http://kariera.mk

Franca punëson korba për pastrim të parqeve

para 8 muajve - Zhurnal

Franca punëson korba për pastrim të parqeve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Drama e ish-futbollistit të Liverpoolit: A do të vdes nesër?

para 8 muajve - Zhurnal

Drama e ish-futbollistit të Liverpoolit: A do të vdes nesër? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Zjarri në Athinë, shkon në 94 numri i viktimave

para 8 muajve - Zhurnal

Zjarri në Athinë, shkon në 94 numri i viktimave "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Irani miraton masa kundër shpëlarjes së parave

para 8 muajve - Zhurnal

Irani miraton masa kundër shpëlarjes së parave "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Shuhet zjarri i madh afër Valencias

para 8 muajve - Zhurnal

Shuhet zjarri i madh afër Valencias "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Studentja mbyti vetën pasi u dhunua seksualisht

para 8 muajve - Zhurnal

Studentja mbyti vetën pasi u dhunua seksualisht "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

“Borxhlinjtë” e zonave turistike! Tatimet: Kemi arkëtuar 40.8 mln lekë!

para 8 muajve - Zhurnal

“Borxhlinjtë” e zonave turistike! Tatimet: Kemi arkëtuar 40.8 mln lekë! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Qytetarët arin e sigurojnë në shtëpi

para 8 muajve - Zhurnal

Qytetarët arin e sigurojnë në shtëpi "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Jeremiq: Përcaktimi i kufirit i siguron Kosovës ulësen në OKB, pastaj bashkimin me Shqipërinë

para 8 muajve - Zhurnal

Jeremiq: Përcaktimi i kufirit i siguron Kosovës ulësen në OKB, pastaj bashkimin me Shqipërinë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Michelle Bachelet, Komisionerja e re e Lartë e OKB-së për të drejtat e njeriut

para 8 muajve - Zhurnal

Michelle Bachelet, Komisionerja e re e Lartë e OKB-së për të drejtat e njeriut "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë Dhurata Dorën

para 8 muajve - Zhurnal

Kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë Dhurata Dorën "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

The Weeknd dhe Bella Hadid nuk ndahen nga njëri-tjetri

para 8 muajve - Zhurnal

The Weeknd dhe Bella Hadid nuk ndahen nga njëri-tjetri "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

U tentua vetëvrasje në qeli, pezullohet shefi i policisë së burgut

para 8 muajve - Zhurnal

U tentua vetëvrasje në qeli, pezullohet shefi i policisë së burgut "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Angelina Jolie rrezikon humbjen e fëmijëve të saj

para 8 muajve - Zhurnal

Angelina Jolie rrezikon humbjen e fëmijëve të saj "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

E dini se për çfarë i kursen paratë tashmë Kastro Zizo?!

para 8 muajve - Zhurnal

E dini se për çfarë i kursen paratë tashmë Kastro Zizo?! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Hiti i Silva Gunbardhit vazhdon të jetë ndër këngët më të dëgjuara shqipe

para 8 muajve - Zhurnal

Hiti i Silva Gunbardhit vazhdon të jetë ndër këngët më të dëgjuara shqipe "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Tmerr në Dubai: U arrestua pasi piu një gotë me verë në avion

para 8 muajve - Zhurnal

Tmerr në Dubai: U arrestua pasi piu një gotë me verë në avion "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Reisul Ulema i BFI-së në vizitë pune në Kroaci

para 8 muajve - Zhurnal

Reisul Ulema i BFI-së në vizitë pune në Kroaci "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Punëtori vjedh aeroplanin për të bërë xhiro, përplaset në ishull

para 8 muajve - Zhurnal

Punëtori vjedh aeroplanin për të bërë xhiro, përplaset në ishull "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Këta janë emrat që këndojnë në natën e dytë të festivalit “Sunny Hill”

para 8 muajve - Zhurnal

Këta janë emrat që këndojnë në natën e dytë të festivalit “Sunny Hill” "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Krahas policëve edhe ushtarët frekuentojnë hapur bastoret

para 8 muajve - Zhurnal

Krahas policëve edhe ushtarët frekuentojnë hapur bastoret "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Katër kandidatë për Kryetar të FFM-së

para 8 muajve - Zhurnal

Katër kandidatë për Kryetar të FFM-së "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Bleona Qerreti ‘pushton’ mediat sllave

para 8 muajve - Zhurnal

Bleona Qerreti ‘pushton’ mediat sllave (Foto) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

MPB do të lëshojë pasaporta edhe gjatë vikendit

para 8 muajve - Zhurnal

MPB do të lëshojë pasaporta edhe gjatë vikendit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

‘Hyrem’ befason, bëhet ‘bashkë’ me Mehmet Kosova

para 8 muajve - Zhurnal

‘Hyrem’ befason, bëhet ‘bashkë’ me Mehmet Kosova "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

U nisën haxhinjte e parë nga Maqedonia

para 8 muajve - Zhurnal

U nisën haxhinjte e parë nga Maqedonia "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Mozzik i bën dhuratë vetes një orë super luksoze

para 8 muajve - Zhurnal

Mozzik i bën dhuratë vetes një orë super luksoze "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Grabitet brenda hotelit Daddy Yankee, i vjedhin 2 milionë Euro

para 8 muajve - Zhurnal

Grabitet brenda hotelit Daddy Yankee, i vjedhin 2 milionë Euro "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

KSHZ: Deri më tani 251 qytetarë janë paraqitur për votim në diasporë

para 8 muajve - Zhurnal

KSHZ: Deri më tani 251 qytetarë janë paraqitur për votim në diasporë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Rezarta Shkurtën e zë 'halli', i duhet të marrë vendimin drastik

para 8 muajve - Zhurnal

Rezarta Shkurtën e zë `halli`, i duhet të marrë vendimin drastik "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Kërcënon gjithë familjen pse nuk i japin vajzën e tyre të martohet

para 8 muajve - Zhurnal

Kërcënon gjithë familjen pse nuk i japin vajzën e tyre të martohet "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Kosovarët po martohen më pak, mosha kur kurorëzohen 30 vjeç

para 8 muajve - Zhurnal

Kosovarët po martohen më pak, mosha kur kurorëzohen 30 vjeç "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Niveli i Vardarit në Veles, mbi mesataren

para 8 muajve - Zhurnal

Niveli i Vardarit në Veles, mbi mesataren "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

​Prishtinasit në hall me qentë endacakë

para 8 muajve - Zhurnal

​Prishtinasit në hall me qentë endacakë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Për 24 orë mbi 13 mijë kosovarë kanë hyrë në Shqipëri

para 8 muajve - Zhurnal

Për 24 orë mbi 13 mijë kosovarë kanë hyrë në Shqipëri "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Masakra, Bashkia Selenicë nis mbledhjen e jashtëzakonshme

para 8 muajve - Zhurnal

Masakra, Bashkia Selenicë nis mbledhjen e jashtëzakonshme "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Paratë në bankë për 210 ish-të përndjekur, të rinovojnë llogarinë

para 8 muajve - Zhurnal

Paratë në bankë për 210 ish-të përndjekur, të rinovojnë llogarinë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Është gjetur një shofer i vdekur në automjet

para 8 muajve - Zhurnal

Është gjetur një shofer i vdekur në automjet "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

1,400 armë dhe 1,200 shpata gjenden të groposura në shkollë

para 8 muajve - Zhurnal

1,400 armë dhe 1,200 shpata gjenden të groposura në shkollë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Më shumë aksidente në Strugë ka gjatë sezonit turistik

para 8 muajve - Zhurnal

Më shumë aksidente në Strugë ka gjatë sezonit turistik "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Kuvendi vjetor i Odës së punëtorëve në shëndetësi

para 8 muajve - Zhurnal

Kuvendi vjetor i Odës së punëtorëve në shëndetësi "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Lansohet kënga “Kolege” nga Labinot Rexha

para 9 muajve - Zhurnal

Lansohet kënga “Kolege” nga Labinot Rexha "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK