http://kariera.mk

Kush është prezantuesi i famshëm që ka dëshirë të bëjë fëmijë më Rita Orën

para 6 muajve - Zhurnal

Kush është prezantuesi i famshëm që ka dëshirë të bëjë fëmijë më Rita Orën "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj të zemrës

para 6 muajve - Zhurnal

Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj të zemrës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Rihanna do të bëhet doktor shkence

para 6 muajve - Zhurnal

Rihanna do të bëhet doktor shkence "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Egzona vishet si princesh, vëmendjen e marrin sandalet e saj me ‘diamant’

para 6 muajve - Zhurnal

Egzona vishet si princesh, vëmendjen e marrin sandalet e saj me ‘diamant’ "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Si ta mbani higjienën të përsosur, sipas shkencës?

para 6 muajve - Zhurnal

Si ta mbani higjienën të përsosur, sipas shkencës? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Mahnituni me ujëvarën më të lartë të botës, ndërtuar në qiellgërvishtës (Foto+Video)

para 6 muajve - Zhurnal

Mahnituni me ujëvarën më të lartë të botës, ndërtuar në qiellgërvishtës (Foto+Video) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Vajza e vogël e Teutës merr dhuratën me të bukur, Kaia ju ‘shkrinë’ sa e ëmbël duket

para 6 muajve - Zhurnal

Vajza e vogël e Teutës merr dhuratën me të bukur, Kaia ju ‘shkrinë’ sa e ëmbël duket "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Sarah Kohan, çfarë “goli” ka shënuar Chicharito

para 6 muajve - Zhurnal

Sarah Kohan, çfarë “goli” ka shënuar Chicharito "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

NASA gati anijen kozmike që do të ‘prekë’ diellin

para 6 muajve - Zhurnal

NASA gati anijen kozmike që do të ‘prekë’ diellin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Tuna befason me pajmen e fundit

para 6 muajve - Zhurnal

Tuna befason me pajmen e fundit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar...

Albani ndan një video nga koncerti, ja çfarë bëjnë fansat pas tij

para 6 muajve - Zhurnal

Albani ndan një video nga koncerti, ja çfarë bëjnë fansat pas tij "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Çiklistëve nga Tetova nuk u jepen viza nga Arabia Saudite për të kryer Haxhxhin

para 6 muajve - Zhurnal

Çiklistëve nga Tetova nuk u jepen viza nga Arabia Saudite për të kryer Haxhxhin (Foto) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do...

Tayna sëmuret aq sa duhet të anulojë mbrëmjen muzikore

para 6 muajve - Zhurnal

Tayna sëmuret aq sa duhet të anulojë mbrëmjen muzikore "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Twitter gjobitet me 30 mijë euro

para 6 muajve - Zhurnal

Twitter gjobitet me 30 mijë euro "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Graniti dhe Taulanti dalin me gra për darkë, gjithë vëmendja tek zonjushat!

para 6 muajve - Zhurnal

Graniti dhe Taulanti dalin me gra për darkë, gjithë vëmendja tek zonjushat! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Elezi: Vendi i gatshëm të ndajë përgjegjësitë për ruajtjen e stabilitetit në rajon

para 6 muajve - Zhurnal

Elezi: Vendi i gatshëm të ndajë përgjegjësitë për ruajtjen e stabilitetit në rajon "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Derkoski: KSHZ është e gatshme ta zbatojë referendumin

para 6 muajve - Zhurnal

Derkoski: KSHZ është e gatshme ta zbatojë referendumin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Një banor i Buzallakovës është lënduar rëndë një në aksident në Rosoman

para 6 muajve - Zhurnal

Një banor i Buzallakovës është lënduar rëndë një në aksident në Rosoman "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Koreja Veriore sulmon diplomatët amerikanë lidhur me sanksionet

para 6 muajve - Zhurnal

Koreja Veriore sulmon diplomatët amerikanë lidhur me sanksionet "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Seria A po rikthehet, e vetmja që rivalizon Premier Ligën

para 6 muajve - Zhurnal

Seria A po rikthehet, e vetmja që rivalizon Premier Ligën "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Vazhdojnë kolonat në Merdarë, pritje deri në gjashtë orë

para 6 muajve - Zhurnal

Vazhdojnë kolonat në Merdarë, pritje deri në gjashtë orë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Trump synon krijimin e Forcës Hapësinore deri më 2020

para 6 muajve - Zhurnal

Trump synon krijimin e Forcës Hapësinore deri më 2020 "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Manipulimet e Thaçit me Luginën e Preshevës

para 6 muajve - Zhurnal

Manipulimet e Thaçit me Luginën e Preshevës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Gjakova proteston për vrasjen e nënës me të bijën

para 6 muajve - Zhurnal

Gjakova proteston për vrasjen e nënës me të bijën "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Masa të ashpra për mjekët që mungojnë në punë

para 6 muajve - Zhurnal

Masa të ashpra për mjekët që mungojnë në punë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Sanchez: United është dashur ta trasnferoj Vidalin

para 6 muajve - Zhurnal

Sanchez: United është dashur ta trasnferoj Vidalin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Reali me pesë portierë, nxjerr në shitje Zidanen dhe Casillan

para 6 muajve - Zhurnal

Reali me pesë portierë, nxjerr në shitje Zidanen dhe Casillan "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Frenat e fushatës për referendumin në dorë të Qeverisë

para 6 muajve - Zhurnal

Frenat e fushatës për referendumin në dorë të Qeverisë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Moti sot

para 6 muajve - Zhurnal

Moti sot "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU ." 10.08.2018,...

Intensitet i rritur i komunikacionit në autostrada

para 6 muajve - Zhurnal

Intensitet i rritur i komunikacionit në autostrada "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Ngrohja globale do shkaktojë çekuilibrim të klimës

para 6 muajve - Zhurnal

Ngrohja globale do shkaktojë çekuilibrim të klimës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Nërpriten fluturimet në aeroportin e Frankfurtit

para 6 muajve - Zhurnal

Nërpriten fluturimet në aeroportin e Frankfurtit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

“Civil” dhe “Most” ende pa numër të saktë të vëzhguesve

para 6 muajve - Zhurnal

“Civil” dhe “Most” ende pa numër të saktë të vëzhguesve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Zaimina Vasjari ekspozon vilën luksoze, këto janë imazhet më të bukura me vajzën

para 6 muajve - Zhurnal

Zaimina Vasjari ekspozon vilën luksoze, këto janë imazhet më të bukura me vajzën "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Harrojeni “Kiki Challenge”, kërcimi i Gjikos është sfida më e re në rrjetet sociale

para 6 muajve - Zhurnal

Harrojeni “Kiki Challenge”, kërcimi i Gjikos është sfida më e re në rrjetet sociale "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Zmadhimi i të pasmeve mund të rezultojë vdekjeprurëse

para 6 muajve - Zhurnal

Zmadhimi i të pasmeve mund të rezultojë vdekjeprurëse "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

“Nga Prishtina me dashuri” përshëndesin Shpend Ahmeti dhe Action Bronson

para 6 muajve - Zhurnal

“Nga Prishtina me dashuri” përshëndesin Shpend Ahmeti dhe Action Bronson "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

LSDM: Qytetarët janë dëshmitarë se si është kur rregullat dhe drejtësia vlejnë për të gjithë

para 6 muajve - Zhurnal

LSDM: Qytetarët janë dëshmitarë se si është kur rregullat dhe drejtësia vlejnë për të gjithë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

"Fillimi i Vlogerave Shqiptarë të Shkupit"

para 6 muajve - Zhurnal

"Fillimi i Vlogerave Shqiptarë të Shkupit" "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Vazhdojnë pritjet e gjata në Merdare

para 6 muajve - Zhurnal

Vazhdojnë pritjet e gjata në Merdare "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Ngrohja globale mund të shkaktojë çekuilibrim të klimës

para 6 muajve - Zhurnal

Ngrohja globale mund të shkaktojë çekuilibrim të klimës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Rusia mbështet Arabinë Saudite pas konfliktit me Kanadanë

para 6 muajve - Zhurnal

Rusia mbështet Arabinë Saudite pas konfliktit me Kanadanë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Micotakis: Cipras në vend se të organizojë festa, të shpallë zgjedhje

para 6 muajve - Zhurnal

Micotakis: Cipras në vend se të organizojë festa, të shpallë zgjedhje "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Luftëtarët e huaj dhe riatdhesimi i tyre

para 6 muajve - Zhurnal

Luftëtarët e huaj dhe riatdhesimi i tyre "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

VMRO-DPMNE: Shekerinska po keqpërdor detyrën zyrtare

para 6 muajve - Zhurnal

VMRO-DPMNE: Shekerinska po keqpërdor detyrën zyrtare "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Dhjetë persona lëndohen më lehtë, ndërsa një më rëndë në 14 aksidente në Shkup

para 6 muajve - Zhurnal

Dhjetë persona lëndohen më lehtë, ndërsa një më rëndë në 14 aksidente në Shkup "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

LSDM: VMRO-DPMNE nuk mendon as në ardhmërinë e shtetit e as të qytetarëve

para 6 muajve - Zhurnal

LSDM: VMRO-DPMNE nuk mendon as në ardhmërinë e shtetit e as të qytetarëve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Pa energji elektrike një pjesë e komunave Butel, Ilinden, Qendër dhe Studeniçan

para 6 muajve - Zhurnal

Pa energji elektrike një pjesë e komunave Butel, Ilinden, Qendër dhe Studeniçan "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Elina Duni-“Këngë të dashurisë dhe mërgimit” në Anibar

para 6 muajve - Zhurnal

Elina Duni-“Këngë të dashurisë dhe mërgimit” në Anibar "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Blero me dedikim për ditëlindjen e të fejuarës

para 6 muajve - Zhurnal

Blero me dedikim për ditëlindjen e të fejuarës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Vetëm në këtë kohë Kylie Jenner nuk kishte operacione plastike!

para 6 muajve - Zhurnal

Vetëm në këtë kohë Kylie Jenner nuk kishte operacione plastike! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Në Kosovë Action Bronson publikon një foto të gjyshit të ndjerë

para 6 muajve - Zhurnal

Në Kosovë Action Bronson publikon një foto të gjyshit të ndjerë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Luftë e ftohtë mes ish-bashkëshortëve, Brad i përgjigjet akuzave të Angelinas

para 6 muajve - Zhurnal

Luftë e ftohtë mes ish-bashkëshortëve, Brad i përgjigjet akuzave të Angelinas "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

“Mirë se vjen në Serbi”, i dashuri i Dua Lipës i mbyll gojën komentueses

para 6 muajve - Zhurnal

“Mirë se vjen në Serbi”, i dashuri i Dua Lipës i mbyll gojën komentueses "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Osmani pas disfatës nga Salcburgu: Nuk do të ndalemi të besojmë në mrekulli

para 6 muajve - Zhurnal

Osmani pas disfatës nga Salcburgu: Nuk do të ndalemi të besojmë në mrekulli "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Cristiano Ronaldo ‘e hedh’ në det Georginën gjatë pushimeve të tyre luksoze në Ibiza

para 6 muajve - Zhurnal

Cristiano Ronaldo ‘e hedh’ në det Georginën gjatë pushimeve të tyre luksoze në Ibiza "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Modelja Kardashian i jep fund lidhjes dyvjeçare

para 6 muajve - Zhurnal

Modelja Kardashian i jep fund lidhjes dyvjeçare "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Bleona përsëri nudo në jahtë, thotë se është e drejta e saj çfarë të bëjë

para 6 muajve - Zhurnal

Bleona përsëri nudo në jahtë, thotë se është e drejta e saj çfarë të bëjë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

E kritikuan pse s’flet shqip, Armina Mevlani jep komentin epik

para 6 muajve - Zhurnal

E kritikuan pse s’flet shqip, Armina Mevlani jep komentin epik "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

A po rikthehet “Friends”? Aniston ëndërron rikthimin

para 6 muajve - Zhurnal

A po rikthehet “Friends”? Aniston ëndërron rikthimin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Makarona me kёrpudha

para 6 muajve - Zhurnal

Makarona me kёrpudha "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK