http://kariera.mk

Paçuku: Arrestimi i Afrim Ukshinit është absurd

para 9 muajve - Zhurnal

Paçuku: Arrestimi i Afrim Ukshinit është absurd "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Dele Alli, “fazë përgatitore” në Ibiza me të dashurën – FOTO

para 9 muajve - Zhurnal

Dele Alli, “fazë përgatitore” në Ibiza me të dashurën – FOTO "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Ish-aktorja e “O sa Mirë” çmend rrjetin, poston foto ‘hot’ me bikini

para 9 muajve - Zhurnal

Ish-aktorja e “O sa Mirë” çmend rrjetin, poston foto ‘hot’ me bikini "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

KE alarmon për ndryshime kufizuese në Kodin Zgjedhor për mediat

para 9 muajve - Zhurnal

KE alarmon për ndryshime kufizuese në Kodin Zgjedhor për mediat "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Çfarë problemesh i shkakton vera lëkurës?

para 9 muajve - Zhurnal

Çfarë problemesh i shkakton vera lëkurës? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Delja e bllokuar luhatej në rrotën e gomës, ‘reagojnë’ mbrojtësit e të drejtave të kafshëve

para 9 muajve - Zhurnal

Delja e bllokuar luhatej në rrotën e gomës, ‘reagojnë’ mbrojtësit e të drejtave të kafshëve (Video) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Të gjithë sytë kah Kim Kardashian, në ditëlindjen e motrës shkon e veshur shkurt e me gjoksin në fushë

para 9 muajve - Zhurnal

Të gjithë sytë kah Kim Kardashian, në ditëlindjen e motrës shkon e veshur shkurt e me gjoksin në fushë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e...

Përplasje të reja mes BDI-së dhe Komunës së Gostivarit

para 9 muajve - Zhurnal

Përplasje të reja mes BDI-së dhe Komunës së Gostivarit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Tre shqiptaret në MTV Video Music Awards

para 9 muajve - Zhurnal

Tre shqiptaret në MTV Video Music Awards "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

William Levy çmendi femrat anë e mbanë botës, por shikoni si dukej para shumë vitesh

para 9 muajve - Zhurnal

William Levy çmendi femrat anë e mbanë botës, por shikoni si dukej para shumë vitesh "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Qyteti i Shkupit: Spërkatja me aeroplan kundër mushkonjave do të zgjasë katër ditë, spërkatja tokësore fillon nga e hëna

para 9 muajve - Zhurnal

Qyteti i Shkupit: Spërkatja me aeroplan kundër mushkonjave do të zgjasë katër ditë, spërkatja tokësore fillon nga e hëna "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur...

Role me mjedra

para 9 muajve - Zhurnal

Role me mjedra "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU ."...

Civil: Personat e vdekur dhe fantomët akoma figurojnë në Listën Zgjedhore

para 9 muajve - Zhurnal

Civil: Personat e vdekur dhe fantomët akoma figurojnë në Listën Zgjedhore "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Dua Lipa merr Çelësin e Prishtinës

para 9 muajve - Zhurnal

Dua Lipa merr Çelësin e Prishtinës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Gjysma e britanikëve duan referendum të ri mbi Brexit

para 9 muajve - Zhurnal

Gjysma e britanikëve duan referendum të ri mbi Brexit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Kaloi vettingun mes dyshimeve për një vilë, ONM kërkon apelimin e vendimit për gjyqtarin Malaj

para 9 muajve - Zhurnal

Kaloi vettingun mes dyshimeve për një vilë, ONM kërkon apelimin e vendimit për gjyqtarin Malaj "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Të shtëna me armë në Kanada, të paktën 4 të vdekur

para 9 muajve - Zhurnal

Të shtëna me armë në Kanada, të paktën 4 të vdekur "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Pacolli mirëpret Dua Lipën me familje në shtëpinë e tij

para 9 muajve - Zhurnal

Pacolli mirëpret Dua Lipën me familje në shtëpinë e tij "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Sturaro transferohet te Sportingu, bindet nga fjalët e Ronaldos

para 9 muajve - Zhurnal

Sturaro transferohet te Sportingu, bindet nga fjalët e Ronaldos "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Në Shkodër 51 të arrestuar për vjedhje energjie

para 9 muajve - Zhurnal

Në Shkodër 51 të arrestuar për vjedhje energjie "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Klopp: Shpenzimet ishin të pashmangshme, do përpiqemi ta fitojmë titullin

para 9 muajve - Zhurnal

Klopp: Shpenzimet ishin të pashmangshme, do përpiqemi ta fitojmë titullin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

UNDP e filloi ndërtimin e kopshtit të ri në Shuto Orizare

para 9 muajve - Zhurnal

UNDP e filloi ndërtimin e kopshtit të ri në Shuto Orizare "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Reali heq dorë prej Hazardit, beson te Asensio dhe Vinicius

para 9 muajve - Zhurnal

Reali heq dorë prej Hazardit, beson te Asensio dhe Vinicius "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

GREKO: Shumë paqartësi për strukturën antikoruptuese të deputetëve dhe prokurorisë

para 9 muajve - Zhurnal

GREKO: Shumë paqartësi për strukturën antikoruptuese të deputetëve dhe prokurorisë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Roani e bën tërë shtëpinë rrëmujë, Majlinda e kap ‘kokën me duar’

para 9 muajve - Zhurnal

Roani e bën tërë shtëpinë rrëmujë, Majlinda e kap ‘kokën me duar’ "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Rriten çmimet e derivateve të importuara

para 9 muajve - Zhurnal

Rriten çmimet e derivateve të importuara "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Të pandryshuara çmimet shitëse të prodhuesve të prodhimeve industriale

para 9 muajve - Zhurnal

Të pandryshuara çmimet shitëse të prodhuesve të prodhimeve industriale "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Action Bronson vizitoi Iliridën, publikon foto nga Kalaja e Shkupit

para 9 muajve - Zhurnal

Action Bronson vizitoi Iliridën, publikon foto nga Kalaja e Shkupit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Lori publikon këngën e re

para 9 muajve - Zhurnal

Lori publikon këngën e re "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar...

Osmani nuk e ka ftuar Presidentin Ivanov në shënimin e 13 vjetorit të MO-së

para 9 muajve - Zhurnal

Osmani nuk e ka ftuar Presidentin Ivanov në shënimin e 13 vjetorit të MO-së "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Eksperti i njohur publikon pamjet: Një anije jashtëtokësore në Trekëndëshin e Bermudës

para 9 muajve - Zhurnal

Eksperti i njohur publikon pamjet: Një anije jashtëtokësore në Trekëndëshin e Bermudës (FOTO) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Lansohet kënga “Kolege” nga Labinot Rexha

para 9 muajve - Zhurnal

Lansohet kënga “Kolege” nga Labinot Rexha "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Zaev: Miqësia me Bullgarinë e sinqertë

para 9 muajve - Zhurnal

Zaev: Miqësia me Bullgarinë e sinqertë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Destinacioni i ardhshëm i Era Istrefit

para 9 muajve - Zhurnal

Destinacioni i ardhshëm i Era Istrefit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Gjorçev: Mushkonjat janë VMRO, erdhi jeta për këto insekte

para 9 muajve - Zhurnal

Gjorçev: Mushkonjat janë VMRO, erdhi jeta për këto insekte "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Arrestohet shkupjani, në gjendje të alkoolizuar ka sulmuar të birin dy vjeçar dhe gruan

para 9 muajve - Zhurnal

Arrestohet shkupjani, në gjendje të alkoolizuar ka sulmuar të birin dy vjeçar dhe gruan "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do...

Administrata gjyqësore gati për grevë

para 9 muajve - Zhurnal

Administrata gjyqësore gati për grevë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Të dielën, akademi përkujtimore kushtuar Imer Imerit

para 9 muajve - Zhurnal

Të dielën, akademi përkujtimore kushtuar Imer Imerit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Talibanët nisin sulm të madh në një provincë të Afganistanit

para 9 muajve - Zhurnal

Talibanët nisin sulm të madh në një provincë të Afganistanit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Daçiq përkrah idenë e Vuçiqit për rishikim të kufijve me Kosovën

para 9 muajve - Zhurnal

Daçiq përkrah idenë e Vuçiqit për rishikim të kufijve me Kosovën "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Prodhimtaria nuk mbrohet me barriera

para 9 muajve - Zhurnal

Prodhimtaria nuk mbrohet me barriera "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Pochettino fajëson Brexitin për mos transferimin e asnjë lojtari nga Tottenhami

para 9 muajve - Zhurnal

Pochettino fajëson Brexitin për mos transferimin e asnjë lojtari nga Tottenhami "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Samsung publikon Galaxy Note 9

para 9 muajve - Zhurnal

Samsung publikon Galaxy Note 9 "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar...

Pushimet romantike të Heidi Klum me të dashurin 28 vjeç

para 9 muajve - Zhurnal

Pushimet romantike të Heidi Klum me të dashurin 28 vjeç "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Beatrix Ramosaj shfaq gjoksin dhe linjat perfekte në bikini nga pushimet

para 9 muajve - Zhurnal

Beatrix Ramosaj shfaq gjoksin dhe linjat perfekte në bikini nga pushimet "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Çokollata me imazhin e Dua Lipës, me rastin e ardhjes së saj në Kosovë

para 9 muajve - Zhurnal

Çokollata me imazhin e Dua Lipës, me rastin e ardhjes së saj në Kosovë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Anketë e QMBN-së: Për LSDM-në do të votonin 24,4 për qind, ndërsa për VMRO-DPMNE-në 24 për qind

para 9 muajve - Zhurnal

Anketë e QMBN-së: Për LSDM-në do të votonin 24,4 për qind, ndërsa për VMRO-DPMNE-në 24 për qind "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

VMRO-DPMNE: Spasovski dhe LSDM po e shkatërrojnë imazhin e shtetit

para 9 muajve - Zhurnal

VMRO-DPMNE: Spasovski dhe LSDM po e shkatërrojnë imazhin e shtetit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Evoluimi i stilit të Era Istrefit nëpër vite

para 9 muajve - Zhurnal

Evoluimi i stilit të Era Istrefit nëpër vite "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK