http://kariera.mk

Nuk do ta besoni se kë e ka teze Leonora Jakupi

para 7 muajve - OraInfo

Këngëtarja Leonora Jakupi mbrëmë martoi motrën, Blertën në dasmën e të cilës këndoi edhe vetë. Artistja shkëlqeu në një fustan të zi derisa po argëtohej me miqtë dhe familjarët e saj. Por, a e keni ditur...

A e keni ditur qe këto këngëtare kanë lidhje familjare?

para 7 muajve - RTV 21

Leonora prezanton tezen Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi mbrëmë martoi motrën e saj, Blertën transmeton rtv21.tv Leonora shkëlqeu me një fustan të zi, ku në video të postuara shihej duke u argëtuar...

A e keni ditur që Leonora Jakupi e ka teze këtë këngëtare të njohur?

para 7 muajve - Prive

Këngëtarja Leonora Jakupi mbrëmë martoi motrën, Blertën në dasmën e të cilës këndoi edhe vetë. Artistja shkëlqeu në një fustan të zi derisa po argëtohej me miqtë dhe familjarët e saj. Por, a e keni ditur...

Leonora Jakupi dukej elegante dhe me stil në dasmën e motrës

para 7 muajve - Telegrafi

Për këngëtaren e njohur, Leonora Jakupi, dje (e shtunë) ishte një ditë mjaft e veçantë. Kjo për arsyen se motra e saj, Blerta, kurorëzoi dashurinë e saj me martesë. E lumtur për të motrën, Leonora duket...

Nga dasma e motrës! Leonora publikon foton e dy personave më të rëndësishëm për të

para 7 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë (e shtune) në familjen e Leonora Jakupit pati festë. Motra e saj Blerta e kurorëzoi dashurinë me Kushtrimin me martesë, shkruan lajmi.net Lajmi.net nga vendi ku po mbahej ahengu familjar ka siguruar...

Leonora Jakupi zbulon detaje nga dasma e motrës së saj

para 7 muajve - OraInfo

Padyshim se Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të kërkuara dhe më të pashme të estradës, shkruan Kosovarja. Motra e saj Blerta e cila po ashtu ishte një fytyrë e njohur dhe e përmendur në medie, i...

Kështu ia merr dorën vjehrrës, motra e Leonora Jakupit

para 7 muajve - OraInfo

Kështu ia merr dorën vjehrrës, motra e Leonora Jakupit Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje, shkruan...

Nga dasma e motrës! Leonora publikon foton e dy personave më të rëndësishëm për të

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Mbrëmë (e shtune) në familjen e Leonora Jakupit pati festë. Motra e saj Blerta e kurorëzoi dashurinë me Kushtrimin me martesë, shkruan lajmi.netLajmi.net nga vendi ku po mbahej ahengu familjar ka siguruar...

Leonora shkëlqeu në dasmën e motrës

para 7 muajve - Prive

Mbrëmjen që lamë pas këngëtarja Leonora Jakupi pati festë. Motra e këngëtares, Blerta kurorëzoi dashurinë pak kohë pas fejesës me Kushtrimin. E si është dukur vetë këngëtarja në këtë mbrëmje? Leonora ka...

A e vërejtët këtë detaj tek nusja e Labit, në dasmën e motrës së Leonorës

para 7 muajve - OraInfo

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, Qëndresa është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun. Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAinfo....

Motra e Leonorës ia qet ‘flakën’ dasmës se saj, kështu e ndezi atmosferen

para 7 muajve - OraInfo

Motra e këngëtares, Leonora Jakupi, Blerta dashurinë me Kushtrimin e kurorëzoi mbrëmë me martesë në mesin e shumë të ftuarve. Në dasmën e motrës së Leonora Jakupit ishin të ftuar edhe disa fytyra të njohura...

Leonora Jakupi shkëlqen në dasmën e motrës së saj

para 7 muajve - Gazeta Express

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje. Leonora tashmë ka deklaruar se është në një lidhje por se kush...

Nga dasma e motrës! Leonora publikon foton e dy personave më të rëndësishëm për të[Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Motra e saj Blerta e kurorëzoi dashurinë me Kushtrimin me martesë, shkruan lajmi.net Lajmi.net nga vendi ku po mbahej ahengu familjar ka siguruar disa fotografi e video ndërsa sot ishte këngëtarja Leonora...

Nga dasma e motrës! Leonora publikon foton e dy personave më të rëndësishëm për të[Foto]

para 7 muajve - AlbPortali

Motra e saj Blerta e kurorëzoi dashurinë me Kushtrimin me martesë, shkruan lajmi.net Loading... Lajmi.net nga vendi ku po mbahej ahengu familjar ka siguruar disa fotografi e video ndërsa sot ishte këngëtarja...

Leonora Jakupi publikon momente mahnitëse nga dasma e motrës

para 7 muajve - Zeri

Mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë motra e këngëtares së njohur, Leonora Jakupi. Blerta ka kurorëzuar dashurinë e saj me Kushtrim Demakun, shkruan “Zëri.info”. Dasma e tyre ka qenë mjaft glamuroze dhe e organizuar...

Momentet kur motra e Leonorës e kallë dasmën e saj

para 7 muajve - RTV 21

Leonora duke në dasmën e motrës Motra e këngëtares, Leonora Jakupi, Blerta dashurinë me Kushtrimin e kurorëzoi mbrëmë martesë në mesin e shumë tk ftuarve. Në dasmën e motrës së Leonora Jakupit ishin të...

Dasëm përrallore: Dalin pamje të reja nga dasma e motrës së Leonorës

para 7 muajve - OraInfo

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje, shkruan ORAinfo. Leonora tashmë ka deklaruar se është në një...

Leonora në dasmën e motrës, mori tërë vëmendjen me pamjen e saj

para 7 muajve - OraInfo

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje, shkruan ORAinfo. Leonora tashmë ka deklaruar se është në një...

Labi e Qëndresa në një aheng, kaq bukur është veshur e rregulluar ajo sot

para 7 muajve - OraInfo

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, Qëndresa është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun. Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAinfo....

Martohet motra e Leonora Jakupit, shikoni si duket nuse

para 7 muajve - Gazeta Express

Dita e djeshme ka qenë e gëzueshme për familjen e këngëtares Leonora Jakupi. Motra e Leonorës, Blerta kurorëzon dashurinë me Kushtrimin, pak muaj pas fejesës, e cila u kuptua përmes rrjeteve sociale të...

Pamje mbresëlënëse nga martesa e motrës së Leonora Jakupit

para 7 muajve - RTV 21

Blerta Jakupi duke vallëzuar me bashkëshortin Motra e këngëtares së mirënjohur kosovare, Leonora Jakupit, Blerta mbrëmë dashurinë e saj me Kushtrimin e kurorëzoi me martesë. Blerta, e cila u fejua në muajin...

Leonora Jakupi shkëlqen në dasmën e motrës së saj

para 7 muajve - Periskopi

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje. Leonora tashmë ka deklaruar se është në një lidhje por se kush...

Leonora rregullohet për dasmën e së motrës, ja si është bërë

para 7 muajve - Sovrani

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje, shkruan ORAinfo. Leonora tashmë ka deklaruar se është në një...

Kështu i këndoi Leonora, motrës në dasmë

para 7 muajve - Lajmi.net

Motra e këngëtares Leonora Jakupi mbrëmë kurorëzoi dashurinë me martesë. Blerta u martua me Kushtrim Demakun, me të cilin ishte fejuar para disa muajsh, shkruan lajmi.net. Motra e Leonorës organizoi dasmë...

Leonora në dasmën e motrës, mori tërë vëmendjen me pamjen e saj

para 7 muajve - Bota Press

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje, shkruan ORAinfo. Leonora tashmë ka deklaruar se është në një...

Kështu i këndoi Leonora, motrës në dasmë[Video]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Blerta u martua me Kushtrim Demakun, me të cilin ishte fejuar para disa muajsh, shkruan lajmi.net. Motra e Leonorës organizoi dasmë të madhe me të ftuar familjarë e miq të tyre, ndërsa nuk munguan as disa...

Kështu i këndoi Leonora, motrës në dasmë[Video]

para 7 muajve - AlbPortali

Blerta u martua me Kushtrim Demakun, me të cilin ishte fejuar para disa muajsh, shkruan lajmi.net. Loading... Motra e Leonorës organizoi dasmë të madhe me të ftuar familjarë e miq të tyre, ndërsa nuk munguan...

Martohet motra e Leonora Jakupit, do të habiteni sa shumë ngjajnë

para 7 muajve - Sovrani

Motra e Leonora Jakupit sot i dha fund beqarisë. Blerta kurorëzoi dashurinë me Kushtrimin, me të cilin para disa muajsh u fejua, shkruan lajmi.net. Sonte, po mbahet dasma e motrës së këngëtares, në të...

Ja si i këndoi Leonora motrës së saj në dasmë ( Video)

para 7 muajve - Periskopi

Motra e këngëtares Leonora Jakupi mbrëmë kurorëzoi dashurinë me martesë. Blerta u martua me Kushtrim Demakun, me të cilin ishte fejuar para disa muajsh. Motra e Leonorës organizoi dasmë të madhe me të...

Martohet motra e Leonora Jakupit, shikoni si duket si nuse

para 7 muajve - Ina

Dita e sotme është e shënuar për familjen e këngëtares Leonora Jakupi. Motra e Leonorës, Blerta kurorëzon dashurinë me Kushtrimin, pak muaj pas fejesës, e cila u kuptua përmes rrjeteve sociale të Leonorës....

Martohet Blerta, motra e Leonora Jakupit

para 7 muajve - Zeri

Sonte ka festë në familjet Jakupi e Demaku, shkruan Zeri.info. Blerta, motra e këngëtares së njohur shqiptare, Leonora Jakupi është martuar me Kushtrim Demakun. Dasma e çiftit të ri ka qenë glamoroze dhe...

Ganja bën shyhret në dasmën e motrës së Leonorës

para 7 muajve - Lajmi.net

Leonora Jakupi sonte martoi motrën. Këngëtarja në këtë natë marton motrën e saj Blertën me Kushtrimin, shkruan lajmi.net. Të ftuar në dasmë janë miq e familjarë të çiftit, po ashtu edhe shumë prej kolegëve...

Motra e Leonorës martohet me adete të vjetra, shikoni sa bukur duket me plis në kokë

para 7 muajve - Lajmi.net

Motra e Leonora Jakupit sot kurorëzoi dashurinë me martesë. Blerta u martua me Kushtrimin, me të cilin para disa muajsh ishte fejuar, shkruan lajmi.net. Sonte, po mbahet dasma e motrës së këngëtares Leonora...

Motra e Leonora Jakupit martohet, por shikoni sa shumë ngjajnë

para 7 muajve - OraInfo

Motra e Leonora Jakupit sot i dha fund beqarisë. Blerta kurorëzoi dashurinë me Kushtrimin, me të cilin para disa muajsh u fejua, shkruan lajmi.net. Sonte, po mbahet dasma e motrës së këngëtares, në të...

Martohet motra e Leonora Jakupit: Shikoni si duket si nuse

para 7 muajve - Gazeta Express

Dita e sotme është e shënuar për familjen e këngëtares Leonora Jakupi. Motra e Leonorës, Blerta kurorëzon dashurinë me Kushtrimin, pak muaj pas fejesës, e  cila u kuptua përmes rrjeteve sociale të Leonorës....

Kështu po duket motra e Leonorës nuse, ja sa ngjason me këngëtaren

para 7 muajve - Lajmi.net

Motra e Leonora Jakupit sot i dha fund beqarisë. Blerta kurorëzoi dashurinë me Kushtrimin, me të cilin para disa muajsh u fejua, shkruan lajmi.net. Sonte, po mbahet dasma e motrës së këngëtares, në të...

Leonora Jakupi ‘ndez’ atmosferën në dasmën e motrës, pamje ekskluzive

para 7 muajve - Lajmi.net

Në familjen e Lenora Jakupi sonte ka festë. Këngëtarja në këtë natë marton motrën e saj Blertën me Kushtrimin, shkruan lajmi.net. Të ftuar në dasmë janë miq e familjarë të çiftit, po ashtu edhe shumë prej...

Leonora Jakupi marton motrën, pamje nga dasma

para 7 muajve - Zeri

Në familjen e Leonora Jakupit sot ka festë. Kjo ngase, këngëtarja marton motrën e saj, Blertën, e cila ishte fejuar disa muaj më parë në një ceremoni private, ku kishte kënduar edhe Leonora/ Në rrjete...

Leonora Jakupi marton motrën, pamje nga dasma

para 7 muajve - Lajmi.net

Në familjen e Leonora Jakupit sot ka festë. Kjo ngase, këngëtarja marton motrën e saj, Blertën, e cila ishte fejuar disa muaj më parë në një ceremoni private, ku kishte kënduar edhe Leonora, shkruan lajmi.net....

Martohet motra e Leonora Jakupit: Prive ju sjell pamje nga ceremonia

para 7 muajve - Prive

Dita e sotme është e shënuar për familjen e këngëtares Leonora Jakupi. Motra e Leonorës, Blerta kurorëzon dashurinë me Kushtrimin, pak muaj pas fejesës, e  cila u kuptua përmes rrjeteve sociale të Leonorës....

Të gjitha detajet rreth martesës së Gjikos me Eliten, ua sjell Prive…

para 7 muajve - Prive

Tashmë është e ditur që reperi Gjiko dhe prezantuesja Elita Rudi do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Dasma e madhe pritet të zhvillohet më 21 shtator në Ëhite Garden Hotel i cili gjendet në...

Leonora Jakupi marton motrën, pamje nga dasma

para 7 muajve - Periskopi

Në familjen e Leonora Jakupit sot ka festë. Kjo ngase, këngëtarja marton motrën e saj, Blertën, e cila ishte fejuar disa muaj më parë në një ceremoni private, ku kishte kënduar edhe Leonora, shkruan lajmi.net....

Nusja e re: Elita Rudi nis përgatitjet e dasmës dhe sapo konfirmoi martesën

para 7 muajve - Prive

Po amrtohet me dashurinë e jetës së saj de i kanë mbetur fare pak ditë deri te dita e madhe. Moderatorja shqiptare Elita Rudi që po martohet me reperin e famshëm Asdren Gjikollin, i ka gati edhe përgatitjet...

I befasoi të gjithë, në prag të lindjes Qëndresa bën këtë ndryshim në pamje

para 7 muajve - OraInfo

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, Qëndresa është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun. Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAinfo....

Qëndresa shtatzënë, Labi e le vetëm, del në kafe me këtë person

para 7 muajve - OraInfo

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, Qëndresa është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun. Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAvip....

Nuk ka më vend për dyshime, publikohet ftesa e dasmës së Elita Rudit dhe Gjikos

para 7 muajve - Blitz

U fol shumë për një martesë të mundshme të reperit Gjiko dhe moderatores Elita Rudi që në muajin korrik. Por data që u publikua në media nuk rezultoi  e saktë dhe muaji gusht kaloi pa asnjë dasmë. Pak...

Gjiko dhe Elita në vendin ku do të martohen, nisin dekorimin

para 7 muajve - Periskopi

Çifti i njohur kosovar, Gjiko dhe Elita do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre më 21 shtator të këtij viti. Duket që çifti në prag të dasmës së tyre kanë nisur edhe përgatitjet e para. Është prezantuesi Labinot...

Publikohen ftesat e dasmës së Elita Rudit dhe Gjikos

para 7 muajve - Ina

Dasma e Gjikos me Elita Rudin ka bërë bujë në të gjitha portalet akoma pa u mbajtur. Fillimisht nuk dihej për vendin dhe datën por tani gjithçka është zbuluar. Tani janë siguruar ftesat e çiftit i cili...

Publikohen ftesat e dasmës së Elita Rudit dhe Gjikos

para 7 muajve - Lajmi.net

Dasma e Gjikos me Elita Rudin ka bërë bujë në të gjitha portalet akoma pa u mbajtur. Fillimisht nuk dihej për vendin dhe datën por tani gjithçka është zbuluar. Tani janë siguruar ftesat e çiftit i cili...

Gjiko dhe Elita nisin përgatitjet e para për dasmë

para 7 muajve - Zeri

Reperi Gjiko dhe prezantuesja Elita Rudi shumë shpejtë do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Në ditëlindjen e saj, më 29 Qershor, ajo pranoi propozimin që i dashuri i saj i bëri dhe gjithçka dukej...

Ekskluzive: Prive siguron ftesën e dasmës së Gjikos me Elitën

para 7 muajve - Prive

Dasma e Gjikos me Elita Rudin ka bërë bujë në të gjitha portalet akoma pa u mbajtur. Fillimisht nuk dihej për vendin dhe datën por tani gjithçka është zbuluar. Ne kemi siguruar ftesën e çiftit i cili pritet...

Gjiko dhe Elita nisin përgatitjet e para për dasmë

para 7 muajve - Lajmi.net

Reperi Gjiko dhe prezantuesja Elita Rudi shumë shpejtë do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Në ditëlindjen e saj, më 29 Qershor, ajo pranoi propozimin që i dashuri i saj i bëri dhe gjithçka dukej...

Publikohen ftesat e dasmës së Elita Rudit dhe Gjikos

para 7 muajve - Tetova Sot

Dasma e Gjikos me Elita Rudin ka bërë bujë në të gjitha portalet akoma pa u mbajtur. Fillimisht nuk dihej për vendin dhe datën por tani gjithçka është zbuluar. Tani janë siguruar ftesat e çiftit i cili...

Labi e Gjiko dalin bashkë me nuset e tyre, veshja e Elitës e Qëndresës ju lë pa fjalë

para 7 muajve - OraInfo

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, Qëndresa është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun. Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAvip....

Gjiko dhe Elita nisin përgatitjet e para për dasmë

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Reperi Gjiko dhe prezantuesja Elita Rudi shumë shpejtë do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Në ditëlindjen e saj, më 29 Qershor, ajo pranoi propozimin që i dashuri i saj i bëri dhe gjithçka dukej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK