http://kariera.mk

Dua Lipa e ‘kallë’ atmosferën mbi ‘Tavolina’

para 8 muajve - OraInfo

Kënga “Tavolina” ka qenë një prej hiteve më të mëdha të vitit 2014 që vazhdon të dëgjohet sot e kësaj dite. Bashkëpunimi i Ermal Fejzullahut, Lumi B dhe Ledri Vulës numëron mbi 30 milionë shikime në YouTube...

Dua Lipa kcen mbi "tavolina"

para 8 muajve - Gazeta Express

​Kënga “Tavolina” ka qenë një prej hiteve më të mëdha të vitit 2014 që vazhdon të dëgjohet sot e kësaj dite. Bashkëpunimi i Ermal Fejzullahut, Lumi B dhe Ledri Vulës numëron mbi 30 milionë shikime në YouTube...

Dua Lipa duke kënduar dhe vallëzuar nën ritmet e këngës “Tavolina”

para 8 muajve - Telegrafi

Kënga “Tavolina” ka qenë një prej hiteve më të mëdha të vitit 2014 që vazhdon të dëgjohet sot e kësaj dite. Bashkëpunimi i Ermal Fejzullahut, Lumi B dhe Ledri Vulës numëron mbi 30 milionë shikime në YouTube...

Pas Rita Orës atmosferën me këngë popullore e kallë edhe Dua Lipa

para 8 muajve - Gazeta Express

Në festivalin e muzikës moderne “Sunny Hill”, ka pasur edhe muzikë patriotike. Në një moment aty mbrëmë është lëshuar kënga e Shkurte Fejzës. Ritmet e këngës patriotike “O sa mirë me qenë shqiptar” e kanë...

Dua Lipa kërcen mbi tavolinë me këngën e Ermal Fejzullahut, ja reagimi i tij

para 8 muajve - Periskopi

Dua Lipa duket që po e shijon tej mase qëndrimin në Kosovë. Pavarësisht se ajo e përfundoi performancën e saj të premtën, ylli po vazhdon të qëndroi në Kosovë e të bëhet pjesë e publikut në festivalin...

Dua Lipa e kallë me Shkurte Fejzën

para 8 muajve - Periskopi

Në festivalin e muzikës moderne “Sunny Hill”, ka pasur edhe muzikë patriotike. Në një moment aty mbrëmë është lëshuar kënga e Shkurte Fejzës. Ritmet e këngës patriotike “O sa mirë me qenë shqiptar” e kanë...

Dua Lipa këndon dhe argëtohet nën ritmet e këngës së NR, “Afrim Roboti”

para 9 muajve - Gazeta Express

Kanë mbetur edhe disa orë deri tek fillimi i festivalit më të madh të muzikës – Sunny Hill Festival. Ylli i mbrëmjes së sotme, por edhe i gjithë kësaj ngjarjes që do të zgjas tre ditë rresht në Gërmi të...

Dua Lipa këndon dhe argëtohet nën ritmet e këngës së NR, “Afrim Roboti”

para 9 muajve - Telegrafi

Kanë mbetur edhe disa orë deri tek fillimi i festivalit më të madh të muzikës – Sunny Hill Festival. Ylli i mbrëmjes së sotme, por edhe i gjithë kësaj ngjarjes që do të zgjas tre ditë rresht në Gërmi të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK