http://kariera.mk

Këni bërë plane për vikend? Së pari mësoni si do të jetë moti

para 7 muajve - Zeri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë këtë vikend. “Situatë e ngjashme meteorologjike do të vazhdoj edhe për gjatë dy ditëve të vikendit, përjashtuar perëndimin dhe...

Këni bërë plane për vikend? Së pari mësoni si do të jetë moti

para 7 muajve - Gazeta Express

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë këtë vikend. “Situatë e ngjashme meteorologjike do të vazhdoj edhe për gjatë dy ditëve të vikendit, përjashtuar perëndimin dhe...

Parashikimi i motit për fundjavë

para 7 muajve - Klan Kosova

Mot i ngjashëm sikurse sot në Kosovë do të mbajë edhe përgjatë dy ditëve të kësaj fundjave. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në perëndim dhe jugperëndim të vendit ka mundësi të vogla...

Moti gjatë vikendit në Kosovë

para 7 muajve - Lajmi.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë këtë vikend. “Situatë e ngjashme meteorologjike do të vazhdoj edhe për gjatë dy ditëve të vikendit, përjashtuar perëndimin dhe...

Keni bërë plane për vikend, ja çfarë moti na pret

para 7 muajve - OraInfo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë këtë vikend. “Situatë e ngjashme meteorologjike do të vazhdoj edhe për gjatë dy ditëve të vikendit, përjashtuar perëndimin dhe...

Moti gjatë vikendit në Kosovë

para 7 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë këtë vikend. “Situatë e ngjashme meteorologjike do të vazhdoj edhe për gjatë dy ditëve të vikendit, përjashtuar perëndimin dhe...

Parashikimi i motit për këtë fundjavë

para 7 muajve - RTV 21

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka publikuar parashikimin e motit për fundjavë Situatë e ngjashme meteorologjike do të vazhdoj edhe për gjatë dy ditëve të vikendit, përjashtuar perëndimin dhe jugperëndimin...

Moti në Kosovë i njëjtë edhe në vikend, mund të ketë edhe riga shiu

para 7 muajve - Infokusi

Instituti Hidro Meteorologjik i Kosovës (IHMK), ka dërguar të dhënat në lidhje me motin në Kosovë gjatë ditëve në vikend, duke treguar se moti do të jetë pak a shumë i njëjtë me atë të gjatë javës. Por...

Mot me diell dhe i thatë me erë veriperëndimore

para 7 muajve - MRT

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, me erë të dobët nga drejtimi perëndimor dhe veriperëndimor. UV-6.... Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej gjashtë deri 15 gradë, ndërsa...

Moti në Kosovë i njëjtë edhe në vikend, mund të ketë edhe riga shiu

para 7 muajve - Gazeta e re

Instituti Hidro Meteorologjik i Kosovës (IHMK), ka dërguar të dhënat në lidhje me motin në Kosovë gjatë ditëve në vikend, duke treguar se moti do të jetë pak a shumë i njëjtë me atë të gjatë javës. Por...

Moti gjatë vikendit në Kosovë

para 7 muajve - Insajderi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë këtë vikend. “Situatë e ngjashme meteorologjike do të vazhdoj edhe për gjatë dy ditëve të vikendit, përjashtuar perëndimin dhe...

Moti në vikend: Temperatura përvëluese, por edhe shi

para 7 muajve - Periskopi

Instituti Hidro Meteorologjik i Kosovës (IHMK), ka dërguar të dhënat në lidhje me motin në Kosovë gjatë ditëve në vikend, duke treguar se moti do të jetë pak a shumë i njëjtë me atë të gjatë javës. Por...

Moti në Kosovë i njëjtë edhe në vikend, mund të ketë edhe riga shiu

para 7 muajve - KosovaPress

“Situatë e ngjashme meteorologjike do të vazhdoj edhe për gjatë dy ditëve të vikendit, përjashtuar perëndimin dhe jugperëndimin e vendit ku ka mundësi të vogla që atje të ketë zhvillim të vranësirave ...

Moti gjatë vikendit në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë këtë vikend. “Situatë e ngjashme meteorologjike do të vazhdoj edhe për gjatë dy ditëve të vikendit, përjashtuar perëndimin dhe...

Moti tejet befasues për vikend

para 7 muajve - Bota Press

Situatë e ngjashme meteorologjike do të vazhdoj edhe për gjatë dy ditëve të vikendit, përjashtuar perëndimin dhe jugperëndimin e vendit ku ka mundësi të vogla që atje të ketë zhvillim të vranësirave  dhe...

Sot në Shqipëri mot i kthjellët me shtim vranësirash

para 7 muajve - Koha.net

Moti ditën e sotme në Shqipëri do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave mesatare në zonën e ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi...

Moti sot

para 7 muajve - Iliria News

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakta, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët perëndimore dhe veriperëndimore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 18 gradë celcius,...

Sot mot me diell

para 7 muajve - Medial

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët, ku temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius. “Do...

Moti për sot

para 7 muajve - Klan Kosova

Në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet...

Moti sot në Maqedoni

para 7 muajve - Portalb

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakta, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët perëndimore dhe veriperëndimore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 18 gradë celcius,...

Moti sot në Maqedoni

para 7 muajve - Telegrafi

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakta, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët perëndimore dhe veriperëndimore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 18 gradë celcius,...

Parashikimi i motit për sot

para 7 muajve - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius, ndërsa...

Moti sot në Kosovë do të jetë me diell

para 7 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët, ndërsa temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius,...

Ja çfarë moti do të kemi sot në Maqedoni

para 7 muajve - Ina

Sot moti është me diell dhe me vranësira mesatare, me erë të dobët nga drejtimi perëndimor dhe  veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej gjashtë deri 15 gradë, ndërsa e më e larta e ditës...

Ky është moti për ditën e sotme

para 7 muajve - Albeu

Në Veri-Veriperëndim të vendit dhe pjesërisht në zonat Qendrore moti paraqitet i vranët, por zonat Jugore vijojnë me kthjellime dhe alternime vranësirash. Pjesa e dytë e ditës mbetet me kthjellime të shkurtra...

Parashikimi i motit: Nis rënia e temperaturave

para 7 muajve - Mapo

E premte, 14 shtator. Moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave mesatare në zonën e Ultësirës Perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të...

Parashikimi i motit për sot dhe gjatë fundjavës

para 7 muajve - Kallxo

Meteorologët thonë se sot do të kemi një ditë me vranësira kalimtare të cilat më të theksuara mund të jenë në orët e pasditës. Temperaturat do të sillën në mes 12 e 27 gradë Celsius. Në ditën e parë të...

Me këto temperatura po përfundojnë ditët e fundit të verës…

para 7 muajve - Lajmi.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët, ku temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius. “Do...

Mot me diell dhe i thatë me erë veriperëndimore

para 7 muajve - Tetova Sot

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, me erë të dobët nga drejtimi perëndimor dhe  veriperëndimor. UV-6. temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej gjashtë deri 15 gradë, ndërsa...

Parashikimi i motit për sot dhe fundjavë

para 7 muajve - RTV 21

Mot me vranësira kalimtare Meteorologët thonë se sot do të kemi një ditë me vranësira kalimtare të cilat më të theksuara mund të jenë në orët e pasditës. Temperaturat do të sillën në mes 12 e 27 gradë...

Ja çfarë moti do të kemi sot në Maqedoni

para 7 muajve - Antpress

Sot moti është me diell dhe me vranësira mesatare, me erë të dobët nga drejtimi perëndimor dhe  veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej gjashtë deri 15 gradë, ndërsa e më e larta e ditës...

Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

para 7 muajve - Antpress

14 Shtator 2018 / 8:28 Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, me erë të dobët nga drejtimi perëndimor dhe veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej gjashtë deri...

Mot me diell dhe i thatë

para 7 muajve - Shenja

Sot moti është me diell dhe me vranësira mesatare, me erë të dobët nga drejtimi perëndimor dhe  veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej gjashtë deri 15 gradë, ndërsa e më e larta e ditës...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët, ku temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius. “Do...

​Sot mot me diell

para 7 muajve - Periskopi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët, ku temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius. “Do...

Parashikimi i motit për sot dhe gjatë fundjavës

para 7 muajve - Insajderi

Meteorologët thonë se sot do të kemi një ditë me vranësira kalimtare të cilat më të theksuara mund të jenë në orët e pasditës. Temperaturat do të sillën në mes 12 e 27 gradë Celsius. Në ditën e parë të...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

para 7 muajve - Sovrani

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët, ku temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius. “Do...

Sot mot me diell

para 7 muajve - KosovaPress

“Do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 25-27 gradë Celsius....

Parashikimi i moti për nesër në Kosovë

para 7 muajve - Zeri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë nesër. “Do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë...

Moti nesër në Kosovë

para 7 muajve - Gazeta Express

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë nesër. “Do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë...

Moti nesër në Kosovë

para 7 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë nesër. “Do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius,...

Moti për nesër

para 7 muajve - RTV 21

Parashikimi i motit Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se nesër do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. “Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius,...

Informohu çfarë moti do të ketë nesër në Kosovë

para 7 muajve - Lajmi.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë nesër. “Do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius,...

Parashikimi i motit 14 shtator 2018, nis rënia e temperaturave

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags moti parashikimi temperatura E Premte dt 14 Shtator, moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave mesatare në zonën e Ultësirës Perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim...

Moti nesër në Kosovë

para 7 muajve - Bota Press

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë nesër. “Do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius,...

​Nesër mot me diell

para 7 muajve - Gazeta e re

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët, ku temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius....

Mësojeni motin për nesër

para 7 muajve - Periskopi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët, ku temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius....

​Nesër mot me diell

para 7 muajve - KosovaPress

“Do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 25-27 gradë Celsius....

Moti sot në Maqedoni

para 7 muajve - Alsat-M

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët verilindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 16 gradë, ndërsa ato ditore do të...

Moti sot

para 7 muajve - Iliria News

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët verilindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 16 gradë, ndërsa ato ditore do të...

Temperaturat sot arrijnë deri në 27 gradë

para 7 muajve - Klan Kosova

Në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet...

Sot në Kosovë, diell e vranët

para 7 muajve - Koha.net

Sot mbi Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-27 gradë Celsius....

Sot na presin këto temperatura

para 7 muajve - OraInfo

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-27 gradë...

Reshje shiu në Shqipëri?! Ky është parashikimi për sot

para 7 muajve - Gazeta Express

Kthjellimet dominojnë gjithë territorin deri në orët e pasdites, kur vranësirat shfaqen fillimisht në perëndim dhe gradualisht në të gjithë vendin. Mbrëmja sjell mbulim të territorit me vranësira, por...

Moti sot në Maqedoni

para 7 muajve - Portalb

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët verilindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 16 gradë, ndërsa ato ditore do të...

Moti sot në Maqedoni

para 7 muajve - Telegrafi

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët verilindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 16 gradë, ndërsa ato ditore do të...

Sot mot befasues në vendin tonë

para 7 muajve - Zeri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. “Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet...

Parashikimi i motit për sot

para 7 muajve - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet...

Mot me diell dhe me erë dhe temperaturë deri në 32 gradë

para 7 muajve - Gazeta Express

Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare dhe me erë të dobët deri në mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej gjashtë deri në 16 ndërsa temperatura e ditës prej...

Ky është moti për ditën e sotme

para 7 muajve - Albeu

Në Veri-Veriperëndim të vendit dhe pjesërisht në zonat Qendrore moti paraqitet i vranët, por zonat Jugore vijojnë me kthjellime dhe alternime vranësirash. Pjesa e dytë e ditës mbetet me kthjellime të shkurtra...

Parashikimi i motit: Vazhdojnë ditët e nxehta

para 7 muajve - Mapo

Më 13 shtator vendi ynë do të mbetet me  kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 -10 m/sek me intensitet më të lartë...

Moti mbi vendin tonë

para 7 muajve - Medial

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-27 gradë...

Temperatura befasuese për sot në Kosovë

para 7 muajve - Gazeta Express

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. “Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet...

Moti mbi vendin tonë

para 7 muajve - Lajmi.net

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-27 gradë...

Mot me diell dhe me erë dhe temperaturë deri në 32 gradë

para 7 muajve - Tetova Sot

Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare dhe me erë të dobët deri në mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej gjashtë deri në 16 ndërsa temperatura e ditës prej...

Moti me diell dhe vranësira të pjesshme

para 7 muajve - Kallxo

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-27 gradë...

Me kthjellime por temperatura të ulëta. Ja si parashikohet të jetë moti sot

para 7 muajve - Lexo

Kthjellimet dominojnë gjithë territorin deri në orët e pasdites ku vranësira shfaqen fillimisht në Perëndim dhe gradualisht shtrihen në të gjithë vendin. Mbrëmja sjell mbulim të territorit me vranësira...

Mot me diell dhe me erë dhe temperaturë deri në 32 gradë

para 7 muajve - Republika

Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare dhe me erë të dobët deri në mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej gjashtë deri në 16 ndërsa temperatura e ditës prej...

Kthjellime dhe vranësira, ja si parashikohet të jetë moti sot

para 7 muajve - Java News

Kthjellimet dominojnë gjithë territorin deri në orët e pasdites ku vranësira shfaqen fillimisht në Perëndim dhe gradualisht shtrihen në të gjithë vendin. Mbrëmja sjell mbulim të territorit me vranësira...

Mot me diell, temperatura deri në 32 gradë

para 7 muajve - Shenja

Sot po mban mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të dobët deri në mesatare nga ana verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej gjashtë deri në 16 ndërsa temperatura e ditës prej 25...

Sot në Kosovë, diell e vranët

para 7 muajve - Ekonomia Online

Sot mbi Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-27 gradë Celsius....

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - Infokusi

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-27 gradë...

Edhe sot mot me diell, këto do të jenë temperaturat

para 7 muajve - Periskopi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. “Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet...

Moti për sot në Kosovë

para 7 muajve - Sovrani

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. “Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - KosovaPress

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-27 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-7m/s”, thuhet në njoftimin e

Moti nesër, me diell dhe pjesërisht i vranët

para 7 muajve - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se nesër do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas IHMK-së temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11 e 13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet...

Moti për nesër

para 7 muajve - RTV 21

Parashikimi i motit Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se nesër do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas IHMK-së temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius,...

Nesër mot me diell e pjesërisht i vranët

para 7 muajve - Gazeta Express

​ IHMK-ja përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Më tutje thuhet se do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat...

Nesër në Kosovë mot me diell e pjesërisht i vranët

para 7 muajve - Koha.net

IHMK-ja përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët, transmeton Koha.net. Më tutje thuhet se do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht...

Nesër mot me diell

para 7 muajve - Lajmi.net

IHMK-ja përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Më tutje thuhet se do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat...

Ky do të jetë moti për nesër

para 7 muajve - OraInfo

IHMK-ja përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Më tutje thuhet se do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat...

Parashikimi i motit 13 shtator 2018, ja çfarë pritet…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags moti parashikimi temperatura E Enjte dt 13 Shtator vendi ynë do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim...

Moti për nesër

para 7 muajve - KosovaPress

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-27 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-7m/s,...

Nesër mot me diell e pjesërisht i vranët

para 7 muajve - Infokusi

IHMK-ja përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Më tutje thuhet se do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat...

Nesër në Kosovë mot me diell e pjesërisht i vranët

para 7 muajve - Ekonomia Online

IHMK-ja përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Më tutje thuhet se do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat...

Edhe nesër mot me diell, këto do të jenë temperaturat

para 7 muajve - Periskopi

IHMK-ja përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Më tutje thuhet se do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat...

Moti për nesër

para 7 muajve - Gazeta e re

Nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-27 gradë...

Nesër mot me diell e pjesërisht i vranët

para 7 muajve - Bota Press

IHMK-ja përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Më tutje thuhet se do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK