http://kariera.mk

I bie niveli Mavrajt: Dëbohet nga Gjermania, kalon në ekipin inferior grek

para 7 muajve - Gazeta Express

Mërgim Mavraj është paraqitur këtë të premte në zyrat e klubit grek të Aris Selanik duke u prezantuar si afrimi i fundit i tyre. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare tashmë është zyrtarisht pjesë e Arisit...

ZYRTARE: Mavraj prezantohet te klubi grek

para 7 muajve - Albeu

Mërgim Mavraj ka mbërritur në ambientet e klubit të ri. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ditën e sotme ka vizituar zyrat e klubit grek të Arisit të Selanikut duke u prezantuar si afrimi më i fundit i verdhezinjëve....

Mavraj prezantohet me fanellën e Aris Selanikut

para 7 muajve - Telegrafi

Mërgim Mavraj është paraqitur këtë të premte në zyrat e klubit grek të Aris Selanik duke u prezantuar si afrimi i fundit i tyre. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare tashmë është zyrtarisht pjesë e Arisit...

Mavraj prezantohet zyrtarisht te Arisi

para 7 muajve - Ina

Nuk është nevoja që klubi ta prezantojë, Mërgim Mavraj e bën vetë. Mbrojtësi i Shqipërisë zyrtarizoi kalimin tek ekipi i Arisit të Selanikut me anë të postimit të një fotoje në “Instagramin” e tij personal....

Mërgim Mavraj në Selanik, prezantohet nga klubi i ri

para 7 muajve - Mapo

‘Telenovela’ e gjatë mes Arisit të Selanikut dhe futbollistit të kombëtares shqiptare Mërgim Mavraj ka marrë fund sot. Ashtu siç pritej qendërmbrojtësi është paraqitur sot në zyrat e klubit grek ku ka...

Mavraj prezantohet tek Arisi: “Jasu Thesaloniki!”

para 7 muajve - Gazeta Tema

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj, është prezantuar këtë të premte  me fanellën e klubt të tij më të ri. Qëndërmbrojtësi kuqezi do të luajë në Kampionatin Grek me skuadrën e Arisit të Selanikut....

Mbyllet me fund të lumtur, Mavraj prezantohet zyrtarisht te Arisi

para 7 muajve - Telesport

Nuk është nevoja që klubi ta prezantojë, Mërgim Mavraj e bën vetë. Mbrojtësi i Shqipërisë zyrtarizoi kalimin tek ekipi i Arisit të Selanikut me anë të postimit të një fotoje në “Instagramin” e tij personal....

Mavraj mbrrin në Selanik, prezantohet zyrtarisht nga Aris

para 7 muajve - SuperSport

Ashtu siç edhe pritej Mërgim Mavraj është paraqitur këtë të premte në zyrat e klubit grek të Arisit të Selanikut duke u prezantuar si afrimi më i fundit i verdhezinjëve. Mbrojtësi I kombëtares shqiptare...

​Mavraj prezantohet te Aris

para 7 muajve - KosovaPress

Mërgim Mavraj ka mbërritur këtë të premte në zyrat e klubit grek të Arisit të Selanikut duke u prezantuar si transferimi më i fundit në klub. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare tashmë është zyrtarisht pjesë...

Mërgim Mavraj edhe zyrtarisht prezantohet te skuadra e re

para 7 muajve - Sovrani

Mërgim Mavraj edhe zyrtarisht është prezantuar te skuadra e re, Arisi nga Selaniku. Mbrojtësi nga Istogu ka firmosur një kontratë 2-vjeçare me ekipin grek ku pritet të përfitojë 200 mijë euro plus bonuse...

I bie niveli Mavrajt: Dëbohet nga Gjermania, kalon në ekipin inferior grek

para 7 muajve - Periskopi

Mërgim Mavraj është paraqitur këtë të premte në zyrat e klubit grek të Aris Selanik duke u prezantuar si afrimi i fundit i tyre. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare tashmë është zyrtarisht pjesë e Arisit...

Mërgim Mavraj prezantohet në Greqi: Jasu Thesaloniki!

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi, Mërgim Mavraj, është prezantuar sot me fanellën e Arisit në Greqi, duke nisur kështu aventurën greke. Marrëveshja ishte arr5itur ditë më parë mes palëve, por sot futbollisti...

FUTBOLL: MAVRAJ NESËR PREZANTOHET TE ARIS

para 7 muajve - Klan Macedonia

Mbrojtësi i Kombëtares ka firmos kontratë 2 -vjeçare Futbollisti i Kombëtares shqiptare Mërgim Mavraj nesër do të zyrtarizohet si lojtari i Aris të Selanikut, i cili ka përgatitur një prezantim shumë të...

Mavraj, të premtën prezantohet te Arisi

para 7 muajve - Alsat-M

Mërgim Mavraj ditën e premte do të zyrtarizohet si lojtari i Aris të Selanikut, i cili ka përgatitur një prezantim shumë të veçantë për futbollistin që firmosi kontratën dyvjeçare me të pak ditë më parë....

Kjo është data se kur do të prezantohet Mavraj te skuadra greke

para 7 muajve - Albeu

Mërgim Mavraj do t’i bashkohet Migjen Bashës te Aris, teksa mediat greke zbulojnë ditën e sotme se mbrojtësi shqiptar do të prezantohet ditën e nesërme te klubi i ri. 32-vjeçari ndodhet në Frankurt për...

Mavraj të premten te Aris, klubi vendos ta prezantojë në… panair

para 7 muajve - Mapo

Mërgim Mavraj do të shkelë në Greqi vetëm ditën e premte për t’u bërë zyrtarisht lojtari i Aris të Selanikut, i cili ka përgatitur një prezantim shumë të veçantë për futbollistin e përfaqësueses shqiptare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK