http://kariera.mk

Bebe sjell bashkëpunimin me David Guetta dhe J Balvin

para 7 muajve - RTV 21

Kënga titullohet “Say My Name” Këngëtarja e mirënjohur, Bebe Rexha është një ndër emrat më të njohur, që vazhdimisht i bën fansat e saj krenarë me të. Së fundi Bebe ka publikuar projektin me titull “Say...

Publikohet kënga e Bebe Rexhës me David Gueta e J Balvin

para 7 muajve - Zeri

Bebe Rexha vjen edhe në një bashkëpunim tjetër që pritet të ketë sukses. Është publikuar kënga "Say My Name" nga David Guetta në bashkëpunim me Bebe Rexhën dhe J Balvin, përcjell Gazeta Express. Kënga...

“Say My Name” bashkëpunimi i ri nga David Guetta, Bebe Rexha dhe J.Balvin

para 7 muajve - Lajmi.net

Dj me famë botërore, David Guetta, ka bashkëpunuar me Bebe Rexhën për projektin e ri. Bëhet fjalë për projektin “Say My Name”, të cilin Guetta e sjell si pjesë të albumit të tij me titull “7”, shkruan...

Publikohet kënga e Bebe Rexhës me David Gueta e J Balvin

para 7 muajve - Gazeta Express

Bebe Rexha vjen edhe në një bashkëpunim tjetër që pritet të ketë sukses. Është publikuar kënga "Say My Name" nga David Guetta në bashkëpunim me Bebe Rexhën dhe J Balvin, përcjell Gazeta Express. Kënga...

Bebe Rexha ft. David Gueta & J. Balvin publikojnë këngën e tyre më të re, një hit

para 7 muajve - Tetova Sot

Bebe Rexha vjen edhe në një bashkëpunim tjetër që pritet të ketë sukses. Është publikuar kënga “Say My Name” nga David Guetta në bashkëpunim me Bebe Rexhën dhe J Balvin. Kënga është pjesë e albumit “7”...

“Say My Name” bashkëpunimi i ri nga David Guetta, Bebe Rexha dhe J.Balvin[Video]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Bëhet fjalë për projektin “Say My Name”, të cilin Guetta e sjell si pjesë të albumit të tij me titull “7”, shkruan lajmi.net. Kënga është publikuar në disa platforma muzikore, ndërsa në YouTube vjen vetëm...

“Say My Name” bashkëpunimi i ri nga David Guetta, Bebe Rexha dhe J.Balvin[Video]

para 7 muajve - AlbPortali

Bëhet fjalë për projektin “Say My Name”, të cilin Guetta e sjell si pjesë të albumit të tij me titull “7”, shkruan lajmi.net. Loading... Kënga është publikuar në disa platforma muzikore, ndërsa në YouTube...

David Guetta publikon këngën e re në bashkëpunim me Bebe Rexhen dhe J Balvin

para 7 muajve - Tetova Sot

Dj dhe producenti i njohur, David Guetta ka sjellur këngën e re “Say my name” që është në bashkëpunim me këngëtaren shqiptare, Bebe Rexha dhe artistin e njohur J Balvin. Kënga është pjesë e albumit “7”...

Publikohet kënga e Bebe Rexhës me David Gueta e J Balvin

para 7 muajve - Insajderi

Bebe Rexha vjen edhe në një bashkëpunim tjetër që pritet të ketë sukses. Është publikuar kënga “Say My Name” nga David Guetta në bashkëpunim me Bebe Rexhën dhe J Balvin, përcjell Gazeta Express. Kënga...

David Guetta publikon këngën e re në bashkëpunim me Bebe Rexhen dhe J Balvin

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Dj dhe producenti i njohur, David Guetta ka sjellur këngën e re “Say my name” që është në bashkëpunim me këngëtaren shqiptare, Bebe Rexha dhe artistin e njohur J Balvin. Kënga është pjesë e albumit “7”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK