http://kariera.mk

Riza Halimi thotë se propozimi për bashkimin e Luginës me Kosovën do të duhej të vinte nga Kuvendi

para 8 muajve - Zhurnal

Riza Halimi thotë se propozimi për bashkimin e Luginës me Kosovën do të duhej të vinte nga Kuvendi "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Gjenerali i policisë Jovanovski vjen në vend të Velkovskit në DSK, nesër vendos qeveria në seancën e rradhës!?

para 8 muajve - Zhurnal

Gjenerali i policisë Jovanovski vjen në vend të Velkovskit në DSK, nesër vendos qeveria në seancën e rradhës!? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë...

Shqetësuese

para 8 muajve - Zhurnal

« Shqetësuese » ​Putin formon forca paraushtarake në Republikën Serbe "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Miriami dhe Albani çift përrallash, shkëlqejnë në dasmën e Sarës dhe Ledionit

para 8 muajve - Zhurnal

Miriami dhe Albani çift përrallash, shkëlqejnë në dasmën e Sarës dhe Ledionit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Kolonë me kilometra nga Strazha drejtë Shkupit

para 8 muajve - Zhurnal

Kolonë me kilometra nga Strazha drejtë Shkupit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Beogradi me ‘listë të kuqe’ kundër qytetarëve të Luginës

para 8 muajve - Zhurnal

Beogradi me ‘listë të kuqe’ kundër qytetarëve të Luginës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Prani e shtuar e policisë para tubimit të djathtistëve

para 8 muajve - Zhurnal

Prani e shtuar e policisë para tubimit të djathtistëve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Në paradhomën e BE - refugjatët në Serbi

para 8 muajve - Zhurnal

Në paradhomën e BE - refugjatët në Serbi "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Marina dhe Luana bashkë pothuajse në çdo udhëtim

para 8 muajve - Zhurnal

Marina dhe Luana bashkë pothuajse në çdo udhëtim "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

E pamundur që BE të jetë pro ndryshimit të status quosë territoriale

para 8 muajve - Zhurnal

E pamundur që BE të jetë pro ndryshimit të status quosë territoriale "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Tetë të vdekur nga rrëzimi i një avioni në Indonezi

para 8 muajve - Zhurnal

Tetë të vdekur nga rrëzimi i një avioni në Indonezi "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Emigrantët kthehen në vendlindje, fluks pa rradhë në Kapshticë

para 8 muajve - Zhurnal

Emigrantët kthehen në vendlindje, fluks pa rradhë në Kapshticë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Shpëtim Desku publikon imazhin më të ëmbël me nënën dhe babanë

para 8 muajve - Zhurnal

Shpëtim Desku publikon imazhin më të ëmbël me nënën dhe babanë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Ema Ismaili i nxjerr fotot më "hot" të Zanfinës

para 8 muajve - Zhurnal

Ema Ismaili i nxjerr fotot më "hot" të Zanfinës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Dua me të dashurin nën tingujt e Shkurte Fejzës, valojnë flamurin shqiptar

para 8 muajve - Zhurnal

Dua me të dashurin nën tingujt e Shkurte Fejzës, valojnë flamurin shqiptar (VIDEO) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Labinot Rexha thyen tabu, i këndon dashurisë mes kolegëve të punës

para 8 muajve - Zhurnal

Labinot Rexha thyen tabu, i këndon dashurisë mes kolegëve të punës (Video) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

E keni menduar se çfarë janë mes vete Adelina Ismaili dhe Fisnik Ismaili

para 8 muajve - Zhurnal

E keni menduar se çfarë janë mes vete Adelina Ismaili dhe Fisnik Ismaili "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

LSDM: VMRO-ja dhe Mickovski nuk kanë qëndrim për çështjet kyçe, LSDM-ja dhe qytetarët sigurojnë ardhmëri

para 8 muajve - Zhurnal

LSDM: VMRO-ja dhe Mickovski nuk kanë qëndrim për çështjet kyçe, LSDM-ja dhe qytetarët sigurojnë ardhmëri "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë...

Dhjetëra mijëra japonezë kundër zhvendosjes së bazës amerikane në Okinawa

para 8 muajve - Zhurnal

Dhjetëra mijëra japonezë kundër zhvendosjes së bazës amerikane në Okinawa "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Lulzim Basha “Mercedes” 72 mijë euro, djali i Berishës blen makinë 85 mijë euro, Duma “Chevrolet” 33 mijë euro

para 8 muajve - Zhurnal

Lulzim Basha “Mercedes” 72 mijë euro, djali i Berishës blen makinë 85 mijë euro, Duma “Chevrolet” 33 mijë euro "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë...

Tërmeti ua prish pushimet David dhe Victoria Beckhamit, familja largohen me shpejtësi nga ishulli Bali

para 8 muajve - Zhurnal

Tërmeti ua prish pushimet David dhe Victoria Beckhamit, familja largohen me shpejtësi nga ishulli Bali "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e...

Shpirti kreativ i Bes Kallakut, shikoni çfarë ka bërë me domate

para 8 muajve - Zhurnal

Shpirti kreativ i Bes Kallakut, shikoni çfarë ka bërë me domate "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Rita Ora si ambasadore e UNICEF: Frymëzuese të jem afër fëmijëve në nevojë

para 8 muajve - Zhurnal

Rita Ora si ambasadore e UNICEF: Frymëzuese të jem afër fëmijëve në nevojë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

VMRO: Asnjë kumtesë alibi e LSDM-së nuk do të mund të mbulojë marrëveshjen e dëmshme me Greqinë

para 8 muajve - Zhurnal

VMRO: Asnjë kumtesë alibi e LSDM-së nuk do të mund të mbulojë marrëveshjen e dëmshme me Greqinë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

MSH: Punojmë në pajtim me nevojat e pacientëve dhe nuk do të lejojmë mungesë të insulinës

para 8 muajve - Zhurnal

MSH: Punojmë në pajtim me nevojat e pacientëve dhe nuk do të lejojmë mungesë të insulinës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Qendrat e transferimit të migrantëve: si paraqitet puna?

para 8 muajve - Zhurnal

Qendrat e transferimit të migrantëve: si paraqitet puna? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Moti sot

para 8 muajve - Zhurnal

Moti sot "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU ." 11.08.2018,...

Rita Ora kërkon votën për këngën me Avicin

para 8 muajve - Zhurnal

Rita Ora kërkon votën për këngën me Avicin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Familja Beckham nis pushimet në ishullin ku tërmeti la më shumë se 300 viktima

para 9 muajve - Zhurnal

Familja Beckham nis pushimet në ishullin ku tërmeti la më shumë se 300 viktima "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Ylli i ‘Love Island’ ekspozon këmbët seksi në fustan të shkurtër

para 9 muajve - Zhurnal

Ylli i ‘Love Island’ ekspozon këmbët seksi në fustan të shkurtër "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Të pasme shpërthyese, kështu pozon vajza e deputetes!

para 9 muajve - Zhurnal

Të pasme shpërthyese, kështu pozon vajza e deputetes! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Ushtrimet e rregullta më të mirat për shëndetin mendor

para 9 muajve - Zhurnal

Ushtrimet e rregullta më të mirat për shëndetin mendor "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Kush është prezantuesi i famshëm që ka dëshirë të bëjë fëmijë më Rita Orën

para 9 muajve - Zhurnal

Kush është prezantuesi i famshëm që ka dëshirë të bëjë fëmijë më Rita Orën "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj të zemrës

para 9 muajve - Zhurnal

Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj të zemrës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Rihanna do të bëhet doktor shkence

para 9 muajve - Zhurnal

Rihanna do të bëhet doktor shkence "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Dele Alli, “fazë përgatitore” në Ibiza me të dashurën – FOTO

para 9 muajve - Zhurnal

Dele Alli, “fazë përgatitore” në Ibiza me të dashurën – FOTO "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Ish-aktorja e “O sa Mirë” çmend rrjetin, poston foto ‘hot’ me bikini

para 9 muajve - Zhurnal

Ish-aktorja e “O sa Mirë” çmend rrjetin, poston foto ‘hot’ me bikini "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Egzona vishet si princesh, vëmendjen e marrin sandalet e saj me ‘diamant’

para 9 muajve - Zhurnal

Egzona vishet si princesh, vëmendjen e marrin sandalet e saj me ‘diamant’ "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Vajza e Remzies rregullohet e vishet me fustan për ditëlindje, po duket si ‘nuse’

para 9 muajve - Zhurnal

Vajza e Remzies rregullohet e vishet me fustan për ditëlindje, po duket si ‘nuse’ "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Sarah Kohan, çfarë “goli” ka shënuar Chicharito

para 9 muajve - Zhurnal

Sarah Kohan, çfarë “goli” ka shënuar Chicharito "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

NASA gati anijen kozmike që do të ‘prekë’ diellin

para 9 muajve - Zhurnal

NASA gati anijen kozmike që do të ‘prekë’ diellin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Të brendshmet ndikojnë në cilësinë e spermës

para 9 muajve - Zhurnal

Të brendshmet ndikojnë në cilësinë e spermës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK