http://kariera.mk

Detajet/ Audi përplas të riun me motor, përfundon në gjendje të rëndë në spital

para 7 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në lagjen 24 Maji në Vlorë. Një automjet i tipit Audi ka përplasur një motor duke lënë të plagosur drejtuesin e tij. Sipas policisë, drejtuesi i motorit...

Makina përplas motorin në Vlorë, në gjendje të rëndë drejtuesi

para 7 muajve - Vizion Plus

Një person është plagosur rëndë si pasojë e pëplasen nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e Transballkanikes, pranë rotondos së Omonies ku një makinë ka përplasur me një motor po me targa italiane....

Aksident në Vlorë, makina përplas motorin

para 7 muajve - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në lagjen 24 Maji në Vlorë. Një automjet i tipit Audi ka goditur një motor duke plagosur drejtuesin e tij. Sipas policisë drejtuesi i motorit është...

Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas motorin

para 7 muajve - Sot News

Një aksident ka ndoddhur para pak minutash në Vlorë, pranë Omones. Mësohet se një automjet tip Audi ka përplasur një motor ndërsa nuk dihet për persona të plagosur. Në vendngjarje ka mbërritur policia...

Vlorë/ Mjeti përplas motorin, rëndë drejtuesi

para 7 muajve - Lexo

Një aksident me pasojë një të plagosur ka ndodhur në Vlorë. Në lagjen 24 Maji të Vlorës. një automjet tip Audi ka goditur një motor duke plagosur drejtuesin e tij. Bëhet e ditur se drejtuesi i motorit...

Vlorë/ Mjeti përplas motorin, rëndë drejtuesi

para 7 muajve - Java News

Një aksident me pasojë një të plagosur ka ndodhur në Vlorë. Në lagjen 24 Maji të Vlorës. një automjet tip Audi ka goditur një motor duke plagosur drejtuesin e tij. Bëhet e ditur se drejtuesi i motorit...

Aksident në Tiranë, një person i plagosur

para 7 muajve - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ndodhi në Sauk mbrëmjen e djeshme. Ngjarja u regjistrua rreth orës 22:00 të së mërkurës, ku mësohet se një motor u përplas me një automjet Citroen. Burimet kanë saktësuar se drejtuesi...

Aksident në Tiranë, plagoset rëndë një person

para 7 muajve - Java News

Një aksident i rëndë ndodhi në Sauk mbrëmjen e djeshme. Ngjarja u regjistrua rreth orës 22:00 të së mërkurës, ku mësohet se një motor u përplas me një automjet Citroen. Burimet kanë saktësuar se drejtuesi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK