http://kariera.mk

Avokati: Cigarja e Action Bronson nuk ishte narkotik

para 8 muajve - RTV 21

Avokati i reperit tha se në Kosovë Bronson nuk ka marrë substanca narkotike Arrestimi i reperit, Action Bronson doli të jetë një gabim i Policisë. Të paktën kështu ka thënë avokati i tij, Armend Krasniqi....

Avokati: Cigarja e Action Bronson nuk ishte drogë

para 8 muajve - Gazeta Express

​Arrestimi i reperit Action Bronson doli të jetë një gabim i Policisë. Të paktën kështu ka thënë avokati i tij, Armend Krasniqi. Krasniqi ka sqaruar se cigarja për të cilën u dyshua Bronson ka ardhur nga...

U arrestua për përdorim të marihuanës, flet avokati i Action Bronson

para 8 muajve - Insajderi

Arrestimi i reperit, Action Bronson doli të jetë një gabim i Policisë. Të paktën kështu ka thënë avokati i tij, Armend Krasniqi. Krasniqi ka sqaruar se cigarja për të cilën u dyshua Bronson ka ardhur nga...

Avokati: Cigarja e Action Bronson nuk ishte narkotik

para 8 muajve - Ina

Arrestimi i mbrëmshëm i reperit Action Bronson doli të jetë një gabim i Policisë. Të paktën kështu ka thënë avokati i tij, Armend Krasniqi. Krasniqi ka sqaruar se cigarja për të cilën u dyshua Bronson...

Avokati: Cigarja e Action Bronson nuk ishte narkotik

para 8 muajve - Kallxo

Arrestimi i mbrëmëshëm i reperit Action Bronson doli të jetë një gabim i policisë,të paktën kështu ka thënë avokati i tij Armend Krasniqi. Krasniqi ka sqaruar se cigarja për të cilën u dyshuar Bronson...

Tha se i pëlqenin flija e bakllava, Action Bronsonit i doli telashe në Polici pas konsumimit të marihuanës

para 8 muajve - Koha.net

Me të mbërritur në Prishtinë, Action Bronson, mezi priste të shijonte ushqimet tradicionale shqiptare. Por, përveç flisë e bakllavës, Bronsoni, emri i të cilit është Arian Asllani, e provoi edhe qëndrimin...

Lirohet reperi Acton Bronson

para 8 muajve - Telegrafi

Reperi i njohur botëror me origjinë nga Kosova, Arian Asllani – I njohur nën emrin artistik Action Bronson – është shoqëruar mbrëmë për në Stacionin Policor në Prishtinë. Policia e Kosovës ka konfirmuar...

Prishtinë/ Ndezi cigare marijuane në skenë, ja si u arrestua rreperi Action Bronson në ‘Sunny Hill’

para 8 muajve - Mapo

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson, mbrëmë është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill”, që është organizuar në Parkun e Gërmisë në Prishtinë....

Momenti kur Action Bronson e ndez marihuanën

para 8 muajve - RTV 21

Ai u ndalua nga Policia e Kosovës dhe u dërgua në stacionin policor Nata e dytë e “Sunny Hill Festival” u përshkua nga performanca e reperëve të njohur nga vendi dhe bota, ndër të cilët edhe reperi me...

PAMJE NGA ARRESTIMI I ACTION BRONSON NË “SUNNY HILL” PASI NDEZI MARIJUANË NË SKENË [Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson mbgrëmë është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill” që është organizuar në Parkun e Gërmisë në Prishtinë....

Action Bronson u arrestua nën dyshimin për konsumim të marihuanës

para 8 muajve - Koha.net

Policia e Kosovës ka ndaluar një prej artistëve kryesor të festivalit Sunny Hill, reperin me prejardhje shqiptare Arian Asllani i njohur si Action Bronson.

Mediumi amerikan ka pritje të mëdha për prokurorët e Kosovës, ata nuk e vërejtën Bronsonin

para 8 muajve - Insajderi

Mediumi amerikan TMZ raportoi sot se një video e reperit shqiptaro-amerikan Action Bronson ku ai është shfaqur duke konsumuar marihuanë në festivalin SunnyHill në Prishtinë, do t’ua bënte të lehtë punën...

Policia e Kosovës jep detaje nga arrestimi i reperit të njohur botëror Action Bronson

para 8 muajve - Albeu

Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në parkun e Gërmisë është ndaluar personi me inicialet A.B nën dyshimin se është hasur në posedim dhe duke konsumuar substancë të dyshuar narkotike. Bëhet fjalë për...

“Prokurorët do ta kenë të lehtë” – mediumi amerikan shkruan për arrestimin e Action Bronson në Kosovë

para 8 muajve - Insajderi

Action Bronson u arrestua të shtunën në Kosovëm teksa po pëerformonte në skenën e festivalit “Suny Hill”, pasi ndezi marihuanë dhe e hodhi atë drejt turmës. E për këtë ngjarje ka shkruar edhe mediumi i...

Lirohet reperi Action Bronson, i arrestuar mbrëmë në Gërmi

para 8 muajve - Kallxo

Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në parkun e Gërmisë është ndaluar personi me inicialet A.B. nën dyshimin se është hasur në posedim dhe duke konsumuar substancë të dyshuar narkotike. Zëdhënësi i Policisë...

Lirohet Action Bronson, policia jep detajet

para 8 muajve - Ina

Mbrëmë u mbajt nata e dytë e festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë.Ndër emrat e njohur që performuan në skenën e festivalit ishte edhe reperi Action Bronson, shkruan lajmi.net. Gjatë performancës së tij,...

Policia jep detaje rreth arrestimit të Action Bronson

para 8 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në parkun e Gërmisë është ndaluar personi me inicialet A.B nën dyshimin se është hasur në posedim dhe duke konsumuar substancë të dyshuar narkotike. Bëhet fjalë për...

Lirohet Action Bronson, Policia jep detaje

para 8 muajve - RTV 21

Është liruar reperi i njohur Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në parkun e Gërmisë është ndaluar personi me inicialet A.B nën dyshimin se është hasur në posedim dhe duke konsumuar substancë të dyshuar...

Policia jep detaje rreth arrestimit të Action Bronson-it

para 8 muajve - RTV 21

Është liruar reperi i njohur Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në parkun e Gërmisë është ndaluar personi me inicialet A.B nën dyshimin se është hasur në posedim dhe duke konsumuar substancë të dyshuar...

Lirohet Action Bronson, policia jep detajet

para 8 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë u mbajt nata e dytë e festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë. Ndër emrat e njohur që performuan në skenën e festivalit ishte edhe reperi Action Bronson, shkruan lajmi.net. Gjatë performancës së tij,...

Policia e Kosovës jep detajet e fundit rreth arrestimit të Action Bronson

para 8 muajve - OraInfo

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka dhënë informacione lidhur me arrestimin e reperit me famë botërore, Action Bronson, në mbrëmjen e dytë të spektaklit në festivalin “Sunny Hill” në kryeqytet. Bronson...

Lirohet reperi Action Bronson

para 8 muajve - Gazeta Express

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka dhënë informacione lidhur me arrestimin e reperit me famë botërore, Action Bronson, në mbrëmjen e dytë të spektaklit në festivalin “Sunny Hill” në kryeqytet. Bronson...

Arrestohet Action Bronson pasi ndezi marihuanë në skenë

para 8 muajve - Telegrafi

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson, është është arrestuar mbrëmë nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill” që është organizuar në Parkun e Gërmisë në Prishtinë....

Action Bronson mbretëroi në skenën e Sunny Hill Festival

para 8 muajve - Telegrafi

Hip hop ylli shqiptar me famë ndërkombëtare, Action Bronson, pati një paraqitje spektakolare në Prishtinë. Action Bronson ashtu siç ishte paraparë performoi në Sunny Hill Festival që u organizua në Parkun...

Pamje nga arrestimi i Action Bronson në “Sunny Hill” pasi ndezi marijuanë në skenë

para 8 muajve - Iliria News

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson mbgrëmë është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill” që është organizuar në Parkun e Gërmisë në Prishtinë....

Skandal në festivalin “Sunny Hill”, arrestohet këngëtari Action Bronson, kjo është arsyeja…

para 8 muajve - Gazeta e re

Festivali Sunny Hill ka vazhduar me mbrëmjen e dytë të spektaklit, ku kanë interpretuar yjet e muzikës vendore dhe ndërkombëtare. Mijëra fansa e kanë vizituar parkun e Gërmisë për t’i ndjekur nga afër...

Reperi i famshëm tymos kanabis gjatë koncertit në Prishtinë, arrestohet nga policia

para 8 muajve - Java News

Mbrëmë u mbajt nata e dytë e festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë. Ndër emrat e njohur që performuan në skenën e festivalit ishte edhe reperi Action Bronson. Mirëpo gjatë performancës së tij, reperi në...

Policia e Kosovës e prangosë aktorin me famë botërore, Action Bronson

para 8 muajve - OraInfo

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson mbrëmë është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill” që është organizuar në Parkun e Gërmisë në Prishtinë. Mirëpo...

Pamje nga arrestimi i Action Bronson në “Sunny Hill” pasi ndezi marijuanë në skenë

para 8 muajve - Gazeta Express

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson mbgrëmë është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill” që është organizuar në Parkun e Gërmisë në Prishtinë....

Policia: Action Bronson u lirua me urdhër të Prokurorisë

para 8 muajve - KosovaPress

Policia e Kosovës ka konfirmuar për KosovaPress se shoqërimi për në stacion I tij ka ndodhur pasi që mbrëmë më në parkun e Gërmisë njësitet policore e kanë ndaluar nën dyshimin se kanë hapur në poseduar...

Arrestohet reperi Action Bronson

para 8 muajve - Ina

Reperi me famë botërore, Action Bronson, raportohet të jetë arrestuar në Festivalin Sunny Hill në Prishtinë. Kjo pasi gjatë performancës së tij në orët e para të së dielës, sipas rtv21, ai kishte konsumuar...

Reperi Bronson u arrestua për posedim e konsumim të marihuanës

para 8 muajve - Illyria

Prishtinë, 12 gusht 2018 – Policia e Kosovës njofton se mbrëmë, në parkun e Gërmisë, është ndaluar një person me inicialet A.B, nën dyshimin se është hasur duke konsumuar substancë të dyshuar narkotike....

Momenti kur Action Bronson ndez marihuanën në skenë

para 8 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë u mbajt nata e dytë e festivalit "Sunny Hill". Ashtu siç ishte paralajmëruar, në këtë mbrëmje performoi edhe reperi me famë ndërkombëtare, Action Bronson, shkruan lajmi.net. Me të dalë në skenë,...

Arrestohet reperi Action Bronson

para 8 muajve - Koha.net

Reperi me famë botërore, Action Bronson, raportohet të jetë arrestuar në Festivalin Sunny Hill në Prishtinë. Kjo pasi gjatë performancës së tij në orët e para të së dielës, sipas rtv21, ai kishte konsumuar...

Lirohet Action Bronson, policia jep detajet [Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Ndër emrat e njohur që performuan në skenën e festivalit ishte edhe reperi Action Bronson, shkruan lajmi.net. Gjatë performancës së tij, reperi në një moment ndez marihuanë në skenë, veprim ky që bëri...

Arrestohet reperi Action Bronson, ndezi marihuanën në skenë

para 8 muajve - Lajmi.net

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson sonte është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill” që është organizuar në Parkun e Gërmisë në Prishtinë. Arsyeja...

Action Bronson u arrestua në “Sunny Hill”, kjo është arsyeja

para 8 muajve - Gazeta Express

Festivali Sunny Hill ka vazhduar me mbrëmjen e dytë të spektaklit, ku kanë interpretuar yjet e muzikës vendore dhe ndërkombëtare. Mijëra fansa e kanë vizituar parkun e Gërmisë për t’i ndjekur nga afër...

Pamje nga arrestimi i Action Bronson në ‘Sunny Hill’

para 8 muajve - Bota Press

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson mbgrëmë është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill” që është organizuar në Parkun e Gërmisë në Prishtinë....

Lirohet reperi Action Bronson

para 8 muajve - Bota Press

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka dhënë informacione lidhur me arrestimin e reperit me famë botërore, Action Bronson, në mbrëmjen e dytë të spektaklit në festivalin “Sunny Hill” në kryeqytet. Bronson...

Policia e Kosovës jep detajet e fundit rreth arrestimit të Action Bronson

para 8 muajve - Bota Press

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka dhënë informacione lidhur me arrestimin e reperit me famë botërore, Action Bronson, në mbrëmjen e dytë të spektaklit në festivalin “Sunny Hill” në kryeqytet. Bronson...

Policia jep detaje rreth arrestimit të Action Bronson

para 8 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në parkun e Gërmisë është ndaluar personi me inicialet A.B nën dyshimin se është hasur në posedim dhe duke konsumuar substancë të dyshuar narkotike. Bëhet fjalë për...

Policia jep detaje rreth arrestimit të Action Bronson

para 8 muajve - Insajderi

Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në parkun e Gërmisë është ndaluar personi me inicialet A.B nën dyshimin se është hasur në posedim dhe duke konsumuar substancë të dyshuar narkotike. Bëhet fjalë për...

Lirohet Action Bronson, policia jep detajet

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Mbrëmë u mbajt nata e dytë e festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë. Ndër emrat e njohur që performuan në skenën e festivalit ishte edhe reperi Action Bronson, shkruan lajmi.net. Gjatë performancës së tij,...

Pamje nga arrestimi i Action Bronson në ‘Sunny Hill’, pasi ndezi marijuanë në skenë

para 8 muajve - Periskopi

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson mbgrëmë është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill” që është organizuar në Parkun e Gërmisë në Prishtinë....

Prokuroria jep detaje për arrestimin e Action Bronson

para 8 muajve - Insajderi

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka dhënë informacione lidhur me arrestimin e reperit me famë botërore, Action Bronson, në mbrëmjen e dytë të spektaklit në festivalin “Sunny Hill” në kryeqytet. Bronson...

Lirohet reperi Action Bronson

para 8 muajve - Periskopi

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka dhënë informacione lidhur me arrestimin e reperit me famë botërore, Action Bronson, në mbrëmjen e dytë të spektaklit në festivalin “Sunny Hill” në kryeqytet. Bronson...

Arrestohet Action Bronson, konsumon marihuanë në skenë

para 8 muajve - Albinfo

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson mbrëmë është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill” që është organizuar në Parkun e Gërmisë në Prishtinë. Mirëpo,...

Pamje nga arrestimi i Action Bronson në “Sunny Hill” pasi ndezi marijuanë në skenë

para 8 muajve - Insajderi

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson mbgrëmë është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill” që është organizuar në Parkun e Gërmisë në Prishtinë....

Action Bronson u arrestua në “Sunny Hill”, kjo është arsyeja

para 8 muajve - Periskopi

Festivali Sunny Hill ka vazhduar me mbrëmjen e dytë të spektaklit, ku kanë interpretuar yjet e muzikës vendore dhe ndërkombëtare. Mijëra fansa e kanë vizituar parkun e Gërmisë për t’i ndjekur nga afër...

Action Bronson u arrestua në “Sunny Hill”, kjo është arsyeja

para 8 muajve - Ekonomia Online

Festivali Sunny Hill ka vazhduar me mbrëmjen e dytë të spektaklit, ku kanë interpretuar yjet e muzikës vendore dhe ndërkombëtare. Mijëra fansa e kanë vizituar parkun e Gërmisë për t’i ndjekur nga afër...

Action Bronson u arrestua në “Sunny Hill”

para 8 muajve - Insajderi

Festivali Sunny Hill ka vazhduar me mbrëmjen e dytë të spektaklit, ku kanë interpretuar yjet e muzikës vendore dhe ndërkombëtare. Mijëra fansa e kanë vizituar parkun e Gërmisë për t’i ndjekur nga afër...

Ndez hashash në skenë, Policia e Kosovës ia mësyn ta arrestojë Action Bronson!

para 8 muajve - Prive

Reperi i famshem me origjinë shqiptare, Action Bronson, ka ndezur hashash gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill”. Siç merr vesh Prive, gjatë interpretimit ai ka tymosur hashash dhe Policia...

Arrestohet Action Bronson

para 8 muajve - RTV 21

Policia arreston reperin Reperi me prejardhje kosovare, Action Bronson sone është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill” që është organizuar në Parkun e Gërmisë...

Action Bronson me performancë madhështore në Prishtinë

para 8 muajve - RTV 21

Një festival magjik në kryeqytet Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson emri i të cilit është Arian Asllani sonte u prezantua me një performancë madhështore para një publiku jashtëzakonisht të...

Action Bronson viziton vendlindjen, Shkupin: Merr dhurata prej fansave

para 8 muajve - Ina

Shkupi pjesë e emisonit “FuckThat’sDelicious”, i autroit Action Bronson. Reperi shqiptar me famë botëror, Action Bronson, më rastin e vizitës së tij në Kosovë, ka vizituar edhe vendlindjen e tij, Shkupin....

Pak orë para koncertit Action Bronson ushqehet me fli

para 8 muajve - RTV 21

Ushqimet tradiocionale janë të preferuarat e reperit Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson emri i të cilit është Arian Asllani sonte do të performojë në festivalin “Sunny Hill”. Artisti siç duket...

Reperi Action Bronson shfaqet me flamurin shqiptar, nervozon maqedonasit…

para 8 muajve - Tetova Sot

Arian Asllani, ose siç të gjithë e njohin – Action Bronson, ditë më parë erdhi në Kosovë, ku do të performojë sonte në festivalin Sunny Hill, që nisi mbrëmë me Dua Lipën. Para se të zbresë nata, artisti...

Action Bronson poston shqiponjën në Shkup, tërbohen maqedonasit

para 8 muajve - Ina

Arian Asllani, ose siç të gjithë e njohin – Action Bronson, ditë më parë erdhi në Kosovë pasi do të performojë sonte në festivalin “Sunny Hill“,percjell Fakte. “SunnyHill” filloj mbremë me një performancë...

Postimi i Action Bronson me flamurin shqiptar, nervozon maqedonasit

para 8 muajve - Gazeta Express

Arian Asllani, ose siç të gjithë e njohin – Action Bronson, ditë më parë erdhi në Kosovë pasi do të performoj sonte në festivalin Sunny Hill, që nisi mbrëmë me Dua Lipën. Para se të zbres nata, artisti...

Flamuri shqiptar në fotografinë e Action Bronson, nervozon maqedonasit

para 8 muajve - Prive

Arian Asllani, ose siç të gjithë e njohin – Action Bronson, ditë më parë erdhi në Kosovë pasi do të performojë sonte në festivalin Sunny Hill, që nisi mbrëmë me Dua Lipën. Para se të zbres nata, artisti...

Postimi i Action Bronson me flamurin shqiptar, nervozon maqedonasit

para 8 muajve - Infokusi

Arian Asllani, ose siç të gjithë e njohin – Action Bronson, ditë më parë erdhi në Kosovë pasi do të performoj sonte në festivalin Sunny Hill, që nisi mbrëmë me Dua Lipën. Para se të zbres nata, artisti...

Postimi me flamurin shqiptar i Action Bronson, nervozon maqedonasit

para 8 muajve - Klan Kosova

Arian Asllani, ose siç të gjithë e njohin – Action Bronson, ditë më parë erdhi në Kosovë pasi do të performojë sonte në festivalin Sunny Hill, që nisi mbrëmë me Dua Lipën. Para se të zbres nata, artisti...

Postimi i Action Bronson me flamurin shqiptar, nervozon maqedonasit

para 8 muajve - Bota Press

Arian Asllani, ose siç të gjithë e njohin – Action Bronson, ditë më parë erdhi në Kosovë pasi do të performoj sonte në festivalin Sunny Hill, që nisi mbrëmë me Dua Lipën. Para se të zbres nata, artisti...

Postimi me flamurin shqiptar i Action Bronson, nervozon maqedonasit

para 8 muajve - Fol

Arian Asllani, ose siç të gjithë e njohin – Action Bronson, ditë më parë erdhi në Kosovë pasi do të performojë sonte në festivalin Sunny Hill, që nisi mbrëmë me Dua Lipën. Para se të zbres nata, artisti...

Postimi i Action Bronson me flamurin shqiptar nervozon maqedonasit, e quajnë derr

para 8 muajve - Periskopi

Arian Asllani, ose siç të gjithë e njohin – Action Bronson, ditë më parë erdhi në Kosovë pasi do të performoj sonte në festivalin Sunny Hill, që nisi mbrëmë me Dua Lipën. Para se të zbres nata, artisti...

Postimi me flamurin shqiptar i Action Bronson, nervozon maqedonasit

para 8 muajve - Ekonomia Online

Arian Asllani, ose siç të gjithë e njohin – Action Bronson, ditë më parë erdhi në Kosovë pasi do të performoj sonte në festivalin Sunny Hill, që nisi mbrëmë me Dua Lipën. Para se të zbres nata, artisti...

Postimi me flamurin shqiptar i Action Bronson, nervozon maqedonasit

para 8 muajve - Insajderi

Arian Asllani, ose siç të gjithë e njohin – Action Bronson, ditë më parë erdhi në Kosovë pasi do të performojë sonte në festivalin Sunny Hill, që nisi mbrëmë me Dua Lipën. Para se të zbres nata, artisti...

Action Bronson viziton vendlindjen, Shkupin: Merr dhurata prej fansave

para 9 muajve - Telegrafi

Shkupi pjesë e emisonit “FuckThat’sDelicious”, i autroit Action Bronson. Reperi shqiptar me famë botëror, Action Bronson, më rastin e vizitës së tij në Kosovë, ka vizituar edhe vendlindjen e tij, Shkupin....

Reperi shqiptaro-amerikan u jep para fëmijëve në Shkup

para 9 muajve - RTV 21

Shkupi pjesë e emisonit “FuckThat’sDelicious”, i autroit Action Bronson Reperi shqiptar me famë botëror, Action Bronson, më rastin e vizitës së tij në Kosovë, ka vizituar edhe vendlindjen e tij, Shkupin....

Action Bronson viziton Shkupin

para 9 muajve - Lajmi.net

Sot fillon festvali "Sunny Hill", i cili sjell në vend disa prej artistëve më të njohur në botë. Dua Lipa është këngëtarja me famë botërore që do të perfomojë sonte në natën e parë të festivalit, shkruan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK