http://kariera.mk

Dafina Zeqiri rrëfen pse nuk performoi në Sunny Hill Festival

para 8 muajve - Telegrafi

Dafina Zeqiri ishte një prej emrave që u prit të performonte në Sunny Hill Festival. Por, superylli i muzikës moderne shqiptare nuk performoi para afro 10 mijë të pranishmëve në Parkun e Gërmisë. Vet këngëtarja...

Pse s’këndoi Dafina Zeqiri në “Sunny Hill” Festival? Kjo është përgjigjja

para 8 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka sqaruar përse nuk performoi në natën e dytë të Festivalit “Sunny Hill” edhe pse ishte paraparë që ajo të këndonte në mbrëmjen ku aktin kryesor e pati reperi Action Bronson....

Dafina Zeqiri tregon pse nuk performoi në “Sunny Hill”

para 8 muajve - RTV 21

Kjo datë ishte caktuar më herët për një koncert të Dafinës Mbrëmë ishte nata e dytë e festivalit “Sunny Hill”, ku performuan emra të njohur të skenës vendore e ndërkombëtare. Në mbrëmjen e 11 gushtit ishte...

Pse s’këndoi Dafina Zeqiri në “Sunny Hill” Festival

para 8 muajve - Koha.net

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka sqaruar përse nuk performoi në natën e dytë të Festivalit “Sunny Hill” edhe pse ishte paraparë që ajo të këndonte në mbrëmjen ku aktin kryesor e pati reperi Action Bronson....

Dafina Zeqiri sqarohet për mospjesëmarrjen në Sunny Hill Festival

para 8 muajve - Prive

Edhe Dafina Zeqiri ishte rezervuar që të performonte mbrëmë në festivalin tashmë të njohur ‘Sunny Hill. Por, një gjë e tillë nuk ndodhi. Këngëtarja nuk ishte e pranishme dhe për këtë gjë pati një sqarim....

Dafina Zeqiri tregon se përse nuk performoi në “Sunny Hill”

para 8 muajve - OraInfo

Në natën e dytë të festivalit “Sunny Hill” performuan disa prej artistëve më të famshëm shqiptarë. Në mesin e tyre ishte paralajmëruar të këndonte edhe Dafina Zeqiri, e cila ka anuluar koncertin, shkruan...

Anuloi koncertin në “Sunny Hill”, Dafina Zeqiri tregon arsyen

para 8 muajve - Lajmi.net

Në natën e dytë të festivalit "Sunny Hill" performuan disa prej artistëve më të famshëm shqiptarë. Në mesin e tyre ishte paralajmëruar të këndonte edhe Dafina Zeqiri, e cila ka anuluar koncertin, shkruan...

Pse s’këndoi Dafina Zeqiri në “Sunny Hill” Festival? Kjo është përgjigjja

para 8 muajve - Bota Press

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka sqaruar përse nuk performoi në natën e dytë të Festivalit “Sunny Hill” edhe pse ishte paraparë që ajo të këndonte në mbrëmjen ku aktin kryesor e pati reperi Action Bronson....

Tre këngëtarë të njohur anulojnë pjesëmarrjen në ‘SunnyHill Festival’

para 8 muajve - Periskopi

Tash e një kohë Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se do të këndojë në festivalin “Sunny Hill” por një gjë e tillë nuk po ndodh. Ajo ka anuluar pjesëmarrjen e saj në këtë event duke vendosur te këndoje në...

Dafina dhe Lumi B nuk shkojnë në “Sunny Hill”, kur e kuptuan se nuk paguhen

para 8 muajve - OraInfo

Tash e një kohë Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se do të këndojë në festivalin “Sunny Hill” por një gjë e tillë nuk po ndodh. Ajo ka anuluar pjesëmarrjen e saj në këtë event duke vendosur te këndoje në...

Këngëtarët që anuluan pjesëmarrjen në “Sunny Hill”

para 8 muajve - Ina

Tash e një kohë Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se do të këndojë në festivalin “Sunny Hill” por një gjë e tillë nuk po ndodh. Ajo ka anuluar pjesëmarrjen e saj në këtë event duke vendosur te këndoje në...

Dafina Zeqiri tregon pse nuk këndoi në “Sunny Hill”

para 8 muajve - Insajderi

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka sqaruar përse nuk performoi në natën e dytë të Festivalit “Sunny Hill” edhe pse ishte paraparë që ajo të këndonte në mbrëmjen ku aktin kryesor e pati reperi Action Bronson....

Pse s’këndoi Dafina Zeqiri në “Sunny Hill” Festival

para 8 muajve - Ekonomia Online

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka sqaruar përse nuk performoi në natën e dytë të Festivalit “Sunny Hill” edhe pse ishte paraparë që ajo të këndonte në mbrëmjen ku aktin kryesor e pati reperi Action Bronson....

Këngëtarët që anuluan pjesëmarrjen në “Sunny Hill”

para 8 muajve - Gazeta Express

Tash e një kohë Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se do të këndojë në festivalin “Sunny Hill” por një gjë e tillë nuk po ndodh. Ajo ka anuluar pjesëmarrjen e saj në këtë event duke vendosur te këndoje në...

Këngëtarët që anuluan pjesëmarrjen në “Sunny Hill”

para 8 muajve - Insajderi

Tash e një kohë Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se do të këndojë në festivalin “Sunny Hill” por një gjë e tillë nuk po ndodh. Ajo ka anuluar pjesëmarrjen e saj në këtë event duke vendosur te këndoje në...

Dafina Zeqiri “tradhton” Dua Lipën, anulon performancën në “SunnyHillFestival”

para 8 muajve - Lajmi.net

Tash e një kohe Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se do të këndojë në festivalin “Sunny Hill” por një gjë e tillë nuk po ndodhë. Ajo ka anuluar pjesëmarrjen e saj në këtë event duke vendosur te këndoje në...

KIDDA anulon pjesëmarrjen në Sunny Hill Festival

para 8 muajve - RTV 21

KIDDA nuk do të performojë sonte në “Sunny Hill Festival” Ani pse i ri në skenë, reperi KIDDA arriti të fitoj zemrat e shumë fansave të muzikës hip-hop në trojet shqiptare. Projekti i tij i fundit muzikor,...

Dafina Zeqiri “tradhton” Dua Lipën, anulon performancën në “SunnyHillFestival”!

para 8 muajve - Fakti Ditor

Tash e një kohë Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se do të këndojë në festivalin “Sunny Hill” por një gjë e tillë nuk po ndodhë. Ajo ka anuluar pjesëmarrjen e saj në këtë event duke vendosur te këndoje në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK