http://kariera.mk

Zëdhënësja poston foto nudo në faqen e ministrisë

para 8 muajve - Infokusi

Qëllimi ishte interesant, por dështimi spektakolar. Dhe gjithçka ka ardhur prej një gabimi “të tolerueshëm” të zëdhënëses së ministrisë së Mbrojtjes ruse, Rossiyana Markovskaya. Bukuroshes “i ka shkarë...

Zëdhënësja poston foto nudo në faqen e ministrisë (FOTO+18)

para 8 muajve - Tetova Sot

Qëllimi ishte interesant, por dështimi spektakolar. Dhe gjithçka ka ardhur prej një gabimi “të tolerueshëm” të zëdhënëses së ministrisë së Mbrojtjes ruse, Rossiyana Markovskaya. Bukuroshes “i ka shkarë...

Zëdhënësja poston foto nudo në faqen e ushtrisë

para 8 muajve - Gazeta Express

Qëllimi ishte interesant, por dështimi spektakolar. Dhe gjithçka ka ardhur prej një gabimi “të tolerueshëm” të zëdhënëses së ministrisë së Mbrojtjes ruse, Rossiyana Markovskaya. Bukuroshes “i ka shkarë...

Zëdhënësja poston foto nudo në faqen e ministrisë

para 8 muajve - Lajmi.net

Qëllimi ishte interesant, por dështimi spektakolar. Dhe gjithçka ka ardhur prej një gabimi “të tolerueshëm” të zëdhënëses së ministrisë së Mbrojtjes ruse, Rossiyana Markovskaya. Bukuroshes “i ka shkarë...

Zëdhënësja poston foto nudo në faqen e ministrisë

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Qëllimi ishte interesant, por dështimi spektakolar. Dhe gjithçka ka ardhur prej një gabimi “të tolerueshëm” të zëdhënëses së ministrisë së Mbrojtjes ruse, Rossiyana Markovskaya. Bukuroshes “i ka shkarë...

FOTO +18/ Zedhenesja e ministrise ben gafen e madhe poston pamje nudo …

para 8 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags instagram ruse zedhenesja Ndonjëherë veprimet e nxituara dhe pakujdesia të kushtojnë shumë… Kështu i ka ndodhur zëdhënëses së Ministrisë së Mbrojtjes së Rusisë, Rossiyana Markovskaya, e...

Zëdhënësja ruse poston gabimisht foton lakuriq (Foto 16+)

para 8 muajve - Ekonomia Online

Një selfie lakuriq është postuar aksidentalisht në llogarinë zyrtare të Instagram të Ministrisë së Mbrojtjes Ruse, duke shkaktuar zhurmë të madhe në rrjet. Besohet se zëdhënësja ruse Rossiyana Markovskaya...

Skandal: Zëdhënësja poston padashje foton lakuriq në Instagramin e Ministrisë

para 8 muajve - Periskopi

Një selfie lakuriq është postuar aksidentalishtnë llogarinë zyrtare të Instagram të Ministrisë së Mbrojtjes Ruse, ç’ka ka shkaktuar zhurmë të madhe në rrjet. Pretendohet se zëdhënësja ruse Rossiyana Markovskaya...

FOTO/ Vajza pozon nudo, përfundon në faqen e ministrisë

para 8 muajve - Java News

Një ngjarje aspak e këndshme i ka ndodhur një vajze të re. Bëhet fjalë për një vajzë ruse, identiteti i së cilës ende nuk bëhet i ditur, ka bërë një foto nudo dhe gabimisht e ka publikuar në faqen e Ministrisë...

FOTO/ Gruaja pozon nudo, përfundon në faqen e ministrisë

para 8 muajve - Java News

Një ngjarje aspak e këndshme i ka ndodhur një vajze të re. Bëhet fjalë për një vajzë ruse, identiteti i së cilës ende nuk bëhet i ditur, ka bërë një foto nudo dhe gabimisht e ka publikuar në faqen e Ministrisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK