http://kariera.mk

Kim dhe Trump vetëm në zyre? Kanye habit me deklaratën

para 8 muajve - Ina

Kim takohet me Trump për të liruar gjyshen në burg, Kanye ‘plas’ nga xhelozia. Kanye West ka deklaruar mbështetjen e tij për Donald Trump, por e quajti “ngacmues” kur u pyet se sa besim kishte tek ai kur...

Kim dhe Trump vetëm në zyre? Kanye West habit me komentin

para 8 muajve - Gazeta Express

Kim takohet me Trump për të liruar gjyshen në burg, Kanye 'plas' nga xhelozia. Kanye West ka deklaruar mbështetjen e tij për Donald Trump, por e quajti "ngacmues" kur u pyet se sa besim kishte tek ai kur...

Kim dhe Trump vetëm në zyre? Kanye West habit me komentin

para 8 muajve - Tetova Sot

Kim takohet me Trump për të liruar gjyshen në burg, Kanye ‘plas’ nga xhelozia. Kanye West ka deklaruar mbështetjen e tij për Donald Trump, por e quajti “ngacmues” kur u pyet se sa besim kishte tek ai kur...

Kim dhe Trump vetëm në zyre? Kanye habit me deklaratën

para 8 muajve - Periskopi

Kim takohet me Trump për të liruar gjyshen në burg, Kanye ‘plas’ nga xhelozia. Kanye West ka deklaruar mbështetjen e tij për Donald Trump, por e quajti “ngacmues” kur u pyet se sa besim kishte tek ai kur...

Kanye West me vështirësi përgjigjet për Trump

para 9 muajve - Klan Kosova

Kanye Weste ka pasur të vështirë t’i përgjigjet komedianit Jimmy Kimmel, në kuizin me pyetjet në lidhje me presidentin Donald Trump. Artisti duket se mbeti pa fjalë kur Kimmel e pyeti pse mendon që Trump...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK