http://kariera.mk

Sabri Fejzullahu befasohet nga familjarët për ditëlindjen e 71-të

më 9.2018 - Telegrafi

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, feston sot (e diel) ditëlindjen e tij të 71-të. Me këtë rast, ai ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e tij. Këta të fundit i kanë bërë një befasi...

Sabri Fejzullahu e ka ditëlindjen, por shikoni çfarë befasie i kanë bërë familja

më 9.2018 - OraInfo

Këngëtari i njohur kosovar, Sabri Fejzullahu feston sot ditëlindjen e 71-të. Ikona e muzikës shqiptare i cili për publikun ka dhuruar shumë hite që asnjëherë nuk do të shuhen për ditëlindjen e tij u befasua...

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, nuk do ta besoni moshën e tij

më 9.2018 - Mapo

Këngëtari Sabri Fejzullahu për dekadash e jo më vitesh vazhdon të sjellë këngë të mrekullueshme. Data 16 shtator është e veçantë për të dhe kjo sepse me këtë datë ai feston ditëlindjen. Sabriu sot mbush...

Brenda festës për ditëlindjen e Sabri Fejzullahut

më 9.2018 - RTV 21

Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen e 72-të Sabri Fejzullahu është një emër shumë i njohur anembanë trojeve shqiptare. Ai përkundër moshës, po vazhdon të jetë ndër këngëtarët më të suksesshmit në vend....

Surpriza që iu bë Sabri Fejzullahut për ditëlindjen e 71-të

më 9.2018 - Gazeta Express

Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu sot feston 71 vjetorin e lindjes. Në mesin e shumë urimeve që ka pranuar nga të afërm, miq, kolegë e fansa, nuk kanë munguar as surprizat. Ishin familjarët e ngushtë...

Kështu u befasua Sabri Fejzullahu për ditëlindje

më 9.2018 - Zeri

Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen e tij, shkruan “Zeri.info”. Sabri Fejzullahu sot ka mbushur plot 71 vjet jetë. Në këtë ditë ai mori shumë urime nga familjarët, kolegët,...

Surpriza që iu bë nga familjarët Sabri Fejzullahut me rastin e 71 vjetorit

më 9.2018 - Lajmi.net

Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu sot feston 71 vjetorin e lindjes. Në mesin e shumë urimeve që ka pranuar nga të afërm, miq, kolegë e fansa, nuk kanë munguar as surprizat, shkruan lajmi.net Ishin...

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, urimet e veçanta nga bashkëshortja dhe Ermali

më 9.2018 - Java News

Sabri Fejzullahu njihet si një nga ikonat e muzikës shqiptare. Me muzikën dhe këngët e tij, ai ka bërë për vete shumë breza. E në fakt vitet kalojnë dhe ai vijon të sjellë hite herë pas here, duke qenë...

Sabri Fejzullahu feston datëlindjen e 71

më 9.2018 - Zeri

Këngëtari i njohur shqiptar i cili ka më shumë se 50 vite karrierë muzikore, Sabri Fejzullahu sot feston datëlindjen e 71, shkruan “Zëri.info”. Ai sot ka pranuar urime të shumta si nga familjarët, miqtë...

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen sot

më 9.2018 - Klan Kosova

Sabri Fejzullahu, ikona e muzikës shqiptare dhe krijuesi i dhjetëra hiteve ka mbushur 71 vjet, transmeton Klan Kosova. Miq e familjarë të tij po i urojnë ditëlindjen, në profilet e tyre në rrjetet sociale....

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, ja surpriza që i bënë!

më 9.2018 - Blitz

Sot ka qenë një ditë shumë e veçantë për familjen e tyre, pasi Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen. Artisti që i ka dhuruar muzikë të mirë për shumë vite tregut shqiptar, sot mbush 71 vjeç. Që në fillimin...

Mesazhi prekës i Ermalit në 72- vjetorin e lindjës së Sabriut

më 9.2018 - OraInfo

Sot këngëtari Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen e tij të 72-të. Ai mori urime nga personat më të dashur të jetës së tij. E ndër ta janë edhe djali i tij Ermali Ermali në Instagram, ka publikuar një fotografi...

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë

më 9.2018 - Gazeta Express

Sabri Fejzullahu tash e sa dekada vazhdon të sjell hite të reja për fansat e tij. Data 16 shtator është e veçantë për këngëtarin, kjo ngase me këtë datë ai feston ditëlindjen. Sabriu sot mbush plot 71...

Sabriu e ka ditëlindjen, ja me çfarë foto e uron Ariana

më 9.2018 - Ina

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu. Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, shkruan ORAinfo....

Sabriu e ka ditëlindjen, ja me çfarë foto e uron Ariana

më 9.2018 - OraInfo

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu. Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, shkruan ORAinfo....

Urimet e veçanta që Sabriu i mori nga fëmijët e tij

më 9.2018 - RTV 21

Urimet e veçanta nga Ermali dhe Bulëza Sot këngëtari Sabri Fejzullahu festoi ditëlindjen e tij të 70-të. Ai mori urime nga personat më të dashur të jetës së tij. E ndër ta janë edhe fëmijët e tij Ermali...

“Urime mbret!” Këto janë fjalët e Ermalit për ditëlindjen e babait

më 9.2018 - Lajmi.net

Në familjen Fejzullahu sot ka një arsye më shumë për të festuar. Kjo ngase këngëtari Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, duke mbushur plot 71 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Që nga mëngjesi, këngëtari ka...

Shumë urime: Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, edhe një numër në të 70-tat e tij

më 9.2018 - Prive

Shpesh i janë referuar si legjendë dhe si njeriu që ka shpirt artisti. Ai ka 50-të vjet që është në skenë dhe ka pasur gjithnjë zemrat e publikut për vete, duke iu dhënë por edhe duke marrë shumë dashuri....

Sot Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen e 72, por do t’ju befasojë urimi i Ermalit

më 9.2018 - Sovrani

Sot këngëtari Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen e tij të 72-të. Ai mori urime nga personat më të dashur të jetës së tij. E ndër ta janë edhe djali i tij Ermali Ermali në Instagram, ka publikuar një fotografi...

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë

më 9.2018 - Lajmi.net

Sabri Fejzullahu tash e sa dekada vazhdon të sjell hite të reja për fansat e tij. Data 16 shtator është e veçantë për këngëtarin, kjo ngase me këtë datë ai feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net. Sabriu...

“Urime mbret!” Këto janë fjalët e Ermalit në ditëlindjen e babait [Foto]

më 9.2018 - Fakti Ditor

Kjo ngase këngëtari Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, duke mbushur plot 71 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Që nga mëngjesi, këngëtari ka pranuar urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat e tij....

“Urime mbret!” Këto janë fjalët e Ermalit në ditëlindjen e babait [Foto]

më 9.2018 - AlbPortali

Kjo ngase këngëtari Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, duke mbushur plot 71 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Loading... Që nga mëngjesi, këngëtari ka pranuar urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat...

Sabri Fejzullahu ka ditëlindjen, me këto fjalë e ka uruar gruaja

më 9.2018 - RTV 21

Sabriu sot mbush 71 vjet Sabri Fezjullahu, është njëri ndër këngëtarët i cili po vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerit për publikun shqiptar. Ai përkundër moshës, po vazhdon të jetë ndër më të suksesshmit...

Ky është urimi emocionues i gruas së Sabri Fejzullahut për ditëlindje

më 9.2018 - TV21

Sabri Fezjullahu është njëri ndër këngëtarët i cili po vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerit për publikun shqiptar. Ai përkundër moshës, po vazhdon të jetë ndër më të suksesshmit këngëtar në vend. Për këngëtarin...

Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen, ky është urimi emocionues i gruas së tij

më 9.2018 - OraInfo

Nera Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Sabri Fejzullahut. Fal famës së burrin, tashmë edhe Nera është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Ajo është...

Sabri Fejzullahu ka ditëlindjen, me këto fjalë e ka uruar gruaja

më 9.2018 - Insajderi

Sabri Fejzullahu sot mbush 72 vjet. Ai është njëri ndër këngëtarët i cili, po vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerit për publikun shqiptar. Ai përkundër moshës, po vazhdon të jetë ndër më të suksesshmit...

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë[Foto]

më 9.2018 - Fakti Ditor

Data 16 shtator është e veçantë për këngëtarin, kjo ngase me këtë datë ai feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net. Sabriu sot mbush plot 71 vjet jetë, të gjitha këto me plot suksese në profesionin që ushtron...

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë[Foto]

më 9.2018 - AlbPortali

Data 16 shtator është e veçantë për këngëtarin, kjo ngase me këtë datë ai feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net. Loading... Sabriu sot mbush plot 71 vjet jetë, të gjitha këto me plot suksese në profesionin...

Ariana shkon të frizerka, ja si po duket tani

më 9.2018 - Ina

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu. Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, Sabri Fejzullahut,...

Ariana shkon të frizerka, ja si po duket tani

më 9.2018 - OraInfo

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu. Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, Sabri Fejzullahut,...

Ariana shkon tek frizerka, befason me dukjen e saj të re

më 9.2018 - Sovrani

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu. Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, Sabri Fejzullahut,...

Ermali del në mbrëmje me këta persona, por ku është Ariana

më 9.2018 - OraInfo

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu. Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, shkruan ORAvip....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK