http://kariera.mk

Barcelona këmbëngul tek Pogba pavarësisht irritimit të Mous me agjentin e yllit francez

para 6 muajve - Albeu

Barcelona vazhdon të besojë në transferimin e Paul Pogba . Edhe pse marrëveshja është shumë herë me komplikuar pas mbylljes së merkatos në Premier League. Megjithatë, në një artikull “El Mundo Deportivo”...

BARCELONA NUK HEQ DORË NGA POGBA

para 6 muajve - TV21

Barcelona vazhdon të besojë në transferimin e Paul Pogba. Edhe pse marrëveshja është shumë herë më komplikuar pas mbylljes së afatit kalimtar në Premier Ligë. Megjithatë, gazeta katalanase El Mundo Deportivo...

Vitin e kaluar refuzuan ta transferojnë për 15£ milionë, tani Unitedit iu refuzuan 75£ milionë për Maguiren

para 6 muajve - Lajmi.net

United pati mundësi ta transferojë Maguiren vitin e kaluar për 15 milionë funte, por nuk e bëri një gjë të tillë. Manchester United është bërë pishman për Harry Maguire. United dhuroi 75 milionë funte...

Barcelona ende shpreson në transferimin e Pogbas

para 6 muajve - Iliria News

Edhe pse tregu i transferimeve në Angli është i mbyllur, Barcelona është e gatshme të presë për të nënshkruar me Paul Pogban nga Manchester United. Në Angli është mbyllur afati kalimtar veror, por katalunasit...

Barcelona ndez shpresat për Pogba

para 6 muajve - Gazeta Tema

Merkato në Angli është mbyllur, afrime nuk do të ketë më, pra vetëm dalje pritet të ketë. Kështu, Manchester United duhet që të kujdeset për Paul Pogba, i cili dëshirohet nga Barcelona në Spanjë. Megjithatë,...

Barcelona ndez shpresat për Pogba

para 6 muajve - Lexo

Merkato në Angli është mbyllur, afrime nuk do të ketë më, pra vetëm dalje pritet të ketë. Kështu, Manchester United duhet që të kujdeset për Paul Pogba, i cili dëshirohet nga Barcelona në Spanjë. Megjithatë,...

Barcelona nuk heq dorë nga Pogba

para 6 muajve - RTV 21

Në Spanjë ende shpresojnë se mesfushori francez mund t’i bashkohet Barcelonës Barcelona vazhdon të besojë në transferimin e Paul Pogba. Edhe pse marrëveshja është shumë herë më komplikuar pas mbylljes...

United – Varane, ja çka ndodhi në fund të afatit kalimtar

para 6 muajve - Infokusi

“Guardian” raporton që marrëveshja dështoi. Manchester United ka tentuar për një transferim në fund të afatit kalimtar. “Djajtë” dhuruan 100 milionë euro për transferimin e Raphael Varane. Megjithatë,...

Premier nis me United-Leicester, Mourinho i zhgënjyer me merkaton

para 6 muajve - Infokusi

Jose Mourinho u shfaq shumë i zhgënjyer pas skadimi të merkatos në hyrje në Premier League, pasi drejtuesit e Manchester United nuk blenë asnjë nga futbollistët që kërkonte portugezi. “Djajtë e Kuq” ofruar...

Barcelona nuk heq dorë nga Pogba

para 6 muajve - Koha.net

Barcelona vazhdon të besojë në transferimin e Paul Pogba. Edhe pse marrëveshja është shumë herë me komplikuar pas mbylljes së afatit kalimtar në Premier Ligë. Megjithatë, gazeta katalanase El Mundo Deportivo...

United – Varane, ja çka ndodhi në fund të afatit kalimtar

para 6 muajve - Portalb

“Guardian” raporton që marrëveshja dështoi. Manchester United ka tentuar për një transferim në fund të afatit kalimtar. “Djajtë” dhuruan 100 milionë euro për transferimin e Raphael Varane, përcjell Lajmi.net....

Barça insiston për Pogba, edhe pse marrëveshja është komplikuar

para 6 muajve - Medial

Barcelona vazhdon të besojë në transferimin e Paul Pogba. Edhe pse marrëveshja është shumë herë me komplikuar pas mbylljes së merkatos në Premier League. Megjithatë, në një artikull “El Mundo Deportivo”...

United kishte refuzuar ta transferojë vitin e kaluar për 17 milionë euro Maguiren

para 6 muajve - Telegrafi

Manchester Unitedit i ishte ofruar mundësia vitin e kaluar për të nënshkruar me mbrojtësin, Harry Maguiren. “The Irish Independent” shkruan se futbollisti i Lecister Cityt u ndoq një kohë të gjatë prej...

United – Varane, ja çka ndodhi në fund të afatit kalimtar

para 6 muajve - Lajmi.net

"Guardian" raporton që marrëveshja dështoi. Manchester United ka tentuar për një transferim në fund të afatit kalimtar. “Djajtë” dhuruan 100 milionë euro për transferimin e Raphael Varane, përcjellë “Lajmi.net”....

Barcelona ende shpreson në transferimin e Pogbas

para 6 muajve - Telegrafi

Edhe pse tregu i transferimeve në Angli është i mbyllur, Barcelona është e gatshme të presë për të nënshkruar me Paul Pogban nga Manchester United. Në Angli është mbyllur afati kalimtar veror, por katalunasit...

Barça insiston për Pogba, edhe pse marrëveshja është komplikuar

para 6 muajve - Infokusi

Barcelona vazhdon të besojë në transferimin e Paul Pogba. Edhe pse marrëveshja është shumë herë me komplikuar pas mbylljes së merkatos në Premier League. Megjithatë, në një artikull “El Mundo Deportivo”...

Barcelona insiston për Pogban

para 6 muajve - Klan Kosova

Ekipi spanjoll, Barcelona nuk ka hequr dorë nga tentativa për të siguruar nënshkrimin e yllit të Manchester United, Paul Pogba. Marrëdhëniet mes Pogba-s dhe Mourinho-s nuk janë shumë të mira dhe 25-vjeçari ...

Barcelona nuk heq dorë nga Pogba

para 6 muajve - Gazeta e re

Në Spanjë ende shpresojnë se mesfushori francez mund t’i bashkohet Barcelonës. Barcelona vazhdon të besojë në transferimin e Paul Pogba. Edhe pse marrëveshja është shumë herë me komplikuar pas mbylljes...

Mourinho i kënaqur me ekipin, pret fillimin e sezonit

para 6 muajve - Klan Kosova

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka deklaruar se është i kënaqur me ekipin e tij me gjithë dështimin për transferimin e lojtarëve që ai i kishte spikatur. Me gjithë nënshkrimin e brazilianit...

Pochettino fajëson Brexitin për mos transferimin e asnjë lojtari nga Tottenhami

para 6 muajve - Telegrafi

Mauricio Pochettino ka fajësuar Brexit-in për mungesën e transferimeve të Tottenham Hotspur gjatë afatit kalimtar veror. Spurs u bënë klubi i parë i Ligës Premier që nuk nënshkruan me asnjë lojtar në afatin...

Barcelona nuk heq dorë nga Pogba

para 6 muajve - Periskopi

Në Spanjë ende shpresojnë se mesfushori francez mund t’i bashkohet Barcelonës. Barcelona vazhdon të besojë në transferimin e Paul Pogba. Edhe pse marrëveshja është shumë herë me komplikuar pas mbylljes...

Premier nis me United-Leicester, Mourinho i zhgënjyer me merkaton

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Jose Mourinho u shfaq shumë i zhgënjyer pas skadimi të merkatos në hyrje në Premier League, pasi drejtuesit e Manchester United nuk blenë asnjë nga futbollistët që kërkonte portugezi. “Djajtë e Kuq” ofruar...

Unitedi ofroi 111 milionë euro për Varanen, por Reali nuk lejoi largimin e tij

para 6 muajve - Telegrafi

Manchester Unitedi ka dështuar në ditën e fundit të afatit kalimtar ta transferojë mbrojtësin e Real Madridit, Raphael Varane. Djajtë e Kuq do të kishin shpenzuar shumë për objektivat e duhura këtë afat...

Barcelona nuk heq dorë nga Pogba

para 6 muajve - KosovaPress

Barcelona vazhdon të besojë në transferimin e Paul Pogba. Edhe pse marrëveshja është shumë herë me komplikuar pas mbylljes së afatit kalimtar në Premier Ligë. Megjithatë, gazeta katalanase El Mundo Deportivo...

Premier nis me United-Leicester, Mourinho i zhgënjyer me merkaton

para 6 muajve - SuperSport

Jose Mourinho u shfaq shumë i zhgënjyer pas skadimi të merkatos në hyrje në Premier League, pasi drejtuesit e Manchester United nuk blenë asnjë nga futbollistët që kërkonte suedezi. “Djajtë e Kuq” ofruar...

Afati kalimtar në Premier League mbyllet pa ndonjë “bombë”

para 6 muajve - Koha.net

Tottenhami është ekipi i vetëm në Premier League që mbylli afatin kalimtar të verës pa asnjë përforcim. Afati kalimtar në Premier League u mbyll të enjten pasdite, kurse Tottenhami nuk bëri as shitje e...

Pochettino i lë fajin Brexit-it që Tottenhami nuk bëri asnjë blerje

para 6 muajve - KosovaPress

Tottenhami u bë ekipi i parë në histori të futbollit anglez, që gjatë një afati kalimtar veror të mos bëjë asnjë blerje. Por sipas trajnerit të ekipit londinez, Mauricio Pochettino, përveç shpenzimeve...

Barcelona insiston për Pogban

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ekipi spanjoll, Barcelona nuk ka hequr dorë nga tentativa për të siguruar nënshkrimin e yllit të Manchester United, Paul Pogba. Marrëdhëniet mes Pogba-s dhe Mourinho-s nuk janë shumë të mira dhe 25-vjeçari ...

Mourinho i kënaqur me ekipin, pret fillimin e sezonit

para 6 muajve - Ekonomia Online

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka deklaruar se është i kënaqur me ekipin e tij me gjithë dështimin për transferimin e lojtarëve që ai i kishte spikatur. Me gjithë nënshkrimin e brazilianit...

Mourinho: Pogba kthehet i lumtur dhe krenar te Manchester United

para 6 muajve - Telesport

Jose Mourinho këmbëngul se Paul Pogba është i lumtur të kthehet te Manchester United, pas fitores së Kupës së Botës me Francën, pavarësisht raporteve që e lidhin mesfushorin me një lëvizje drejt Barcelonës,...

Mourinho: Pogba i lumtur dhe krenar te Unitedi

para 6 muajve - Telegrafi

Jose Mourinho ka folur për situatën e Paul Pogbas te Manchester Unitedi dhe sipas tij francezi është parë i lumtur dhe krenar në stërvitjet e skuadrës. Pogba është lidhur shumë gjatë javëve të fundit me...

Premier nis me United-Leicester, Mourinho i zhgënjyer me merkaton

para 6 muajve - Shenja

Jose Mourinho u shfaq shumë i zhgënjyer pas skadimi të merkatos në hyrje në Premier League, pasi drejtuesit e Manchester United nuk blenë asnjë nga futbollistët që kërkonte suedezi. “Djajtë e Kuq” ofruar...

Unitedi ka ofruar 128 milionë euro në fund të merkatos për lojtarin e Realit

para 6 muajve - Gazeta Express

Mungesa e aktivitetit të transferimeve të Manchester Unitedit nuk kishte të bënte me fonde, pasi Djajtë e Kuq do të kishin paguar 128 milionë euro për mbrojtësin e Real Madrid, Raphaël Varane, shkruan...

Afati kalimtar në Premier League mbyllet pa ndonjë “bombë”

para 6 muajve - Ekonomia Online

Tottenhami është ekipi i vetëm në Premier League që mbylli afatin kalimtar të verës pa asnjë përforcim. Afati kalimtar në Premier League u mbyll të enjten pasdite, kurse Tottenhami nuk bëri as shitje e...

Unitedi ka ofruar 128 milionë euro në fund të merkatos për lojtarin e Realit

para 6 muajve - Ekonomia Online

Mungesa e aktivitetit të transferimeve të Manchester Unitedit nuk kishte të bënte me fonde, pasi Djajtë e Kuq do të kishin paguar 128 milionë euro për mbrojtësin e Real Madrid, Raphaël Varane, shkruan...

Kërkonte largimin deri në mbylljen e merkatos, ja çfarë thotë Mourinho për Pogba-n

para 6 muajve - Sovrani

Jose Mourinho këmbëngul se Paul Pogba është i lumtur të kthehet te Manchester United, pas fitores së Kupës së Botës me Francën, pavarësisht raporteve që e lidhin mesfushorin me një lëvizje drejt Barcelonës,...

Premier Liga starton sot: Formacionet e mundshme, Manchester United – Leicester City

para 6 muajve - Sovrani

Kampionati anglez i futbollit, Premier Liga e hap siparin sot nga ora 21:00 me ndeshjen ndërmjet Manchester United dhe Leicester Cityt në Old Trafford, transmeton Sovrani.info. Këto janë formacionet e...

128 milionë euro i refuzoi Perez në fund të merkatos nga Manchester United për këtë lojtar

para 6 muajve - Sovrani

Mungesa e aktivitetit të transferieve të Manchester United nuk kishte të bënte me fonde, pasi Djajtë e Kuq do të kishin paguar 128 milion euro për mbrojtësin e Real Madrid, Raphaël Varane, raporton Guardian,...

​Yerry Mina dhe Andre Gomes kalojnë tek Evertoni

para 6 muajve - RTV 21

Dy futbollistët e Barcelonës transferohen te skuadra e Premier Ligës

Rojo në radarin e Evertonit

para 6 muajve - Klan Kosova

Mbrojtësi i Manchester United-it, Marcos Rojo, është cak i Evertonit, sipas raportimeve të The Telegraph, përcjell Klan Kosova. Trajneri i ri i klubit nga Merseyside, Marco Silva, është i vendosur që ta...

“Dhelprat” marrin dy mbrojtës për 40 milionë euro…

para 6 muajve - Telesport

Leicester City ka bërë dy blerje në ditën e fundit të merkatos, duke e përforcuar mbrojtjen me një total prej 40 milionë eurosh të shpenzuara. Caglar Soyuncu, i cili ka luajtur 15 ndeshje me kombëtaren...

Manchester United nuk i plotësoi dëshirën mbrojtësit argjentinas…

para 6 muajve - Telesport

Marcos Rojo kishte kërkuar largimin nga Manchester United dhe ishte një hap larg transferimit te Everton, por dëshira e tij nuk u realizua pasi “djajtë” nuk arritën të marrin një mbrojtës në ditën e fundit...

Dita e fundit e afatit kalimtar veror në Ligën Premier – gjithçka që ndodhi

para 6 muajve - Infokusi

Klubet e Ligës Premier i kanë bërë zyrtarizimet e fundit për afatin kalimtar veror të vitit 2018. Për dallim nga vitet e kaluara, këtë vit është vendosur që afati kalimtar të mbyllet para fillimit të sezonit...

Dita e fundit e afatit kalimtar veror në Ligën Premier – gjithçka që ndodhi

para 6 muajve - Medial

Klubet e Ligës Premier i kanë bërë zyrtarizimet e fundit për afatin kalimtar veror të vitit 2018. Për dallim nga vitet e kaluara, këtë vit është vendosur që afati kalimtar të mbyllet para fillimit të sezonit...

Shumë para të shpenzuara, por ende pa rezultat

para 6 muajve - Ina

Skuadrat angleze pavarësisht se kanë investuar shumë para në afatet kalimtare, sidomos në tri të fundit nuk e kanë pasur rezultatin që e kanë dashur Shumë skuadra gjatë afatëve kalimtare forcohen për të...

Tottenhami hyn në histori të afatit kalimtar të verës

para 6 muajve - Koha.net

Tottenham Hotspur është bërë klubi i parë i Premier Ligës që s’ka bërë asnjë transferim gjatë afatit kalimtar të verës, që kur ky afat u prezantua më 2003. Ekipi i Mauricio Pochettinos është lidhur me...

Klubi londinez bëhet i pari në Premier League që nuk transferon asnjë lojtar në merkaton e verës

para 6 muajve - Albeu

Shumë skuadra janë bërë pjesë e kësaj merkatoje verore, por duket se skuadra e Totenhem ka çdo gjë në rregull. Ekipi i drejtuar nga Maurisio Pochettino është bërë skuadra e parë në Premier League që në...

United-Leicester, Premier ngre siparin në “Teatrin e Ëndrrave”

para 6 muajve - Telesport

Ka kaluar më pak se një muaj që nga mbyllja e Kupës së Botës në Rusi dhe mbrëmjen e së premtes futbolli i rëndësishëm do të kthehet përsëri. Premier League, në fakt, do të hapë sezonin e ri me ndeshjen...

Shumë para të shpenzuara, por ende pa rezultat

para 6 muajve - Gazeta Express

Skuadrat angleze pavarësisht se kanë investuar shumë para në afatet kalimtare, sidomos në tri të fundit nuk e kanë pasur rezultatin që e kanë dashur Shumë skuadra gjatë afatëve kalimtare forcohen për të...

ZYRTARE: Klubi i njohur i Premierligës shkruan historinë, asnjë transferim gjatë verës!

para 6 muajve - Lajmi.net

Tottenhami bëhet ekipi i parë në histori të Premierligës, që e bën një gjë të tillë. Tottenhami ka thyer një rekord në Premierligë. Londinezët nuk e kanë transferuar asnjë futbollist gjatë afatit kalimtar...

Zyrtare: Mina kalon në Everton

para 6 muajve - Tetova Sot

Mbrojtësi kolumbian që shkëlqeu në Botëror, Yerry Mina është transferuar në Everton për 30 milionë e 250 mijë euro plus 1.5 milionë për shërbime të tjera FC Barcelona dhe Everton ka arritur marrëveshje...

Zyrtare: Mbyllet merkatoja e transferimeve në Premier League

para 6 muajve - Albeu

Ora 18:00 ka qenë orari i fundit ku klubet mund të depozitonin kontratat për të nënshkruar me lojtarë të rinj. Këtë vit u vendos që merkato të përfundonte akoma pa nisur kampionati . Nesë do të jetë edhe...

E pabesueshme/ Klubi i Premier League as ka blerë as ka shitur lojtar

para 6 muajve - Fakti Ditor

Tottenhami wshtw i vetmi klub i Premierligës që nuk ka transferuar asnjë lojtar gjatë afatit kalimtar të verës. Por, ky fakt nuk paraqet problem për trajnerin e klubit, Mauricio Pochettino. Verën e kaluar...

Zyrtare: Barcelona huazon Gomesin në Everton

para 6 muajve - Tetova Sot

FC Barcelona dhe Everton janë pajtuar që lojtari Ande Gomes të kalojë në Everton për sezonin 2018/19. Në bazë të kësaj marrëveshje Barcelona ka huazuar për 2 milionë e 250  mijë euro për një vit lojtarin,...

Historike, për herë të parë në Angli kjo skuadër se transferon asnjë lojtarë

para 6 muajve - Tetova Sot

Tottenham ka bërë histori duke pasur merkaton më të keqe në histori të merkatove në Angli pasi që nuk ka transferuar asnjë lojtarë Skuadra e Mauricio Pochettinos është bërë skuadra e parë në Premier Ligë...

Zyrtare: Mbyllen merkatoja e transferimeve në Premier League

para 6 muajve - Albeu

Ora 18:00 ka qenë orari i fundit ku klubet mund të depozitonin kontratat për të nënshkruar me lojtarë të rinj. Këtë vit u vendos që merkato të përfundonte akoma pa nisur kampionati . Nesë do të jetë edhe...

Mina dhe Gomes zyrtarizohen në Everton

para 6 muajve - Klan Kosova

Mbrojtësi kolumbian Yerry Mina dhe mesfushori Andre Gomes janë zyrtarizuar në Everton ka bërë të ditur  vetë skuadra e Barcelonës në faqën e tyre zyrtare. “FC Barcelona dhe Everton FC kanë arritur një...

Zyrtare: Andre Gomes huazohet tek klubi anglez

para 6 muajve - Albeu

Barcelona dhe Everton kanë rënë dakord që lojtari Andre Gomes të huazohet tek klubi anglez për sezonin 2018/19. Në bazë të kësaj marrëveshje Barcelona ka arkëtuar 2 milionë e 250 mijë euro për një vit...

Historike, për herë të parë në Angli kjo skuadër se transferon asnjë lojtarë

para 6 muajve - Gazeta Express

Tottenham ka bërë histori duke pasur merkaton më të keqe në histori të merkatove në Angli pasi që nuk ka transferuar asnjë lojtarë Skuadra e Mauricio Pochettinos është bërë skuadra e parë në Premier Ligë...

ZYRTARE: Dy futbollistët e Barcelonës transferohen te skuadra e Premierligës!

para 6 muajve - Lajmi.net

Evertoni ka marrë dy futbollistë nga Barcelona. Bëhet fjalë për mesfushorin Andre Gomes dhe mbrojtësin Yerry Mina, përcjellë “Lajmi.net”. Lajmi është bërë i ditur nga Barcelona në faqen zyrtare në Twitter....

Zyrtare: Yerry Mina transferohet tek Evertoni

para 6 muajve - Albeu

Mbrojtësi kolumbian, Yerry Mina është transferuar tek Evertoni për 30 milionë euro për shërbime të tjera. FC Barcelona dhe Everton ka arritur marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Yerry Mina . Skluadra...

Barça huazon Andre Gomesin tek Evertoni

para 6 muajve - Koha.net

Evertoni ka bërë zyrtarizimin e tretë në ditën e fundit të afatit kalimtar. Skuadra angleze ka transferuar Andre Gomesin e Barcelonës në formë huazimi për një sezon. Sipas njoftimit, Evertoni do të paguajë...

Zyrtare: Barcelona huazon Gomesin në Everton

para 6 muajve - Gazeta Express

FC Barcelona dhe Everton janë pajtuar që lojtari Ande Gomes të kalojë në Everton për sezonin 2018/19. Në bazë të kësaj marrëveshje Barcelona ka huazuar për 2 milionë e 250  mijë euro për një vit lojtarin,...

ZYRTARE: Tottenhami bën histori në Premier Ligë

para 6 muajve - OraInfo

Tottenhami ka bërë histori në Premier liga. Skuadra angleze bëhet skuadra e parë në histori të ligës angleze që nuk transferon asnjë lojtar në një afat, përcjell ORAinfo. Tottenhami nuk ka bërë asnjë transferim,...

Zouma te Evertoni?

para 6 muajve - Klan Kosova

Evertoni është afër që ta sjellë në radhët e veta, mbrojtësin e Chelsea-s, Kurt zouma, sipas L’Equipe. Klubi i kaltër raportohet se është futur në fazat finale të transferimit të Yerry Mina-së nga Barcelona,...

Mbyllet afati kalimtar i transferimeve në Premier Ligë

para 6 muajve - Koha.net

Është mbyllur afati kalimtar i transferimeve në Premier Ligë. Klubet e Premier Ligës tani kanë të drejtë të huazojnë lojtarë në rangjet më të ulëta në Angli deri më 31 gusht. Ekipet po ashtu mund të largojnë...

Everton zyrtarizon dyshen nga Barça dhe Bernard

para 6 muajve - Telesport

Everton ka zyrtarizuar blerjen e Yerry Mina dhe huazimin e Andre Gomes nga Barcelona. Mbrojtësi kolumbian i ka kushtuar anglezëve 30 milionë euro plus 1.5 në bonuse. Ndërkohë, huazimi i portugezit do t’i...

Yerry Mina kalon tek Evertoni

para 6 muajve - Koha.net

Barcelona ka njoftuar zyrtarisht se ka arritur marrëveshje me Evertonin për transferimin e mbrojtësit Yerry Mina te klubi anglez. Evertoni do të paguajë 30.25 milionë euro plus 1.5 milionë euro bonuse...

Zyrtare: Mina kalon në Everton

para 6 muajve - Gazeta Express

Mbrojtësi kolumbian që shkëlqeu në Botëror, Yerry Mina është transferuar në Everton për 30 milionë e 250 mijë euro plus 1.5 milionë për shërbime të tjera FC Barcelona dhe Everton ka arritur marrëveshje...

Historike, për herë të parë në Angli kjo skuadër se transferon asnjë lojtarë

para 6 muajve - Infokusi

Tottenham ka bërë histori duke pasur merkaton më të keqe në histori të merkatove në Angli pasi që nuk ka transferuar asnjë lojtarë. Skuadra e Mauricio Pochettinos është bërë skuadra e parë në Premier Ligë...

Konfirmohet edhe një largim nga Barcelona

para 6 muajve - Bota Press

Barcelona po vazhdon të jetë shumë aktive në këtë merkato.Mirëpo në vazhdën e përforcimeve, kampionët aktual spanjoll po synojnë edhe largimin e ndonjë futbollisti aty-këtu, shkruan GazetaBlic. Siç raportojnë...

Manchesteri e humbet edhe një synim në mbrojtje, ja merr Evertoni

para 6 muajve - Gazeta Express

Evertoni është afër për ta kompletuar transferimin e mbrojtësit të Chelsea, Kurt Zouma Sipas L’Equipe, Toffees po ashtu raportohet se janë në fazën finale të transferit të Yerry Minas nga Barcelona. Kjo...

‘BOMBA’ e ditës: Evertoni transferon dy yjet të Barçës dhe një të Chelseas

para 6 muajve - OraInfo

Evrtoni ka bërë tri transferime të bujshme në këtë orët e fundit të afatit kalimtar. Skuadra angleze ka arritur marrëveshje me Chelsean për huazimin e Kurt Zoumas. Nuk  është e tëra, pasi Evertoni e ka...

Dita e fundit e afatit kalimtar veror në Ligën Premier – gjithçka që ndodhi

para 6 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags afati kalimtar lojtare premmier league Klubet e Ligës Premier i kanë bërë zyrtarizimet e fundit për afatin kalimtar veror të vitit 2018. Për dallim nga vitet e kaluara, këtë vit është vendosur...

ZYRTARE: Dy futbollistët e Barcelonës transferohen te skuadra e Premierligës!

para 6 muajve - Infokusi

Evertoni ka marrë dy futbollistë nga Barcelona. Bëhet fjalë për mesfushorin Andre Gomes dhe mbrojtësin Yerry Mina. Lajmi është bërë i ditur nga Barcelona në faqen zyrtare në Twitter. Gomes është huazuar...

Yerry Mina dhe Andre Gomes kalojnë tek Evertoni

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Yerry Mina dhe André Gomes do të jenë futbollistë të Evertonit sezonin e ardhshëm. Të dy lojtarët po zhvillojnë testet mjekësore në një klinikë në Barcelonë, para se të zyrtarizohen nga klubi anglez. Mbrojtësi...

Godin e refuzon Manchester Unitedin

para 6 muajve - Tetova Sot

Përpjekjet e Manchester Unitedit për të transferuar Diego Godinin kanë rezultuar të jenë të kota pasi që tani mbrojtësi uruguaian ka nënshkruar kontratë të re me Atletico Madridin. Burime të Sky Sposrts...

Sanchez: Shpresoja që Manchester Unitedi të transferonte lojtarë më të mirë

para 6 muajve - Tetova Sot

Sulmuesi anësor i Manchester Unitedit, Alexis Sanchez, e ka pranuar se ai po shpresonte që në skuadrën e tij të transferoheshin lojtarë më të mirë. Manchester Unitedi gjatë këtij afati kalimtar ka transferuar...

Ylli i Barcelonës do të transferohet në Everton

para 6 muajve - Tetova Sot

Evertoni janë shumë afër transferimit të Andre Gomesit të Barcelonës si huazim për një vit. Gomes do t’i kryej testet mjekësore dhe do ta kompletojë këtë transferim në Spanjë para se të udhëtoj në Angli...

Arrihet marrëveshja: Super-ylli i Chelseas kalon te rivali i Premier Ligës

para 6 muajve - OraInfo

Evertoni ka arritur marrëveshje me Kurt Zouman. Skuadra angleze është pajtuar me Chelsean që ta huazoj për një sezon mbrojtësin francez për një sezon, përcjell ORAinfo. Për pak minuta do të bëhet marrëveshja...

Tottenhami nuk e ka blerë asnjë lojtar, Pochettino i lumtur me ekipin

para 6 muajve - Tetova Sot

Tottenhami janë i vetmi klub i Premierligës që nuk e kanë transferuar asnjë lojtar gjatë afatit kalimtar të verës. Por, ky fakt nuk paraqet problem për trajnerin e klubit, Mauricio Pochettino. Verën e...

Diego Godin refuzon Manchester Unitedin

para 6 muajve - Albeu

Përpjekjet e Manchester Unitedit për të transferuar mbrojtësin, Diego Godin kanë rezultuar të jenë të kota pasi ai ka nënshkruar kontratë të re me Atletico Madridin. Siç raporton " Sky Sports" se zyrtarë...

Barça huazon Andre Gomesin tek Evertoni

para 6 muajve - Ekonomia Online

Evertoni ka bërë zyrtarizimin e tretë në ditën e fundit të afatit kalimtar. Skuadra angleze ka transferuar Andre Gomesin e Barcelonës në formë huazimi për një sezon. Sipas njoftimit, Evertoni do të paguajë...

Historike: Ky është kurioziteti i madh që e përshkoi merkaton e Premier Ligës

para 6 muajve - Sovrani

Tottenham ka bërë histori duke pasur merkaton më të keqe në histori të merkatove në Angli pasi që nuk ka transferuar asnjë lojtarë Skuadra e Mauricio Pochettinos është bërë skuadra e parë në Premier Ligë...

E RRALLË/ Gjiganti anglez hyn në historinë e Premier League në merkaton e verës

para 6 muajve - Newsport

Merkatoja e verës është një “dritare” ku çdo skuadër tenton të përmirësojë organikën që ka në dispozicion. Në Angli është mbyllur merkatoja dhe i vetmi ekip që nuk ka bërë asnjë lëvizje është Tottenham,...

Dy futbollistët e Barcelonës transferohen te skuadra e Premierligës

para 6 muajve - Periskopi

Evertoni ka marrë dy futbollistë nga Barcelona. Bëhet fjalë për mesfushorin Andre Gomes dhe mbrojtësin Yerry Mina, përcjellë “Lajmi.net”. Lajmi është bërë i ditur nga Barcelona në faqen zyrtare në Twitter....

​Tottenhami nuk e ka blerë asnjë lojtar, Pochettino i lumtur me ekipin

para 6 muajve - Gazeta Express

Tottenhami janë i vetmi klub i Premierligës që nuk e kanë transferuar asnjë lojtar gjatë afatit kalimtar të verës. Por, ky fakt nuk paraqet problem për trajnerin e klubit, Mauricio Pochettino. Verën e...

Yerry Mina dhe Andre Gomes kalojnë tek Evertoni

para 6 muajve - KosovaPress

Yerry Mina dhe Andre Gomes do të jenë futbollistë të Evertonit sezonin e ardhshëm. Të dy lojtarët kanë kryer testet mjekësore në një klinikë në Barcelonë, para zyrtarizimit nga klubi anglez. Mbrojtësi...

Zyrtare: Barcelona largon dy lojtarë

para 6 muajve - Sovrani

Barcelona ka përfunduar me sukses largimin e dy lojtarëve nga klubi brenda pak orësh, shkruan Sovrani.info. Bëhet fjalë për qendërmbrojtësin Yerri Mina i cili iu bashkua Evertonit si dhe mesfushorin Andre...

Everton godet, merr dy emra të njohur nga Barcelona

para 6 muajve - Vizion Plus

Pak orë para mbylljes së merkatos për Anglinë ( fiksuar për këtë të martë ora 18:00), Everton ka bërë dy goditje të rëndësishme nga Barcelona. Klubi me seli në Liverpool ka transferuar mesfushorin portugez...

Barça mund t’ia shesë dy futbollistë Everton

para 6 muajve - Klan Kosova

Barcelona do ta lejojë mesfushorin portugez ta kalojë këtë edicion në Angli, ndërsa mbetet në periferi të planeve të skuadrës spanjolle Everton është afër nënshkrimit me Andre Gomes nga Barcelona si huazim...

​Ylli i Barcelonës do të transferohet në Everton

para 6 muajve - Gazeta Express

Evertoni janë shumë afër transferimit të Andre Gomesit të Barcelonës si huazim për një vit. Gomes do t’i kryej testet mjekësore dhe do ta kompletojë këtë transferim në Spanjë para se të udhëtoj në Angli...

Përfundon gjithçka, edhe lojtari tjetër largohet nga Barcelona, por, në formë huazimi

para 6 muajve - Sovrani

Andre Gomes, mesfushori qendror i Barcelonës, është huazuar tek Evertoni. Dy skuadrat kanë arritur marrëveshje dhe shumë shpejt pritet zyrtarizimi i marrëveshjes. Barcelona nuk ka pasur aspak fat me transferimin...

Konfirmohet: Largohet ylli nga Barcelona, nënshkruan me klubin e ri

para 6 muajve - Sovrani

Yerry Mina ka nënshkruar për Evertonin. Mbrojtësi kolumbian ka vendosur që të largohet nga Barcelona pasi që i është treguar se nuk do ta ketë minutazhin e duhur këtë sezon pas ardhjes së Clement Lenglet....

Yerry Mina dhe Andre Gomes kalojnë tek Evertoni

para 6 muajve - Infokusi

Yerry Mina dhe André Gomes do të jenë futbollistë të Evertonit sezonin e ardhshëm. Të dy lojtarët po zhvillojnë testet mjekësore në një klinikë në Barcelonë, para se të zyrtarizohen nga klubi anglez. Mbrojtësi...

Arrihet marrëveshja: Kurt Zouma e lë Chelsean për ekipin e madh të Premier League

para 6 muajve - Sovrani

Evertoni ka arritur marrëveshje me Kurt Zouman. Skuadra angleze është pajtuar me Chelsean që ta huazoj për një sezon mbrojtësin francez për një sezon, përcjell ORAinfo. Për pak minuta do të bëhet marrëveshja...

Godin e refuzon Manchester Unitedin

para 6 muajve - Ina

Përpjekjet e Manchester Unitedit për të transferuar Diego Godinin kanë rezultuar të jenë të kota pasi që tani mbrojtësi uruguaian ka nënshkruar kontratë të re me Atletico Madridin. Burime të Sky Sposrts...

​Sanchez: Shpresoja që Manchester Unitedi të transferonte lojtarë më të mirë

para 6 muajve - Gazeta Express

Sulmuesi anësor i Manchester Unitedit, Alexis Sanchez, e ka pranuar se ai po shpresonte që në skuadrën e tij të transferoheshin lojtarë më të mirë. Manchester Unitedi gjatë këtij afati kalimtar ka transferuar...

Klubi nga Premierliga në orët e fundit të afatit kalimtar ia rrëmben Barcelonën dy futbollistë

para 6 muajve - Insajderi

Klubet nga Premierliga angleze sot e kanë ditën e fundit të afatit kalimtar. Lexo më shumë në Insporti

Godin e refuzon Manchester Unitedin

para 6 muajve - Gazeta Express

Përpjekjet e Manchester Unitedit për të transferuar Diego Godinin kanë rezultuar të jenë të kota pasi që tani mbrojtësi uruguaian ka nënshkruar kontratë të re me Atletico Madridin. Burime të Sky Sposrts...

​Manchester Unitedi e kthen vëmendjen te ylli i Atletico Madridit

para 6 muajve - Gazeta Express

Manchester Unitedi kanë shprehur interesim për mbrojtësin uruguaian të Atletico Madridit, Diego Godin. “Djajtë e kuq” kanë kohë ta finalizojnë transferimin e tij më pak se gjashtë orë, për shkak se pastaj...

Arrihet marrëveshja, Yerry Mina dhe Andre Gomes tek Evertoni

para 6 muajve - SuperSport

Yerry Mina dhe André Gomes do të jenë futbollistë të Evertonit sezonin e ardhshëm. Të dy lojtarët po zhvillojnë testet mjekësore në një klinikë në Barcelonë, para se të zyrtarizohen nga klubi anglez. Mbrojtësi...

Manchester United kërkon “të peshkojë” në Madrid, lojtari jep përgjigjen e tij

para 6 muajve - Newsport

Manchester United është në kërkim të n jë mbrojtësi, por që me shumë mundësi do e përfundojë këtë merkato pa të tillë. Sikurse raportojnë mediat në ishull, “djajtë” kanë bërë një ofertë për Diego Godin,...

Tallja e Leicester: Maguire do të shkojë tek United, por vetëm për dy orë

para 6 muajve - Telesport

Merkato e Manchester United po kthehet në një barcaletë. Jose Mourinho, trajneri i “Djajve të Kuq”, ka më shumë se një muaj që ankohet për mungesën e blerjeve, por drejtuesit e klubit duket se do ta mbyllin...

Everton zbarkon me nxitim në Katalonjë për dy lojtarë të Barcelonës

para 6 muajve - Telesport

Yerry Mina, mbrojtësi kolumbian i Barcelonës, duket se ka vendosur të pranojë opsionin e kalimit tek Everton në Premier League. Në një ditë të furishme, për shkak të mbylljes së merkatos në Angli, drejtuesit...

United i dëshpëruar, 32-vjeçari i La Liga-s refuzon 9 mln euro në vit

para 6 muajve - Telesport

Manchester United është i dëshpëruar për të blerë një mbrojtës dhe ditën e sotme, e fundit e merkatos për Premier League, Jose Mourinho ka bërë një tentativë të fundit, e cila nuk ka qenë e suksesshme....

Manchester United kërkon “peshkimin” në Madrid, lojtari jep përgjigjen e tij

para 6 muajve - Newsport

Manchester United është në kërkim të n jë mbrojtësi, por që me shumë mundësi do e përfundojë këtë merkato pa të tillë. Sikurse raportojnë mediat në ishull, “djajtë” kanë bërë një ofertë për Diego Godin,...

Mourinho i hap luftë menaxherit të yjeve për Pogba-n

para 6 muajve - Albeu

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, e ka bllokuar transferimin e mundshëm të Paul Pogbas në Barcelonë dhe ka filluar kështu një “luftë” me agjentin e mesfushorit francez, Mino Raiola . Sipas...

Gjigandi i Premier League që po i transferon 2 lojtarë të Barcelonës këtë merkato

para 6 muajve - Sovrani

Evertoni janë shumë afër transferimit të Andre Gomesit të Barcelonës si huazim për një vit. Gomes do t’i kryej testet mjekësore dhe do ta kompletojë këtë transferim në Spanjë para se të udhëtoj në Angli...

Jose Mourinho vijon kërkimet, objektivi i radhës është Godin

para 6 muajve - Telesport

Jose Mourinho është i dëshpëruar për të marrë një mbrojtës qendror, para se të mbyllet merkatoja e kësaj vere në Angli, dhe tashmë një tjetër emër i ri është në objektivat e Manchester United. Ai është...

Dështon transferimi i Diego Godin te Manchester United

para 6 muajve - Lajmi.net

Një tjetër lajm i keq për Manchester United. ‘Djajtë e Kuq’ assesi nuk po arrijnë të gjejnë marrëveshje për transferimin e një mbrojtësi. Pas dështimit në negociata me Jerome Boateng e Yerry Mina, në momentet...

Mourinho humb shpresat: Nuk do të ketë më përforcime

para 6 muajve - Medial

Afati kalimtar në Angli mbyllet sonte në mbrëmje. Jose Mourinho nuk beson se në orët mbetura, Manchester United do të bëjë ndonjë përforcim. Afati kalimtar i verës për klubet angleze mbyllet sot. Në konferencën...

Mourinho humb shpresat për ndonjë përforcim

para 6 muajve - Koha.net

Afati kalimtar në Angli mbyllet sonte në mbrëmje. Jose Mourinho nuk beson se në orët mbetura, Manchester United do të bëjë ndonjë përforcim. Në konferencën për shtyp, portugezi ka treguar se sipas informatave...

​Trajneri i Leicester Cityt: “Maguire do të shkojë në Mançester”

para 6 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Leicester Cityt, Claude Puel, ka bërë shaka se Harry Maguire do të shkojë në Mançester, por vetëm kur të luajnë në Old Trafford kundër Manchester Unitedit. Harry Maguire ka qenë një nga disa...

Puel: Maguire do të shkoj te Unitedi, por vetëm për dy orë

para 6 muajve - Telegrafi

Trajneri i Leicester Cityt, Claude Puel ka folur rreth mbrojtësit të tij, Harry Maguire, i cili sipas tij do të kalojë te Manchester Unitedi, por vetëm për dy orë. Puel ka ironizuar rreth transferimit...

Barcelona i shet dy lojtarë në Premierligë

para 6 muajve - Lajmi.net

Everton dhe Barcelona vazhdojnë të kenë bashkëpunim të ngushtë në tregun e transferimeve. Pas transferimit të Lucas Digne, edhe dy lojtarë të tjerë gjatë ditës së sotme do t’i bashkohen Evertonit nga skuadra...

​Fillon lufta mes Mourinhos dhe agjentit të Pogbas

para 6 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, e ka bllokuar transferimin e mundshëm të Paul Pogbas në Barcelonë dhe ka filluar kështu një “luftë” me agjentin e mesfushorit francez, Mino Raiola. Sipas...

Unitedi tenton goditjen e fundit, kërkon mbrojtësin e Atleticos

para 6 muajve - Lajmi.net

Manchester United do të provojë një goditje në momentin e fundit në tregun e transferimeve. Edhe pse Jose Mourinho bëri të ditur se skuadra e tij me shumë mundësi nuk do të transferojë asnjë lojtar, ‘Sky...

Sanchez: Shpresoja që Unitedi të transferonte lojtarë më të mirë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Sulmuesi anësor i Manchester Unitedit, Alexis Sanchez, e ka pranuar se ai po shpresonte që në skuadrën e tij të transferoheshin lojtarë më të mirë. Manchester Unitedi gjatë këtij afati kalimtar ka transferuar...

Mourinho "mbyll" derën: Nuk ka më transferime

para 6 muajve - Albeu

Trajneri portugez i Manchester Unitedit, Jose Mourinho , ka bërë të ditur se klubi i tij nuk do të transferojë lojtarë të tjerë në këtë afat kalimtar . Afati kalimtar i verës për klubet angleze mbyllet...

Mourinho për transferimet e reja: Me sa di, nuk do të ketë ardhje tjera

para 6 muajve - Telegrafi

Jose Mourinho nuk është “i sigurt” nëse Manchester Unitedi do të përfundojë transferimet, pavarësisht nga Djajtë e Kuq kanë pasur një afat kalimtar të qetë. Portugezi ka shprehur rregullisht zhgënjimin...

​Mourinho: Nuk do të ketë transferime të tjera për Manchester Unitedin

para 6 muajve - Gazeta Express

Trajneri portugez i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka bërë të ditur se klubi i tij nuk do të transferojë lojtarë të tjerë në këtë afat kalimtar. Afati kalimtar i verës për klubet angleze mbyllet sot....

Atletico i jep Man.Unitedit përgjigjjen finale për lojtarin

para 6 muajve - Sovrani

Një tjetër lajm i keq për Manchester United. ‘Djajtë e Kuq’ assesi nuk po arrijnë të gjejnë marrëveshje për transferimin e një mbrojtësi. Pas dështimit në negociata me Jerome Boateng e Yerry Mina, në momentet...

FOTO/ Dështim në merkato, Jose Mourinho pret “shpëtim” nga Spanja

para 6 muajve - Newsport

Merkatoja e Manchester United nuk ka ecur sipas dëshirave të Jose Mourinho. Tekniku i “Djajve të Kuq” doli sot në konferencën për shtyp ku nuk e fshehu dot zhgënjimin për pamundësinë për të firmosur me...

Muo-s i shkon në mendje një ide e çmendur

para 6 muajve - Albeu

Manchester United vazhdojnë të mbeten të interesuar për të transferuar një mbrojtës gjatë këtij afati kalimtar, e që përfundon sot në ora 18:00. ‘Djajtë e Kuq’ së fundi kanë hyrë në garë për të sjellë...

Dëshpërohet Mourinho, United nuk do të kryejë asnjë transferim sot

para 6 muajve - Lajmi.net

Jose Mourinho është paraqitur në konferencë për shtyp për herë të fundit para fillimit të sezonit 2018/2019 në Premierligë. Premierliga nesër (e premte) starton me sezonin e ri, me ndeshjen e parë mes...

Edhe dy lojtarë të tjerë të Barcelonës afër transferimit në Premier League

para 6 muajve - Sovrani

Everton dhe Barcelona vazhdojnë të kenë bashkëpunim të ngushtë në tregun e transferimeve. Pas transferimit të Lucas Digne, edhe dy lojtarë të tjerë gjatë ditës së sotme do t’i bashkohen Evertonit nga skuadra...

Mourinho humb shpresat: Nuk do të ketë më përforcime

para 6 muajve - KosovaPress

Jose Mourinho nuk beson se në orët mbetura, Manchester United do të bëjë ndonjë përforcim. Afati kalimtar i verës për klubet angleze mbyllet sot. Në konferencën për shtyp,portugezi ka treguar se sipas...

Mourinho përkeqëson raportet me agjentin e yllit të Man.United

para 6 muajve - Sovrani

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, e ka bllokuar transferimin e mundshëm të Paul Pogbas në Barcelonë dhe ka filluar kështu një “luftë” me agjentin e mesfushorit francez, Mino Raiola. Sipas...

Mourinhos i shkon në mendje një ide e pabesueshme

para 6 muajve - Lajmi.net

Manchester United vazhdojnë të mbeten të interesuar për të transferuar një mbrojtës gjatë këtij afati kalimtar, e që përfundon sot në ora 18:00. ‘Djajtë e Kuq’ së fundi kanë hyrë në garë për të sjellë...

Man.United pas supermbrojtësit të La Ligas

para 6 muajve - Sovrani

Manchester United do të provojë një goditje në momentin e fundit në tregun e transferimeve. Edhe pse Jose Mourinho bëri të ditur se skuadra e tij me shumë mundësi nuk do të transferojë asnjë lojtar, ‘Sky...

Man Utd dëshpëron Mourinhon

para 6 muajve - Infokusi

Jose Mourinho është paraqitur në konferencë për shtyp për herë të fundit para fillimit të sezonit 2018/2019 në Premierligë. Premierliga nesër (e premte) starton me sezonin e ri, me ndeshjen e parë mes...

Drejtuesit e Unitedit të zemëruar me ofertën e vonshme të Barcelonës për Pogban

para 6 muajve - Telegrafi

Bordi i drejtuesve të Manchester Unitedit janë të emëruar me Barcelonën për ofertën e tyre në drejtim të Paul Pogbas. Sipas mediumit anglez The Sun , United është i zemëruar me Barcelonën pasi ata kanë...

Maguire akoma do kalimin tek United

para 6 muajve - Klan Kosova

Qendërmbrojtësi është i interesuar të kalojë në radhët e Djajve të Kuq, por çështjet financiare mund ta komplikojnë këtë operacion Mbrojtësi i Leicester City Harry Maguire është i bindur se do ta kompletojë...

Refuzoi Unitedin Boateng nis bisedimet me gjigantin francez

para 6 muajve - OraInfo

Jerome Boateng mund të largohet nga Bayern Munich këtë afat kalimtar, por jo në drejtim të Manchester United. Mbrojtësi i Kombëtares së Gjermanisë, ka refuzuar t’i bashkohet Manchester United, duke e telefonuar...

Mourinho i jep një lajm të tmerrrshëm tifozëve të Man.United

para 6 muajve - Sovrani

Jose Mourinho është paraqitur në konferencë për shtyp për herë të fundit para fillimit të sezonit 2018/2019 në Premierligë. Premierliga nesër (e premte) starton me sezonin e ri, me ndeshjen e parë mes...

Ylli i Premierligës dëshiron të kalojë te Unitedi në ditën e fundit të transferimeve

para 6 muajve - Lajmi.net

Lajme të mira për Jose Mourinhon në ditën e fundit të afatit kalimtar. Mbrojtësi i Leicester Cityt, Harry Maguire, ka shprehur dëshirën që të kalojë te Manchester United. “Sky Sports” raporton se mbrojtësi...

Boateng e refuzoi Unitedin, nis bisedimet me një tjetër skuadër

para 6 muajve - Lajmi.net

Jerome Boateng mund të largohet nga Bayern Munich këtë afat kalimtar, por jo në drejtim të Manchester United. Mbrojtësi i Kombëtares së Gjermanisë, ka refuzuar t’i bashkohet Manchester United, duke e telefonuar...

Boateng e refuzoi Unitedin, nis bisedimet me kampionin e ligës nga Europa

para 6 muajve - Sovrani

Jerome Boateng mund të largohet nga Bayern Munich këtë afat kalimtar, por jo në drejtim të Manchester United. Mbrojtësi i Kombëtares së Gjermanisë, ka refuzuar t’i bashkohet Manchester United, duke e telefonuar...

LIVE: Dita e fundit e afatit kalimtar veror në Ligën Premier

para 6 muajve - Telegrafi

Klubet e Ligës Premier po i bëjnë zyrtarizimet e fundit për afatin kalimtar veror të vitit 2018. Për dallim nga vitet e kaluara, këtë vit është vendosur që afati kalimtar të mbyllet para fillimit të sezonit...

Maguire zgjedh ekipin për sezonin e ri

para 6 muajve - Lajmi.net

Maguire kërkon të transferohet te Manchester United. Harry Maguiare iu ka bërë me dije drejtuesve të Leicester Cityt se dëshiron të largohet nga skuadra. Sipas “Sky Sport”, Maguire kërkon të transferohet...

Klubi nga Premier Liga po e transferon top-lojtarin e Barcelonës

para 6 muajve - OraInfo

Andre Gomes do të largohet nga Barcelona. Mesfushori portugez nuk është në planet e skuadrës katalonase, andaj do të largohet në këtë afat. Evertoni ka kontaktuar Barcelonën për ta transferuar Andre Gomesin,...

Orë zjarri për Jose Mourinho, mes shpresës dhe drithërimave…

para 6 muajve - Telesport

Ka nisur numërimi mbrapsht në Premier League. Të enjten, ora 18:00, mbyllet merkato në Premier League, të premten, ora 21:00, luhet Manchester United-Leicester, ndeshja e parë e kampionatit. Janë pikërisht...

Pogba s’kërkoi t’i rritej paga për të mbetur te United

para 6 muajve - Klan Kosova

Paul Pogba nuk ka bërë ndonjë kërkesë për ngritje page që do ta mbante atë në Manchester United, kështu të paktën kanë bërë me dije burime të Sky Sport , përcjell Klan Kosova. Ky lajm vjen një ditë pasi...

3 mbrojtësit që mund t?i bashkohen Manchester Unitedit në ditën e fundit të merkatos

para 6 muajve - Albeu

Të nesërmen e 9 Gushtit, mbyllet merkatoja në Angli. Klubet më të mëdha në ishull po vazhdojnë të bëjnë përforcimet e fundit para fillimit të edicionit të ri të garave. Kujtojmë që Premier League në fundjavë...

Premier League/ Merkatoja në 24-orëshin e fundit, Mourinho shpreson ende

para 6 muajve - Gazeta Tema

Merkatoja e Premier Leagues angleze do të ulë siparin nesër në orën 18:00, ndërsa klubet po nxitojnë të mbyllin marrëveshjet e fundit të përforcimeve në organikë. Vëmendja më e madhe është përqendruar...

Merkatoja në 24-orëshin e fundit, Mourinho shpreson ende

para 6 muajve - SuperSport

Merkatoja e Premier Leagues angleze do të ulë siparin nesër në orën 18:00, ndërsa klubet po nxitojnë të mbyllin marrëveshjet e fundit të përforcimeve në organikë. Vëmendja më e madhe është përqendruar...

Manchester United – Boateng, lajmi i fundit nga Gjermania

para 6 muajve - OraInfo

Në orët e fundit ka ndodhur një kthesë e madhe për të ardhmen e Jerome Boateng. Mbrojtësi gjerman fillimisht kishte deklaruar se e dëshiron qëndrimin te Bayern Munich, por tani gjërat kanë ndryshuar. Sipas...

Supermbrojtësi i Premier League e kërkon transferimin tek Man.United

para 6 muajve - Sovrani

Maguire kërkon të transferohet te Manchester United. Harry Maguiare iu ka bërë me dije drejtuesve të Leicester Cityt se dëshiron të largohet nga skuadra. Sipas “Sky Sport”, Maguire kërkon të transferohet...

Manchester Unitedi nuk kanë hequr dorë nga Maguire

para 6 muajve - Tetova Sot

Dy oferta të Manchester Unitedit për qendërmbrojtësin Harry Maguire tashmë janë refuzuar nga Leicester City. Oferta e dyte ishte për 66.6 milionë euro. Përkundër këtyre ofertave të refuzuar, edhe Manchester...

Merkatoja angleze në orët e fundit, Mourinho “kryqëzon” gishtat

para 6 muajve - Portalb

Merkatoja e Premier Leagues angleze do të ulë siparin nesër në orën 18:00, ndërsa klubet po nxitojnë të mbyllin marrëveshjet e fundit të përforcimeve në organikë. Vëmendja më e madhe është përqendruar...

Mbrojtësi i Bayernit tregon pse e refuzoi Manchester Unitedin

para 6 muajve - Tetova Sot

Mbrojtësi i Bayern Munichut, Jerome Boateng, e ka refuzuar mundësinë e transferimit në Manchester United pasi që ai beson më shumë në projektin e kampionit gjerman dhe nuk beson se klubi anglez është një...

Manchester United e ka shansin që ta transferoj top-yllin

para 6 muajve - OraInfo

Leicesteri është pajtuar që ta shet Harry Maguiren. ‘Dhelprat’ më në fund do të heqin dorë nga mbrojtësi anglez. Leicesteri i ka bërë me dije Manchester Unitedit se e kanë rrugën e hapur për ta transferuar...

Totenhemi nuk është si të tjerët, shembull i merkatos në Angli

para 6 muajve - Gazeta Tema

Anglia njihet si vendi me të ardhurat më të larta ekonomike për skuadrat e futbollit dhe natyrisht, për shpenzimet “e çmendura” që bëjnë në merkato. Në fakt, ndryshe nga skuadrat e tjera është Totenhemi....

​Mbrojtësi i Bayernit tregon pse e refuzoi Manchester Unitedin

para 6 muajve - Gazeta Express

Mbrojtësi i Bayern Munichut, Jerome Boateng, e ka refuzuar mundësinë e transferimit në Manchester United pasi që ai beson më shumë në projektin e kampionit gjerman dhe nuk beson se klubi anglez është një...

​Manchester Unitedi nuk kanë hequr dorë nga Maguire

para 6 muajve - Gazeta Express

Dy oferta të Manchester Unitedit për qendërmbrojtësin Harry Maguire tashmë janë refuzuar nga Leicester City. Oferta e dyte ishte për 66.6 milionë euro. Përkundër këtyre ofertave të refuzuar, edhe Manchester...

Totenhemi nuk është si të tjerët, shembull i merkatos në Angli

para 6 muajve - Lexo

Anglia njihet si vendi me të ardhurat më të larta ekonomike për skuadrat e futbollit dhe natyrisht, për shpenzimet “e çmendura” që bëjnë në merkato. Në fakt, ndryshe nga skuadrat e tjera është Totenhemi....

E konfirmon Sky Sports, ylli i Bundesligës shumë pranë Man.United

para 6 muajve - Sovrani

Në orët e fundit ka ndodhur një kthesë e madhe për të ardhmen e Jerome Boateng. Mbrojtësi gjerman fillimisht kishte deklaruar se e dëshiron qëndrimin te Bayern Munich, por tani gjërat kanë ndryshuar. Sipas...

Man.Unitedit i jepet drita e gjelbër për transferimin e yllit të Premier League

para 6 muajve - Sovrani

Leicesteri është pajtuar që ta shet Harry Maguiren. ‘Dhelprat’ më në fund do të heqin dorë nga mbrojtësi anglez. Leicesteri i ka bërë me dije Manchester Unitedit se e kanë rrugën e hapur për ta transferuar...

Lojtari i Bayernit tregon pse e refuzoi Manchester Unitedin

para 6 muajve - Sovrani

Mbrojtësi i Bayern Munichut, Jerome Boateng, e ka refuzuar mundësinë e transferimit në Manchester United pasi që ai beson më shumë në projektin e kampionit gjerman dhe nuk beson se klubi anglez është një...

Boateng refuzon Unitedin

para 6 muajve - Koha.net

Mbrojtësi i Bayern Munihut, Jerome Boateng, raportohet se ka refuzuar mundësinë e transferimit te Manchester Unitedi. Sipas “Bild”, reprezentuesi gjerman ka telefonuar trajnerin e “Djajve të Kuq”, Jose...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK