http://kariera.mk

Princi William ka zbuluar ushqimin e preferuar të Kate Middleton

para 7 muajve - Infokusi

Dukesha e Kembrixhit ka qenë gjithnjë e vetëdijshme për shëndetin e saj dhe të enjten bashkëshorti i saj princi William zbuloi dashurinë e çiftit për të ngrënë sushi. Dukesha po vizitonte Japoninë në House...

Princi William ka zbuluar ushqimin e preferuar të Kate Middleton

para 7 muajve - Alsat-M

Dukesha e Kembrixhit ka qenë gjithnjë e vetëdijshme për shëndetin e saj dhe të enjten bashkëshorti i saj princi William zbuloi dashurinë e çiftit për të ngrënë sushi. Dukesha po vizitonte Japoninë në House...

Princi William ka zbuluar ushqimin e preferuar të Kate Middleton

para 7 muajve - Koha.net

Dukesha e Kembrixhit ka qenë gjithnjë e vetëdijshme për shëndetin e saj dhe të enjten bashkëshorti i saj princi William zbuloi dashurinë e çiftit për të ngrënë sushi. Dukesha po vizitonte Japoninë në House...

Princi William ka zbuluar ushqimin e preferuar të Kate Middleton

para 7 muajve - RTV 21

Ushqimi i saj i preferuar është sushi Dukesha e Kembrixhit ka qenë gjithnjë e vetëdijshme për shëndetin e saj dhe të enjten bashkëshorti i saj princi William zbuloi dashurinë e çiftit për të ngrënë sushi....

Princi William ka zbuluar ushqimin e preferuar të Kate Middleton

para 7 muajve - Gazeta e re

Dukesha e Kembrixhit ka qenë gjithnjë e vetëdijshme për shëndetin e saj dhe të enjten bashkëshorti i saj princi William zbuloi dashurinë e çiftit për të ngrënë sushi. Dukesha po vizitonte Japoninë në  House...

Princi William ka zbuluar ushqimin e preferuar të Kate Middleton

para 7 muajve - KosovaPress

Dukesha po vizitonte Japoninë në  House London kur u takua me një kuzhinier japonez Akira, i cili ka një restorant me të njëjtin emër në Kensington. Aty Uilliam u njotua me shijen e një Box Bento që përmbante...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK