http://kariera.mk

Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE

para 8 muajve - Bota Press

Model i ri Mercedes-Benz GLE 450 4MATIC është me të vërtetë një veturë madhështore – si nga jashtë ashtu edhe brenda. Me 302 kuaj-fuqi dhe një motor 3.5L V6, modeli i vitit 2018 nuk i lë asgjë imagjinatës....

Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE

para 8 muajve - Lajmi.net

Model i ri Mercedes-Benz GLE 450 4MATIC është me të vërtetë një veturë madhështore – si nga jashtë ashtu edhe brenda. Me 302 kuaj-fuqi dhe një motor 3.5L V6, modeli i vitit 2018 nuk i lë asgjë imagjinatës....

Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE

para 8 muajve - Gazeta Express

Model i ri Mercedes-Benz GLE 450 4MATIC është me të vërtetë një veturë madhështore – si nga jashtë ashtu edhe brenda. Me 302 kuaj-fuqi dhe një motor 3.5L V6, modeli i vitit 2018 nuk i lë asgjë imagjinatës....

Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Model i ri Mercedes-Benz GLE 450 4MATIC është me të vërtetë një veturë madhështore – si nga jashtë ashtu edhe brenda. Me 302 kuaj-fuqi dhe një motor 3.5L V6, modeli i vitit 2018 nuk i lë asgjë imagjinatës....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK