http://kariera.mk

Plagosja e të moshuarit, deputeti i PD-së me urgjencë në Lushnjë

para 7 muajve - Mapo

Pak orë pas operacionit të policisë në fshatin Remas të Lushnjës, Partia Demokrati ka ndërmarrë një aksion. Deputeti demokrat, njëherazi Sekretari i Aksionit Qytetar, Ervin Salianji, është nisur për në...

‘Plumbi e kapi në ballë’: Salianji dhe familjarët e 77-vjeçarit akuzojnë policinë

para 7 muajve - Medial

Ishin orët e para të mëngjesit kur forca të shumta policie dhe RENA zbarkuan në fshatin Remas të Divjakës, ndërsa thuhet se ishin në kërkim të dy personave të kërkuar për vrasje. Por në rrethana ende të...

Operacioni i RENEA-s në Lushnjë, familjarët: Na e vranë xhajën në gjumë…

para 7 muajve - Mapo

Një 77-vjeçar u plagos në kokë me armë zjarri në fshatin Remas të Lushnjes gjatë një operacioni që Forcat Speciale të RENEA-s po kryenin në zonë. Sipas familjarëve, RENEA ka qëlluar me armë Haxhi Likën,...

Aksioni i RENEA-s në Remas të Divjakës, Policia: I moshuari nuk i’u përgjigj thirrjes…

para 7 muajve - Mapo

Policia ka dhënë detaje për aksionin e RENEA-s në fshatin Remas në Divjakës si dhe plagosjen e 77-vjecarit Haziz Lika. Policia bën me dije se i moshuari doli në dritare me armë gjahu dhe nuk i është përgjigjur...

Policia zbardh plagosjen e të moshuarit në Divjakë: Doli me armë në dritare

para 7 muajve - Albeu

Policia ka zbuluar aksionin e ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme ku mbeti i plagosur një i moshuar. Policia bën me dije se shtetasi në fjalë H.L., 77 vjeç, është plagosur pasi nuk i...

Aksioni i RENEA-s, në fshatin Remas të Lushnjës, policia: E moshuari nuk iu përgjigj thirrjes

para 7 muajve - Sot News

Policia ka dhënë detaje për aksionin në fshatin Remas në Divjakës si dhe plagosjen e të moshuarit Haziz Lika. Policia bën me dije se Haxhi Lika doli në dritare me armë gjahu dhe nuk i është përgjigjur...

Aksioni në Divjakë, vjen reagimi i policisë: “I moshuari nuk iu përgjigj thirrjes tonë”

para 7 muajve - Blitz

Policia ka dhënë detaje për aksionin  e RENEA-s në fashitn Remas të Divjakës si dhe plagosjen e 77-vjeçarit Haziz Lika. Policia bën me dije se i moshuari doli në dritare me armë gjahu dhe nuk i është përgjigjur...

Përse RENEA shkoi në fshatin Remas? Në kërkim ishin autorët e masakrës në Lushnje

para 7 muajve - Gazeta Express

Thirrjes së policisë për të dalë nga banesa, një 77-vjeçar nga fshati Remas i Lushnjes iu përgjigj duke dalë me armë gjahu në dritare. Në këto kushte, efektivët qëlluan në ajër dhe i bënë sërish thirrje...

Operacioni i RENEA-s në Lushnjë, familjarët: Na e vranë xhajën në gjumë…

para 7 muajve - Pa censure

Një 77-vjeçar u plagos në kokë me armë zjarri në fshatin Remas të Lushnjes gjatë një operacioni që Forcat Speciale të RENEA-s po kryenin në zonë. Sipas familjarëve, RENEA ka qëlluar me armë Haxhi Likën,...

Tjetër dëshmi në Divjakë: Xhaxhain policia e qëlloi në ballë… i arrestuan dhe 2 djemtë!

para 7 muajve - Lajmi.net

Ishte ora 04:00 e mëngjesit kur forca të shumta policie dhe RENA zbarkuan në fshatin Remas të Divjakës, ndërsa thuhet se ishin në kërkim të dy personave të kërkuar për vrasje. Por në rrethana ende të paqarta,...

Zbulohet versioni tronditës: RENEA qëlloi të moshuarin me plumb në kokë kur po flinte

para 7 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë u regjistrua sot në Divajkë. Në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i policisë së Shtetit rreth orës 05:30. Vetëm pak orë më parë në media u shpërnda me shpejtësi lajmi...

Operacioni i RENEA, policia jep detaje: Ja si u plagos 77-vjeçari

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags lushnje plagosje policia reagimi renea Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me operacionin e zhvilluar në një fshat të Lushnjes, ku mbeti i plagosur një person gjatë operacionit të RENEA,...

Reagon deputeti për aksionin: Këta të vrasin edhe në gjumë, fshehin autorët dhe bëjnë show

para 7 muajve - Sot News

Ngjarja e ndodhur në orët e para sot në fshatin Rremas të Divjakës, ku gjatë aksionit blic të RENEA-s mbeti i plagosur edhe një i moshuar në banesën e tij, ka sjellë reagimin e deputetit të PD, Ervin Salianji....

‘Plumbi e kapi në ballë’: Salianji dhe familjarët e 77-vjeçarit akuzojnë policinë

para 7 muajve - Mapo

Ishin orët e para të mëngjesit kur forca të shumta policie dhe RENA zbarkuan në fshatin Remas të Divjakës, ndërsa thuhet se ishin në kërkim të dy personave të kërkuar për vrasje. Por në rrethana ende të...

Tjetër dëshmi në Divjakë: Xhaxhain policia e qëlloi në ballë... i arrestuan dhe 2 djemtë!

para 7 muajve - Gazeta Express

Ishte ora 04:00 e mëngjesit kur forca të shumta policie dhe RENA zbarkuan në fshatin Remas të Divjakës, ndërsa thuhet se ishin në kërkim të dy personave të kërkuar për vrasje. Por në rrethana ende të paqarta,...

Policia mësyn fisin Lika, ja kë po kërkonte: Detajet e asaj që ndodhi në Divjakë

para 7 muajve - Mapo

Thirrjes së policisë për të dalë nga banesa, një 77-vjeçar nga fshati Remas i Divjakës iu përgjigj duke dalë me armë gjahu në dritare. Në këto kushte, efektivët qëlluan në ajër dhe i bënë sërish thirrje...

Tjetër dëshmi në Divjakë: Xhaxhain policia e qëlloi në ballë… i arrestuan dhe 2 djemtë!

para 7 muajve - Tetova Sot

Ishte ora 04:00 e mëngjesit kur forca të shumta policie dhe RENA zbarkuan në fshatin Remas të Divjakës, ndërsa thuhet se ishin në kërkim të dy personave të kërkuar për vrasje. Por në rrethana ende të paqarta,...

Plumb në kokë të moshuarit, familjarët version ndryshe nga policia: E qëlloi RENEA, ishte në gjumë

para 7 muajve - Sot News

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Remas të Divjakës, familja Lika jep një version ndryshe nga policia. Sipas tyre, në orët e para të mëngjesit të sotëm, forcat...

77-vjeçari kundërshtoi me armë RENEA-n? Deputeti i PD: E qëlluan në gjumë

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në Divjakë, ku forcat RENEA qëlluan me armë në kokë një 77-vjeçar. Në një njoftim zyrtar policia sqaroi se i moshuari ka qëlluar fillimisht...

Operacioni i RENEA-s në Lushnje, nipi tregon si ia plagosën gjyshin: Shikoni krevatin me gjak dhe plumba në dhomë

para 7 muajve - Sot News

Kjo është dhoma në fshatin Remas të Lushnjes, ku një 77-vjeçar mbeti i plagosur nga forcat RENEA-a që i rrethuan shtëpinë pasi dyshuan se aty fshiheshin dy persona në kërkim. Nipi i të moshuarit tregon...

Luftë me RENEA-n, del videoja nga dhoma e të moshuarit në Divjakë

para 7 muajve - Albeu

Një i moshuar qëlloi sot në mëngjes ndaj forcave speciale RENEA në Divjakë të Lushnjes duke mbetur më pas i plagosur pas shkëmbimit të zjarrit me ta. Mirëpo, deputeti demokra Ilir Murrizi ka një version...

“Gjyshin e plagosi RENEA, e qëlluan me plumb në kokë në 4 të mëngjesit”

para 7 muajve - Gazeta Express

Policia e Shtetit ka deklaruar këtë të premte se ka patur një përplasje mes armë në fshatin Remas të Divjakës mes një 77 vjeçari dhe forcave RENEA. Në njoftimin zyrtar policia është shprehur se Haxhi Lika...

Deputeti publikon videon: Ky shtet të vret në dhomën e gjumit

para 7 muajve - Mapo

Në orët e para të mëngjesit të sotme, gjatë një aksioni të forcave RENEA në fshatin Rremas në Divjakë ka mbetur i plagosur një 77-vjeçar në banesën e tij, pasi dyshohej së në të fshiheshin dy të kërkuar...

Forcat Speciale plagosin 77-vjeçarin, policia: Doli në dritare me armë në dorë

para 7 muajve - Telegrafi

Forcat RENEA gjatë një operacioni në Divjakë në orët e para të ditës së sotme kanë plagosur një burrë të moshuar, i cili ka marrë plumba në kokë dhe është në rrezik për jetën. Policia ka rrëzuar pretendimin...

Plagosja nga RENEA e të dyshuarit për strehimin e dy vrasësve/ Deputeti Murrizi nxjerr videon: Ja si qëndron e vërteta

para 7 muajve - Sot News

Mëngjesin e sotëm në fshatin Rremas në Divjakë ka mbetur i plagosur një 77 vjeçar pas aksionit të RENEA-s në banesën e tij, pasi dyshohej së në të fshiheshin dy të kërkuar për vrasje. Sipas njoftimit të...

RENEA, aksion për kapjen e autorëve të masakrës së Lushnjes. Kush është “Iriqi”?

para 7 muajve - Java News

Thirrjes së policisë për të dalë nga banesa, një 77-vjeçar nga fshati Remas i Lushnjes iu përgjigj duke dalë me armë gjahu në dritare. Në këto kushte, efektivët qëlluan në ajër dhe i bënë sërish thirrje...

Plagosja e të moshuarit, nipi: E qëlloi RENEA, na zgjoi në 4 të mëngjesit

para 7 muajve - Java News

LUSHNJE- Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Remas të Divjakës, familja Lika jep një version ndryshe nga policia. Sipas tyre, në orët e para të mëngjesit të...

Përleshje me armë në Lushnje: 77-vjeçari qëllon mbi RENEA-n me armë

para 7 muajve - Albeu

Një aksion është zhvilluar ditën e sotme në Lushnje. Aksioni është zhvilluar në orët e para të mëngjesit rreth orës 05:30. Por aksioni ka dalë jashtë kontrollit pasi një person ka bërë rezistencë duke...

Aksioni i forcave RENEA del jashtë kontrolli/ Dyshime se strehonte dy vrasës në banesë, 77-vjeçari i qëllon me armë

para 7 muajve - Sot News

Një aksion i forcave RENEA thuajse ka dalë jashtë kontrollit, pasi janë përballur me një person i cili ka bërë rezistencë, madje ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të policisë. Aksioni është zhvilluar...

Përplasje me armë mes policisë dhe një personi në Divjakë, plagoset 77-vjeçari

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Një përplasje me armë ka ndodhur sot në fshatin Remas të Divjakës. Mësohet se një 78-vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi i ka bërë rezistencë policisë. Forcat speciale RENEA rreth orës 05.30 kanë ushtruar...

Kishte strehuar dy autorë vrasjesh: 77 vjeçari përplaset me armë me policinë në Lushnje, forcat speciale në vendngjarje

para 7 muajve - Gazeta Tema

Në zbatim të Planit Operacional për kapjen e personave me rrezikshmëri të lartë shoqërore për veprën penale të vrasjes, forcat speciale RENEA. rreth orës 05.30 kanë ushtruar disa kontrolle banesash në...

Forcat RENEA përplasen me armë me shqiptarin në Lushnje

para 7 muajve - Gazeta Express

Një përplasje me armë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premte në fshatin Remas (Lushnje), mes një shtetasi të identifikuar si Haxhi Lika dhe policisë së shtetit. RENEA ka shkuar në banesën e shtetasit në...

Përplasje me armë në Remas të Lushnje, i moshuari qëllon ndaj “RENEA”

para 7 muajve - Vizion Plus

Një përplasje me armë është regjistruar paraditen e kësaj të premte në një fshat të Lushnjes. Incidenti ka ndodhur në Remas, fshat afër Divjakes ku policia e shtetit kishte marrë informacion se në banesën...

Përplasje me armë mes një banori dhe forcave RENEA në Divjakë

para 7 muajve - Mapo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Remas në Divjakë. Aksioni forcave RENEA për kapjen e dy personave të dyshuar për vrasje, ka lënë pas një të plagosur. Teksa rrethuan banesën e shtetasit...

Divjakë – Qëllohet me plumb në kokë i moshuari. RENEA pretendon se ka qëlluar në ajër, familjarët japin tjetër version…

para 7 muajve - Blitz

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Divjakë. Gjatë një kontrolli nga policia dhe forcat RENEA, është plagosur në rrethana misterioze një 77-vjeçar. Sipas policisë, i moshuari Haxhi Lika...

E rëndë/ Përplasje me armë në Divjakë mes RENEA-s dhe një qytetari

para 7 muajve - Sot News

Mëngjesin e sotëm në fshatin Remas është raportuar për përplasje me armë mes një banori dhe forcave të policisë.

77-vjeçari kundërshtoi me armë RENEA-n? Deputeti i PD: E qëlluan në gjumë

para 7 muajve - Gazeta e re

Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në Divjakë, ku forcat RENEA qëlluan me armë në kokë një 77-vjeçar. Në një njoftim zyrtar policia sqaroi se i moshuari ka qëlluar fillimisht...

Forcat Speciale plagosin 77-vjeçarin

para 7 muajve - Shenja

Forcat RENEA gjatë një operacioni në Divjakë në orët e para të ditës së sotme kanë plagosur një burrë të moshuar, i cili ka marrë plumba në kokë dhe është në rrezik për jetën. Policia ka rrëzuar pretendimin...

Tjetër dëshmi në Divjakë: Xhaxhain policia e qëlloi në ballë… i arrestuan dhe 2 djemtë!

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Ishte ora 04:00 e mëngjesit kur forca të shumta policie dhe RENA zbarkuan në fshatin Remas të Divjakës, ndërsa thuhet se ishin në kërkim të dy personave të kërkuar për vrasje. Por në rrethana ende të paqarta,...

“Gjyshin e plagosi RENEA, e qëlluan me plumb në kokë në 4 të mëngjesit”

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Policia e Shtetit ka deklaruar këtë të premte se ka patur një përplasje mes armë në fshatin Remas të Divjakës mes një 77 vjeçari dhe forcave RENEA. Në njoftimin zyrtar policia është shprehur se Haxhi Lika...

FOTO/ Përplasja me armë në Divjakë, Salianji akuza policisë: Të vrasin edhe në gjumë

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags divjake perplasja me arme policia renea Një përplasje me armë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Divjak me forcat speciale RENEA, ku mbeti i plagosur në rrethana ende të pasqaruara një...

Përplasje me armë në Remas të Lushnje, i moshuari qëllon ndaj “RENEA”

para 7 muajve - Tetova Sot

Një përplasje me armë është regjistruar paraditen e kësaj të premte në një fshat të Lushnjes. Incidenti ka ndodhur në Remas, fshat afër Divjakes ku policia e shtetit kishte marrë informacion se në banesën...

Përplasje me armë mes RENEA dhe një banori në Divjakë, 1 i plagosur

para 7 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Remas në Divjakë. Aksioni forcave RENEA për kapjen e dy personave të dyshuar për vrasje, ka lënë pas një të plagosur. Teksa rrethuan banesën e shtetasit...

Forcat RENEA përplasen me armë me shqiptarin në Lushnje

para 7 muajve - Sovrani

Një përplasje me armë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premte në fshatin Remas (Lushnje), mes një shtetasi të identifikuar si Haxhi Lika dhe policisë së shtetit. RENEA ka shkuar në banesën e shtetasit në...

Aksioni i njësisë speciale të Policisë në Shqipëri përcillet me të shtëna me armë

para 7 muajve - KosovaPress

Ndërsa sipas komunikatës së policisë, RENEA, rreth orës 05:30 ka ushtruar disa kontrolle banesash, ndër to, edhe në banesën e shtetasit Haxhi Lika, 77 vjeç, pasi disponohej informacion se në këtë banesë...

Shkëmbim zjarri me RENEA-n, ja ç´ka ndodhur në Lushnje…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags arme operacion renea Forcat speciale RENEA u angazhuar mëngjesin e sotëm në një operacion për kapjen e dy personave të dyshuar për vrasje. RENEA ka rethuar shtëpinë e një shtetasi, ku dyshohej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK