http://kariera.mk

Tirana me tre lagje të reja, Veliaj: Amnisti e përkohshme per gjobat, qytetarët të regjistrojnë adresën e saktë të vendbanimit

para 7 muajve - Mapo

Banorët e lagjeve periferike të Tiranës urbane, kryesisht në zonën e Freskut, Unazës së Madhe në Kashar dhe në zonën e Selitës në Farkë nuk do të humbasin më kohë apo të udhëtojnë gjatë për të marrë një...

Amnisti e përkohshme per gjobat, qytetarët të regjistrojnë adresën e saktë të shtëpisë

para 7 muajve - Gazeta Express

Në takimin me administratorët e njësive bashkiake të kryeqytetit dhe me drejtorët e ndërmarrjeve nën varësi të Bashkisë së Tiranës, Kryebashkiaku Erion Veliaj bëri të ditur se së shpejti do të bëhet edhe...

Tirana me tre lagje të reja, Veliaj: Amnisti të përkohshme nga gjoba që qytetarët të regjistrojnë adresën e saktë të vendbanimit

para 7 muajve - Gazeta Tema

Banorët e lagjeve periferike të Tiranës urbane, kryesisht në zonën e Freskut, Unazës së Madhe në Kashar dhe në zonën e Selitës në Farkë nuk do të humbasin më kohë apo të udhëtojnë gjatë për të marrë një...

“Amnisti për gjobat në Tiranë, që qytetarët të regjistrojnë adresën”

para 7 muajve - Java News

Banorët e lagjeve periferike të Tiranës urbane, kryesisht në zonën e Freskut, Unazës së Madhe në Kashar dhe në zonën e Selitës në Farkë nuk do të humbasin më kohë apo të udhëtojnë gjatë për të marrë një...

Tirana me tre lagje të reja, Veliaj: “Amnisti e përkohshme per gjobat, qytetarët të regjistrojnë adresën e saktë të vendbanimit”

para 7 muajve - Lexo

Banorët e lagjeve periferike të Tiranës urbane, kryesisht në zonën e Freskut, Unazës së Madhe në Kashar dhe në zonën e Selitës në Farkë nuk do të humbasin më kohë apo të udhëtojnë gjatë për të marrë një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK