http://kariera.mk

Harroni të gjitha, fustani i Marinës për dasmë sonte, do t’iu lë gojë hapur

para 8 muajve - OraInfo

Dasma e tyre bëri bujë në të gjitha mediat vendore. Çifti i shumë përfolur i shoëbizit, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në datë 2 shtator të vitit të kaluar, shkruan...

Pse mungoi Arbana Osmani në dasmën e Ledionit?

para 8 muajve - Standard

Më 11 gusht, një nga trashëgimtaret e Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatori i njohur Ledion Liço i dhanë fund beqarisë. Ata kanë vite që bashkëjetojnë dhe janë prindër të një djali 1 vjeç. Prindërit e...

Geti ka dalur me kunatën e tij, të gjithë sytë tek Luana

para 8 muajve - OraInfo

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit. E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh...

Si ishin veshur Veliaj dhe Ajola shtatzënë në dasmën e Sarës dhe Ledionit

para 8 muajve - Mapo

Ditën e djeshme është mbajtur ceremonia martesore e trashëgimtares së Top Medias, Sara Hoxha me moderatorin Ledion Liço. Ceremonia është mbajtur në liqenin e Comos në Itali në një vilë super luksoze. Të...

Luana Vjollca në dasmë, vishet me fustan të kuq si të nuseve

para 8 muajve - OraInfo

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit. E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh...

Marina dhe Luana bashkë pothuajse në çdo udhëtim

para 8 muajve - Lajmi.net

Janë dy prej femrave më të komentuara të ekranit. Marina dhe Luana Vjollca shumë shpesh gjenden në udhëtime jashtë vendit, ku vizitojnë destinacione të ndryshme, shkruan lajmi.net. Së fundi, ato kanë udhëtuar...

Marina dhe Luana bashkë pothuajse në çdo udhëtim [Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Marina dhe Luana Vjollca shumë shpesh gjenden në udhëtime jashtë vendit, ku vizitojnë destinacione të ndryshme, shkruan lajmi.net. Së fundi, ato kanë udhëtuar në Itali, nga ku kanë publikuar disa imazhe...

Ja pse askush nuk e shoqëroi në altar Sara Hoxhën

para 8 muajve - InfoShqip

Sara Hoxha ka zgjedhur të shkojë e vetme në altar. Mbrëmjen e kaluar Sara Hoxha e përshkoi e vetme rrugën nga vila drejt altarit ku e priste bashkëshorti i ardhshëm Ledion Liço. Mbrëmjen e kaluar Sara...

Veshjet/Si u shfaqën të ftuarit në dasmën e Sarës dhe Ledionit

para 8 muajve - Java News

Dasma e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços ka mbledhur së bashku ‘ajkën’ e shumë personazheve të famshëm shqiptarë. Më poshtë do t’ju sjellim një fotogaleri me mënyrën se si u vesh secili prej tyre. Shumë personazhe...

Sara Hoxha nuk u shoqërua nga askush në altar: Ja arsyeja

para 8 muajve - Lexo

Sara Hoxha ka zgjedhur të shkojë e vetme në altar. Mbrëmjen e kaluar Sara Hoxha e përshkoi e vetme rrugën nga vila drejt altarit ku e priste bashkëshorti i ardhshëm Ledion Liço. Mbrëmjen e kaluar Sara...

Sa paguan të ftuarit në ceremoninë e dasmës së Sarës dhe Ledionit

para 8 muajve - Ina

Dasma madhështore e dyshes së famshme të showbizit u organizua mbrëmjen e kaluar. Buzë liqenit të Comos në Itali Sara Hoxha dhe Ledion Liço ju betuan njëri-tjetrit për dashuri të përjetshme. Çifti bashkëjetojnë...

Sa paguan të ftuarit në ceremoninë e dasmës së Sarës dhe Ledionit

para 8 muajve - Mapo

Dasma madhështore e dyshes së famshme të showbizit u organizua mbrëmjen e kaluar. Buzë liqenit të Comos në Itali Sara Hoxha dhe Ledion Liço ju betuan njëri-tjetrit për dashuri të përjetshme. Çifti bashkëjetojnë...

Miriami dhe Albani çift përrallash, shkëlqejnë në dasmën e Sarës dhe Ledionit

para 8 muajve - Gazeta Express

Nuk munguan në ceremoninë martesore të vitit, as Alban Skënderaj me Miriamin. Albani ka ndarë një foto të realizuar gjatë dasmës se Sarës dhe Ledionit.Këngëtari  dhe Miriami  nuk zhgënjejnë asnjëherë....

Veliaj dhe Ajola në 'dasmën e vitit', shikoni si u duk çifti në ceremoninë martesore të Sarës dhe Ledionit

para 8 muajve - Gazeta Express

Ceremonia martesore e trashëgimtares së Top Medias, Sara Hoxha me moderatorin Ledion Liço është një prej eventet më të lakuara në media ditët e fundit. Nuk mund të mungonin mes të pranishmëve dhe kryetari...

VIP/Dasma e Sarës dhe Ledionit bëhet në Komo

para 8 muajve - Java News

Të ftuarit në dasmën e Sarës dhe Ledionit kanë paguar gjithçka vetë. Personazhe të ndryshëm të showbizit shqiptar që kanë qenë pjesë e eventit të rëndësishëm kanë qenë të obliguar të paguajnë akomodimin...

Luana Vjollca përvëluese në dasmën e Ledionit dhe Sarës

para 8 muajve - Iliria News

Ceremonia martesore e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços u mbajt mbrëmjen e djeshme ne Como të Italisë. Nga pamjet e publikuara gjithçka dukej e kuruar me detaj. Mes të pranishmëve ishin shumë miq të ftuar,...

Çiftet që do ju bëjnë të harroni të martuarit! Ami-Ermal dhe Miriam- Alban shkëlqejnë përkrah njëri tjetrit

para 8 muajve - Blitz

U desh të kalonin disa orë nga dasma e Sarës dhe Ledionit që të ftuarit të publikonin foto nga ceremonia që u mbajt mbrëmjen e djeshme në Komo të Italisë. E teksa të shumtë janë kuriozët për të zbuluar...

Prapaskenat e dasmës së Sarës dhe Ledionit, sa paguan të ftuarit që të jenë prezentë në ceremoni

para 8 muajve - Lexo

Dasma madhështore e dyshes së famshme të showbizit u organizua mbrëmjen e kaluar. Buzë liqenit të Comos në Itali Sara Hoxha dhe Ledion Liço ju betuan njëri-tjetrit për dashuri të përjetshme. Çifti bashkëjetojnë...

4 shokët që dje ishin vetëm tre, pse mungoi Arbana Osmani në dasmën e Ledionit?

para 8 muajve - Gazeta Express

​ Më 11 gusht, një nga trashëgimtaret e Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatori i njohur Ledion Liço i dhanë fund beqarisë. Ata kanë vite që bashkëjetojnë dhe janë prindër të një djali 1 vjeç. Prindërit...

Të ftuarit në dasmën e Sarës dhe Ledionit kanë shpenzuar shuma të majme

para 8 muajve - OraInfo

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, është martuar dje me të dashurin e saj prej tre vjetësh, Ledion Liço, me të cilin ka edhe një djalë njëvjeçar me emrin London. Dasma e çifti u zhvillua në Como...

Brenda ‘Villa Erba’, ndërtesës përrallore ku u kurorëzuan Sara dhe Ledioni

para 8 muajve - Mapo

Sara Hoxha dhe Ledion Liço u kurorëzuar mbrëmjen e kaluar në ndërtesën përrallore të “Villës Erba”. Dyshja e famshme e showbizit shqiptar e zgjodhën këtë ndërtesë për shkak të historisë së veçantë që mbart...

Video/ Lori celebron martesën e Sarës me Ledionin… dhe momenti ‘i vështirë’ i motrës së madhe

para 8 muajve - Mapo

“Gjysma më e mirë”, “shoqja e zemrës”, “pika e dobët”, vogëlushja ime” janë vetëm disa nga shumë fjalët e ëmbla që Lori apo Sara ia kanë drejtuar gjithmonë njëra-tjetrës. Njëra më ekspresive, tjetra më...

Pse Arbana Osmani nuk ishte pjese e dasmës së Ledionit!

para 8 muajve - Fakti Ditor

Më 11 gusht, një nga trashëgimtaret e Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatori i njohur Ledion Liço i dhanë fund beqarisë. Ata kanë vite që bashkëjetojnë dhe janë prindër të një djali 1 vjeç. Prindërit e...

Përgatitjet të kuruara në detaj… brenda dasmës përrallore të Sarës dhe Ledionit

para 8 muajve - Mapo

Mbrëmjen e djeshme Ledion Liço dhe Sara Hoxha i dhanë fund beqarisë. Në një ceremoni tejet private në Komo të Italisë, dyshja e njohur janë betuar për dashurinë dhe kanë celebruar lidhjen e tyre në martesë....

Të ftuarit në dasmën e Sarës dhe Ledionit, u detyruan t’i paguanin vetë shpenzimet…

para 8 muajve - Prive

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, është martuar dje me të dashurin e saj prej tre vjetësh, Ledion Liço, me të cilin ka edhe një djalë njëvjeçar me emrin London. Dasma e çifti u zhvillua në Como...

Uouuu! Luana Vjollca superseksi dhe ‘shpërthyese’ në dasmën e Ledionit dhe Sarës

para 8 muajve - Mapo

Ceremonia martesore e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços u mbajt mbrëmjen e djeshme në Como të Italisë. Nga pamjet e publikuara gjithçka dukej e kuruar në detaj. Mes të pranishmëve ishin shumë miq të ftuar,...

Njihuni me super-vilën ku u martua e kamura në para Sara Hoxha

para 8 muajve - Albeu

Sara Hoxha dhe Ledion Liço u kurorëzuar mbrëmjen e kaluar në ndërtesën përrallore të “Villës Erba ”. Dyshja e famshme e showbizit shqiptar e zgjodhën këtë ndërtesë për shkak të historisë së veçantë që...

Dasma që i la ‘pa fjalë’ të gjithë… po çfarë veshën të ftuarit në ceremoninë e Sarës dhe Ledionit?

para 8 muajve - Mapo

Megjithëse ceremonia e martesës së Sarës dhe Ledionit që po zhvillohet në Lago Di Como, Itali, është e tërhequr nga vëmendja e publikut, në fakt, janë të ftuarit ata që s’mund ta lënë pa e zbuluar ndonjë...

‘Villa Erba’, historia e ndërtesës përrallore ku u kurorëzuan Sara dhe Ledioni

para 8 muajve - Gazeta Express

Sara Hoxha dhe Ledion Liço u kurorëzuar mbrëmjen e kaluar në ndërtesën përrallore të “Villës Erba”. Dyshja e famshme e showbizit shqiptar e zgjodhën këtë ndërtesë për shkak të historisë së veçantë që mbart...

Luana Vjollca shkon në dasëm, i lë të ftuarit ‘pa tekst’

para 8 muajve - OraInfo

Ceremonia martesore e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços u mbajt mbrëmjen e djeshme ne Como të Italisë. Nga pamjet e publikuara gjithçka dukej e kuruar me detaj. Mes të pranishmëve ishin shumë miq të ftuar,...

Luana Vjollca përvëluese në dasmën e Ledionit dhe Sarës

para 8 muajve - Gazeta Express

Ceremonia martesore e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços u mbajt mbrëmjen e djeshme ne Como të Italisë. Nga pamjet e publikuara gjithçka dukej e kuruar me detaj. Mes të pranishmëve ishin shumë miq të ftuar,...

Sara Hoxha dhe Ledion Liço martohen, ceremonia private dhe larg syrit të mediave

para 8 muajve - Telegrafi

Mbrëmjen e djeshme Ledion Liço dhe Sara Hoxha i kanë dhënë fund beqarisë. Në një ceremony tejet private në Komo të Italisë, dyshja e njohur janë betuar për dashurinë dhe kanë celebruar lidhjen e tyre në...

Eno Popi dhe fjalimi i tij në dasmë i dha shkak Ledionit për t’i thënë në sy të të gjithëve këto fjalë…

para 8 muajve - Blitz

Edhe pse familjet Hoxha dhe Liço janë përpjekur ta mbajën sa më të fshehtë dasmën dhe detajet e ceremonisë dhe festës që është mbajtur mbrëmjen e djeshme në Komon e Italisë, një nga një janë zbuluardisa...

Geti dhe Luana shkëlqejnë në dasmën e Sara Hoxhës

para 8 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë aksionarja e Top Medias, Sara Hoxha dhe moderatori, Ledion Liço i kanë dhënë fund beqarisë. Dasma e çiftit u mbajt në Como të Italisë, ku çdo detaj dukej përrallor, shkruan lajmi.net. Të pranishëm...

Brenda dasmës madhështore të Sarës dhe Ledionit

para 8 muajve - Gazeta Express

Mbrëmjen e djeshme Ledion Liço dhe Sara Hoxha i kanë dhënë fund beqarisë. Në një ceremony tejet private në Komo të Italisë, dyshja e njohur janë betuar për dashurinë dhe kanë celebruar lidhjen e tyre në...

Lori celebron martesën e Sarës dhe Ledionit, momenti 'i vështirë' i motrës së madhe

para 8 muajve - Gazeta Express

“Gjysma më e mirë”, “shoqja e zemrës”, “pika e dobët”, vogëlushja ime” janë vetëm disa nga shumë fjalët e ëmbla që Lori apo Sara ia kanë drejtuar gjithmonë njëra-tjetrës. Njëra më ekspresive, tjetra më...

Dasma luksoze e Ledionit me Sarën, ja të ftuarit VIP që ishin në ceremoninë në Itali

para 8 muajve - Mapo

U përpoqën që ta ruajnë sekret, por ishte e vështirë. Askush nuk duhet ta humbte pamjen elegante të Sarës dhe Ledionit në momentin e tyre magjik. Të ftuarit, secili nga pak, kanë tentuar të ngacmojnë rrjetin...

Dalin pamjet e para nga dasma luksoze e Ledionit dhe Sarës

para 8 muajve - Tetova Sot

U përpoqën që ta ruajnë sekret, por ishte e vështirë. Askush nuk duhet ta humbte pamjen elegante të Sarës dhe Ledionit në momentin e tyre magjik. Të ftuarit, secili nga pak, kanë tentuar të ngacmojnë rrjetin...

Luana Vjollca, përvëluese në dasmën e Ledionit dhe Sarës

para 8 muajve - Tetova Sot

Ceremonia martesore e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços u mbajt mbrëmjen e djeshme ne Como të Italisë. Nga pamjet e publikuara gjithçka dukej e kuruar me detaj. Mes të pranishmëve ishin shumë miq të ftuar,...

“2 martohen 100 tërbohen!” Zbuloni si u veshën personazhet mbrëmjen e djeshme në dasmën e çiftit Hoxha-Liço

para 8 muajve - Blitz

Kurioziteti për të zbuluar sa më shumë nga dasma e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës që ju mbajt mbrëmjen e djeshme në Komo të Italisë është gjithnjë e më i madh. Vetë familjarët dhe çifti nuk kanë bërë asnjë...

“Villa Erba”, historia e ndërtesës përrallore ku u kurorëzuan Sara dhe Ledioni

para 8 muajve - Lexo

Sara Hoxha dhe Ledion Liço u kurorëzuar mbrëmjen e kaluar në ndërtesën përrallore të “Villës Erba”. Dyshja e famshme e showbizit shqiptar e zgjodhën këtë ndërtesë për shkak të historisë së veçantë që mbart...

DASMA LUKSOZE E LEDIONIT ME SARËN – PUBLIKOHEN PAMJE [Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

U përpoqën që ta ruajnë sekret, por ishte e vështirë. Askush nuk duhet ta humbte pamjen elegante të Sarës dhe Ledionit në momentin e tyre magjik. Të ftuarit, secili nga pak, kanë tentuar të ngacmojnë rrjetin...

Pse Sara Hoxha zgjodhi të shkojë e vetme në altar?!

para 8 muajve - Lexo

Mbrëmjen e kaluar Sara Hoxha dhe Ledion Liço kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë. Ceremonia u zhvillua buzë liqenit të Comos në Itali ku morën pjesë shumë nga personazhet e njohur shqiptarë....

Brenda ‘Villa Erba’, ndërtesës përrallore ku u kurorëzuan Sara dhe Ledioni

para 8 muajve - Insajderi

Sara Hoxha dhe Ledion Liço u kurorëzuar mbrëmjen e kaluar në ndërtesën përrallore të “Villës Erba”. Dyshja e famshme e showbizit shqiptar e zgjodhën këtë ndërtesë për shkak të historisë së veçantë që mbart...

Lori celebron martesën e Sarës dhe Ledionit, momenti “i vështirë” i motrës së madhe

para 8 muajve - Lexo

“Gjysma më e mirë”, “shoqja e zemrës”, “pika e dobët”, vogëlushja ime” janë vetëm disa nga shumë fjalët e ëmbla që Lori apo Sara ia kanë drejtuar gjithmonë njëra-tjetrës. Njëra më ekspresive, tjetra më...

Shikoni dasmën përrallore të Sara Hoxhës me Ledion Liços

para 8 muajve - OraInfo

Ka muaj prej kur kishte filluar të përflitet dasma e Sara Hoxhës me Ledion Liçon. Çifti i kanë dhënë fund beqarisë mbrëmë, në një ceremoni të organizuar në Como të Italisë, shkruan lajmi.net. Në dasmë...

Ermal Mamaqi, a je ti? Nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur

para 8 muajve - OraInfo

Pas përfundimit të sezonit televiziv, aktori Ermal Mamaqi duket se po pushon së bashku me familjen e tij, por pa u shkëputur totalisht nga biznesi. Pas pushimeve në Greqi, Ermali dhe Ami ndodhen në Como...

Pamje nga dasma madhështore e Sara Hoxhës me Ledion Liçon

para 8 muajve - Lajmi.net

Ka muaj prej kur kishte filluar të përflitet dasma e Sara Hoxhës me Ledion Liçon. Çifti i kanë dhënë fund beqarisë mbrëmë, në një ceremoni të organizuar në Como të Italisë, shkruan lajmi.net. Në dasmë...

Luana Vjollca, përvëluese në dasmën e Ledionit dhe Sarës

para 8 muajve - Periskopi

Ceremonia martesore e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços u mbajt mbrëmjen e djeshme ne Como të Italisë. Nga pamjet e publikuara gjithçka dukej e kuruar me detaj. Mes të pranishmëve ishin shumë miq të ftuar,...

Geti dhe Luana shkëlqejnë në dasmën e Sara Hoxhës [Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Mbrëmë aksionarja e Top Medias, Sara Hoxha dhe moderatori, Ledion Liço i kanë dhënë fund beqarisë. Dasma e çiftit u mbajt në Como të Italisë, ku çdo detaj dukej përrallor, shkruan lajmi.net. Të pranishëm...

Dalin pamjet e para nga dasma luksoze e Ledionit dhe Sarës

para 8 muajve - Periskopi

U përpoqën që ta ruajnë sekret, por ishte e vështirë. Askush nuk duhet ta humbte pamjen elegante të Sarës dhe Ledionit në momentin e tyre magjik. Të ftuarit, secili nga pak, kanë tentuar të ngacmojnë rrjetin...

Dasma luksoze e Ledionit me Sarën – publikohen pamje

para 8 muajve - Insajderi

U përpoqën që ta ruajnë sekret, por ishte e vështirë. Askush nuk duhet ta humbte pamjen elegante të Sarës dhe Ledionit në momentin e tyre magjik. Të ftuarit, secili nga pak, kanë tentuar të ngacmojnë rrjetin...

(Foto ekskluzive) Brenda dasmës së Sarës dhe Ledionit! Dekori përrallor dhe detajet që çifti zgjodhi në këtë ditë të veçantë

para 8 muajve - Blitz

Mbrëmjen e djeshme Ledion Liço dhe Sara Hoxha i kanë dhënë fund beqarisë. Në një ceremony tejet private në Komo të Italisë, dyshja e njohur janë betuar për dashurinë dhe kanë celebruar lidhjen e tyre në...

Për të gjithë ju që e humbët, Lori Hoxha luajti rolin më të rëndësishëm në dasmën e Sarës dhe Ledionit!

para 8 muajve - Blitz

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur një nga dasmat më të diskutuara, edhe pse dy protagonistët preferuan që gjithçka të ishte sa më private. Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë celebruar në një ceremoni të mbajtur...

Çfarë po ndodh me Ermal Mamaqin, shikojeni si është bërë

para 8 muajve - Periskopi

Pas përfundimit të sezonit televiziv, aktori Ermal Mamaqi duket se po pushon së bashku me familjen  e tij, por pa u shkëputur totalisht nga biznesi. Pas pushimeve në Greqi, Ermali dhe Ami ndodhen në Como...

Dalin pamjet e para të martesës mes Ledion Liços e Sara Hoxhës

para 8 muajve - Ina

Edhe pse u përpoqën që ta ruajnë sekret, e dinë mirë që është e vështirë. Edhe sepse askush nuk duhet ta humbte pamjen elegante të Sarës dhe Ledionit në momentin e tyre magjik. Të ftuarit, secili nga pak,...

Dalin pamjet e para të martesës mes Ledion Liços e Sara Hoxhës

para 8 muajve - Gazeta Express

Edhe pse u përpoqën që ta ruajnë sekret, e dinë mirë që është e vështirë. Edhe sepse askush nuk duhet ta humbte pamjen elegante të Sarës dhe Ledionit në momentin e tyre magjik. Të ftuarit, secili nga pak,...

Si po duken Geti dhe Luana në dasmën e madhe?

para 8 muajve - Prive

Në dasmën e madhe të Sarës dhe Ledionit, krahas fytyrave të shumta publike nuk mungon as Getoar Selimi. Lideri i Babastars, në këtë dasmë shoqërohet nga kunata, Luana e cila është besnike e Top Channel...

Dalin pamjet e para nga dasma e Sarës dhe Ledionit

para 8 muajve - Prive

Sonte, një çift i famshëm kurorëzon dashurinë. 22 vjeçarja Sara Hoxha, trashëgimtarja e Top Medias dhe prezantuesi Ledion Liço martohen pas gati tre vitesh lidhje dhe djalin një vjeçar London si fryt i...

(Pamje ekskluzive)Zhvillohet ceremonia e celebrimit të Sarës dhe Ledionit! Sara zgjedh të shkojë e vetme në altar

para 8 muajve - Blitz

Është duke u mbajtur në Komo të Italisë dasma më ekskluzive e vitit ajo e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços. Për momentin është zhvilluar ceremonia e betimeve. Fotot e siguruara nga Blitz.al tregojnë vendin...

Fotot/ Xhemi i mahnit të gjithë në dasmën e Ledionit dhe Sarës

para 8 muajve - Lexo

Ledion Liço dhe Sara Hoxha mbajnë mbrëmjen e sotme në një hotel luksoz në Como të Italisë, dasmën madhështore të shumëpritur. Çifti shumë i dashur për publikun kanë ftuar të afërm, miq, bashkëpunëtorë,...

(Ekskluzive) Kjo është vila përrallore ku do të zhvillohet dasma e Sarës e Ledionit pas pak!

para 8 muajve - Blitz

Për pak orë do të nisë zyrtarisht dasma e Sarës dhe Ledionit teksa shumica e të ftuarve janë tashmë në Komo të Italisë duke u bërë gati. Burime ekskluzive për Blitz.al tregojnë se dasma do të mbahet në...

Arbana Osmani nuk do të jetë në dasmën e Ledionit dhe trashëgimtares së Top Channel?

para 8 muajve - Tetova Sot

Sot do të mbahet në një vend ekskluziv pranë liqenit të Komos në Itali dasma e shumëpërfolur e Sara Hoxhës dhe e Ledion Liços. Deri më tani, Blitz ka zbuluar, se cilët janë disa nga të ftuarit kryesorë...

Sot martohen Sara dhe Ledioni, por Arbana nuk do jetë në dasëm, ja arsyeja

para 8 muajve - Lexo

Çifti shumë i dashur për publikun e ndër më të komentuarit në media e rrjete sociale, Ledion Liço dhe Sara Hoxha mbajnë sot në Como të Italisë dasmën e shumëpritur. Të ftuarit kanë mbërritur në hotelin...

Arbana Osmani nuk do të jetë në dasmën e Ledionit dhe Sarës?

para 8 muajve - Ina

Sot do të mbahet në një vend ekskluziv pranë liqenit të Komos në Itali dasma e shumëpërfolur e Sara Hoxhës dhe e Ledion Liços. Deri më tani, ne të Blitz.al ju kemi treguar se cilët janë disa nga të ftuarit...

Arbana Osmani nuk do të jetë në dasmën e Ledionit dhe Sarës?

para 8 muajve - Gazeta Express

Sot do të mbahet në një vend ekskluziv pranë liqenit të Komos në Itali dasma e shumëpërfolur e Sara Hoxhës dhe e Ledion Liços. Deri më tani, ne të Blitz.al ju kemi treguar se cilët janë disa nga të ftuarit...

Xhemi Shehu mahnitëse në dasmën e mikut Ledion Liço

para 8 muajve - Gazeta Express

Nuk kishte si të mungonte mes të ftuarve në dasmën e Ledionit dhe Sarës. Edhe pse ata nuk ka në pranuar asnjë gjë deri më tani, miqtë e tyre dashur pa dashur kanë konfirmuar faktet e medias se çifti sot...

Njeriu më i afërt i familjes Hoxha, mungon në ditën e tyre më të rëndësishme teksa martohen Sara dhe Ledioni!

para 8 muajve - Blitz

Tashmë që e kemi një ide nëpërmjet rrjeteve sociale se cilët janë personat që kanë siguruar një ftesë nga Sara dhe Ledioni, po dalin në pah edhe mungesat e atyre të cilët kanë qenë shumë të afërt me familjen...

Dasma e Ledionit dhe Sarës, Xhemi shfaqet si një princeshë e kohëve moderne

para 8 muajve - Blitz

Dasma e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës duket që ka marrë një vëmendje të veçantë në mediat rozë. Aq vëmendje sa po u kushtohet atyre, aq kanë marrë edhe të ftuarit e dasmës së tyre . Një ndër të ftuarat...

(Ekskluzive) Arbana Osmani nuk do të jetë në dasmën e Ledionit dhe Sarës?

para 8 muajve - Blitz

Siç dhe ju treguam më parë në këtë artikull, sot do të mbahet në një vend ekskluziv pranë liqenit të Komos në Itali dasma e shumëpërfolur e Sara Hoxhës dhe e Ledion Liços. Deri më tani, ne të Blitz.al...

Sot mbahet “dasma e vitit”: Të ftuarit dhe gjithçka nuk keni ditur për kurorëzimin e Ledionit dhe Sarës

para 8 muajve - Gazeta Express

Ka qenë një puntatë e “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën, ku Sara Hoxha, e ftuar në lojërat e emisionit pranoi se ajo dhe Ledion Liço do të mbanin një dasmë në muajin gusht. Më pas mediat rozë shkruan...

FOTOT/ Sot “dasma e vitit”, detajet që nuk dini për kurorëzimin e Ledionit dhe Sarës

para 8 muajve - Java News

Ka qenë një puntatë e “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën, ku Sara Hoxha, e ftuar në lojërat e emisionit pranoi se ajo dhe Ledion Liço do të mbanin një dasmë në muajin gusht. Më pas mediat rozë shkruan...

Sot mbahet “dasma e vitit”: Të ftuarit dhe gjithçka nuk keni ditur për kurorëzimin e Ledionit dhe Sarës [Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Ka qenë një puntatë e “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën, ku Sara Hoxha, e ftuar në lojërat e emisionit pranoi se ajo dhe Ledion Liço do të mbanin një dasmë në muajin gusht. Më pas mediat rozë shkruan...

(Detaje ekskluzive) Sot mbahet “dasma e vitit”: Të ftuarit dhe gjithçka nuk keni ditur për kurorëzimin e Ledionit dhe Sarës

para 8 muajve - Blitz

Ka qenë një puntatë e “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën, ku Sara Hoxha, e ftuar në lojërat e emisionit pranoi se ajo dhe Ledion Liço do të mbanin një dasmë në muajin gusht. Më pas mediat rozë shkruan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK