http://kariera.mk

Është 12 muajsh, por shikoni si noton…!

para 7 muajve - Tetova Sot

Besojeni apo jo, shumë njerëz po i mësojnë fëmijët e tyre që në moshë të hershme për të notuar. Një video e publikuar nga një grua në SHBA, po qarkullon në internet, në të cilën shihet fëmija i saj 12...

Është 12 muajsh por shikoni si noton

para 7 muajve - Gazeta Express

Besojeni apo jo, shumë njerëz po i mësojnë fëmijët e tyre qysh në moshë të hershme për të notuar. Një video e publikuar nga një grua në SHBA po qarkullon në internet, në të cilën shihet fëmija i saj 12...

Është 12 muajsh por shikoni si noton

para 7 muajve - Tetova Sot

Besojeni apo jo, shumë njerëz po i mësojnë fëmijët e tyre qysh në moshë të hershme për të notuar. Një video e publikuar nga një grua në SHBA po qarkullon në internet, në të cilën shihet fëmija i saj 12...

Do mbeteni pa fjalë: Shihni si noton kjo bebe…

para 7 muajve - Mapo

Ky është momenti i adhurueshëm kur një bebe noton në pishinë pa ndihmën e askujt. Videoja është postuar nga Grace Fanelli nga Florida, SHBA. Ajo thotë se gjithmonë ka dashur që fëmijët e saj të notojnë...

Njëvjeçarja noton si një profesioniste e vërtetë, madje del nga pishina pa ndihmën e askujt

para 7 muajve - Infokusi

Edhe pse mund të tingëllojë si diçka e pabesueshme për dikë, por vajzë njëvjeçare noton si profesioniste e vërtetë në një pishinë. Grace Fanelli nga Florida gjithmonë kishte pasur dëshirë që fëmijët t’i...

Video / Njëvjeçarja noton si një profesioniste e vërtetë, madje del nga pishina pa ndihmën e askujt

para 7 muajve - Mapo

Edhe pse mund të tingëllojë si diçka e pabesueshme për dikë, por vajzë njëvjeçare noton si profesioniste e vërtetë në një pishinë. Grace Fanelli nga Florida gjithmonë kishte pasur dëshirë që fëmijët t’i...

Njëvjeçarja noton si një profesioniste e vërtetë, madje del nga pishina pa ndihmën e askujt

para 7 muajve - Zeri

Edhe pse mund të tingëllojë si diçka e pabesueshme për dikë, por vajzë njëvjeçare noton si profesioniste e vërtetë në një pishinë. Grace Fanelli nga Florida gjithmonë kishte pasur dëshirë që fëmijët t’i...

Njëvjeçarja noton si një profesioniste e vërtetë, madje del nga pishina pa ndihmën e askujt

para 7 muajve - Telegrafi

Edhe pse mund të tingëllojë si diçka e pabesueshme për dikë, por vajzë njëvjeçare noton si profesioniste e vërtetë në një pishinë. Grace Fanelli nga Florida gjithmonë kishte pasur dëshirë që fëmijët t’i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK