http://kariera.mk

“E gjeta Messin vetëm, duke qarë si foshnja që humb nënën”

para 7 muajve - Lajmi.net

Lionel Messi ka përjetuar njërin nga momentet më të këqija me kombëtaren e Argjentinës, pasi humbi finalen e dytë, kësaj here me penallti, ndaj Kilit. Ishte “Copa América” në vitin 2016. Elvio Paolorosso,...

“Humbja ndaj Kilit në Copa America, momenti më i keq i Messit”

para 7 muajve - Klan Kosova

Trajneri i fituesit i përfaqësueses së Argjentinës në futboll, Elvio Paolorosso ka deklaruar se momenti më i keq i Lionnel Messi me kombëtaren ishte ai humbjes në finalen e Copa America në penalti kundër...

Rrëfim prekës: Messi qau deri në 2 të mëngjesit sikur t?i kishte vdekur nëna

para 7 muajve - Albeu

Përgatitësi atletik i Kombëtares së Argjentinës, Elvio Paolorosso ka thënë se Lionel Mesi e pati momentin më të keq pas humbjes së finales së dytë në Kupën e Amerikës , teksa e gjeti atë duke vajtuar sikurse...

Momenti më i keq i Messit me Argjentinën: E gjeta vetëm, duke qarë si foshnja që humb nënën

para 7 muajve - Ina

Lionel Messi e ka përjetuar momentin më të keq me fanellën e Argjentinës pas humbjes së finales së Kupës së Amerikës në vitin 2016 nga Kili përmes penalltive. Trajneri i fitnesit, Elvio Paolorosso, e ka...

Paolorosso: Pas humbjes nga Kili në Copa America, Messin e gjeta duke qarë sikurse t’i kishte vdekur nëna

para 7 muajve - Telegrafi

Përgatitësi atletik i Kombëtares së Argjentinës, Elvio Paolorosso ka thënë se Lionel Messi e pati momentin më të keq pas humbjes së finales së dytë në Copa America, teksa e gjeti atë duke vajtuar sikurse...

Momenti më i keq i Messit me Argjentinën: E gjeta vetëm, duke qarë si foshnja që humb nënën

para 7 muajve - Gazeta Tema

Lionel Messi ka përjetuar njërin nga momentet më të këqija me kombëtaren e Argjentinës, pasi humbi finalen e dytë, kësaj here me penallti, ndaj Kilit. Ishte “Copa América” në vitin 2016. Elvio Paolorosso,...

“E gjeta Messin në dhomën e zhveshjes duke qarë si fëmijë”, deklarata që ka pikëlluar argjentinasët

para 7 muajve - OraInfo

Lionel Messi e ka përjetuar momentin më të keq me fanellën e Argjentinës pas humbjes së finales së Kupës së Amerikës në vitin 2016 nga Kili përmes penalltive. Trajneri i fitnesit, Elvio Paolorosso, e ka...

Momenti më i keq i Messit me Argjentinën: E gjeta vetëm, duke qarë si foshnja që humb nënën

para 7 muajve - Telesport

Lionel Messi ka përjetuar njërin nga momentet më të këqija me kombëtaren e Argjentinës, pasi humbi finalen e dytë, kësaj here me penallti, ndaj Kilit. Ishte “Copa América” në vitin 2016. Elvio Paolorosso,...

Momenti më i keq i Messit me Argjentinën: E gjeta në dhomën e zhveshjes duke qarë si fëmijë

para 7 muajve - Gazeta Express

Lionel Messi e ka përjetuar momentin më të keq me fanellën e Argjentinës pas humbjes së finales së Kupës së Amerikës në vitin 2016 nga Kili përmes penalltive. Trajneri i fitnesit, Elvio Paolorosso, e ka...

Messi lëndon zemrat e tifozëve: E gjeta veten duke qarë si fëmija për nënën

para 7 muajve - Tetova Sot

Lionel Messi ka përjetuar njërin nga momentet më të këqija me kombëtaren e Argjentinës, pasi humbi finalen e dytë, kësaj here me penallti, ndaj Kilit. Ishte “Copa América” në vitin 2016. Elvio Paolorosso,...

Momenti më i keq i Messit me Argjentinën: E gjeta në dhomën e zhveshjes duke qarë si fëmijë

para 7 muajve - Lexo

Lionel Messi e ka përjetuar momentin më të keq me fanellën e Argjentinës pas humbjes së finales së Kupës së Amerikës në vitin 2016 nga Kili përmes penalltive. Trajneri i fitnesit, Elvio Paolorosso, e ka...

Momenti më i keq i Messit me Argjentinën

para 7 muajve - Infokusi

Lionel Messi e ka përjetuar momentin më të keq me fanellën e Argjentinës pas humbjes së finales së Kupës së Amerikës në vitin 2016 nga Kili përmes penalltive. Trajneri i fitnesit, Elvio Paolorosso, e ka...

Rrëfimi/ ‘Si e gjeta Messin në 2 të natës duke qarë pasi humbi finalen’

para 7 muajve - AlbPortali

Lionel Messi e ka përjetuar momentin më të keq me fanellën e Argjentinës pas humbjes së finales së Kupës së Amerikës në vitin 2016 nga Kili përmes penalltive. Loading... Trajneri i fitnesit, Elvio Paolorosso,...

Rrëfimi/ ‘Si e gjeta Messin në 2 të natës duke qarë pasi humbi finalen’

para 7 muajve - Fakti Ditor

Lionel Messi e ka përjetuar momentin më të keq me fanellën e Argjentinës pas humbjes së finales së Kupës së Amerikës në vitin 2016 nga Kili përmes penalltive. Trajneri i fitnesit, Elvio Paolorosso, e ka...

Messi lëndon zemrat e tifozëve: E gjeta veten duke qarë si fëmija për nënën

para 7 muajve - Periskopi

Lionel Messi ka përjetuar njërin nga momentet më të këqija me kombëtaren e Argjentinës, pasi humbi finalen e dytë, kësaj here me penallti, ndaj Kilit. Ishte “Copa América” në vitin 2016. Elvio Paolorosso,...

Momenti më i vështirë i Messit: E pashë duke qarë sikur një fëmijë

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Lionel Messi e ka përjetuar momentin e tij më të vështirë në fanellën e Argjentinës kur ai humbi finalen e dytë me radhë të Copa Americas në vitin 2016, në penallti nga Kili. Elvio Paolorosso, trajneri...

“Pas asaj humbje shkova në zhveshtore dhe e gjeta Messin duke qarë sikur një fëmijë kur e humb nënën”

para 7 muajve - Sovrani

Lionel Messi përjetoi momentin më të keq në një fanel të Argjentinës kur humbi një finale të dytë radhazi në vitin 2016 Copa America, nga Kili, transmeton Sovrani.info. Elvio Paolorosso, trajner i stërvitjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK