http://kariera.mk

Sony konfirmon se është duke zhvilluar Play Station 5

para 7 muajve - Shenja

Sony ka konfirmuar se ekipet e tyre po punojnë në një PlayStation 5 të ardhshëm. Edhe pse ka pasur spekulime online për lansimin e pasardhësit të PS4 për vite me rradhë, kjo është hera e parë që firma...

Sony konfirmon se është duke zhvilluar Play Station 5

para 7 muajve - Ina

Sony ka konfirmuar se ekipet e tyre po punojnë në një PlayStation 5 të ardhshëm. Edhe pse ka pasur spekulime online për lansimin e pasardhësit të PS4 për vite me rradhë, kjo është hera e parë që firma...

Sony konfirmon se është duke zhvilluar Play Station 5

para 7 muajve - AlbPortali

Edhe pse ka pasur spekulime online për lansimin e pasardhësit të PS4 për vite me rradhë, kjo është hera e parë që firma japoneze e lojrave ka konfirmuar vetë projektin. Loading... Fatkeqësisht, versioni...

Sony konfirmon se është duke zhvilluar Play Station 5

para 7 muajve - Lajmi.net

Sony ka konfirmuar se ekipet e tyre po punojnë në një PlayStation 5 të ardhshëm. Edhe pse ka pasur spekulime online për lansimin e pasardhësit të PS4 për vite me rradhë, kjo është hera e parë që firma...

Sony konfirmon se është duke zhvilluar Play Station 5

para 7 muajve - Telegrafi

Sony ka konfirmuar se ekipet e tyre po punojnë në një PlayStation 5 të ardhshëm. Edhe pse ka pasur spekulime online për lansimin e pasardhësit të PS4 për vite me rradhë, kjo është hera e parë që firma...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK