http://kariera.mk

Një person dëmton të gjitha varret në Llapashticë

para 7 muajve - RTV 21

Banorët e Llapashticës së Poshtme sot janë tmerruar nga ajo çka kanë parë te varrezat e fshatit Të gjithë gurët e varreve janë thyer nga një person, i cili është arrestuar nga Policia. Mësohet se bëhet...

Dëmtohen 82 varre në Llapashticë të Poshtme, një i arrestuar

para 7 muajve - Koha.net

Banorët e Llapashticës së Poshtme në Podujevë sot janë tmerruar nga ajo çka kanë parë te varrezat e fshatit. Të gjithë gurët e varreve janë thyer nga një person, i cili është arrestuar nga Policia. Mësohet...

Një person dëmton të gjitha varret në Llapashticë

para 7 muajve - Infokusi

Banorët e Llapashticës së Poshtme sot janë tmerruar nga ajo çka kanë parë te varrezat e fshatit. Të gjithë gurët e varreve janë thyer nga një person, i cili është arrestuar nga Policia. Mësohet se bëhet...

26-vjeçari me probleme mendore demolon varrezat në Llapashticë

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Banorët e Llapashticës së Poshtme sot janë tmerruar nga ajo çka kanë parë te varrezat e fshatit. Të gjithë gurët e varreve janë thyer nga një person, i cili është arrestuar nga Policia.Mësohet se bëhet...

Skandaloze: Shkatërrohen mbi 80 varreza në Llapashticë e Poshtme të Podujevës

para 7 muajve - Pa censure

Varrezat e fshatit Llapashticë e Poshtme në Podujevë janë dëmtuar pothuajse tërësisht. Një banor i fshatit, për Indeksonline ka treguar se mbrëmë në orët e vona, persona të panjohur kanë shkatërruar një...

26-vjeçari me probleme mendore demolon varrezat në Llapashticë

para 7 muajve - Insajderi

Banorët e Llapashticës së Poshtme sot janë tmerruar nga ajo çka kanë parë te varrezat e fshatit. Të gjithë gurët e varreve janë thyer nga një person, i cili është arrestuar nga Policia.Mësohet se bëhet...

Një person dëmton të gjitha varret në Llapashticë

para 7 muajve - Gazeta e re

Banorët e Llapashticës së Poshtme sot janë tmerruar nga ajo çka kanë parë te varrezat e fshatit. Të gjithë gurët e varreve janë thyer nga një person, i cili është arrestuar nga Policia. Mësohet se bëhet...

Terrorizohet Llapashtica e Poshtme: Një person i thyen të gjitha varret

para 7 muajve - Periskopi

Banorët e Llapashticës së Poshtme sot janë tmerruar nga ajo çka kanë parë te varrezat e fshatit. Të gjithë gurët e varreve janë thyer nga një person, i cili është arrestuar nga Policia. Mësohet se bëhet...

Një person dëmton të gjitha varret në Llapashticë

para 7 muajve - KosovaPress

Të gjithë gurët e varreve janë thyer nga një person, i cili është arrestuar nga Policia. Mësohet se bëhet fjalë për një 26 vjeçar por që ka probleme mendore. Rasti ka ndodh sot në mesditë ndërsa banorët...

Shkatërrohen mbi 80 varreza në Llapashticë e Poshtme të Podujevës

para 7 muajve - Sovrani

Varrezat e fshatit Llapashticë e Poshtme në Podujevë janë dëmtuar pothuajse tërësisht. Një banor i fshatit, për Indeksonline ka treguar se mbrëmë në orët e vona, persona të panjohur kanë shkatërruar një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK