http://kariera.mk

Noizy 'vë përparësen', darkë speciale me kolegen

para 7 muajve - Gazeta Express

Së shpejti reperi Noizy dhe këngëtarja Dafina Zeqiri do të sjellin bashkëpunimin e parë sëbashku. Mesa duket dy artistët kanë nisur të kalojnë mjaft kohë me njëri-tjetrin. Reperi publikoi më herët në rrjete...

Dafina Zeqiri e dhënë pas tatuazheve, ja në cilin vend e bëri edhe një tjetër

para 7 muajve - Lajmi.net

Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun. Këngëtarja gjatë gjithë sezonës së verës ka qëndruar në trojet shqiptare, ku edhe ka qenë shumë e angazhuar me mbrëmje muzikore, shkruan lajmi.net....

Noizy përgatit vetë darkën për të ftuarën e tij speciale

para 7 muajve - Tetova Sot

Mbrëmjen e kaluar Noizy ka publikuar në ‘Instastory’ një video që zbulon pak momente teksa gatuan. Reperi shpesh ka treguar se i pëlqen të merret vetë me përgatitjen e ushqimit dhe zgjedhjen e tyre. Mirëpo...

Noizy dhe Dafina Zeqiri kalojnë mbrëmjen së bashku,surprizon Noizy

para 7 muajve - Lexo

Kohët e fundit u përfol se Noizy dhe Dafina po punojnë për të sjellë një këngë së bashku. Postimet dhe komentet e tyre në rrjetet sociale na kanë bindur se shumë shpejt do të vijë edhe bashkëpunimi i tyre...

FOTO/ Noizy përgatit vetë darkën për të ftuarën e tij speciale

para 7 muajve - Ina

Mbrëmjen e kaluar Noizy ka publikuar në ‘Instastory’ një video që zbulon pak momente teksa gatuan. Reperi shpesh ka treguar se i pëlqen të merret vetë me përgatitjen e ushqimit dhe zgjedhjen e tyre. Me...

Mos vallë Dafina Zeqiri dhe Noizy e kanë kaluar natën bashkë?!

para 7 muajve - Vizion Plus

Kohët e fundit po përflitet se Noizy dhe Dafina janë duke punuar për të sjellë për publikun një këngë së bashku. Postimet e tyre në rrjetet sociale ku shfaqen së bashku në studion muzikore na kanë bindur...

Noyzi kalon mbrëmjen me Dafina Zeqirin, dalin pamjet

para 7 muajve - OraInfo

Dafina Zeqiri dhe Noizy duket se janë më të afërt se asnjëherë. Dyshja, pas konfirmimit në njëfarë mënyre të bashkëpunimit të tyre, tani duket se po kalojnë edhe kohë bashkë. Në disa postime në Instagram,...

Noizy i përgatit darkë Dafina Zeqirit, kalojnë mbrëmjen bashkë

para 7 muajve - Periskopi

Dafina Zeqiri dhe Noizy duket se janë më të afërt se asnjëherë. Dyshja, pas konfirmimit në njëfarë mënyre të bashkëpunimit të tyre, tani duket se po kalojnë edhe kohë bashkë. Në disa postime në Instagram,...

Noizy i përgatitë darkë Dafinës, ata kalojnë mbrëmjen bashkë

para 7 muajve - Gazeta Express

Dafina Zeqiri dhe Noizy duket se janë më të afërt se asnjëherë. Dyshja, pas konfirmimit në njëfarë mënyre të bashkëpunimit të tyre, tani duket se po kalojnë edhe kohë bashkë. Në disa postime në Instagram,...

Çfarë po ndodh mes këngëtarëve? Noizy gatuan darkën për Dafina Zeqirin

para 7 muajve - Albeu

Kohët e fundit po përflitet se Noizy dhe Dafina janë duke punuar për të sjellë për publikun një këngë së bashku . Postimet e tyre në rrjetet sociale ku shfaqen së bashku në studion muzikore na kanë bindur...

Noizy dhe Dafina e kalojnë natën së bashku, nuk po i ndahen njëri-tjetrit

para 7 muajve - Sovrani

Dafina Zeqiri dhe Noizy duket se janë më të afërt se asnjëherë. Dyshja, pas konfirmimit në njëfarë mënyre të bashkëpunimit të tyre, tani duket se po kalojnë edhe kohë bashkë. Në disa postime në Instagram,...

Noizy i përgatit darkë Dafinës, kalojnë mbrëmjen bashkë

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Dafina Zeqiri dhe Noizy duket se janë më të afërt se asnjëherë. Dyshja, pas konfirmimit në njëfarë mënyre të bashkëpunimit të tyre, tani duket se po kalojnë edhe kohë bashkë. Në disa postime në Instagram,...

Dafina Zeqiri kalon mbrëmjen me Noizyn! I zbulon ky detaj [Foto]

para 7 muajve - AlbPortali

E sot ata janë sërish miq të mirë madje po pritet që ta publikojnë edhe një duet, shkruan lajmi.net Loading... Andaj Noizy dhe Dafina Zeqiri po kalojnë më shumë kohë me njëri-tjetrin. Kjo dëshmohet edhe...

Dafina Zeqiri kalon mbrëmjen me Noizyn! I zbulon ky detaj [Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

E sot ata janë sërish miq të mirë madje po pritet që ta publikojnë edhe një duet, shkruan lajmi.net Andaj Noizy dhe Dafina Zeqiri po kalojnë më shumë kohë me njëri-tjetrin. Kjo dëshmohet edhe në foton...

Dafina Zeqiri kalon mbrëmjen me Noizyn! I zbulon ky detaj

para 7 muajve - Lajmi.net

Dikur raportet nuk i kishin aspak të mira. E sot ata janë sërish miq të mirë madje po pritet që ta publikojnë edhe një duet, shkruan lajmi.net Andaj Noizy dhe Dafina Zeqiri po kalojnë më shumë kohë me...

Vajza, tani do e pëlqeni më shumë! Me këtë veprim, Noizy sapo na tregoi që është i dashuri perfekt! [VIDEO]

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Ai është një nga reperat më të mirë shqiptarë i cili ka korrur goxha sukses në vendin tonë dhe jo vetëm. Kjo shihet fare qartë në koncertet e shumta që ka zhvilluar dhe miliona klikimet në internet. Të...

Dafina Zeqiri tregon linjat trupore, në fokus ka tatuazhet

para 7 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri shënoi rikthimin e saj në tregun vendor këtë verë. Ajo ishte prezente pothuajse në të gjitha trojet shqiptare, e cila nuk po ndalet së performuari akoma, shkruan...

Dafina Zeqiri tregon linjat trupore, në fokus ka tatuazhet [Foto]

para 7 muajve - AlbPortali

Ajo ishte prezente pothuajse në të gjitha trojet shqiptare, e cila nuk po ndalet së performuari akoma, shkruan lajmi net. Loading... Por përveç angazhimeve në muzikë, Zeqiri gjen kohë edhe për tu relaksuar...

Dafina Zeqiri tregon linjat trupore, në fokus ka tatuazhet [Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Ajo ishte prezente pothuajse në të gjitha trojet shqiptare, e cila nuk po ndalet së performuari akoma, shkruan lajmi net. Por përveç angazhimeve në muzikë, Zeqiri gjen kohë edhe për tu relaksuar siç na...

Dafina Zeqiri tregon linjat trupore, në fokus ka tatuazhet

para 7 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri shënoi rikthimin e saj në tregun vendor këtë verë. Ajo ishte prezente pothuajse në të gjitha trojet shqiptare, e cila nuk po ndalet së performuari akoma, shkruan...

Përse muzika shqiptare ka nevojë për Dafina Zeqirin? 6 arsyet që tregojnë se një këngëtare si ajo është si shprehja “një në 1 milion”!

para 7 muajve - Blitz

Dafina Zeqiri është një nga zërat më të veçantë dhe stil që ka Shqipëria dhe kjo gjë është thënë që herën e parë që e kemi dëgjuar të këndojë dhe vazhdon të qëndrojë në plotë kuptimin e fjalës. Ishte  “La...

Përse muzika shqiptare ka nevojë për Dafina Zeqirin? 6 arsyet që tregojnë se mjafton ti japësh mikrofonin dhe ajo i bën të gjitha!

para 7 muajve - Blitz

Dafina Zeqiri është një nga zërat më të veçantë dhe stil që ka Shqipëria dhe kjo gjë është thënë që herën e parë që e kemi dëgjuar të këndojë dhe vazhdon të qëndrojë në plotë kuptimin e fjalës. Ishte  “La...

Dafina Zeqiri më joshëse se kurrë

para 7 muajve - RTV 21

Dafina duket shumë joshëse dhe e bukur Me talentin e saj në muzikë dhe stilin e veçantë, këngëtarja Dafina Zeqiri ka bërë për vete shumë adhurues dhe është edhe njëra ndër femrat më të pëlqyera dhe të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK