http://kariera.mk

Shell Licensee Kosova, konfirmon përsëri që zyrtarisht operon në vendin tonë

para 7 muajve - Koha.net

Pas përfundimit të Samitit me një mbrëmje Gala në Munich nga Shell ku pjesëmarrës ishin përfaqësues nga 82 vende të botës që Shell operon, Shell Licensee në Kosove ju nda shpërblimi Hero i Misionit nga...

Shell Licensee Kosova, konfirmon përsëri që zyrtarisht operon ne vendin tonë.

para 7 muajve - Telegrafi

Pas përfundimit të Samitit me një mbrëmje Gala në Munich nga Shell ku pjesëmarrës ishin përfaqësues nga 82 vende të botës që Shell operon, Shell Licensee në Kosovë ju nda shpërblimi Hero i Misionit nga...

Shell Licensee Kosova, konfirmon përsëri që zyrtarisht operon ne vendin tonë.

para 7 muajve - Gazeta Express

Pas përfundimit te Samitit me një mbrëmje Gala ne Munich nga Shell ku pjesëmarrës ishin përfaqësues nga 82 vende te botës që Shell operon, Shell Licensee ne Kosove ju nda shpërblimi Hero i Misionit nga...

Shell Licensee Kosova, konfirmon përsëri që zyrtarisht operon ne Kosovë

para 7 muajve - OraInfo

Pas përfundimit te Samitit me një mbrëmje Gala ne Munich nga Shell ku pjesëmarrës ishin përfaqësues nga 82 vende te botës që Shell operon, Shell Licensee ne Kosove ju nda shpërblimi Hero i Misionit nga...

Shell Kosova konfirmon përsëri që zyrtarisht operon në vendin tonë /VIDEO

para 7 muajve - Lajmi.net

Shell Licensee Kosova, konfirmon përsëri që zyrtarisht operon në vendin tonë. Pas përfundimit te Samitit me një mbrëmje Gala në Munich nga Shell ku pjesëmarrës ishin përfaqësues nga 82 vende te botës që...

Shell Licensee Kosova, konfirmon përsëri që zyrtarisht operon ne vendin tonë

para 7 muajve - Zeri

Pas përfundimit te Samitit me një mbrëmje Gala ne Munich nga Shell ku pjesëmarrës ishin përfaqësues nga 82 vende te botës që Shell operon, Shell Licensee ne Kosove ju nda shperblimi Hero i Misionit nga...

Shell Licensee Kosova, konfirmon përsëri që zyrtarisht operon ne vendin tonë

para 7 muajve - Infokusi

Pas përfundimit te Samitit me një mbrëmje Gala ne Munich nga Shell ku pjesëmarrës ishin përfaqësues nga 82 vende te botës që Shell operon, Shell Licensee ne Kosove ju nda shperblimi Hero i Misionit nga...

Shell Licensee Kosova konfirmon përsëri që zyrtarisht operon ne vendin tonë

para 7 muajve - KosovaPress

Kjo ngjarje në vazhdimësi është hap drejt vazhdimit të ofrimit të shërbimeve kualitative nga Shell licensee në Kosovë, lajm që më tutje konfirmon që Shell është dhe zyrtarisht operon në vendin tonë, duke...

Shell Licensee Kosova, konfirmon përsëri që zyrtarisht operon në vendin tonë

para 7 muajve - Insajderi

Pas përfundimit te Samitit me një mbrëmje Gala ne Munich nga Shell ku pjesëmarrës ishin përfaqësues nga 82 vende te botës që Shell operon, Shell Licensee ne Kosove ju nda shpërblimi Hero i Misionit nga...

Konfirmohet edhe një herë se Shell operon zyrtarisht në Kosovë, fiton çmimin ‘Hero i Misionit’

para 7 muajve - Periskopi

Kompania më e madhe e derivateve në botë “Shell” e konfirmon edhe një herë se operon zyrtarisht në Kosovë, raporton Periskopi. “Shell Licensee Kosova” i është ndarë shpërblimi ‘Hero i Misionit’ nga zyrtarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK