http://kariera.mk

Psikologët japin 3 arsyet bindëse përse dashuroheni vetëm pas meshkujve që s’ju meritojnë

para 7 muajve - Lajmi.net

Arsyeja përse tërhiqeni dhe tërhiqni gjithmonë pas vetes “djemtë e këqinj” është vërtetuar shkencërisht, dhe kjo e fundit lidhet me karakterin e të shkuarën tuaj. Nëse deri tani e keni gjetur veten të...

Si të sillemi me njerëzit që s’na pëlqejnë në punë?

para 7 muajve - Ekonomia Online

Mund të ndodhë që gjatë jetës tuaj të takoni njerëz që nuk i pëlqeni.Vetëm nëse keni ndonjë anomali gjenetike mund të mos ndodhë kjo gjë. Mund të jetë vjehrra juaj apo ndonjë koleg, apo kushdo tjetër me...

6 këshilla për menaxhimin e parave

para 7 muajve - Ekonomia Online

Sa herë iu kanë thënë se kursimi i parave është një gjë e mirë? Specialistët e financave rekomandojnë të kurseni para çdo muaj, por kjo është më e lehtë të thuhet se sa të bëhet. Mirëpo, nëse dëshironi...

Horoskopi ditor, e shtunë 15 Shtator 2018

para 7 muajve - Portalb

Dashi Diçka që ka kaluar shumë kohë më parë ju mundon fort. Ajo që ju këshillojmë është që të mos mendoni për diçka që i përket së shkuarës, pasi asgjë nuk kthehet. Gjeni kurajën dhe ktheni situatën. Duhet...

Horoskopi ditor, e Shtunë 15 Shtator 2018

para 7 muajve - Java News

Dashi Diçka që ka kaluar shumë kohë më parë ju mundon fort. Ajo që ju këshillojmë është që të mos mendoni për diçka që i përket së shkuarës, pasi asgjë nuk kthehet. Gjeni kurajën dhe ktheni situatën. Duhet...

Horoskopi, e premte 14 Shtator 2018

para 7 muajve - Iliria News

Dashi Duhet të jeni të duruar me partnerin/en dhe t’i kushtoni më shumë rëndësi ëndrrave që keni bashkë. Këtë ditë do të keni keqkuptime me të tjerët. Lajme të mira për beqarët. Ata do jenë mjaft joshes...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 14 shtator 2018

para 7 muajve - Lexo

Cilat janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme? DEMI Dita e sotme ka për të qenë më e bukur dhe do krijoni marrëdhënie harmonike me të gjithë. Nëse keni një lidhje do jeni ju që do e drejtoni partnerin...

Horoskopi i ditës

para 7 muajve - Mapo

Dashi Duhet të jeni të duruar me partnerin/en dhe t’i kushtoni më shumë rëndësi ëndrrave që keni bashkë. Këtë ditë do të keni keqkuptime me të tjerët. Lajme të mira për beqarët. Ata do jenë mjaft joshes...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 14 shtator 2018

para 7 muajve - Java News

Cilat janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme? DEMI Dita e sotme ka për të qenë  më  e bukur dhe do krijoni marrëdhënie harmonike me të gjithë. Nëse keni një lidhje do jeni ju që do e drejtoni partnerin...

Mposhteni psikologjinë e mashkullit me pesë veprime

para 7 muajve - Bota.al

Është e vërtetë që meshkujt ndonjëherë është shumë e vështirë të kuptohen. Nëse vërtet dëshironi të kuptoni mënyrën me të cilën meshkujt mendojnë, për fillim po ju japim disa këshilla. 1. Ofroni përkrahje...

Dy shenjat më me fat për ditën e sotme, 14 shtator 2018

para 7 muajve - Bota.al

Cilat janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme? DEMI Dita e sotme ka për të qenë  më  e bukur dhe do krijoni marrëdhënie harmonike me të gjithë. Nëse keni një lidhje do jeni ju që do e drejtoni partnerin...

Si do jetë kjo e premte për ju? Horoskopi, 14 shtator 2018

para 7 muajve - Bota.al

Dashi Dite e paqëndrueshme ka për të qenë kjo e sotmja. Në disa momente do jeni me humor dhe gati për të bërë çdo gjë që u kënaq e herë do mbylleni ne vetvete dhe nuk do hapeni me të tjerët. Nëse keni...

Horoskopi ditor, e premte 14 Shtator 2018

para 7 muajve - RTV 21

Ky është horoskopi për ditën e premte, 14 shtator 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Duhet të...

Horoskopi 14 shtator 2018, ja shenjat më me fat…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags horoskopi shenjat yjet zodiak Dashi Duhet të jeni të duruar me partnerin/en dhe t’i kushtoni më shumë rëndësi ëndrrave që keni bashkë. Këtë ditë do të keni keqkuptime me të tjerët. Lajme...

Si ta bësh një mashkull tëndin përgjithmonë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Të gjitha femrat dëshirojnë që të jenë përgjithmonë me mashkullin që e dashurojnë, por kjo nuk ndodh çdoherë. Të kesh një të dashur është punë tjetër dhe ta bësh të jetë i interesuar gjithmonë për ty është...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 14 SHTATOR 2018

para 7 muajve - Lexo

Dashi Sot do të keni shumë besim në vetvete dhe do të ndiheni të mbushur plot energji. Do të fitoni mjaftueshëm para, por me rritjen e shpenzimeve do ta keni të vështirë të kurseni. Sa i përket marrëdhënies...

Shenjat kur një mashkull bie kokë e këmbë në dashuri me ju

para 7 muajve - Ekonomia Online

Meshkujt ndonjëherë kanë mënyra të çuditshme dhe misterioze për ta treguar dashurinë. Jo të gjithë meshkujt mund të shfaqin hapur ndjenjat. Nëse dëshironi të kuptoni se mashkulli juaj ju pëlqen apo jo,...

Horoskopi ditor, e premte 14 Shtator 2018

para 7 muajve - Portalb

Dashi Duhet të jeni të duruar me partnerin/en dhe t’i kushtoni më shumë rëndësi ëndrrave që keni bashkë. Këtë ditë do të keni keqkuptime me të tjerët. Lajme të mira për beqarët. Ata do jenë mjaft joshes...

Njihuni me karakeristikat e veçanta të shenjave të horoskopit

para 7 muajve - Lexo

Dashi: motoja: Unë jam Karakteristikat: ndërmarrës, i guximshëm, impulsiv, kokëfortë, dinamik, energjik, por jo me vullnet të qëndrueshëm. Keni bukuri fizike. Adhurues i aktiviteteve fizike. Doni aventurën,...

Horoskopi ditor, e Premte 14 Shtator 2018

para 7 muajve - Java News

Dashi Duhet të jeni të duruar me partnerin/en dhe t’i kushtoni më shumë rëndësi ëndrrave që keni bashkë. Këtë ditë do të keni keqkuptime me të tjerët. Lajme të mira për beqarët. Ata do jenë mjaft joshes...

Çfarë patë fillimisht në fotografi?

para 7 muajve - Bota.al

Testet pamore të një natyre psikologjike na ndihmojnë të zbulojmë diçka më shumë për personalitetin tonë, pra frikën, vlerat, qëllimet dhe aspiratat. Qëllimi i tyre është pikërisht që të nxjerrim gjithçka...

Ja cilat janë karakeristikat e veçanta të çdo shenje të horoskopit

para 7 muajve - Lexo

Dashi: motoja: Unë jam Karakteristikat: ndërmarrës, i guximshëm, impulsiv, kokëfortë, dinamik, energjik, por jo me vullnet të qëndrueshëm. Keni bukuri fizike. Adhurues i aktiviteteve fizike. Doni aventurën,...

Horoskopi, e enjte 13 Shtator 2018

para 7 muajve - Iliria News

Dashi Një ditë jo e mirë për të lindurit e kësaj shenje.Persona të rrezikshëm e hakmarrës ju vijnë përqark. Kujdes pasi mund të gjendeni përballë ndonjë historie të shpikur që mund t’ju bëjë mjaft keq....

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 13 shtator 2018

para 7 muajve - Lexo

Cilat janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme? GAFORRJA Do jeni edhe më të zgjuar gjatë kësaj dite dhe do dini përherë si të veproni në çdo lloj rasti. Ju të dashuruarit do jeni romantikë pafund dhe...

Horoskopi ditor

para 7 muajve - Lajmi.net

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Një ditë jo e mirë për të lindurit e kësaj shenje.Persona të rrezikshëm e hakmarrës ju vijnë...

Horoskopi i ditës

para 7 muajve - Mapo

Dashi Një ditë jo e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Persona të rrezikshëm e hakmarrës ju vijnë përqark. Kujdes pasi mund të gjendeni përballë ndonjë historie të shpikur që mund t’ju bëjë mjaft keq....

Horoskopi 13 Shtator 2018, Ja Ç´Parashikojnë Yjet…

para 7 muajve - Ina

Dashi Një ditë jo e mirë për të lindurit e kësaj shenje.Persona të rrezikshëm e hakmarrës ju vijnë përqark. Kujdes pasi mund të gjendeni përballë ndonjë historie të shpikur që mund t’ju bëjë mjaft keq....

Horoskopi – 13 shtator 2018

para 7 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Do keni nevojë në çdo moment për partnerin tuaj sot në mënyrë që të merrni frymë lirisht. Beqarët do ndihen gati për të bërë edhe çmenduri vetëm që ta gjejnë personin ideal. DEMI Disa persona do...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 13 shtator 2018

para 7 muajve - Java News

Cilat janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme? GAFORRJA Do jeni edhe më të zgjuar gjatë kësaj dite dhe do dini përherë si të veproni në çdo lloj rasti. Ju të dashuruarit do jeni romantikë pafund dhe...

Dy shenjat më me fat për sot, 13 shtator 2018

para 7 muajve - Bota.al

Cilat janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme? GAFORRJA Do jeni edhe më të zgjuar gjatë kësaj dite dhe do dini përherë si të veproni në çdo lloj rasti. Ju të dashuruarit do jeni romantikë pafund dhe...

Si do të jetë kjo e enjte për ju? Horoskopi i datës 13 shtator 2018

para 7 muajve - Bota.al

Dashi Sot do jeni në humor të shkëlqyer dhe gati për të eksperimentuar çdo lloj gjëje. Nëse keni një lidhje do e mahnitni partnerin me gjestet dhe dashurinë që do i falni. Ai më në fund do ndihet gati...

Horoskopi 13 shtator 2018, ja ç´parashikojnë yjet…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags horoskopi parashikimi yjet zodiak Dashi Një ditë jo e mirë për të lindurit e kësaj shenje.Persona të rrezikshëm e hakmarrës ju vijnë përqark. Kujdes pasi mund të gjendeni përballë ndonjë...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 13 SHTATOR 2018

para 7 muajve - Lexo

Dashi Duhet të përfshiheni në aktivitete sportive. Qëndroni larg personave që përpiqen t’ju mësojnë zakone të këqija. Duhet të përdorni sa më shumë kontakte për të zgjidhur disa çështje shumë të vështira....

Thembra e Akilit? Ja cila është pika juaj e dobët sipas horoskopit!

para 7 muajve - Blitz

Të gjithë kemi pikat tona të dobëta. Kjo është ajo që na bën human. Dhe pikërisht, horoskopi ju tregon cila është pika juaj e dobët sipas shenjës që përfaqësoni. Dashi Ju keni problem të mblidhni veten...

6 gjërat që nuk duhet t’i bëni nëse nuk doni që ta çoni jetën kot

para 7 muajve - Ekonomia Online

Secili prej nesh ka mesatarisht 27.000 ditë për të jetuar. Nëse heqim një të tretën e tyre për të fjetur dhe një pjesë për vitet e hershme që nuk na kujtohet asgjë, ajo çfarë mbetet është një numër mjaft...

Sekretet që nuk i kemi ditur, avantazhet e të qenit single

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Shumica e njerëzve mendojnë se njerëzit e vetëm janë krijesa të trishtuara që kalojnë pjesën më të madhe të kohës duke menduar për marrëdhëniet ose duke u përpjekur për të krijuar një të tillë. Disa vajza...

Disa strategji për t’i shpëtuar nervozizmit në zyrë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Të gjithëve besoj se ju ka ndodhur që të ndjehen të lodhur dhe të stresuar në fillim të javës. Ideja që do të riktheheni midis rrëmujës së zyrës, zhurmave dhe urdhrave, ju bën që të mbuloheni dhe të mos...

Horoskopi ditor, e enjte 13 Shtator 2018

para 7 muajve - Portalb

Dashi Një ditë jo e mirë për të lindurit e kësaj shenje.Persona të rrezikshëm e hakmarrës ju vijnë përqark. Kujdes pasi mund të gjendeni përballë ndonjë historie të shpikur që mund t’ju bëjë mjaft keq....

Horoskopi ditor, e Enjte 13 Shtator 2018

para 7 muajve - Java News

Dashi Një ditë jo e mirë për të lindurit e kësaj shenje.Persona të rrezikshëm e hakmarrës ju vijnë përqark. Kujdes pasi mund të gjendeni përballë ndonjë historie të shpikur që mund t’ju bëjë mjaft keq....

E dini pse femrat tërhiqen nga “burri i tjetrës”?

para 7 muajve - Lexo

Një shprehje e famshme thotë se gjithmonë dëshironi diçka të cilën nuk mund ta keni. Kjo është e vërtetë edhe kur është fjala për lidhjet. Ju ndodh që ju pëlqeni dhe tërhiqeni nga njerëzit që janë të lidhur?...

Me këto 3 veprime i largoni meshkujt!

para 7 muajve - Republika

Kur takojmë dikë, gjëja e fundit që duam të bëjmë janë gabimet prej të cilave dështoi njohja e fundit. Takimet e para me një mashkull përcaktojnë edhe fatin e lidhjes, apo nëse ai do të dashurohet me ju....

Me këto 3 veprime i largoni meshkujt!

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Kur takojmë dikë, gjëja e fundit që duam të bëjmë janë gabimet prej të cilave dështoi njohja e fundit. Takimet e para me një mashkull përcaktojnë edhe fatin e lidhjes, apo nëse ai do të dashurohet me ju....

Horoskopi, si sillen 12 shenjat përballë gatimit!

para 7 muajve - Gazeta Shqip

A jeni i shpejtë si Dashi apo e përpiktë si Virgjëresha? Zbuloni ndikimet e yjeve në qëndrimet tuaja në kuzhinë Kënaqësitë e tryezës pa dyshim vlerësohen nga të gjithë, por disa duan që kuzhina të jetë...

Horoskopi – 12 shtator 2018

para 7 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Ambienti në çift do jetë përgjithësisht i trazuar. Do e kundërshtoni së tepërmi atë që keni në krah dhe kjo do sjellë debate. Nëse bëni investime të mëdha në planin financiar do përballeni me goxha...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 12 shtator 2018

para 7 muajve - Java News

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: BINJAKET Falë Hënës do jeni më të përkulshëm gjatë kësaj dite dhe më të gatshëm për të gjetur ekuilibrin me të tjerët. Nëse keni një lidhje do jeni të...

Arsyeja shkencore që tregon se përse ju pëlqejnë meshkujt të cilët janë në lidhje

para 7 muajve - Telegrafi

Një thënie thotë se gjithmonë dëshironi diçka të cilën nuk mund ta keni. Kjo është e vërtetë në shumë raste; i dëshironi atletet e reja që nuk mund t’i përballoni financiarisht, ose dëshiron pak ëmbëlsirë...

5 sjelljet që nuk duhen toleruar tek njerëzit me dy fytyra

para 7 muajve - Albeu

Ndonjëherë në aspektin e miqësisë, pavarësisht moshës që kemi, gënjejmë veten, sepse konsiderojmë miq të vërtetë ata që janë falsë dhe e kundërta! Ndaj do të ishte mirë që të kujtojmë së bashku disa pika...

Horoskopi – 11 shtator 2018

para 7 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Kush është duke filluar raporte të reja, do të jetë i favorizuar në planin e erosit, veçanërisht në këtë ditë. Mos nxitoni në bërjen e planeve, sepse jo gjithçka mund të funksionojë. DEMI Kërkoni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK