http://kariera.mk

Premierë: ‘Bonnie & Clyde’ nga Loredana dhe Mozzik

para 7 muajve - Klan Kosova

Loredana dhe Mozzik kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët. Kënga mbanë titullin ‘Bonnie and Clyde’ dhe është dueti i parë i çiftit. Projekti është realizuar nga Miksu dhe Macloud, producentët më...

Publikohet klipi i Loredanës me Mozzikun, konfirmohet shtatzënia e saj

para 7 muajve - Prive

Është publikuar videoklipi i çiftit, Loredana – Mozzik. Dyshja sollën ‘Bonnie and Clyde’, projekti i parë i tyre në bashkëpunim, të realizuar nga Miksu dhe Macloud. Në klip, vërhet qartë shtatzënia e Loredanës....

Çifti Loredana dhe Mozzik publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur

para 7 muajve - Gazeta Express

Është publikuar kënga “Bonnie & Clyde”. Pas shumë paralajmërimeve, më në fund është publikuar bashkëpunimi i parë i çiftit të famshëm shqiptar. Përderisa Loredana këndon në gjuhën gjermane, Mozzik e ka...

Loredana bashkë me beben në klip

para 7 muajve - RTV 21

Çifti publikuan projektin “Bonnie and Clyde” Para pak muajsh burime të RTV21 zbuluan se Loredana, e dashura e Mozzik është shtatzënë. Njerëz të afërm të çiftit e patën konfirmuar lajmin për rtv21.tv duke...

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës

para 7 muajve - TV21

Reperi i njohur Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana, tash e një kohë kanë paralajmëruar bashkëpunimit e tyre të parë. Sot dyshja kanë publikuar këngën e parë së bashku që mban titullin “Bonnie Clyde”....

‘Bonnie & Clyde’ publikohet në YouTube nga Mozzik dhe Loredana

para 7 muajve - Lajmi.net

Ka ditë që është paralajmëruar një projekt i ri nga Mozzik dhe Loredana. Çifti sapo kanë publikuar duetin “Bonnie & Clyde” në kanalin YouTube, shkruan lajmi.net. Gjatë ditës, ky projekt ishte publikuar...

Mozzik vjen në duet me Loredanën, publikohet klipi i ri

para 7 muajve - Telegrafi

Mozziku ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me partneren e tij, Loredana Zefi. Reperi dhe e dashura e tij ka kohë që kanë paralajmëruar projektin e ri dhe tashmë e kanë sjellë për fansat e tyre....

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës

para 7 muajve - RTV 21

Vjen kënga e re nga Mozik dhe Loredana Reperi i njohur Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana, tash e një kohë kanë paralajmëruar bashkëpunimit e tyre të parë. Sot dyshja kanë publikuar këngën e parë së...

Çifti Loredana dhe Mozzik publikojnë këngën e re

para 7 muajve - Insajderi

Është publikuar kënga “Bonnie & Clyde”. Pas shumë paralajmërimeve, më në fund është publikuar bashkëpunimi i parë i çiftit të famshëm shqiptar. Përderisa Loredana këndon në gjuhën gjermane, Mozzik e ka...

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës në këto platforma muzikore [Foto]

para 7 muajve - AlbPortali

Dyshja kanë sjell këngën e parë së bashku që mban titullin “Bonnie Clyde” e cila tashmë është lansuar, shkruan lajmi net. Loading... Mirëpo, sipas Mozzik ky projekt vjen vetëm në dy platforma muzikore,...

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës në këto platforma muzikore [Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Dyshja kanë sjell këngën e parë së bashku që mban titullin “Bonnie Clyde” e cila tashmë është lansuar, shkruan lajmi net. Mirëpo, sipas Mozzik ky projekt vjen vetëm në dy platforma muzikore, Spotify dhe...

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës në këto platforma muzikore

para 7 muajve - Zeri

Mozzik dhe Loredana tash e një kohë janë duke e paralajmëruar projektin e ri muzikor. Dyshja kanë sjell këngën e parë së bashku që mban titullin “Bonnie Clyde” e cila tashmë është lansuar. Mirëpo, sipas...

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës në këto platforma muzikore

para 7 muajve - Lajmi.net

Mozzik dhe Loredana tash e një kohë janë duke e paralajmëruar projektin e ri muzikor. Dyshja kanë sjell këngën e parë së bashku që mban titullin “Bonnie Clyde” e cila tashmë është lansuar, shkruan lajmi...

Fëmijët në foto janë çifti më i përfolur i estradës

para 7 muajve - RTV 21

Dyshja nesër publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë Çifti më i përfolur i estradës, Mozzik dhe Loredana kanë zgjedhur një mënyrë të veçantë për paralajmërimin e këngës së re, transmeton rtv21.tv Reperi,...

Fëmijët në foto sot janë çifti më i njohur i showbizit shqiptar

para 7 muajve - Prive

Fëmijët që po i shihni në fotografi, sot janë në lidhje me njëri-tjetrin, dhe është bërë çifti më i përfolur në shoëbizin shqiptar. Bëhet fjalë për reperin nga Ferizaj, Mozzik dhe Loredana Zefin, me të...

Spektakolare mënyra se si Mozzik dhe Loredana njoftojnë datën e lansimit të projektiti të ri muzikor

para 7 muajve - Sovrani

Duket që pritjes së fansave të tyre u ka ardhë fundi. Mozzik dhe Loredana nesër do ta lansojnë projektin e parë të tyre të përbashkët muzikor, shkruan Indeksonline. Këtë e ka paralajmëruar vet reperi përmes...

Ndryshimi drastik i reperit Mozzik ndër vitesh!

para 7 muajve - Lajmi.net

Mozzik është njëri ndër reperët më të pëlqyer të estradës. Si të gjithë artistët e tjerë edhe reperi nga Ferizaji ka bërë ndryshim drastik në pamjen e tij, shkruan lajmi net. Aq shumë është transformuar...

Ndryshimi drastik i reperit Mozzik ndër vitesh![Foto]

para 7 muajve - AlbPortali

Si të gjithë artistët e tjerë edhe reperi nga Ferizaji ka bërë ndryshim drastik në pamjen e tij, shkruan lajmi net. Loading... Aq shumë është transformuar si në stil ashtu edhe në pamje sa që në disa imazhe...

Ndryshimi drastik i reperit Mozzik ndër vitesh![Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Si të gjithë artistët e tjerë edhe reperi nga Ferizaji ka bërë ndryshim drastik në pamjen e tij, shkruan lajmi net. Aq shumë është transformuar si në stil ashtu edhe në pamje sa që në disa imazhe të mëhershme...

Konfirmohet bashkëpunimi – Mozzik dhe Loredana bashkë në një këngë

para 7 muajve - Telegrafi

Hip hop ylli Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana Zefi, do të vijnë me bashkëpunim. Dyshja kanë konfirmuar duetin e tyer me postime në rrjetet sociale. Ata do të vijnë në versionin “Bonnie & Clyde”, duke...

Mozzik-Loredana, po ndodh e papritura!

para 7 muajve - OraInfo

Mozzik dhe Loredana, më 14 shtator do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë, të titulluar “Bonnie & Clyde”, transmeton rtv21.tv Që të dy përmes rrjetit social Instagram, kanë postuar një fotografi duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK