http://kariera.mk

Throwback: Skena nga puthja që modelja e njohur i dhuroi në gjoks Rita Orës

para 8 muajve - Ina

Rita ia uron ditëlindjen modeles në mënyrë të veçantë Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, përveç këngëve hite të saja dhe koncerteve madhështore anë e mbanë botës, njihet edhe për veprimet...

Upss! Rita uron Cara Delevigne me një imazh nudo dhe me gjuhën tek gjoksi i saj

para 8 muajve - Lajmi.net

Rita Ora ka befasar me imazhin e fundit. Ajo ka uruar Cara Delevigne me rastin e ditëlindjes së saj, me një fotografi tejet provokuese, shkruan lajmi.net. “Urime ditëlindjen e çmendura ime, me të cilën...

Throwback: Skena nga puthja që modelja e njohur i dhuroi në gjoks Rita Orës

para 8 muajve - Gazeta Express

Rita ia uron ditëlindjen modeles në mënyrë të veçantë Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, përveç këngëve hite të saja dhe koncerteve madhështore anë e mbanë botës, njihet edhe për veprimet...

Rita uron modelen e njohur me një imazh nudo

para 8 muajve - Periskopi

Rita Ora ka befasar me imazhin e fundit. Ajo ka uruar Cara Delevigne me rastin e ditëlindjes së saj, me një fotografi tejet provokuese, shkruan lajmi.net. “Urime ditëlindjen e çmendura ime, me të cilën...

Rita Ora uron modelen e famshme botërore për ditëlindje me një foto të “nxehtë”

para 8 muajve - RTV 21

Rita ia uron ditëlindjen modeles në mënyrë të veçantë Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, përveç këngëve hite të saja dhe koncerteve madhështore anë e mbanë botës, njihet edhe për veprimet...

Upss! Rita uron Cara Delevigne me një imazh nudo dhe me gjuhën tek gjoksi i saj

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Rita Ora ka befasar me imazhin e fundit. Ajo ka uruar Cara Delevigne me rastin e ditëlindjes së saj, me një fotografi tejet provokuese, shkruan lajmi.net. “Urime ditëlindjen e çmendura ime, me të cilën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK