http://kariera.mk

Tkurrja prej Vettingut, Gjykata e Lartë shndërrohet në “urgjencë”

para 9 muajve - Telegrafi

Në sallën e Gjykatës së Lartë, lutja e Nënë Terezës për gjyqtarët kumbon më shumë se asnjëherë tjetër. Atëherë kur gjykata supreme është përmbytur nga dosjet, por është boshatisur nga gjyqtarët, kjo lutje...

Tkurrja prej Vettingut, Gjykata e Lartë shndërrohet në “urgjencë”

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Në sallën e Gjykatës së Lartë, lutja e Nënë Terezës për gjyqtarët kumbon më shumë se asnjëherë tjetër. Atëherë kur gjykata supreme është përmbytur nga dosjet, por është boshatisur nga gjyqtarët, kjo lutje...

Rrëzohet Gjykata e Lartë, tani jemi me sytë nga Zoti

para 9 muajve - Albeu

Në sallën e Gjykatës së Lartë, lutja e Nënë Terezës për gjyqtarët kumbon më shumë se asnjëherë tjetër. Atëherë kur gjykata supreme është përmbytur nga dosjet, por është boshatisur nga gjyqtarët , kjo lutje...

Tkurrja prej Vettingut, Gjykata e Lartë shndërrohet në “urgjencë”

para 9 muajve - Medial

Në sallën e Gjykatës së Lartë, lutja e Nënë Terezës për gjyqtarët kumbon më shumë se asnjëherë tjetër. Atëherë kur gjykata supreme është përmbytur nga dosjet, por është boshatisur nga gjyqtarët, kjo lutje...

Tkurrja prej Vettingut, Gjykata e Lartë shndërrohet në “urgjencë”

para 9 muajve - Lajmi.net

Në sallën e Gjykatës së Lartë, lutja e Nënë Terezës për gjyqtarët kumbon më shumë se asnjëherë tjetër. Atëherë kur gjykata supreme është përmbytur nga dosjet, por është boshatisur nga gjyqtarët, kjo lutje...

Tkurrja prej Vettingut, Gjykata e Lartë shndërrohet në “urgjencë”

para 9 muajve - Mapo

Në sallën e Gjykatës së Lartë, lutja e Nënë Terezës për gjyqtarët kumbon më shumë se asnjëherë tjetër. Atëherë kur gjykata supreme është përmbytur nga dosjet, por është boshatisur nga gjyqtarët, kjo lutje...

Bie Gjykata e Lartë! Sytë nga Zoti

para 9 muajve - Gazeta Express

Në sallën e Gjykatës së Lartë, lutja e Nënë Terezës për gjyqtarët kumbon më shumë se asnjëherë tjetër. Atëherë kur gjykata supreme është përmbytur nga dosjet, por është boshatisur nga gjyqtarët, kjo lutje...

“Zbrazja” nga vettingu, Gjykata e Lartë shqyrton vetëm çështjet emergjente

para 9 muajve - Java News

Në sallën e Gjykatës së Lartë, lutja e Nënë Terezës për gjyqtarët kumbon më shumë se asnjëherë tjetër. Atëherë kur gjykata supreme është përmbytur nga dosjet, por është boshatisur nga gjyqtarët, kjo lutje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK