http://kariera.mk

A po ‘perëndojnë’ medieat e shkruara në Shqipëri? BIRN: Gazetat raportojnë humbje të mëdha

para 7 muajve - Mapo

Shtypi i shkruar në Shqipëri pësoi një rënie të të ardhurave prej 9% në vitin 2017. Rrjeti i gazetarëve investigativë të Ballkanit, BIRN ka analizuar bilancet e publikuara në QKB të operatorëve kryesorë...

Rrëzimi i shtypit të shkruar, gazetat me humbje të mëdha

para 7 muajve - Gazeta Express

Shtypi i shkruar në Shqipëri pësoi një rënie të të ardhurave prej 9% në vitin 2017. Rrjeti i gazetarëve investigativë të Ballkanit, BIRN ka analizuar bilancet e publikuara në QKB të operatorëve kryesorë...

“Perëndimi” i medias së shkruar. Gazetat në Shqipëri raportojnë humbje të mëdha

para 7 muajve - Lajmi.net

Shtypi i shkruar në Shqipëri pësoi një rënie të të ardhurave prej 9% në vitin 2017. Rrjeti i gazetarëve investigativë të Ballkanit, BIRN ka analizuar bilancet e publikuara në QKB të operatorëve kryesorë...

“Perëndimi” i medias së shkruar. Gazetat raportojnë humbje të mëdha

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Shtypi i shkruar në Shqipëri pësoi një rënie të të ardhurave prej 9% në vitin 2017. Rrjeti i gazetarëve investigativë të Ballkanit, BIRN ka analizuar bilancet e publikuara në QKB të operatorëve kryesorë...

Gazetat në Shqipëri pësojnë rënie të mëdha

para 7 muajve - RTV 21

Shtypi i shkruar në Shqipëri pësoi një rënie të të ardhurave prej 9% në vitin 2017 Rrjeti i gazetarëve hulumtues të Ballkanit, BIRN ka analizuar bilancet e publikuara në QKB të operatorëve kryesorë të...

Raporti/ A po merr fund epoka e gazetave? Kriza e thellë e shtypit të shkruar

para 7 muajve - Java News

Gazetat kryesore në Shqipëri pësuan një rënie tjetër të të ardhurave gjatë vitit 2017, gjë që u shoqërua me shkurtime shpenzimesh, veçanërisht te pagat. Kompanitë kryesore të medias së shkruar në Shqipëri...

Gazetat shqiptare në krizë, ja të ardhurat e tyre

para 7 muajve - Lexo

Gazetat kryesore në Shqipëri pësuan një rënie tjetër të të ardhurave gjatë vitit 2017, gjë që u shoqërua me shkurtime shpenzimesh, veçanërisht te pagat. Kompanitë kryesore të medias së shkruar në Shqipëri...

Gazetat në Shqipëri pësojnë rënie të mëdha

para 7 muajve - KosovaPress

Rrjeti i gazetarëve hulumtues të Ballkanit, BIRN ka analizuar bilancet e publikuara në QKB të operatorëve kryesorë të tregut. Gazeta më e madhe në vend, “Panorama” pësoi një rënie me 10% dhe viti 2017...

Gazetat në Shqipëri pësojnë rënie të mëdha

para 7 muajve - Gazeta e re

Shtypi i shkruar në Shqipëri pësoi një rënie të të ardhurave prej 9% në vitin 2017. Rrjeti i gazetarëve hulumtues të Ballkanit, BIRN ka analizuar bilancet e publikuara në QKB të operatorëve kryesorë të...

A po ‘perëndojnë’ medieat e shkruara në Shqipëri? BIRN: Gazetat raportojnë humbje të mëdha

para 7 muajve - Fakti Ditor

Shtypi i shkruar në Shqipëri pësoi një rënie të të ardhurave prej 9% në vitin 2017. Rrjeti i gazetarëve investigativë të Ballkanit, BIRN ka analizuar bilancet e publikuara në QKB të operatorëve kryesorë...

A po ‘perëndojnë’ medieat e shkruara në Shqipëri? BIRN: Gazetat raportojnë humbje të mëdha

para 7 muajve - AlbPortali

Shtypi i shkruar në Shqipëri pësoi një rënie të të ardhurave prej 9% në vitin 2017. Rrjeti i gazetarëve investigativë të Ballkanit, BIRN ka analizuar bilancet e publikuara në QKB të operatorëve kryesorë...

RAPORTI: Gazetat shqiptare në pikën e “vdekjes”, ja të ardhurat e tyre dhe kush është me humbje dhe kush me fitim

para 7 muajve - Gazeta Tema

Infografik: Tregu i Shtypit në Shqipëri. Burimi: Bilancet e kompanive të analizuara nga BIRN Albania Gazetat kryesore në Shqipëri pësuan një rënie tjetër të të ardhurave gjatë vitit 2017, gjë që u shoqërua...

RAPORTI: Top Channel “gropë”, bie dhe TV Klan. Ja gjëndja e televizioneve të tjera

para 7 muajve - Gazeta Tema

Infografik i tregut mediatik në vitin 2017 | Burimi: BIRN Albania Tregu i televizioneve falas si dhe ai i televizioneve me pagesë pësoi rënie gjatë vitit 2017, por kjo nuk e ka ndalur vrullin për të hapur...

Të ardhurat në pikiatë, por vrulli për të hapur televizione të reja nuk bie

para 7 muajve - Java News

Të ardhurat e dhjetë kompanive kryesore mediatike në Shqipëri pësuan një rënie prej 4% gjatë vitit 2017 në krahasim me vitin 2016, bëhet e ditur nga të dhënat e bilanceve zyrtare të këtyre kompanive të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK