http://kariera.mk

Emily Ratajkowski mahnitë me format e saj

para 8 muajve - Ina

Ylli Emily Ratajkowski ka shfaqur linjat e saj trupore në bikini, ndërsa ajo shihet në një jaht në Sardenja me të dashurin australian Jordan Barrett. Ajo ka qenë duke kaluar kohët më të mira këtë verë...

Emily Ratajkowski mahnitë me format e saj

para 8 muajve - Prive

Ylli Emily Ratajkowski ka shfaqur linjat e saj trupore në bikini, ndërsa ajo shihet në një jaht në Sardenja me të dashurin australian Jordan Barrett. Ajo ka qenë duke kaluar kohët më të mira këtë verë...

Emily Ratajkowski shfaq format e saj

para 8 muajve - Klan Kosova

Ylli Ratajkowski ka shfaqu linjat e saj trupore në bikini, ndërsa ajo shihet në një jaht në Sardenja me të dashurin , australian Jordan Barrett. Ajo ka qenë duke kaluar kohët më të mira këtë verë . Dhe...

Modelja 27 vjeçare "lë" burrin në shtëpi dhe bën pushime me shokun (FOTO-LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Bukuroshja Emily Ratajkowski mesa duket është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj. AJo është fotografuar duke festuar me disa miq në një jaht luksoz në Sardenjë. Modelja 27 vjeçare ,...

Emily tregon hiret trupore në bikini

para 8 muajve - Gazeta Express

Ajo është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj. Dhe pushime pa burrin, por me shokun e saj. Këtë, bukuroshja Emily Ratajkowski e ka vërtetuar teksa është fotografuar duke festuar me miq...

Burri në shtëpi, modelja e njohur shijon pushime me kolegun e saj bukurosh

para 8 muajve - Tetova Sot

Ajo është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj. Këtë, bukuroshja Emily Ratajkowski e ka vërtetuar edhe njëherë teksa është fotografuar duke festuar me disa miq në një jaht luksoz në Sardenjë....

Burri në shtëpi, Emily përkëdhelje me shokun në plazh

para 8 muajve - Gazeta Shqip

U martua vetëm pak muaj më parë në mënyrë krejt të befasishme me miliarderin Sebastian Bear-Mçlard dhe duket se mes tyre ka një romancë të fortë. Por supermodelja  Emily Ratajkowski duket se nuk është...

Burri rri në shtëpi, shkon për pushime me shokun

para 8 muajve - NOA

Ajo është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj. Dhe pushime pa burrin, por me shokun e saj. Këtë, bukuroshja Emily Ratajkowski e ka vërtetuar teksa është fotografuar duke festuar me miq...

Emily tregon linjat seksi në bikini

para 8 muajve - Periskopi

Ajo është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj. Dhe pushime pa burrin, por me shokun e saj. Këtë, bukuroshja Emily Ratajkowski e ka vërtetuar teksa është fotografuar duke festuar me miq...

FOTOT: Emily Ratajkowski i vë “flakën” Sardenjas

para 8 muajve - Gazeta Tema

Emily Ratajkowski tërheq vëmendjen e mediave rozë kudo ku ajo shkon dhe për çfarëdo që ajo bën. Së fundmi modelja seksi është fotografuar teksa mere rrezet e diellit në jaht luksoz në Sardenja. E veshur...

Emily Ratajkowski i vë “flakën” Sardenjas

para 8 muajve - Lexo

Emily Ratajkowski tërheq vëmendjen e mediave rozë kudo ku ajo shkon dhe për çfarëdo që ajo bën. Së fundmi modelja seksi është fotografuar teksa mere rrezet e diellit në jaht luksoz në Sardenja. E veshur...

Burrin e lë në shtëpi, pushon me shokun

para 8 muajve - Ekonomia Online

Ajo është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj. Këtë, bukuroshja Emily Ratajkowski e ka vërtetuar edhe njëherë teksa është fotografuar duke festuar me disa miq në një jaht luksoz në Sardenjë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK