuar është arrestuar gjatë ditës së djeshme në qytetin e Fushë Kosovës pasi që kishte kërcënuar bashkëshorten e tij dhe kunatin [vëllain e gruas]. Sipas policisë rasti ka ndodhur pas një...

Kërcënon gruan me pistoletë në shtëpinë e vëllait

para 6 muajve - Kallxo

Një rast tjetër i rëndë i dhunës në familje është raportuar në qytetin e Fushë Kosovës. Në raportin zyrtar të policisë shkruhet se një grua është kërcënuar me pistoletë në shtëpinë e vëllait nga burri...

Një person theret me thikë në Kamenicë

para 6 muajve - Telegrafi

Një person me inicialet A.D, ka marrë lëndime të rënda trupore pasi një person tjetër me inicialet H.SH, e kishte therur disa herë në trup me mjetë të fortë (thikë). Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës...

Vetëm dje, tri gra janë rrahur nga burrat e tyre

para 6 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës përmes raportit të sotëm policor, njofton se tri gra janë rrahur prej burrave të tyre, akt ky që është mjaft shqetësues në vendin tonë. Një rast ka ndodhur në Magure të Lipjanit, që siç...

48 orë ndalim 19 vjeçarit për tentim vrasje me thikë në Kamenicë

para 6 muajve - Insajderi

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar për një tentim vrasje me thikë në lagjen “Çamëria” në Kamenicë. Mbrëmjen e së mërkurës sipas policisë i dyshuari pas një mosmarrëveshje me viktimës ka...

Një grua kanoset me armë nga burri i saj

para 6 muajve - KosovaPress

Më pas viktima është larguar dhe ka shkuar në shtëpinë e vëllait  të saj, ku i dyshuari edhe aty ka shkuar dhe i ka kanosur me pistoletë që të dytë. I dyshuari është arrestuar dhe iu ka konfiskuar pistoleta...

Gjilan: Arrestohet një femër për rrahjen e mashkullit

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Policia e Kosovës në Gjilan ka arrestuar një femër e cila dyshohet pas një mosmarrëveshjeje e kishte sulmuar fizikisht një mashkull, duke i shkaktuar lëndime trupore. Viktima ka marrë tretman mjekësor...

Fushë-Kosova: Bashkëshorti e kërcënon gruan me revole

para 6 muajve - Bota Press

Një person i dyshuar është arrestuar gjatë ditës së djeshme në qytetin e Fushë Kosovës pasi që kishte kërcënuar bashkëshorten e tij dhe kunatin [vëllain e gruas]. Sipas policisë rasti ka ndodhur pas një...

Fushë-Kosovë: Bashkëshorti e kërcënon gruan me revole

para 6 muajve - Sovrani

Një person i dyshuar është arrestuar gjatë ditës së djeshme në qytetin e Fushë Kosovës pasi që kishte kërcënuar bashkëshorten e tij dhe kunatin [vëllain e gruas]. Sipas policisë rasti ka ndodhur pas një...

Rrahen për parking, plagoset kalimtari i rastit

para 6 muajve - KosovaPress

Njëri nga të dyshuarit ka përdorur edhe armën e zjarrit ku dyshohet se është  lënduar një kalimtar i rastit. Viktima ka marrë tretman mjekësor në Qendrën e Mjekësisë  Familjare Suharekë, ku më pas është...

Femra rrah mashkullin në Gjilan

para 6 muajve - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Komandant Drini”,  ku viktima ka marrë tretman mjekësor në spitalin rajonal Gjilan, ku pas tretmanit është liruar në shtëpi. Pas intervistimit me vendimin të prokurorit,...

Kërcënon gruan me pistoletë në shtëpinë e vëllait

para 6 muajve - Insajderi

Një person i dyshuar është arrestuar gjatë ditës së djeshme në qytetin e Fushë Kosovës pasi që kishte kërcënuar bashkëshorten e tij dhe kunatin [vëllain e gruas]. Sipas policisë rasti ka ndodhur pas një...

Kontrabandonte ari nga Serbia, arrestohet serbi

para 6 muajve - KosovaPress

Është njoftuar edhe dogana. I dyshuari pas arrestimit është intervistimit ku me vendimin e prokurorit lirohet, kurse rasti mbetet të hetohet nga polica./KosovaPress/ Temat: Ari Kontrabande Kjo web faqe...

Tentim-vrasje në Suharekë

para 6 muajve - Indeks.mk

Mbrëmë orës 19:30, në rrugën e “Buzhalëve” në Shirokë të Suharekës ka ndodhur një ngatërresë e cila ka përfunduar me përdorimin e armës. Sipas raporteve hetimore, dyshohet se  tre të dyshuar: dy vëllezër...

Rrihen tre persona për parking në Suharekë, tentim vrasje

para 6 muajve - Bota Press

Botapress, 9 Gusht-Raportohet se tre persona meshkuj K/Shqiptarë, pas një mosmarrëveshje lidhur me një parking për  automjet, janë rrahur në mes vete, njofton Botapress.info Njëri nga të dyshuarit ka përdorur...

Tentim-vrasje në Suharekë

para 6 muajve - Klan Kosova

Mbrëmë orës 19:30, në rrugën e “Buzhalëve” në Shirokë të Suharekës ka ndodhur një ngatërresë e cila ka përfunduar me përdorimin e armës. Sipas raporteve hetimore, dyshohet se  tre të dyshuar: dy vëllezër...

Tentim vrasje në Suharekë pas mosmarrëveshjes rreth një parkingu

para 6 muajve - Telegrafi

Një rast i tentim vrasjes ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Suharekë. Sipas Policisë Rajonale të Prizrenit, e cila sapo ka dërguar njoftimin, rasti ka ndodhur rreth orës 19:30, në rrugën e “Buzhalëve”...

Tentim vrasje në Suharekë

para 6 muajve - Koha.net

Mbrëmë në Suharekë ka pasur një tentim vrasje, transmeton Koha.net. Sipas njoftimit nga polic ia, rreth orës 19:30 minuta, në rrugën e “Buzhalëve” në Shirokë të Suharekës ka ndodhur një ngatërresë e cila...

Tentim vrasje në Suharekë pas mosmarrëveshjes rreth një parkingu

para 6 muajve - Lajmi.net

Një rast i tentim vrasjes ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Suharekë. Sipas Policisë Rajonale të Prizrenit, rasti ka ndodhur rreth orës 19:30, në rrugën e “Buzhalëve” në Shirokë të Suharekës. Policia...

Tentim vrasje në Suharekë

para 6 muajve - RTV 21

Pas një mosmarrëveshje rreth një parkingu Mbrëmë rreth orës 19:30, në rrugën e “Buzhalëve” në Shirokë të Suharekës ka ndodhur një ngatërresë e cila ka përfunduar me përdorimin e armës. Policia rajonale...

Tentim vrasje në Suharekë

para 6 muajve - Gazeta Express

Mbrëmë rreth orës 19:30 minuta, në rrugën e “Buzhalëve” në Shirokë të Suharekës ka ndodhur një ngatërresë e cila ka përfunduar me përdorimin e armës, shkruan Express. Sipas policisë, në bazë të raporteve...

Tentim vrasje në Suharekë pas mosmarrëveshjes rreth një parkingu

para 6 muajve - Infokusi

Një rast i tentim vrasjes ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Suharekë.Sipas Policisë Rajonale të Prizrenit, rasti ka ndodhur rreth orës 19:30, në rrugën e “Buzhalëve” në Shirokë të Suharekës. Policia...

Tentim vrasje në Suharekë për një parking automjeti

para 6 muajve - Ekonomia Online

Një tentim vrasje ka ndodhur dje në Suharekë, si pasojë e një përleshjeje për vendparkim . Rreth orës 19:30 minuta, në rrugën e “Buzhalëve” në Shirokë të Suharekës ka ndodhur një ngatërresë e cila ka përfunduar...

Tenim vrasje në Suharekë për një parking automjeti

para 6 muajve - Ekonomia Online

Një tentim vrasje ka ndodhur dje në Suharekë, si pasojë e një përleshjeje për vendparkim . Rreth orës 19:30 minuta, në rrugën e “Buzhalëve” në Shirokë të Suharekës ka ndodhur një ngatërresë e cila ka përfunduar...

Tentim vrasje në Suharekë

para 6 muajve - Bota Press

Mbrëmë rreth orës 19:30 minuta, në rrugën e “Buzhalëve” në Shirokë të Suharekës ka ndodhur një ngatërresë e cila ka përfunduar me përdorimin e armës, shkruan Express. Sipas policisë, në bazë të raporteve...

Tentim vrasje në Suharekë, e pëson edhe një kalimtar

para 6 muajve - Periskopi

Mbrëmë në Suharekë ka pasur një tentim vrasje. Sipas njoftimit nga polic ia, rreth orës 19:30 minuta, në rrugën e “Buzhalëve” në Shirokë të Suharekës ka ndodhur një ngatërresë e cila ka përfunduar me përdorimin...

Tentim vrasje në Suharekë pas mosmarrëveshjes rreth një parkingu

para 6 muajve - Sovrani

Një rast i tentim vrasjes ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Suharekë. Sipas Policisë Rajonale të Prizrenit, rasti ka ndodhur rreth orës 19:30, në rrugën e “Buzhalëve” në Shirokë të Suharekës. Policia...

Tentim vrasje në Suharekë pas mosmarrëveshjes rreth një parkingu

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Një rast i tentim vrasjes ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Suharekë. Sipas Policisë Rajonale të Prizrenit, rasti ka ndodhur rreth orës 19:30, në rrugën e “Buzhalëve” në Shirokë të Suharekës. Policia...

Tentim vrasje në Suharekë pas mosmarrëveshjes rreth një parkingu

para 6 muajve - Insajderi

Një rast i tentim vrasjes ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Suharekë. Sipas Policisë Rajonale të Prizrenit, e cila sapo ka dërguar njoftimin, rasti ka ndodhur rreth orës 19:30, në rrugën e “Buzhalëve”...

Tentim vrasje në Suharekë pas mosmarrëveshjes rreth një parkingu

para 6 muajve - Kallxo

Një rast i tentim vrasjes ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Suharekë. Sipas Policisë Rajonale të Prizrenit, e cila sapo ka dërguar njoftimin, rasti ka ndodhur rreth orës 19:30, në rrugën e “Buzhalëve”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK