http://kariera.mk

Mot me diell dhe i ngrohtë me temperaturë deri në 37 gradë

para 8 muajve - Zhurnal

Mot me diell dhe i ngrohtë me temperaturë deri në 37 gradë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Pamje shokuese në Siri, fëmijët nxirren të traumatizuar nga rrënojat

para 8 muajve - Zhurnal

Pamje shokuese në Siri, fëmijët nxirren të traumatizuar nga rrënojat "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

​Në trekëndëshin e Bermudës zbulohet diçka e frikshme

para 8 muajve - Zhurnal

​Në trekëndëshin e Bermudës zbulohet diçka e frikshme "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Si të shpëtoni nga faturat e larta të energjisë

para 8 muajve - Zhurnal

Si të shpëtoni nga faturat e larta të energjisë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Kaq seksi duket në kuzhinë Agnesa Vuthaj!

para 8 muajve - Zhurnal

Kaq seksi duket në kuzhinë Agnesa Vuthaj! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Rinovimi i xhamive në Shkup, ruajtja e origjinalitetit, qëllimi i arkitektëve

para 8 muajve - Zhurnal

Rinovimi i xhamive në Shkup, ruajtja e origjinalitetit, qëllimi i arkitektëve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Burri në shtëpi, Emily përkëdhelje me shokun në plazh

para 8 muajve - Zhurnal

Burri në shtëpi, Emily përkëdhelje me shokun në plazh (Foto) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Digjet deponia në Kumanovë

para 8 muajve - Zhurnal

Digjet deponia në Kumanovë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar...

Edhe përkundër pastrimit nga NPK dhe larjes nga zjarrfikësit, mbeturinat hudhen në mënyrë të organizuar në Tetovë

para 8 muajve - Zhurnal

Edhe përkundër pastrimit nga NPK dhe larjes nga zjarrfikësit, mbeturinat hudhen në mënyrë të organizuar në Tetovë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me...

Jeta luksoze e kontabilistit zviceran me para të fituara pa djersë

para 8 muajve - Zhurnal

Jeta luksoze e kontabilistit zviceran me para të fituara pa djersë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Zhduket 12-vjeçarja gjermane në Pogradec

para 8 muajve - Zhurnal

Zhduket 12-vjeçarja gjermane në Pogradec "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Retorika aktuale politike largon investitorët e huaj

para 8 muajve - Zhurnal

Retorika aktuale politike largon investitorët e huaj "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Flaka Krelani bëhet femra më joshëse e estradës

para 8 muajve - Zhurnal

Flaka Krelani bëhet femra më joshëse e estradës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Netët strugane të poezisë nga 22 deri më 27 gusht

para 8 muajve - Zhurnal

Netët strugane të poezisë nga 22 deri më 27 gusht "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Lori celebron martesën e Sarës dhe Ledionit, momenti 'i vështirë' i motrës së madhe

para 8 muajve - Zhurnal

Lori celebron martesën e Sarës dhe Ledionit, momenti `i vështirë` i motrës së madhe "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Nuk ka fund skandali me furnizimin me barna

para 8 muajve - Zhurnal

Nuk ka fund skandali me furnizimin me barna "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Zogu I: Mbreti i shqiptarëve, që u mbijetoi 55 atentateve

para 8 muajve - Zhurnal

Zogu I: Mbreti i shqiptarëve, që u mbijetoi 55 atentateve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Dodik: Serbia ta kërkojë veriun e Kosovës

para 8 muajve - Zhurnal

Dodik: Serbia ta kërkojë veriun e Kosovës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Moti sot

para 8 muajve - Zhurnal

Moti sot "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU ." 12.08.2018,...

Justin Bieber rrëfen perse u përlot në New York pranë të fejuarës së tij

para 8 muajve - Zhurnal

Justin Bieber rrëfen perse u përlot në New York pranë të fejuarës së tij "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Çmendet fansi i Noizyt gdhend në trup vargjet e këngës tij

para 8 muajve - Zhurnal

Çmendet fansi i Noizyt gdhend në trup vargjet e këngës tij (FOTO) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Chrissy Teigen dhe John Legend janë duke jetuar momentet më të mira së bashku.

para 8 muajve - Zhurnal

Chrissy Teigen dhe John Legend janë duke jetuar momentet më të mira së bashku. "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Ludacris ndihmon njerëzit në nevojë

para 9 muajve - Zhurnal

Ludacris ndihmon njerëzit në nevojë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Ardian Bujupi vjen me bashkëpunim në gjuhën gjermane

para 9 muajve - Zhurnal

Ardian Bujupi vjen me bashkëpunim në gjuhën gjermane "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Tuna befason me pajmen e fundit

para 9 muajve - Zhurnal

Tuna befason me pajmen e fundit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar...

Shikoni sa tërheqëse është bërë Albiona, vajza e Nusret Muqiqit

para 9 muajve - Zhurnal

Shikoni sa tërheqëse është bërë Albiona, vajza e Nusret Muqiqit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK