http://kariera.mk

Shikoni sa bukur duket nusja Shpëtimit e veshur në dallame

para 8 muajve - Zhurnal

Shikoni sa bukur duket nusja Shpëtimit e veshur në dallame (Foto) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Shkupjani sulmohet fizikisht, ndërron jetë pas një jave në spital

para 8 muajve - Zhurnal

Shkupjani sulmohet fizikisht, ndërron jetë pas një jave në spital "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Festat familjare shndërrohen në makth nga të shtënat me armë zjarri

para 8 muajve - Zhurnal

Festat familjare shndërrohen në makth nga të shtënat me armë zjarri "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Vazhdon suksesi i Era Istrefit në arenën ndërkombëtare

para 8 muajve - Zhurnal

Vazhdon suksesi i Era Istrefit në arenën ndërkombëtare "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Gili publikon foto me Cimën, por ai ia prishë foton me këtë gjest

para 8 muajve - Zhurnal

Gili publikon foto me Cimën, por ai ia prishë foton me këtë gjest "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Nicki Minaj lanson albumin e ri “Queen”

para 8 muajve - Zhurnal

Nicki Minaj lanson albumin e ri “Queen” "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Lola Haradinaj prezanton shokun e jetës, nuk është Dauti

para 8 muajve - Zhurnal

Lola Haradinaj prezanton shokun e jetës, nuk është Dauti (Foto) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

“Lema” projekti më i ri nga Adelina Berisha dhe Blasta

para 8 muajve - Zhurnal

“Lema” projekti më i ri nga Adelina Berisha dhe Blasta "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Dyshime se prokuroria nuk hetoi ankesat e Valbona Nrecajt për dhunim seksual

para 8 muajve - Zhurnal

Dyshime se prokuroria nuk hetoi ankesat e Valbona Nrecajt për dhunim seksual "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

“Lot i ëmbël”, kënga më e re nga Gena

para 8 muajve - Zhurnal

“Lot i ëmbël”, kënga më e re nga Gena "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Protesta në Rumani, 440 të plagosur. Presidenti dënon dhunën e policisë

para 8 muajve - Zhurnal

Protesta në Rumani, 440 të plagosur. Presidenti dënon dhunën e policisë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Tatimi personal, DAP merr të dhëna nga bankat e vendit

para 8 muajve - Zhurnal

Tatimi personal, DAP merr të dhëna nga bankat e vendit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Serdar Ortaç ‘ndezi’ atmosferën për publikun shqiptar në Prizren

para 8 muajve - Zhurnal

Serdar Ortaç ‘ndezi’ atmosferën për publikun shqiptar në Prizren "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Incidenti i frikshëm në ditëlindjen e Kylie Jenner! Mikesha shoqërohet në spital

para 8 muajve - Zhurnal

Incidenti i frikshëm në ditëlindjen e Kylie Jenner! Mikesha shoqërohet në spital "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Në Maqedoni nuk janë regjistruar të sëmurë nga ethet e Nilit Perëndimor

para 8 muajve - Zhurnal

Në Maqedoni nuk janë regjistruar të sëmurë nga ethet e Nilit Perëndimor "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

LSDM: VMRO-ja ende nuk ka qëndrim të qartë për çështjen rreth ardhmërisë së shtetit

para 8 muajve - Zhurnal

LSDM: VMRO-ja ende nuk ka qëndrim të qartë për çështjen rreth ardhmërisë së shtetit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

MBPEU: Janë kthyer tre dërgesa me pemë nga Rusia për shkak të infektimit nga insekte

para 8 muajve - Zhurnal

MBPEU: Janë kthyer tre dërgesa me pemë nga Rusia për shkak të infektimit nga insekte "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Habitë bashkëshorti i Kim Kardashian: Shikoj porno edhe pse jam i martuar me Kimin

para 8 muajve - Zhurnal

Habitë bashkëshorti i Kim Kardashian: Shikoj porno edhe pse jam i martuar me Kimin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Lot dhe ulërima, plotësohet amaneti. Viktimat e Selenicës varrosen në tokën e tyre

para 8 muajve - Zhurnal

Lot dhe ulërima, plotësohet amaneti. Viktimat e Selenicës varrosen në tokën e tyre "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Mbi 440 të lënduar në përleshjen mes policisë de demonstruesve në Bukuresht

para 8 muajve - Zhurnal

Mbi 440 të lënduar në përleshjen mes policisë de demonstruesve në Bukuresht "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

DAP shpall ankand: Shiten vetura, piktura dhe gjësende tjera

para 8 muajve - Zhurnal

DAP shpall ankand: Shiten vetura, piktura dhe gjësende tjera "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Shpresoj që të mos e zhgënjejë popullin tim, flet Bernadeta Nikollbibaj

para 8 muajve - Zhurnal

Shpresoj që të mos e zhgënjejë popullin tim, flet Bernadeta Nikollbibaj "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Lirohet nga paraburgimi kryetari i Invalidëve të Gjilanit

para 8 muajve - Zhurnal

Lirohet nga paraburgimi kryetari i Invalidëve të Gjilanit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Ngritja dhe rënia e Kalifatit Osman

para 8 muajve - Zhurnal

Ngritja dhe rënia e Kalifatit Osman "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Ekzekutohet në mes të lokalit kunati i Lul Kullës

para 8 muajve - Zhurnal

Ekzekutohet në mes të lokalit kunati i Lul Kullës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Panik ne aeroport, mekaniku rremben avionin dhe…

para 8 muajve - Zhurnal

Panik ne aeroport, mekaniku rremben avionin dhe… "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Ridvan Zykaj pranon autorësine e kasaphanës: Dua avokat që mos të më vrisni

para 8 muajve - Zhurnal

Ridvan Zykaj pranon autorësine e kasaphanës: Dua avokat që mos të më vrisni "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Nga gjysëm ore pritje nëpër vendkalimet kufitare

para 8 muajve - Zhurnal

Nga gjysëm ore pritje nëpër vendkalimet kufitare "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

KSHZ kërkon nga qytetarët që personalisht të vërtetojnë të dhënat

para 8 muajve - Zhurnal

KSHZ kërkon nga qytetarët që personalisht të vërtetojnë të dhënat "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Të gjithë sytë kah Kim Kardashian, në ditëlindjen e motrës shkon e veshur shkurt e me gjoksin në fushë

para 9 muajve - Zhurnal

Të gjithë sytë kah Kim Kardashian, në ditëlindjen e motrës shkon e veshur shkurt e me gjoksin në fushë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e...

Destinacioni i ardhshëm i Era Istrefit

para 9 muajve - Zhurnal

Destinacioni i ardhshëm i Era Istrefit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Graniti dhe Taulanti dalin me gra për darkë, gjithë vëmendja tek zonjushat!

para 9 muajve - Zhurnal

Graniti dhe Taulanti dalin me gra për darkë, gjithë vëmendja tek zonjushat! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK