http://kariera.mk

Vendosi për hidrocentralin e Valbonës, fshihet gjyqtari i Tropojës

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Gazetarja e Top Channel telefonoi gjyqtarin e Gjykatës së Tropojës Sami Ujkashi, për ta intervistuar për çështjen e vendimit për të vijuar punën në hidrocentralin që po ndërtohet mbi luginën e Valbonës,...

Dha vendimin e çuditshëm për hidrocentralin e Valbonës, fshihet gjyqtari i Tropojës

para 9 muajve - Medial

Gazetarja e Top Channel telefonoi gjyqtarin e Gjykatës së Tropojës Sami Ujkashi, për ta intervistuar për çështjen e vendimit për të vijuar punën në hidrocentralin që po ndërtohet mbi luginën e Valbonës,...

Ministria e Drejtësisë: Vendimi për Valbonën u dha në kundërshtim me ligjin

para 9 muajve - Medial

Pas denoncimit të Top Channel mbi vendimin e Gjykatës së Tropojës që bëri nul verdiktin e Apelit Administrativ, i cili më herët pezulloi punimet për ndërtimin e disa HEC-eve në Valbonë, ka reaguar edhe...

Reagimi 'frikacak' i gjyqtarit sapo zbulon se e ka telefonuar një gazetare

para 9 muajve - Gazeta Express

Gazetarja e Top Channel telefonoi gjyqtarin e Gjykatës së Tropojës Sami Ujkashi, për ta intervistuar për çështjen e vendimit për të vijuar punën në hidrocentralin që po ndërtohet mbi luginën e Valbonës,...

Gjyqtari që “rrëzoi” gjykatën “mbyll gojën”

para 9 muajve - Java News

Gazetarja e Top Channel telefonoi gjyqtarin e Gjykatës së Tropojës Sami Ujkashi, për ta intervistuar për çështjen e vendimit për të vijuar punën në hidrocentralin që po ndërtohet mbi luginën e Valbonës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK