http://kariera.mk

Arrestohet në Fier shoferi i dehur, policia i sekuestron 70 mijë euro

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Ndalohet nga policia se drejtonte mjetin në gjendje të dehur, i gjenden me vete 70 mijë euro. Si  pasojë policia e Fierit ka venë në pranga shtetasin  Antonio Bregu, 35 vjeç, banues në Fier, pasi në lagjen...

Kapet me 70 mijë euro në “Range Rover”, pranga fierakut

para 7 muajve - Vizion Plus

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 35-vjeçar, pasi gjatë kontrollit në makinë iu gjetën 70 mijë euro. Arrestimi i shtetasit Antonio Bregu është bërë në lagjen “Kastriot” duke drejtuar mjetin tip “Range...

Në gjendje të dehur dhe me 70 mijë euro, si u arrestua i forti me Range Rover

para 7 muajve - Albeu

Një 35 vjecar ka rënë në prangat e policisë në Fier pasi është kapur teksa drejtonte makinën në gjendje të dehur . Madje jo vetëm kaq por në makinën e tij tip "Range Rover" janë gjetur edhe 70 mijë euro...

Dy vite pasi doli nga burgu në Zvicër, fieraku kapet tapë në timon...dhe me 70 mijë Euro

para 7 muajve - Gazeta Express

Një kontroll i zakonshëm i Policisë Rrugore për një drejtues të parregullt automjeti, zbuloi një histori kriminale. Policia e Fierit vuri në pranga 35-vjeçarin Antonio Bregu, pasi shërbimet e efektivëve...

Me 70 mijë euro në makinë, kush është fieraku i arrestua

para 7 muajve - Mapo

Një 35-vjeçar është arrestuar dje në Fier nga policia. Por ndërsa është konstatuar se drejtonte mjetin i dehur, fierakut i janë zbuluar edhe një shumë e madhe parash me burim të dyshimtë. Antonio Bregu...

E ndalojnë për alkool, fierakut i gjejnë 70 mijë € të dyshimta në “Range Rover”

para 7 muajve - Java News

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin: Antonio Bregu, 35 vjeç, banues në Fier. Burime zyrtare nga ky qytet thonë se n ë...

Të dehurit i gjenden 70 mijë euro në “Range Rover”

para 7 muajve - Java News

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin: Antonio Bregu, 35 vjeç, banues në Fier, pasi: Në lagjen “Kastriot” Fier, është kapur...

I dehur e makinën plot me euro, i riu nga Fieri e pëson keq

para 7 muajve - Albeu

Policia ka ndaluar një 35-vjeçar në gjendje të dehur në lagjen " Kastriot ". Policia e ndaloi të riun pasi ishte në gjendje të dehur . Burime zyrtare nga blutë e Fierit raportojnë se bëhet fjalë për shtetasin...

E pëson keq i riu nga Fieri, para të dyshimta në ‘Range Rover’

para 7 muajve - Sot News

Një 35-vjeçar e ka pësuar keq pasi u ndalua nga policia, teksa drejtonte mjetin në gjendje të dehur. Burime zyrtare nga blutë e Fierit raportojnë se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet A.B., i cili...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK