http://kariera.mk

‘iPhone’-t e rinj, 33% më shtrenjtë në Evropë krahasuar me SHBA-të

para 7 muajve - Mapo

Një gjë e sigurtë me debutimin e iPhone-ve të rinj këtë vit ishte çmimi i tyre edhe më i lartë sesa paraardhësit. Ditën e djeshme Apple prezantoi tre iPhone me ekrane pa skaje dhe modeli më i shtrenjtë...

Apple hap “krahun”, ja se kush është kompania që shet më tepër telefona në botë

para 7 muajve - Vizion Plus

Apple nuk është më në krye të listës botërore te shitjes se telefonave. Raporti më i fundit i botuar nga Neëzoo, bën të ditur se kompania e famshme amerikane ka zbritur në vendin e dytë duke I hapur krahun...

Samsung e para në tregun global të telefonave, mund Apple

para 7 muajve - Zeri

Kompania e krijuesit Korean teknologjik Samsung, e ka mundur Apple-in në shitjen globale të telefonave, ndërkohë që prodhuesit kinezë si Xiaomi, Oppo dhe Huawei po afrohen. Kjo është sipas një raporti...

Samsung mund Apple në tregun global të telefonave

para 7 muajve - Telegrafi

Krijuesi korean teknologjik Samsung, ka mundur Apple në shitjet globale të telefonave, ndërkohë që krijuesit kinezë si Xiaomi, Oppo dhe Huawei po afrohen. Kjo është sipas një raporti të fundit të botuar...

Samsung mund Apple në tregun global të telefonave

para 7 muajve - Lajmi.net

Krijuesi korean teknologjik Samsung, ka mundur Apple në shitjet globale të telefonave, ndërkohë që krijuesit kinezë si Xiaomi, Oppo dhe Huawei po afrohen. Kjo është sipas një raporti të fundit të botuar...

Tri përparësitë më të mëdha të iPhone XS dhe XS Max

para 7 muajve - Lajmi.net

Apple zbuloi dje modelet e saj të përditësuara të iPhone, duke treguar tre modele me ndryshime pozitive në hardver dhe dizajn. Ekspertët i kanë vlerësuar tri gjëra si më kryesore se pse ia vlenë të bleni...

iPhone Xs dhe Xs Max vs Galaxy Note 9

para 7 muajve - Medial

Pas një prezantimi të publikimeve më të fundit të Apple, ajo që vjen natyrshëm është krahasimi i tyre me telefonin më të mirë që Android aktualisht ka për të ofruar: Samsung Galaxy Note 9. Këtë vit, Apple...

Samsung e para në tregun global të telefonave, mund Apple

para 7 muajve - Insajderi

Kompania e krijuesit Korean teknologjik Samsung, e ka mundur Apple-in në shitjen globale të telefonave, ndërkohë që prodhuesit kinezë si Xiaomi, Oppo dhe Huawei po afrohen. Kjo është sipas një raporti...

Samsung mund Apple në tregun global të telefonave

para 7 muajve - Shenja

Krijuesi korean teknologjik Samsung, ka mundur Apple në shitjet globale të telefonave, ndërkohë që krijuesit kinezë si Xiaomi, Oppo dhe Huawei po afrohen. Kjo është sipas një raporti të fundit të botuar...

Samsung mund Apple në tregun global të telefonave

para 7 muajve - Tetova Sot

Krijuesi korean teknologjik Samsung, ka mundur Apple në shitjet globale të telefonave, ndërkohë që krijuesit kinezë si Xiaomi, Oppo dhe Huawei po afrohen. Kjo është sipas një raporti të fundit të botuar...

iPhone-t më të mëdhenj dhe më të shtrenjtë në histori

para 7 muajve - Albinfo

“XS Max” është versioni më i madh deri më sot i një “iPhone” dhe një ndër më të mëdhenjtë në tregun e telefonisë celulare, me një ekran prej 6.5 inch apo 16.5 cm, që do të nisë të shitet nga 1.099 dollarë...

Videoja e produkteve të reja të Apple i ka bërë të gjithë për vete

para 7 muajve - Ina

Apple dje ka prezantuar produktet e reja. iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR dhe Apple Watch janë prezantuar dje nga Apple. Videoja që i prezanton këto produkte i ka bërë të gjithë për vete. Shikojeni...

A është shumë i lartë çmimi i iPhone XS Max?

para 7 muajve - Ina

Apple mbrëmjen e së mërkurës ka lansuar modelet më të reja të smartphone-ve, iPhone XS, XS Max dhe XR. Më i shtrenjti nga tri modelet është XS Max, çmimin e të cilit ekspertët e teknologjisë po e konsiderojnë...

A është shumë i lartë çmimi i iPhone XS Max?

para 7 muajve - Zeri

Apple mbrëmjen e së mërkurës ka lansuar modelet më të reja të smartphone-ve, iPhone XS, XS Max dhe XR. Më i shtrenjti nga tri modelet është XS Max, çmimin e të cilit ekspertët e teknologjisë po e konsiderojnë...

A është shumë i lartë çmimi i iPhone XS Max?

para 7 muajve - Lajmi.net

Apple mbrëmjen e së mërkurës ka lansuar modelet më të reja të smartphone-ve, iPhone XS, XS Max dhe XR. Më i shtrenjti nga tri modelet është XS Max, çmimin e të cilit ekspertët e teknologjisë po e konsiderojnë...

iPhone-ët e rinj do të kushtojnë deri në 33% më shtrenjtë në Evropë krahasuar me SHBA

para 7 muajve - Medial

Një gjë e sigurtë me debutimin e iPhone-ve të rinj këtë vit ishte çmimi i tyre edhe më i lartë sesa paraardhësit. Ditën e djeshme Apple prezantoi tre iPhone me ekrane pa skaje dhe modeli më i shtrenjtë...

Detajet që duhet t’i dini për tri modelet e reja të iPhone

para 7 muajve - Insajderi

Pritja mbaroi. Për disa orë “Apple”, me një event të veçantë që do të transmetohet drejtpërdrejt në faqen e internetit të kompanisë, do të paraqesë produktet e saj të reja dhe, si gjithmonë, thashethemet...

Apple lanson telefonin e ri – quhet iPhone XR

para 7 muajve - Shenja

Gjiganti teknologjik Apple ka prezantuar telefonin e tretë në eventin e përvitshëm. iPhone XR quhet telefoni i ri i kompanisë që do të vijë me ekran deri në skaje. Ekrani i këtij telefoni është me madhësi...

Apple then rekordin me çmimin e iPhone XS max, telefoni më i shtrejntë ndonjëherë, ja sa kushton

para 7 muajve - InfoShqip

Fakti që iPhonet po shtrenjtohen çdo herë e më shumë ka ngjallur shumë diskutime në të gjithë botën. Me çmimet e reja të iPhone, Apple ndoshta do të shqyrtojë këtë pyetje përsëri. Në SHBA, Apple po kushton...

iPhone XS do të bëjë teknologjinë eSIM të qasshme për të gjithë

para 7 muajve - Tetova Sot

Lansimi i iPhone të ri është gjithmonë një kohë e rëndësishme e vitit për operatorët telefonik. Në një epokë kur konsumatorët po mbajnë pajisjet e tyre për kohë më të gjatë, është një pritje e mundimshme...

iPhone XR ka jetëgjatësinë e baterisë më të mirë se cilido iPhone tjetër, ja pse

para 7 muajve - Tetova Sot

iPhone XR i ri ka një rezolucion të ekranit prej 828×1792 pikselë, duke rikthyer densitetin prej 326 piksela në inç, që e bën të marrë titullin “Liquid Retina”. Huawei P20 Pro, për shembull, ka “mesataren”...

Huawei “thumbon” Apple-in për iPhonët e rinj

para 7 muajve - Tetova Sot

Apple të mërkurën lansoi tre telefona të rinj, iPhone XS, iPhone XS Max dhe iPhone XR, të tre që ngjajnë me pajisjen iPhone X të lansuar vitin e shkuar. Kjo ka shtyrë një gjigant tjetër të teknologjisë,...

A është shumë i lartë çmimi i iPhone XS Max?

para 7 muajve - Klan Kosova

Apple mbrëmjen e së mërkurës ka lansuar modelet më të reja të smartphone-ve, iPhone XS, XS Max dhe XR. Më i shtrenjti nga tri modelet është XS Max, çmimin e të cilit ekspertët e teknologjisë po e konsiderojnë...

Tri përparësitë më të mëdha të iPhone XS dhe XS Max

para 7 muajve - Periskopi

Apple zbuloi dje modelet e saj të përditësuara të iPhone, duke treguar tre modele me ndryshime pozitive në hardver dhe dizajn. Ekspertët i kanë vlerësuar tri gjëra si më kryesore se pse ia vlenë të bleni...

Videoja e produkteve të reja të Apple i ka bërë të gjithë për vete

para 7 muajve - Fol

Apple dje ka prezantuar produktet e reja. iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR dhe Apple Watch janë prezantuar dje nga Apple. Videoja që i prezanton këto produkte i ka bërë të gjithë për vete. Shikojeni për më shumë.

iPhone XS do të bëj teknologjinë eSIM të qasshme për të gjithë

para 7 muajve - Telegrafi

Lansimi i iPhone të ri është gjithmonë një kohë e rëndësishme e vitit për operatorët telefonik. Në një epokë kur konsumatorët po mbajnë pajisjet e tyre për kohë më të gjatë, është një pritje e mundimshme...

Apple paraqet produket e reja, përfshirë iPhonin e madh

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Kompania Apple paraqiti mbrëmë tre iPhone të rinj, ku përfshihet edhe modeli i saj më i madh dhe më i shtrenjtë deri më sot. Kjo është një përpjekje e kompanisë për t’i bërë iphonët më tërheqës në klimën...

“Apple” prezanton tre modele të reja i-Phone

para 7 muajve - Lexo

Kompoania “Apple” ka prezantuar dy modele tw reja tw telefonwve, ”iPhone Xs”, ”Xs Max”, dhe “X”. Kwto produkte janw ideuar për të qenë modelet më të avancuara të krijuara ndonjëherë nga “Apple”. Gjiganti...

​“Apple” prezanton dy modele të reja ”iPhone Xs” dhe ”Xs Max”

para 7 muajve - RTV 21

Gjiganti i teknologjisë do të zgjerojë dizajnin Kompania “Apple’’ paraqiti sot dy modele të reja me një teknologji shumë të lartë, “iPhone Xs” dhe “Xs Max”, të ideuar për të qenë modelet më të avancuara...

“Apple” prezanton tre modele të reja i-Phone

para 7 muajve - Java News

Kompoania “Apple” ka prezantuar dy modele tw reja tw telefonwve, ”iPhone Xs”, ”Xs Max”, dhe “X”. Kwto produkte janw ideuar për të qenë modelet më të avancuara të krijuara ndonjëherë nga “Apple”. Gjiganti...

Apple ka shitur rreth dy miliardë pajisje

para 7 muajve - Telegrafi

Ashtu siç pritej në aktivitetin e 12 shtatorit të prezantimit të iPhone krahas telefonave të rinj Apple zbuloi detaje rreth produkteve tjera të kompanisë. Shefi ekzekutiv i Apple, Tim Cook, tha se kompania...

Apple ka shitur 2 miliardë pajisje iOS

para 7 muajve - Shenja

Ashtu siç pritej në aktivitetin e 12 Shtatorit të prezantimit të iPhone krahas telefonëve të rinj Apple zbuloi detaje rreth produkteve të kompanisë. CEO Tim Cook tha se kompania është pranë shitjes së...

Çmimet ekstreme: Apple kërkon 1649 euro për iPhone Xs Max

para 7 muajve - Lajmi.net

Fakti që iPhonet po shtrenjtohen çdo herë e më shumë ka ngjallur shumë diskutime në të gjithë botën. Me çmimet e reja të iPhone, Apple ndoshta do të shqyrtojë këtë pyetje përsëri. Në SHBA, Apple po kushton...

Apple ka shitur 2 miliardë pajisje iOS

para 7 muajve - Medial

Ashtu siç pritej në aktivitetin e 12 Shtatorit të prezantimit të iPhone krahas telefonëve të rinj Apple zbuloi detaje rreth produkteve të kompanisë. CEO Tim Cook tha se kompania është pranë shitjes së...

Videoja e produkteve të reja të Apple i ka bërë të gjithë për vete

para 7 muajve - Gazeta Express

Apple dje ka prezantuar produktet e reja. iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR dhe Apple Watch janë prezantuar dje nga Apple. Videoja që i prezanton këto produkte i ka bërë të gjithë për vete. Shikojeni për më shumë.

Huawei “thumbon” Apple-in për iPhonët e rinj

para 7 muajve - Ina

Apple të mërkurën lansoi tre telefona të rinj, iPhone XS, iPhone XS Max dhe iPhone XR, të tre që ngjajnë me pajisjen iPhone X të lansuar vitin e shkuar. Kjo ka shtyrë një gjigant tjetër të teknologjisë,...

Apple prezanton telefona të rinj, XS Max iPhone më i madh ndonjëherë

para 7 muajve - Ina

Mbrëmë Apple ka bërë prezantimin e dy telefonave të rinj iPhone XS dhe iPhone XS Max. XS është krijuar në tri versione me memorie prej 64, 256 dhe 512 GB dhe çmimi fillon prej 999 dollarëve. XS Max do...

Huawei “thumbon” Apple-in për iPhonët e rinj

para 7 muajve - Koha.net

Apple të mërkurën lansoi tre telefona të rinj, iPhone XS, iPhone XS Max dhe iPhone XR, të tre që ngjajnë me pajisjen iPhone X të lansuar vitin e shkuar. Kjo ka shtyrë një gjigant tjetër të teknologjisë,...

Apple prezanton iPhone XR, josh publikun

para 7 muajve - Lexo

Apple sapo njoftoi një iPhone të ri buxhetor së bashku me iPhone Xs. Ai sjell shumë nga tiparet më të mira që gjenden në iPhone, por për më pak para dhe është në dispozicion në një larmi ngjyrash. IPhone...

Dëshironi iPhone të ri, ja sa kushtojnë secili prej tyre

para 7 muajve - Albinfo

Nga modelet më të shtrenjta, tek ato më të lira Kompania gjigante amerikane, Apple edhe zyrtarisht ka prezantuar tre modelet e reja të iPhone-vë. Modelet e reja janë XS, XS Max, si dhe XR. Modelet e reja...

Apple prezanton 3 modelet e reja të iPhone X (Foto + Video)

para 7 muajve - Bota.al

Kompania ‘Apple’ ka nxjerrë ditën e sotme 3 modele të reja të gjeneratës së iPhone X. iPhone XS Max ka një ekran 16.5 centimetra. iPhone XS ka të njëjtët komponentë dhe me madhësi sa origjinali iPhone...

Apple prezanton telefona të rinj, XS Max iPhone më i madh ndonjëherë

para 7 muajve - Insajderi

Mbrëmë Apple ka bërë prezantimin e dy telefonave të rinj iPhone XS dhe iPhone XS Max. XS është krijuar në tri versione me memorie prej 64, 256 dhe 512 GB dhe çmimi fillon prej 999 dollarëve. XS Max do...

Apple prezanton telefonin e tretë të ri, çmimet e modelet

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Apple lançoi Apple Watch 4 me një ekran 30% më të madh. Pajisja është në gjendje të kryejë një elektrokardiogram të përdoruesit që e vesh atë. U prezantua gjithashtu iPhone XS, “më i avancuar ndonjëherë...

Lansohet edhe iPhone Xr, telefoni i volitshëm nga Apple për këtë vit

para 7 muajve - Portalb

Apple ka njoftuar një hyrje të re në gamën e re të iPhone-ëve të këtij viti, iPhone Xr. iPhone XR, i cili u njoftua së bashku me iPhone Xs dhe iPhone Xs Max të ri, ndan shumicën e teknologjisë së telefonave...

Karakteristikat e iPhone XS

para 7 muajve - Klan Kosova

Apple sot ka lansuar modelin më të ri të smartphon-ëve, iPhone XS dhe XS Max. Poashtu është publikuar edhe iPhone XR. Çmimi fillestar i iPhone XS do të jetë 860 euro (999 dollarë) ndërsa i XS Max do të...

U konsiderua i shtrenjtë, iPhone X rrit vlerën e kompanisë

para 7 muajve - Albeu

Vitin e kaluar u prezantuan tre modele të reja celularësh, iPhone 8, iPhone 8 plus dhe iPhone X. Në fillim ksihte shqetësime për cmimin prej 1000 paund të iPhone X që shtoi dyshime se Apple do të ketë...

Një ditë e madhe për iPhone, Apple prezanton iPhone XS dhe XS Max

para 7 muajve - Gazeta Tema

Kompanisë Apple vazhdon të surprizojë fansat e saj pasi ka prezantuar telefoni më i ri iPhone Xs. Por kur Apple hodhi në treg telefonin iPhone X, në fillim ksihte shqetësime për çmimin prej 1000 dollarë dhe shtoi...

Apple sot sjell zbulimet magjike: Çdo gjë që duhet të dini rreth iPhone-ve të rinj

para 7 muajve - Albeu

Dita e madhe është pothuajse këtu: ngjarja vjetore e muajit shtator kur Apple lançon zinxhirin e ri të produkteve, duke përfshirë iPhone-in e shumëpritur. Edhe nëse nuk udhëtoni në teatrin e Steve Jobs...

Këto janë çmimet e iPhone XS dhe XS Max

para 7 muajve - Albeu

Apple tashmë edhe zyrtarisht ka lansuar produktin më të ri të iPhone. Është modeli i shumëpërfolur XS që sot u lansua në eventin special të Apple, në teatrin “Steve Jobs”. iPhone XS do të jetë në dispozicion...

Apple prezanton iPhone XR, josh masat me një telefon buxhetor

para 7 muajve - Medial

Apple sapo njoftoi një iPhone të ri buxhetor së bashku me iPhone Xs. Ai sjell shumë nga tiparet më të mira që gjenden në iPhone, por për më pak para dhe është në dispozicion në një larmi ngjyrash. IPhone...

Këto janë çmimet e iPhone XS dhe XS Max

para 7 muajve - Klan Kosova

Apple tashmë edhe zyrtarisht ka lansuar produktin më të ri të iPhone. Është modeli i shumëpërfolur XS që sot u lansua në eventin special të Apple, në teatrin “Steve Jobs”. iPhone XS do të jetë në dispozicion...

Apple sot sjell zbulimet magjike: Çdo gjë që duhet të dini rreth iPhone-ve të rinj

para 7 muajve - Mapo

Dita e madhe është pothuajse këtu: ngjarja vjetore e muajit shtator kur Apple lançon zinxhirin e ri të produkteve, duke përfshirë iPhone-in e shumëpritur. Edhe nëse nuk udhëtoni në teatrin e Steve Jobs...

Detajet kryesore që duhet t’i dini për smartfonët e ri të Apple

para 7 muajve - Zeri

Sot, kompania amerikane e prodhimit të smartfonëve ka prezantuar 4 pajisje të reja, duke përfshirë 3 smartfonë dhe serinë e 4 të orave të mençura. Smart Watch 4 vjen me disa ndryshme në pjesën e jashtme,...

Lansohet edhe iPhone Xr, telefoni i volitshëm nga Apple për këtë vit

para 7 muajve - Telegrafi

Apple ka njoftuar një hyrje të re në gamën e re të iPhone-ëve të këtij viti, iPhone Xr. iPhone XR, i cili u njoftua së bashku me iPhone Xs dhe iPhone Xs Max të ri, ndan shumicën e teknologjisë së telefonave...

Apple prezanton orën e gjeneratës së ardhshme

para 7 muajve - Albeu

Kompania Apple ka nisur konferencën në Kaliforni për prezantimin e modeleve të reja të iPhone. Deri tani është zbuluar ora e gjeneratës së ardhshme që do jetë 30% më e madhe. Ndër të rejat që vijnë me...

Lansohet iPhone XR

para 7 muajve - RTV 21

Bateria zgjatë 90 minuta më shumë se ajo e iPhone 8 Plus Kompania Apple ka lansuar modelet më të reja të iPhone-ëve, transmeton rtv21.tv iPhone XR, iPhone Xs dhe iPhone Xs Max vijnë me një lloj tjetër...

Detajet kryesore që duhet t’i dini për smartfonët e ri të Apple

para 7 muajve - Lajmi.net

Sot, kompania amerikane e prodhimit të smartfonëve ka prezantuar 4 pajisje të reja, duke përfshirë 3 smartfonë dhe serinë e 4 të orave të mençura. Smart Watch 4 vjen me disa ndryshme në pjesën e jashtme,...

Apple sapo prezantoi dy telefonat e ri: iPhone XS dhe XS Max

para 7 muajve - Telegrafi

IPhone XS dhe iPhone XS Max, iPhone-ët e ri për 2018, janë zyrtarisht këtu. Ky është një moment i madh për Apple, që tronditi formacionin e vet në 2017 kur prezantoi iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus,...

Apple lanson produktet e reja

para 7 muajve - Koha.net

Ka nisur eventi i shumëpritur i gjigantit teknologjik, Apple, në të cilin pritet lansimi i iPhoneve të rinj. Sot pritet të lansohen iPhone Xs, iPhone Xs Max dhe iPhone 9. Pos këtyre do të ketë edhe njoftime...

Apple prezanton telefonin e tretë të ri për sivjet - iPhone XR

para 7 muajve - Zeri

Gjiganti teknologjik Apple ka prezantuar telefonin e tretë të ri për këtë vit. LEXO EDHE: Këto janë çmimet e iPhone Xs, Xs Max dhe iPhone Xr, do të habiteni iPhone XR quhet telefoni i ri i kompanisë që...

Apple prezanton telefonin e tretë të ri për sivjet - iPhone XR

para 7 muajve - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik Apple ka prezantuar telefonin e tretë të ri për këtë vit. iPhone XR quhet telefoni i ri i kompanisë që do të vijë me ekran deri në skaje. Ekrani i këtij telefoni është me madhësi 6.1-inç....

Apple lanson telefonin e ri – quhet iPhone XR

para 7 muajve - Koha.net

Gjiganti teknologjik Apple ka prezantuar telefonin e tretë në eventin e përvitshëm. iPhone XR quhet telefoni i ri i kompanisë që do të vijë me ekran deri në skaje. Ekrani i këtij telefoni është me madhësi...

Këto janë çmimet e iPhone Xs, Xs Max dhe iPhone Xr, do të habiteni

para 7 muajve - Zeri

Apple tani është duke bërë prezantimin e tre smartfonëve më të ri, iPhone Xs, Xs Max dhe iPhone Xr. Përveç përmirësimeve të jashtëzakonshme në performanca dhe ndryshimeve të dukshme në dukje, ajo që ka...

Këto janë çmimet e iPhone Xs, Xs Max dhe iPhone Xr, do të habiteni

para 7 muajve - Lajmi.net

Apple tani është duke bërë prezantimin e tre smartfonëve më të ri, iPhone Xs, Xs Max dhe iPhone Xr. Përveç përmirësimeve të jashtëzakonshme në performanca dhe ndryshimeve të dukshme në dukje, ajo që ka...

iPhone Xr, vjen me çmim të volitshëm dhe performanca të jashtëzakonshme

para 7 muajve - Zeri

iPhone Xr është një nga pajisjet e prezantuara sot në eventin e gjigantit amerikan të prodhimit të smartfonëve, Apple. LEXO EDHE: Prezantohet Apple Watch Seria 4 iPhone Xr vjen me një ekran 6.1 inç LCD,...

iPhone Xr, vjen me çmim të volitshëm dhe performanca të jashtëzakonshme

para 7 muajve - Lajmi.net

iPhone Xr është një nga pajisjet e prezantuara sot në eventin e gjigantit amerikan të prodhimit të smartfonëve, Apple. iPhone Xr vjen me një ekran 6.1 inç LCD, 1792×828 rezolucion me çip A11 dhe A12 dhe...

iPhone Xs, smartfoni i radhës nga iPhone, ndër më të mirët në treg

para 7 muajve - Lajmi.net

Apple është duke prezantuar pajsijet e saj më të reja, Apple Watch 4, iPhone Xr, iPhone Xs dhe iPhone Xs Max. iPhone Xs është një nga smartfonët më të ri të Apple dhe vjen me performanca fanstastike, transmeton...

Apple prezanton zyrtarisht modelet e reja të iPhone

para 7 muajve - Zeri

Është prezantuar telefoni më i ri i kompanisë Apple, iPhone Xs. LEXO EDHE: Apple prezanton modelet e reja të iPhone dhe produkte tjera Ky telefon, sipas shefit të kompanisë, Tim Cook, është telefoni më...

iPhone Xs Max, smartfoni i ri nga Apple

para 7 muajve - Lajmi.net

iPhone X(s) Max është smartfoni më i ri nga Apple. iPhone X(s) vjen si version i ri i iPhone X, i lansuar vitin e kaluar me disa përmirësime të vogla në pjesën e jashtme dhe të brendshme, transmeton lajmi.net...

Apple prezanton zyrtarisht modelet e reja të iPhone

para 7 muajve - Gazeta Express

Është prezantuar telefoni më i ri i kompanisë Apple, iPhone Xs. Ky telefon, sipas shefit të kompanisë, Tim Cook, është telefoni më i avancuar që ka krijuar ndonjëherë Apple. Kompania ka thënë se ai është...

Apple prezanton zyrtarisht modelet e reja të iPhone

para 7 muajve - Gazeta Express

Është prezantuar telefoni më i ri i kompanisë Apple, iPhone Xs. Ky telefon, sipas shefit të kompanisë, Tim Cook, është telefoni më i avancuar që ka krijuar ndonjëherë Apple. Kompania ka thënë se ai është...

Lansohen zyrtarisht iPhone XS dhe XS Max

para 7 muajve - Koha.net

Është prezantuar telefoni më i ri i kompanisë Apple, iPhone Xs. Ky telefon sipas shefit të kompanisë, Tim Cook, është telefoni më i avancuar që ka krijuar ndonjëherë Apple. Kompania ka thënë se ai është...

Prezantohet iPhone i ri – “Telefoni më i avancuar në histori”

para 7 muajve - Koha.net

Është prezantuar telefoni më i ri i kompanisë Apple, iPhone Xs. Ky telefon sipas shefit të kompanisë, Tim Cook, është telefoni më i avancuar që ka krijuar ndonjëherë Apple. Kompania ka thënë se ai është...

“Apple” prezanton dy modele të reja ”iPhone Xs” dhe ”Xs Max”

para 7 muajve - KosovaPress

Grupi, me një varësi thuajse të plotë në aspektin financiar nga “iPhone”, produkti i tij më i mirë, prezantoi modelin e ri me dy madhësi 14,7 centimetra dhe modelin “Max” me një ekran të madh 16,45 centimetra....

Apple prezanton modelet e reja të iPhone dhe produkte tjera

para 7 muajve - Zeri

Ka nisur, ashtu siç është paraparë, në orën 19:00, konferenca e përvitshme e Apple për prezantimin e modeleve të reja të iPhone dhe të produkteve të tjera të reja të kompanisë nga Kalifornia. Përveçse në...

Lansimi i iPhonet të ri - LIVE

para 7 muajve - Koha.net

Ka nisur eventi i shumëpritur i gjigantit teknologjik, Apple, në të cilin pritet lansimi i iPhoneve të rinj. Sot pritet të lansohen iPhone Xs, iPhone Xs Max dhe iPhone 9. Pos këtyre do të ketë edhe njoftime...

VIDEO LIVE: Apple prezanton pajisjet e reja

para 7 muajve - Lajmi.net

Apple pas pak minutash do të prezantoj pajisjet e reja të teknologjisë më të fundit. iPhone XS, iPhone Max dhe iPhone XC do të jenë tre smartfonët më të ri të Apple, ndërsa do të prezantohet edhe ora SmartWatch...

LIVE: Apple prezanton modelet e reja të iPhone dhe produkte tjera

para 7 muajve - Gazeta Express

Ka nisur, ashtu siç është paraparë, në orën 19:00, konferenca e përvitshme e Apple për prezantimin e modeleve të reja të iPhone dhe të produkteve të tjera të reja të kompanisë nga Kalifornia. Përveçse...

VIDEO/ Apple prezanton modelet e reja të iPhone

para 7 muajve - Java News

Është mbajtur konferenca e përvitshme e Apple për prezantimin e modeleve të reja të iPhone dhe të produkteve të tjera të reja të kompanisë nga Kalifornia. Ky telefon, sipas shefit të kompanisë, Tim Cook,...

Apple prezanton telefonin e tretë të ri për sivjet – iPhone XR

para 7 muajve - Tetova Sot

Gjiganti teknologjik Apple ka prezantuar telefonin e tretë të ri për këtë vit. iPhone XR quhet telefoni i ri i kompanisë që do të vijë me ekran deri në skaje. Ekrani i këtij telefoni është me madhësi 6.1-inç....

Zbulohen ngjyrat dhe kapacitetet e memories së iPhone XR dhe XS

para 7 muajve - Medial

Nëse kishit planifikuar për të blerë një iPhone XS që do të prezantohet sonte, një lajm i mirë vjen për ju. Apple do të integrojë goxha memorie tek telefonët e rinj, konkretisht deri në 512GB. Të dy modelet...

Sapo i prezantoi, shikoni modelet më të reja të Apple

para 7 muajve - InfoShqip

Ka nisur, ashtu siç është paraparë, në orën 19:00, konferenca e përvitshme e Apple për prezantimin e modeleve të reja të iPhone dhe të produkteve të tjera të reja të kompanisë nga Kalifornia. Përveçse...

Apple prezanton zyrtarisht modelet e reja të iPhone (LIVE VIDEO/FOTO)

para 7 muajve - Tetova Sot

Është prezantuar telefoni më i ri i kompanisë Apple, iPhone Xs. Ky telefon, sipas shefit të kompanisë, Tim Cook, është telefoni më i avancuar që ka krijuar ndonjëherë Apple. Kompania ka thënë se ai është...

“Apple” prezanton ‘iPhone”-t e rinj, detajet e tre modeleve të reja

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Pritja mbaroi. Për disa orë “Apple”, me një event të veçantë që do të transmetohet drejtpërdrejt në faqen e internetit të kompanisë, do të paraqesë produktet e saj të reja dhe, si gjithmonë, thashethemet...

Lansohen tre iPhone të ri

para 7 muajve - Albinfo

Apple ka lanësuar tre telefonë të menqur, atë iPhone XR, iPhone XS dhe XS Max. IPhone XS dhe iPhone XS Max, janë iPhone-ët e ri për vitin 2018. Kompania ka bërë publike dy artikujt e ri të iPhone-s. Gjiganti...

LIVE: Apple prezanton modelet e reja të iPhone dhe produkte tjera

para 7 muajve - Tetova Sot

Ka nisur, ashtu siç është paraparë, në orën 19:00, konferenca e përvitshme e Apple për prezantimin e modeleve të reja të iPhone dhe të produkteve të tjera të reja të kompanisë nga Kalifornia. Përveçse në...

Apple sapo prezantoi dy telefonat e ri: iPhone XS dhe XS Max

para 7 muajve - Fakti Ditor

IPhone XS dhe iPhone XS Max, iPhone-ët e ri për 2018, janë zyrtarisht këtu. Ky është një moment i madh për Apple, që tronditi formacionin e vet në 2017 kur prezantoi iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus,...

Apple sapo prezantoi dy telefonat e ri: iPhone XS dhe XS Max

para 7 muajve - AlbPortali

IPhone XS dhe iPhone XS Max, iPhone-ët e ri për 2018, janë zyrtarisht këtu. Ky është një moment i madh për Apple, që tronditi formacionin e vet në 2017 kur prezantoi iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus,...

Apple prezanton zyrtarisht modelet e reja të iPhone

para 7 muajve - Periskopi

Është prezantuar telefoni më i ri i kompanisë Apple, iPhone Xs. Ky telefon, sipas shefit të kompanisë, Tim Cook, është telefoni më i avancuar që ka krijuar ndonjëherë Apple. Kompania ka thënë se ai është...

Apple prezanton zyrtarisht modelet e reja të iPhone

para 7 muajve - Insajderi

Është prezantuar telefoni më i ri i kompanisë Apple, iPhone Xs. Ky telefon, sipas shefit të kompanisë, Tim Cook, është telefoni më i avancuar që ka krijuar ndonjëherë Apple. Kompania ka thënë se ai është...

Lansohen zyrtarisht iPhone XS dhe XS Max

para 7 muajve - Ekonomia Online

Është prezantuar telefoni më i ri i kompanisë Apple, iPhone Xs. Ky telefon sipas shefit të kompanisë, Tim Cook, është telefoni më i avancuar që ka krijuar ndonjëherë Apple. Kompania ka thënë se ai është...

LIVE: Apple prezanton modelet e reja të iPhone dhe produkte tjera

para 7 muajve - Bota Press

Ka nisur, ashtu siç është paraparë, në orën 19:00, konferenca e përvitshme e Apple për prezantimin e modeleve të reja të iPhone dhe të produkteve të tjera të reja të kompanisë nga Kalifornia. Përveçse...

Apple konfirmon aksidentalisht emrat e iPhone të rinj

para 7 muajve - Medial

Një informacion i fundit i rrjedhur nga vetë uebsajti i Apple konfirmon se telefonët e rinj të Apple do të emërtohen: iPhone XS, XS Max dhe XR. Të dhënat u zbuluan në një XML në faqes Apple.com, skedar...

Ja sesi të ndiqni live prezantimin e iPhone

para 7 muajve - Medial

Apple do të mbajë ditën e sotme aktivitetin e shumëpritur të prezantimit të iPhone të rinj në kampusin e saj në Cupertino dhe ndër të tjera pritet edhe një orë e re inteligjente. Aktiviteti fillon në 19:00...

Apple sot sjellë zbulimet magjike: Çdo gjë që duhet të dini rreth iPhone-ve të rinj

para 7 muajve - Gazeta Express

Dita e madhe është pothuajse këtu: ngjarja vjetore e muajit shtator kur Apple lançon zinxhirin e ri të produkteve, duke përfshirë iPhone-in e shumëpritur. Edhe nëse nuk udhëtoni në teatrin e Steve Jobs...

Apple do të transmetoj ngjarjen e lansimit të iPhone ‘live’ në Twitter

para 7 muajve - Telegrafi

Apple do të transmetojë ngjarjen e iPhone ‘live’ në Twitter për herë të parë sot, pasi gjiganti teknologjik përgatitet të zbulojë telefonin e tij të fundit. Kompania amerikane e telefonave do t’u lejojë...

Appel sot sjellë zbulimet magjike: Çdo gjë që duhet të dini rreth ditës së gjigantit amerikan

para 7 muajve - Zeri

Dita e madhe është pothuajse këtu: ngjarja vjetore e muajit shtator kur Apple lançon zinxhirin e ri të produkteve, duke përfshirë iPhone-in e shumëpritur. Edhe nëse nuk udhëtoni në teatrin e Steve Jobs...

Çmimet e iPhone do të rriten nëse Apple i ndërton ato në SHBA

para 7 muajve - Zeri

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka thënë se Apple duhet ti prodhojë smartphonet në vendin e tyre, ka ngjallur reagim të madh. Nëse Apple zhvendos për ndërtimin e iPhone-ve...

Apple/ Kompania e famshme kundër masave të Trumpit

para 7 muajve - Java News

Presidenti i SHBA, Donald Trump, ka luftuar vazhdimisht për të kthyer prodhimin në tokën amerikane që kur është në pushtet.Ai po përpiqet të detyrojë kompanitë të punësojnë amerikanë duke futur dogana...

Appel sot sjellë zbulimet magjike: Çdo gjë që duhet të dini rreth ditës së gjigantit amerikan

para 7 muajve - Tetova Sot

Dita e madhe është pothuajse këtu: ngjarja vjetore e muajit shtator kur Apple lançon zinxhirin e ri të produkteve, duke përfshirë iPhone-in e shumëpritur. Edhe nëse nuk udhëtoni në teatrin e Steve Jobs...

Apple sot sjellë zbulimet magjike: Çdo gjë që duhet të dini rreth ditës së gjigantit amerikan

para 7 muajve - Fol

Dita e madhe është pothuajse këtu: ngjarja vjetore e muajit shtator kur Apple lançon zinxhirin e ri të produkteve, duke përfshirë iPhone-in e shumëpritur. Edhe nëse nuk udhëtoni në teatrin e Steve Jobs...

APPLE KUNDËR MASAVE TË REJA TË TRUMPIT

para 7 muajve - Ina

Presidenti i SHBA, Donald Trump, ka luftuar vazhdimisht për të kthyer prodhimin në tokën amerikane që kur është në pushtet. Ai po përpiqet të detyrojë kompanitë të punësojnë amerikanë duke futur dogana...

Çmimet e iPhone do të rriten nëse Apple i ndërton ato në SHBA

para 7 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka thënë se Apple duhet ti prodhojë smartphonet në vendin e tyre, ka ngjallur reagim të madh. Nëse Apple zhvendos për ndërtimin e iPhone-ve...

Nëse dalin në treg iPhonet e rinj, sa pritet të kushtojnë

para 7 muajve - Albeu

Më 12 shtator Apple do të mbajë një event ‘Gather Around’ në të cilin pritet të zbulojë një telefon të një niveli të ri dhe dy versione të përditësuara të iPhone X. Modelet e reja që do të prezantohen...

Apple kundër masave të reja të Trump-it

para 7 muajve - Lajmi.net

Ai po përpiqet të detyrojë kompanitë të punësojnë amerikanë Apple për shkak të futjes së detyrimeve doganore për produktet e importuara nga Kina mund të ketë mjaft probleme. Presidenti i SHBA-Së, Donald...

Apple kundër masave të reja të Trump-it

para 7 muajve - RTV 21

Ai po përpiqet të detyrojë kompanitë të punësojnë amerikanë Apple për shkak të futjes së detyrimeve doganore për produktet e importuara nga Kina mund të ketë mjaft probleme. Presidenti i SHBA-Së, Donald...

Apple kundër masave të reja të Trump-it

para 7 muajve - Tetova Sot

Ai po përpiqet të detyrojë kompanitë të punësojnë amerikanë Apple për shkak të futjes së detyrimeve doganore për produktet e importuara nga Kina mund të ketë mjaft probleme. Presidenti i SHBA-Së, Donald...

Apple kundër masave të reja të Trump

para 7 muajve - KosovaPress

Ai po përpiqet të detyrojë kompanitë të punësojnë amerikanë duke futur dogana për të importuar produkte. Kompania më e vlefshme amerikane dhe më e pasur në botë, Apple, për shkak të futjes së detyrimeve...

Apple në ‘luftë’ me presidentin Trump

para 7 muajve - Periskopi

Presidenti i SHBA Donald Tramp ka luftuar vazhdimisht për të kthyer prodhimin në tokën amerikane që kur është në pushtet. Ai po përpiqet të detyrojë kompanitë të punësojnë amerikanë duke futur dogana për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK