http://kariera.mk

Pse do të fiket Interneti më 11 tetor, për miliona përdorues?

para 7 muajve - Telegrafi

Interneti do të bllokohet për miliona përdorues në mbarë botën më 11 tetor. Atë ditë do ndryshohet “zona e sigurisë” si proces për të rritur mbrojtjen e përdorimit të internetit. Procesi quhet “KSK Rollover”...

Pse do të fiket Interneti më 11 tetor, për miliona përdorues?

para 7 muajve - Fol

Interneti do të bllokohet për miliona përdorues në mbarë botën më 11 tetor. Atë ditë do ndryshohet “zona e sigurisë” si proces për të rritur mbrojtjen e përdorimit të internetit. Procesi quhet “KSK Rollover”...

Me 11 tetor do të ndodhë “hataja” për të gjithë të fiksuarit pas internetit

para 7 muajve - Lexo

Do t’ju duhet të jetoni një ditë pa internet. Më datë 11 interneti do të bllokohet për miliona përdorues dhe pse ky nuk është një lajm i mirë është për të mirën tuaj. Kjo situatë do të ndodhë për shkak...

Pse do të fiket Interneti në 11 tetor?

para 7 muajve - Bota.al

Interneti do të bllokohet për miliona përdorues në mbarë botën më 11 tetor. Atë ditë do ndryshohet “zona e sigurisë” si proces për të rritur mbrojtjen e përdorimit të internetit. Procesi quhet “KSK Rollover”...

Interneti do ndalet në gjithë botën më 11 tetor

para 7 muajve - Periskopi

Interneti do të bllokohet për miliona përdorues në mbarë botën më 11 tetor. Atë ditë do ndryshohet “zona e sigurisë” si proces për të rritur mbrojtjen e përdorimit të internetit. Procesi quhet “KSK Rollover”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK